Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J-A-K-I-E

JAKIE macie OBRACZKI ? ? ?

Polecane posty

Zawsze myslalam ze \"oczko\" z cykorii lub diamencika wklada sie po urodzeniu dziecka! to jak to jest? Tytan rzeczywiscie jest piekny - ale nie kazdemu niestety pasuje... a biale zloto nie wyglada jak srebo! No chyba ze tez nie widzi ktos roznicy pomiedzy diamentem i cykoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bździsława
Między diamentem a cykorią jest taka różnica , że diament to diament , a CYKORIA to jakieś zielsko , ludzie , litości!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mężem mamy z żółtego złota przeplatane paseczkami z białego złota, pod spodem grawerowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie: Czy z biegiem czasu obrączki, które są przeplatane białym i żółtym złotem ścierają się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie obraczki z biegiem czasu sie scieraja... dwukolorowe po paru latach malo atrakcyjnie wygladaja (moj kolega z zona maja takie - kiepssciutko teraz po 4 latach wygladaja). Najgorsze pod wzgledem ekspolatacji i trwalosci jest tzw zloto diamentowane - jest to to najbardziej blysczace, obecnie bardzo modne. Takie zloto jest nietrwale i nie mozna np obraczek takich powiekszac, bo pekaja. Slicznie to wyglada ale zupelnie niepraktyczne. A obraczka poza tym, ze ladna przede wszystkim ma byc praktyczna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy takie zwykłe ze skromnym wzorkiem na brzeżku. Nam się podobają, poza tym to symbol, nie chciałabym obrączki za 1000 złotych bo to przerost formy nad treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam wasze wypoweidzi o tych obraczkach:oczywiscie podobaja mi sie obrazki biale-złoto,ale moda szybko przemija i przeminie.Wiec zdecydowalam sie na złote jest naprawde sliczny a moda pozostanie na zawsze.pozdrowka:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z narzeczinym wybralismy sobie mieszane obraczki,takie proste z rowkiem posrodku biale i zolte zloto. Musielismy posjc na kompromis bo ja chcialam bardzo obraczke tylko z bialego zlota a moj men z zoltego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla
mój typ, to złote, półokragłe i 7 mm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -martka-
Ludzie CYRKONIE a nie CYKORIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złote, płaskie 6m :) ewentulanie ze scietym brzegiem po jednej stronie, cena gdzies 600zl za pare-wydaje mi sie ze to atrakcyjna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje - 5mm, połowa z białego, połowa z żółtego złota. Wybierając obrączki z mieszanego złota zwrócie uwagę na spód. Często jest tak, ze obrączki na wierzchu są dwukolorowe a w środku tylko jednokolorowe. Z takimi właśnie jest potem problem z ewentualnym powiększaniem lub zmniejszaniem - zazwyczaj pękają. W środku powinny być takie same jak na wierzchu. Pozdrawiam przyszłe panny młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temacik napiszmy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia__22
My bedziemy mieć przepiekne obrączki z firmy Apart. Szerokie na 6mm z zółtego złota. PIĘKNE!!!! ;) Model 222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie obrączki :), które noszę razem. Dolna (ślubna) jest z białego złota, klasyczna, a druga (prezent na urodziny od męża) jest cała wysadzana cyrkoniami :):):). Ślicznie razem wyglądają, zwłaszcza w słońcu przepięknie się mienią :). Pozdrawiam panny młode i mężatki!!! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupiota totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupiota totalna
metali sie nie miesza - widzial kto biale zloto z zoltym!!!! Tworzy sie w ten sposob bardzo niekorzystna wibracja energetyczna, a poza tym zloto ze srebrem pasuje tak jak świni dzwon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj glupioto
polaczenia sa jak najbardziej na czasie i na tyle subtelne, ze niejednokrotnie wygladaja slicznie Tobie sie moze to nie podobac, ale nie wypowiadaj sie za wszystkich glupoto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie trzeba
miec nieźle z glowa zeby miec obraczki bialo- zlote!!! Ludzie to przedmiot na lata, nie ulegajcie modzie!!!! nie ma jak klasyka, albo rybki, albo akwarium!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noico
faktycznie trzeba--> faktycznie to trzeba miec niezle z glowa wyrazajac taka opinie kurde, o gustach sie nie dyskutuje, co Ci do tego, kto jaka obraczke nosi jesli lubisz np nosic wielkie majty w grochy zamiast seksownej, delikatnej koronki :D, to czy mamy mowic, ze masz cos nie tak z glowa? ale mnie tu ludzie wkur***** czasem :o kazdy nosi to co chce, tak trudno to zrozumiec?! ech, ide w ogole spac zygac mi sie chce od tych wypowiedzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noico
i jeszcze jedno- taaaak nie ulegajcie modzie jak zacheca faktycznie trzeba, za to ulegnijcie jej apelowi i jej zdaniu, nawet jak podobaja Wam sie obraczki z laczonego zlota faktycznie trzeba--> zanim otworzysz buzke na forum pomysl, bo sie kompromitujesz polglowku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre obrączki są naprawdę piękne - mówię o tych łączonych. Klasyczne są eleganckie i modne zawsze :) Poza tym autorka topiku chyba chciała, abyśmy sobie miło pogawędziły o babskich sprawach jak biżuteria, a nie kłóciły się. Przecież wiadomo, że i tak każda wybierze sobie taką obrączkę jaką będzie chciała. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda
Ja uwielbiam białe złoto i będę miała takie jak jina, ale z białego - są prześliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddnoszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę napiszcie
A co sądzicie o obrączce całej wysadzanej cyrkoniami? (na brylanty niestety mnie nie stać... :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy podobają się Wam tytanowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooopssaaassssa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×