Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość _ _
Nie możesz być..., ja to wiem A mimo to, wyobrażam sobie, Że inaczej może być, Że nadejdzie taki dzień... Skłamałabym, gdybym Patrząc Ci w oczy Powiedziała, iż akceptuję fakt, Że jesteś bezsilny i chociaż sam, tak Bardzo chciałbyś przy mnie być Nie możesz Nie mogę nie uronić z tego powodu łzy Rozumiem Ale ubolewam i... Mimo wszystko karmię się złudzeniem, Że może jednak kiedyś... inaczej będzie, Że może jednak pewnego dnia, Gdy zapłaczę, to właśnie Ty staniesz w moich drzwiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usłyszę a może nie usłyszę
hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
całascalaj Płoń blisko mnie zmysły przypalaj poparz mnie sobą nasącz lawą żaru przeniknij płomieniem wyzwalającym energię z rozgrzanego ciała przygrzej mocniej jeszcze pustkę wypalaj wypełniaj wszystko istotą siebie komórki nasze roztopione scalaj w jeden organizm jedno upojenie niech nas nie ugasi nawet z myśli zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik przechodzący doliną
na mojej wsi mówią, że brak stonki wróży mroźną zimę. wyginęły pod koniec lata, ani jednej sztuki. pewnie mój znajomy prowadzący firmę przeciw stonce straci kupę forsy, a ja nie będę miał za pare dni co jeść. stonko ma stonko wyjrzyj na słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla M K...
Kocham Cię Bardziej Niż Wczoraj Ale Mniej Niż Jutro... Dobranoc 👄 👄 👄 :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dla MK
tyle buziaków i serduszek dla nieznajomej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Bo miłość to bycie do dyspozycji, to gotowość do tego, by usłużyć, pomóc, przydać się, zaopiekować się. To chęć bycia potrzebnym\" KCM 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla Ciebie......nie wiem czy się spodoba autodafe, avecesar, guillotin, arbeitmachtfrei, homomydłoiabażur, pomożemy, karnawałwrio, chodźcieznami, obłędeatherly`ego, biletydokontroli, pancerfaust, holocaust, wegetarianizmadolfa, pantuniestał, lsdzen, kułacyegzorcyzmy, guernica, stwardnienierozsiane, ss, poiletakiełbasa, ss20, matkateresa, dziadekmróz, babciaklozetowa, napalmcyklon, rzuciłamniedziewczyna, dublinulster, mylai, wyścigpokoju, gołąbekrównieżpokoju, szukampokojupilne, neroniherod, piłatiinni, wózdrzymały, robinhoodciągleżywy, takobłagazaratustra, poczytajmimamo, francanietzschego, karaśmierci, marksmaomarcuse, tłustyczwartek, wielkipiątek, gorączkasobotniejnocy, krążekdopochwowy, zanasząiwaszą, martyrologiaapaczów, przyjaźńpolskoradziecka, homosum, flipiflap, filozofialeibniza, skrzypiącedrzwi, atolbikini, patriaomuerte, prezerwatywa, lewatywa, umieramwięcjestem, stroszekptasiek, wendetacosanostra, coniedzielakaruzela, nielubięponiedziałku, molloymurphymallone, twojezdrowie, golemhomunculus, galeryskalpy, zatwardzenie, biegunka, resztyniepamiętam... tak cicho spowiada się Bóg na moich kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyimś marzeniem, chwilą...pragnieniem...jestem wędrowcem zawsze w drodze i koniec świata w sobie noszę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×