Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata herbata

mąż kasuje numery w swoim telefonie

Polecane posty

Gość Rybka 111
Beata - tak wierzę w to co mi mówi i już nie będę kopiować dlaczego tak robię bo pisałam o tym. Mam 32 lata a mój mąż 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka 111
a Ty Beatko wysłałaś tego sms-a czy nie? chyba nie boisz się spytać wprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, nie boję się, zapytałam i odpisał, że nikogo nie ma. Przecież co mógłby innego napisać, nawet jakby miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka 111
no własnie tego się obawiałam - dlaczego z góry zakładasz ,że Cię okłamuje? Nawet jeśli tak by było a on pisze .ze jest OK to chyba zalezy mu na tym abys się dobrze z nim czuła - dlaczego tego nie doceniasz tylko dopatrujesz się dziury w całym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ten wiersz i wiele wiele innych pięknych pisze bliska przyjaciółka. Zróbcie sobie jakis romantyczny wieczór i spróbujcie nawiązać między sobą \"to\" coś, zbliżyć się do siebie, odnowić to uczucie i zobaczyć czy zaiskrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, Ty masz dziwne podejście, nawet jak ktoś kogoś okłamuje, ale mówi, że nie okłamuje to druga osoba powinna uważać, że jest OK? Jak Twój mąż będzie spał z Twoją przyjaciólką, ale powie Ci, że to nieprawda, to uznasz, że to nieprawda? Rybka, Rybka, ja mam inne podejście. I nic z góry nie zakładam, po prostu znam go i wiem, że nigdy z własnej woli by się nie przyznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka 111
jasne,że to nie takie proste. Jeśłi będe wiedziała,że kłamie to co innego. Ale ja mówię o sytuacji kiedy nie wiesz czy CIę zdradza czy nie a zakładasz ,że tak . Domniemanie niewinności - słyszałaś kiedyś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa
Rybka 111 - znasz taki dowcip - przychodzi baba do lekarza i mówi, że mąz jej nie zadowala, a lekarz na to - niechpani sobie znajdzie kochanka. Ona - jaj juz mam kochanka i on tez mnie nie zadowala, lekarz - to moze nastepnego. Ona - to moj piaty kochanek i zaden mnie nie zadowala. A lekarz - to pani jest chora. Ona - niech pan doktor da mi to na pismie, bo moj maz mowi, ze to zwykle qrestwo. To moje skojarzenie - wybacz, ale jak napisalas ile masz lat, to mis ie to skojarzylo. Co bedzie za 5, 10, 15 lat? Beata , sorki, ze nie na temat, ale wlasciwie to troche w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale w każdym bądź razie już strona 35 ... ;) szybko do przodu ... ale zaczynają się przestoje :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Beata zajęła się
małym flirtem na gg z Kolegą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLEK I BOLEK-----------------------------------------------mam dużo pracy dzisiaj i w tak zwanym międzyczasie muszę się nią zająć, napiszę wieczorem, a co? Szukasz nowych wrażeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mnie zdumiewało i zdumiewa łatwość z jaką kobiety potrafią pleść androny .... przy czym zazwyczaj nic z tego dobrego nie wychodziło, gdy się zbyt długo podpuszczały nawzajem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozecie mi powiedziec dlaczego meil mi sie wyswieca pzry nicku?Na sam pseudo nie moge odpisywac,musialam sie zalogowac i mam meila pzry nicku jak to zlikwidowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ojojojojoojojoj ..ale sie działo jak mnie nie było.......praca:( Jak rybka pokaze męzowi ten topik to będzie adrealinka bez dawania tyłka:):):):)....obcemu........szczupakowi:p:p:p czytam Was dalej zaraz się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj WALNIĘTA, rzeczywiście dawno Cię tu nie było. Też uważam, że Rybka powinna topik mężowi pokazać to na pewno w jej małżeństwie coś się zadzieje i adrenaliny będzie, że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaa a Ty beatko kiedy ostatnio miałas pończoszki ,szpile? i aaa Ty beatko kiedy ostatnio \"wystąpiłaś\" przed mężem w pończoszkach i szpileczkach?:):):):)????? jemu tez nalezy się adrenalinka:p wiesz juz w czym masz go przywitac????:p do dzieła:) aaa to działa ...oj działa :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mój mąż bardzo lubi takie akcesoria, szpilki, pończoszki itp. Dawno ich nie miałam na sobie, ostatnio to ten seks taki był, że jak już się położylismy do łóżka i akurat nam się zachciało to się kochaliśmy, ale ja śpię nago bo tak lubię i on nie ma mnie z czego rozbierać. A teraz może dam mu szansę i okazję, żeby mógł coś ze mnie jednak zdjąć, tym bardziej, że tej bielizny seksownej mam mnóstwo, bo ja w ogóle mam hopla na punkcie bielizny i ciągle to kupuję, a potem nie wykorzystuję tylko sobie leży w szufladzie. Kurcze, a kiedyś to mu nawet striptiz robiłam i on to uwielbiał, a ja jeszcze bardziej bo uwielbiam tańczyć. Hmm, to były fajne czasy, pamiętam jak kiedyś wracaliśmy z knajp albo imprez to pomimo tego, że w domu mieliśmy warunki to się kochaliśmy przed domem na parkingu w samochodzie, bo było inaczej niż w łózku i ja zawsze na wyjścia z nim zakładałam pończochy i krótkie spódniczki (nawet w zimie - to dopiero było poświęcenie) i jeszcze podczas drogi on ze mnie ściągał majtki, a ja się do niego \"dobierałam\" i jak juz na tym parkingu stanęliśmy to musieliśmy się \"skonsumować\". A potem w domu jeszcze raz........................ Aaale się rozmarzyłam, a to było tak niedawno, ze trzy lata temu, fajnie by było jakby te czasy jeszcze wróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szanowna Pani Halinko....:p o wypraszam to sobie:p:p:p to była bardzo dyskretna sugestia co do \"ubioru\" na przyjazd męża:) Nie śmiałam zaproponować beatce...www.erotycznezakupy.pl :p:p:p:P aczkolwiek polecam:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w lesie pod drzewem................ ........................i kiedyś na imprezie u nas w domu pełnym ludzi - parapetówce - poszliśmy do łazienki no i to zrobiliśmy i potem jak wyszliśmy to wszyscy się na nas z dziwnym uśmieszkiem patrzyli i powiedzieli, że oni się dobrze bawią i nam nie będą przeszkadzać w tej łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnięta 🌼 - trochę rozpusty w życiu bardzo się przydaje, oj przydaje :P :D Beata, skoro było tak fajnie, to czemu dopuściliście do tego, że teraz jest jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I takich przygód mielismy sporo, ale to nie topic erotyczny to juz nie będę pisać o tym. Moze te czasy jeszcze wrócą, zobaczymy. Życzyłabym tego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
beata to w czym problem???????? wskakuj w ciuszki:) ....mniej czekoladek dzisiaj co byś laska była;) i przyjmij go cieplutko w domu....myśle ze szczena mu opadnie:P oj wiem Pani Halinko ...wiem:p jak byłam mała dziewczynka to chodzilam w mamy szpilkach .....po domu....i tak juz mi zostało na starość:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×