Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Nastrój ostatnio mam coraz lepszy.Trochę wspomagam go lekami, ale sama nie mogłam sobie poradzić. Ten tydzień miałam niesamowity. Dwa razy zatrzasnęłam sobie kluczyki w samochodzie. Raz otwarcie kosztowało mnie 70 zł., a raz miły człowiek podwiózł mnie do Wrocławia do domu po drugi komplet kluczy. Tak ze 25 km. Dobrze że samochód był na stacji benzynowej, bo oprócz kluczyków była w nim torebka z dokumentami i telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , mam jeszcze troszkę czasu. Córcia wróćila z randki, ale jeszcze dała mi troche czasu , bo widziała, że straciłam tyle czasu przez gości. :( Z nerwów przed chwilą zjadłam 3 ciastka 9karkizy0 , bo akurat miałam pod reką . Nerwy mnie szarpnęły też przez działanie tego internetu . Jak ja to dalej wytrzymam. Widze, ze coś niewiele nas tu jest . Pozdrwiam wytrwałe . Reszta korzysta pewnie z resztek lata. Ja nie mam z kim - niestety. Miło ,że jesteście i że w końcu na kogoś trafiłam . Witam gruszkę, basie,sonik,Igam.Tylko tyle nas jest ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam - no to miałaś \"niezły\" tydzień. dlatego właśnie dziewczyno odreagujjjjjj, daj sobie szansę. Mi to też wszyscy powtarzaja, i do tej pory mówiłam mam czas, ,ale właśnie spacerując z moją sunia po ulicach , a raczej szwędając się po nich zdałam sobie sprawe że coś z tym i z sobą muszę zrobić , coś zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nikt nie woła do sypialni. A chłopcy przyjęli spokojnie wiadomość, że dziś ja okupuję komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , mam propozycję , jeżeli macie Tlena - to wejdżcie na czat - dla dojrzałych ( po 30 - tce ) i potem wybierzcie \"41 lat\" . Tam możemy spokojknie porozmawiać . Przed chwila utworzyłam nowy pokój specjalnie dla nas . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak byłam 3 miesiące na zwolnieniu to zarejestrowałam się na Sympatii. I nawet byłam na 3 randkach. Niestety rzeczywistość zweryfikowała internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie mama na co liczyć. Ale moja cora wróciła i mam nadzieje że będzie mnie zabawiac opowieściami o randce. No jest tak rozmarzona , ze zaczynamsię bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jestescie :D gruszeczko bardzo fajnie bylo i milo, ale byli u mnie dwa dni i dobrze, ze juz... pojechali :P wiesz jak to jest - wykonczona jestem troche, bo i gotowanie i party, spacery po miescie i pubach i latanie kolo kazdego, zeby wszyscy zadowoleni byli ;) Wrocilam sie do poprzedniej strony, zeby poczytac i powiem wam, ze mialam kiedys tlen, ale go usunelam, gdyz gg podoba mi sie bardziej, mam je od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Jest tam masa buziek i jak ktos lubie sie nimi poslugiwac dla podkreslenia uczuc to jest fajniej niz na tlenie. A zreszta to chyba bez roznicy co kto ma, bo ci ktorzy maja tlen moga sie laczyc tez z tymi z gg :) wiec i konferencje mozna zrobic wspolna i wszystko inne. Wpisze potem do tabelki swoj nr gadulca. To o czym dzis rozprawiamy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam to ten tydzien mialas okropny brrrr. Ja czesto jak sie \"wyprowadzam\" z autka to zabieram wszystkie swoje zabawki :D i pakuje to to do torebki i przewaznie kluczyki tez sobie juz pakuje na zas, a jak jestem juz na zewnatrz i zamykam drzwi to dopiero szukam kluczy na dnie torby... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj tak ciężko chodzi internet, że porozmawianie staje się wręćz niemozliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam centralny zamek i coś zaczęło szwankować. Po prostu sam sie zamyka. A na czat nie mogę wejść , bo nie mam przegladarki Java

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam muszę spadac , ale życzę Ci szampańskiej zabawy, odreaguj tak mocno by następny tydzien byl w skowronkach. Może i ja sie jeszcze odważe komus zaufac i tez popłynę na fali???/ może?????????? czemu nie????? kolorowych .......... Wam zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam humor :D to jak? jakas konferencja na gg czy jetsescie na czacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek Jak tam sobotni dzionek u WAS wszystkich????? Jak tam po wczorajszych konferencjach???? Oj chyba nam sie sypie to forum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Mnie się wczoraj przyjęcie udało. To było w hotelu MONOPOL w Katowicach, pokazy mody, spiewała Edyta Górniak. Generalnie nie lubię takich imprez, zwłaszcza jak tłumy ludzi, ale było dobre jedzenie i spotkałam kilku znajomych, w tym jednego kolegę z podstawówki. Pośmialiśmy się, było fajnie. Dzisiaj trochę boli mnie serce bo wypiłam 3 mocne kawy z ekspresu żeby nie zasnąć, bo ja chodzę raczej wcześnie spać. Igam jedź na wesele i spróbuj się dobrze bawić. Dziewczyny trzeba próbować wychodzić do ludzi mimo że wcale nam się nie chce. Gruszeczko i inne dziewczyny chwilowo bez pary, nie zamykajcie się w sobie. Ten internet to dobra rzecz żeby kogoś poznać. Pa na razie, bo mąż domaga się śniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Wczoraj gruszko bylo super fajnie na konferencji, ktora po malych pereypetiach udalo nam sie jednak zorganizowac :D Fajna rzecz. Okazalo sie, ze same rogate zwierzatka sie zebraly, jak Igam (byk), Diarra (baran) i ja (kozka) ;) A wiecie w ogole, ze przez gadulca mozna tez rozmawiac glosowo tak jak przez Skype? pewnie wiekszosc wie, ale moze nie wszystkie. Mozna sobie pogadac zamiast placic za telefon ;) Peny zauwazylam, ze duzo z was chodzi wczesniej spac, ja to w tej chwili nocny marek jestem i siedze dosyc dlugo. Jak znajde w koncu prace to sie to skonczy, ale na razie przestawilam sie na zycie wieczorne i nocne. A co do tlumow ludzi to tez nie lubie. Pewnie uraz od dziecka juz, kiedy to w kazdym sklepie, tramwaju, autobusie bylo tych mas pelno :P Zaraz wybieram sie po zakupy i do solarium a potem pewnie wyskoczymy sobie gdzies na lono natury, o ile sie nie rozpada. Buziaczki dla Was i do potem 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 40-tki 🌻 bardzo mi się podobało nasze spotkanie wczoraj na gg ( z Sonik i Igam) . Musimy to jeszcze raz kiedyś powtórzyc i namówić inne dziewczyny do wprzyłączenia się . 🌻 Ja dzisiaj wybieram się na działkę do brata na grila i małego drinka. To dla poprawienia nastroju , dietkę będę starała się trzymać nadal , już nie mam pokus na większe i zabronione jedzienie . Jedynie ten alkohol , ale trudno , tak dawno w ustach go nie miałam . :( A teraz muszę pzygotowac małe co nieco , dlatego znikam . Pa . Będę pewne dopiero jutro . Miłego weekendu wam zycze.🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualna tabelka z numerami gg i tlenu, dopisujcie wiecej numerkow kto ma ochote. Pozwolilam sobie (znowu) na zmiany i podaje nas wedlug alfabetu, zeby bylo jeszcze latwiej sie odnalezdz.... jesli gdzies zrobilam blad to poprawiajcie :) TABELKA BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki DIARRA - 41 lat, Szczytno- Mazury, Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat, 4-letnia suczka, po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl GROSZEK77 - 42 lata, Warszawa, Panna, ur. 31 sierpnia, córka 18 lat, mąż od 20 lat ten sam, pesymistka raczej GRUSZKA1234 - 40 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne - nie kocham pracy, ale za to ona mnie uwielbia ) IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa i trchorzofretkę, GG : 3135460 JARYNKA - 39 lat a duchowo 3 razy tyle, Żary, Waga, ur. 30 wrzesnia, mąż, 2 córki, pesymistka powracająca do świata \"ŻYWYCH I UŚMIECHNIĘTYCH\", TLEN : jarynkaa@tlen.pl KOT BURY .... - ma córkę, psa i kota, jest pedagogiem MAAARTYNA - 41 lat, Gdańsk, Waga, 2 synów 20 i 9 lat, ma psa, GG : 4362740 MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie, GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa i kota MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów OCZYWISCIE NIE - Ania, 40 lat, Kraków, w grudniu powie TAK PENY - 41 lat, ur. w czerwcu, Sosnowiec, syn student lat 22 SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, 2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka SONIK - 39 lat, Koziorozec, ur. 25 grudnia, ma syna 18 lat, po rozwodzie, ale w związku, nie pracuje, GG : 2802102 STEFANIA 65 - 40 lat, ur.29.08, ma syna 19 lat LUNECZKA - 40 lat, ur. w czerwcu WITKA - ... TO PRZECIEZ -.... Inne z samego dolu zliwidowalam ;) bo ich przeciez juz nie ma, a jak sie zjawia i zostana na dluzej to sie moga same dopisac. Mam nadzieje, ze senda sie nie pogniewa, ale jak mowilam, ja kocham porzadek :D No to spadam do sklepu, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Fajnie, że sobie wczoraj pogadałyście, ja nie zawsze chodzę wcześnie spać, ale ostatnio jestem przepracowana i wieczorem padam ze zmęczenia. Nie zawsze mam też wolny komputer, a wczoraj małżonek zaczął się \"strasznie\" buntować i musiałam zmykać. Sonik pięknie uporządkowałaś naszą tabelkę!!! 🌼 Ja dziś pewnie pojadę na działkę, pogoda piękna, trzeba wykorzystać. Może pojawię się wieczorkiem, sprawdzić co napisałyście.. :D Miłego weekendu, pa. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Nie mogłam wczoraj być - sorki. Chyba żadan z nas nie chce żeby ten topik umarł a tak może się zdarzyc jeżeli będziemy rozmawiać tylko na tlenie albo gg. Dlatego proponuję żeby jednak odzywać sie tutaj, pisać o swoich problemach czy ważnych wydarzeniach. Rozmowy na komunikatorach to swoja drogą. Mamy juz na siebie namiary więc co za problem porozmawiać jak jestesmy na linii ? Żaden - kto będzie miał ochotę to poklika, nie? Ja dzisiaj idę odwiedzic chorą koleżankę, właściwie przyjaciółkę. Ma ogromny problem z oczami, od kilkunastu lat nosi szkła kontaktowe a w tej chwili jej oczy przestały to tolerować no i chyba przyjdzie wrócic do okularów których nienawidzi. Ma szkła +8 i to jest tragedia żeby dobrać do nich gustowne oprawki. Wiecie jak wygląda się w takich grubych szkłach? Tragedia! Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Flow i inne , ja tez nie chce żeby ten topik zniknął, i powiem Wam nawet że dzieki temu że Was poczytam ,a Wasze sprawy sa jakby moje. czuje że zaczynam znów żyć, dawnym swoim życiem.Nawet moi znajomi to zauważyli. A wieć nie uciekajcie z tąd. Prissssssssss! Teraz klepię cyferki, a potem moj mężczyzna " syn' zabiera mnie na zakupy ,jest po wypłacie i obiecał mi że zaszalejemy. Flow wiem co znaczy kłopot z oczami , nigdy nie \miałam takich problemów, a ostatnio ze względu na duża ilość parcy przy komputerze, noszę okulary i cos mi się wydaje , że znów muszę zmienić szkła. Hejka , miłego popołudnia i wieczoru Wam życzę/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po zakupach, solarium i malym spacerku z psem i kolega ;) Teraz szybki prysznic, bo tu dzis strasznie duszno i parno i dalej w droge. gruszka i Flow nie martwcie sie, jesli wiekszosc z nas bedzie chciala, aby ten topik istnial nadal to na pewno nie zniknie :) bedziemy dalej tu pisac jak do tej pory a gg, tlen czy chat sa dobre na pogaduszki online albo na wypicie razem drinka :D Wtedy mozna szybiciej i lawiej sobie pogadac, nie czekajac az sie wyswietli nastepna strona, jak na forum. Mirinda :) ciesze sie, ze Ci sie podoba. A co do stukania to wiadomo - kazda ma swoje zycie i musi dostosowac forum do wlasnych mozliwosci a nie odwrotnie. Jak sie ma czas to sie pisze czesciej a jak nie... trudno, mysle ze inne potrafia to zrozumiec. Ale troche malo mi tu sendy41 jak na zalozycielke ;) Senda moze nie podoba Ci sie to o czym tu piszemy albo wyobrazalas sobie tematy na tym topiku inaczej? Jak tak to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
Cześć dziewczyny przepraszam że wczoraj was zawiodłam ale "siadł" nam komputer i cały wieczór mój kochany mężuś doprowadzał go to stanu używalnosci,dlatego już z wami jestem. Ztrgo co się orientuje to moj Artuś rozmawia z kolegami przez gg przez mikrofon i ma podgład na ekranie dzięki kamerce ale nie wiem jak to działa,jest to MSN Messenger. To narazie tyle bo przyszła do mnie fryzjerka musze na poniedziałek ładnie WYGLĄDAĆ. Uciekam bo prałka mi zalała cała łazienke .Pózniej wam opisze jakie ja miałam problemy z oczami ze swoja starszą córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
Cześć dziewczyny przepraszam że wczoraj was zawiodłam ale "siadł" nam komputer i cały wieczór mój kochany mężuś doprowadzał go to stanu używalnosci,dlatego już z wami jestem. Ztrgo co się orientuje to moj Artuś rozmawia z kolegami przez gg przez mikrofon i ma podgład na ekranie dzięki kamerce ale nie wiem jak to działa,jest to MSN Messenger. To narazie tyle bo przyszła do mnie fryzjerka musze na poniedziałek ładnie WYGLĄDAĆ. Uciekam bo prałka mi zalała cała łazienke .Pózniej wam opisze jakie ja miałam problemy z oczami ze swoja starszą córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bea! Ja dziekuje za zalanie pralka mieszkania... to musi byc okropne. Kiedys jak bylam mala to mamie tak zalalo lazienke i caly przedpokoj, tragedia. Kupa roboty byla i podloge trzeba bylo wymieniac w przedpokoju. Ale juz nie pamietam jak to sie stalo, jak w ogole moze dojsc do zalania? Moze mi wytlumaczycie? ;) To prawda, na kamerce tez mozna sie widziec, ale chyba na gg tego nie ma? przynajmniej jeszcze nie slyszalam. Wiem, ze jest tylko mikrofon, ale moze jest i kamerka, nie mam aktualnych danych. MSN Messenger to jeszcze cos innego, taki komunikator jak nasze gg albo tlen czy ICQ, ale wlasnie z kamerka. Ja tez go mam - Windows Messenger, ale rzadko uzywam. Cos nas dzis tu malutko, pewnie wszystkie na wypadach, albo zajete w domu z rodzinka. My jednak zostalismy w domciu i tylko synek sobie skoczyl do kolegow. Tez jestem ciekawa kiedy bedzie mial nastepna dziewczyne ;) Gruszko, jak tam randka sie coreczce udala? Moze cos opowiesz to sobie powspominamy stare czasy ;) :P :D Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×