Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Igam I tak trzymaj ! Pisz ! Wtedy gdy masz dobry dzień i wtedy gdy masz doła. To pomaga. Co się ostatnio u Ciebie wydarzyło? Jakieś nowości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam okolo 40
to co mam napisać o sobie? Zbyt wiele na publicznym forum nie chce. Co chcecie wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam około 40 Przeczytałaś nasz topic? Napisałyśmy o sobie trochę na wstępie. Skąd jesteś, masz rodzinę, pracujesz, dzieci itp. To wcale nie takie trudne. I radziłabym się zaczernić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny___Ja nie lubię IKEI nie podoba mi sie jakoś, ani aranzacja ani spejalnie oferta. Flow :) 🌼DZieki zabawny ten test .Miałem w pracy niezly ubaw jak rozesłalem co niektorym kolegom i koleżankom:) Diarra 🌼 i ukłony dla wszystkich pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!! Igam miło że \"wróciłaś\" Moc buziaków dla was 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzisiaj. Igam i tak trzymaj. Akurat ja dobrze wiem że nie jest łatwo. Ale spójrz tylko na swoich synów- czy dla nich nie warto???? Ale oni też chcą mieć mamę wesołą, zdrową jeśli choć trochę nie zadbasz o siebie odbije się to też na nich, na ich poczuciu beżpieczeństwa i zadowolenia. Moj syn naprzykład stał sie przez moje zaniedbanie w trudnych dniach \"ojcem\" i mężem w jedej osobie i powiem Ci że stało sie to nie do wytrzymania , a on biedny tak się zapędził że nawet nie zdaje sobie sprawy że przegalopował. No a ja coż szybko musiałam wykrzesać z siebie resztkę zdrowego rozsądku i sił witalnych by zapanować nad tym. dzieci uczą nas oj- uczą. Kurcze to przez moje porządki .poczułaś się odrzucona .Obiecuje solennie że nigdy juz nie uporządkuję tabelki. słyszycie pozostałe?? jak nie to macie mnie przywołać do poziomu. Floww poczta dotarła .dzieki bawiłam się wczoraj do 1 w nocy, pobudziłam sąsiadów głośnymśmiechem.A teraz cóż trzeba popracować.A tu jeszcze mojej Pysi zebrało się na amory i gramoli się niepprzejednana na klawiaturę. Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście dziewczyny? Siedzicie na gg a napisać Wam się nie chce? Peny - podobają mi się meble z IKEI. Pytanie tylko: jak bardzo są trwałe? Słyszałam bowiem opinie, że nie za długo ... nie wiem - nigdy tam nie kupowałam. Meldować się kobietki ! Gazem - bo zaraz film !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻🌻🌻 Widze, że co niektórzy przestraszyli się mojego żartu , może był niezbyt trafny , ale uważam, ze i tak jesteśmy bardzo anonimowi i takie wejście pomarańczowej osoby zawsze jest podejrzane ... Ale nie musicie się ze mną zgadzać . Gruszeczko 🌻 zwolniiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjj , szkoda zdrowia :) Ja na allegro jeszcze nie byłam ani razu , jakoś nie ufam temu czego nie moge dotknąc ... Peny 🌻 zazdroszczę wam tej IKEI , tez chętnie bym tam pobuszowała, mnie podobają się ich materiały (zasłony, obrusy...) ale najbliżej mam do W-wy niestety. Policja w sprawie telefonu praktycznie jeszcze nie kiwnęła palcem , mysl, że gdyby wykonali jakieś czyności od razu , telefon odnalazłby sie po 2 niach. A tak ,,, gromada nerwów i wydatków ... :) Musiku truskawkowy 🌻 Ja też was sobie wyobrażam , może kiedyś poprzesyłamy sobie własne fotki ? moją już widzieliście na stronce z pieskami , co wy na to ? Flow🌻 Nie mam zamiaru teraz wyręczać policji , muszą sprawę wykonac do końca i chłopak musi ponieśc karę . Tego dopilnuję ... :) Z pocztą czasami tak bywa , mnie też jakieś dwie korespondencje wróciły , ale nie bardzo wiem do kogo nie dotarły . Wydaje mi się, że do Musika Truskawkowego, Mai,Peny41, Bubera , albo gruszeczki - bo nie potwierdzili czy dostali ode mnie pocztę z Krasnalami ...test jest super ... Igam🌻ja też podpisuję się pod tym co napisała Flow , pisz, pisz, pisz , nawet jak nie masz chęci , to czasami warto się przemóc ... pomaga - naprawdę ... :) a jak twoje zwierzaczki , jakiego masz pieska i o swoim futrzastym zwierzaczku - czy mocno rozrabia ... :) Ja tez jestem sama , właściwie od wielu , wielu lat i doły mam często, ale wiem, ze musze się trzymać , nie chcę żeby córka musiała być doroslejsza niż jest i przejmować się moimi nastrojami . Wystarczy, ze ze swoim dojrzewaniem ma problemy. Wiem, ze musze się trzymac , choć czasami trudno wytrzymac - to wiem z własnego doświadczenia. Nie mam mamy , a moja przyjaciółka mnie olała ... , samotnośc to smutna sprawa ... ale sa gorsze rzeczy na tym swiecie ... możemy sobie o tym porozmawiać , jestem dostępna na gg (numer w tabelce - parę stron wstecz) :) Beatko 🌻pocztę , rysuneczki z butelką to od ciebie ? Pewnie tak ... :) Maju 🌻traz płacę sama za siebie i jest mi z tym naprawde bardzo dobrze. Te wspólnoty to zakała boska ... :) Basiu🌻 ja też mam w planach aerobik , ale jeszcze nie podjęłam decyzji gdzie chodzić , a może ten fundusz socjalny nam zafunduje wejściówki ... W ubiegłym roki jak pierwszy raz poszłam na aerobik - tak pan nam dał w kośc od pierwszej minuty , ze następnego dnia chodzic nie mogła, e co ta - oddychać nie mogłam , zakwasy miałam dosłownie we wszystkich mięśniach . Potem było już lepiej. Ale pan fachowcem nie był ... Buber 🌻 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow jestem jeszcze ale cos neosterada mi pada.chyba nie popiszę. Peny meble z Ikei -dla mnie wydają mi się zimne. A trwałość to zależy na co się trafi. Jedna z koleżanek kupuje tylko w Ikei inna po dwóch zakupach przeszła cła historię z naprawami i ma dość .Ale to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Flow 🌻 Ja tez zaraz idę na film, ale nawet jak go nie obejrzę, to jutro w pracy koleżanki opowiedza go dokladnie scena po scenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gruszeczko🌻 u mnie tez internet chodzi dzisiaj bardzo ciężko ... Może to przez pogodę , jest mokro , witrznie , brrrr bardzo nieprzyjemnie ...a w domku ciepło , zaraz wypiję herbatke odchudzającą i biegnę na film ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ale działacie na innych ??? A może bym i ja tak aerobik??? a może coś jeszcze .Warto tu zagladnąć. M jak mdłości też obejrzę ale wcześniej moj syn mnie\"molestuje\" będzie mi czytał jakiś?? ciekawy wiersz. Nie przepuszczę tego więc na razie Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc dałyście się wywabić z norki (czytaj: z gg) ?! Super !!! Ja też juz uciekam na film. Wrócę zaraz po ale potem o 21.30 oglądam MAGDĘ M. Buber - ciesze się, że się podobało a przy okazji zabawiłeś swoich znaomych. Tak na marginesie - dostałam ten test od znajomego z W-wy więc jakby zatoczył koło i wrócił z powrotem. Do zobaczyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wielkich trudach można się już \"połaczyć \" z kafeterią. Wszystkie ogładacie Film???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale dużo napisaliście, super. Igam pisz kochana, pisz i pamiętaj musisz być silna bo w życiu trzeba być twardym a nie \"miętkim\". Nie Ty jedna zostałaś sama, a jakoś trzeba żyć choć wiem że to jest bardzo trudne. Dobrze że są kochane dzieci bo przy nich człowiek nigdy nie jest sam. Flow dzięki za wszystkie te śmieszne rzeczy. Maju chyba coś pominęłam bo nie wiem skąd dziewczyny wiedzą jak wyglądasz. Ja też chcę wiedzieć. Może ten pomysł z wysyłaniem zdjęć nie jest zły. Od kiedy na przykład wiem jak wygląda Diarra to jakoś inaczej mi się ją czyta, tak jak kogoś naprawdę znajomego. Co do IKEI to ja będę jej bronić. Ja kupuję tam od lat i nigdy nic się nie zepsuło, przeciwnie sztućce, garnki, pościel i meble są bardzo dobrej jakości mam od lat i nie narzekam. U syna mam takie białe fotele z surówki i piorę je na okrągło a mimo to wyglądają jak nowe. Co do próbek kosmetyków to Musiku nie słuchaj koleżanki. W próbkach jest nawet więcej substancji czynnych (wiem to od konsultantów) bo próbka musi błyskawicznie zadziałać żeby klient był oczarowany działaniem i dany produkt kupił. Gruszeczko ja też pasjami przeglądam Allegro, bo nieraz takie okazje się trafiają że szok. Szczególnie można kupić tanio dzieła sztuki, stare filiżanki, srebra. Ludzie po prostu nie kupują teraz takich rzeczy bo szkoda im pieniędzy, a ceny są nieraz dziesięciokrotnie niższe niż w DESIE. Maju fajnie że piesek grzecznieje. Mój przeciwnie, w tej chorobie coś mu się w głowie pomieszało i dzisiaj go przyłapałam jak się wylegiwał na naszym nowym łóżku. Ja niestety mam alergię na sierść więc przypłacam to potem wysypką i drapaniem. Idę już spać, dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczoraj były problemy z wejściem na kafeterię. I nie tylko u mnie. A tak chciałam sobie z wami porozmawiać ... trudno. U mnie bardzo ciepło dzisiaj chociaż wieje wiatr. Strach pomysleć co by było gdyby tego wiatru nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!🌻 Dzisiaj u mnie szaro i wietrznie na dworze, ale szef kazał kupić węgiel więc w pracy chociaż ciepło....... siedze piję kawkę i czytam co napisaliście wczoraj. Naszły mnie takie refleksje związane z nami (fajnie to brzmi - Z NAMI!), że wszyscy potrzebujemy troszkę życzliwości, cierpliwości i spokoju, aby opowiedzieć o swoich smuteczkach, radościach i zupełnie zwykłych sprawach.... dobrze, że jesteście, dzięki! A Ci, którzy tylko czytają, czy nie udzielają się za dużo - też fajnie, że jesteście! Każdy jest inny, jeżleli tylko jesteście tutaj i dobrze się czujecie to super. Acha, dziewczęta, nowej poczty jeszcze nie otwarłam, bo mogę tylko w domu - w pracy mój złomik nie otwiera załączników, a w domu wczoraj \"biegałam\" - cała robota domowa + naleśniki (i tak wszystkiego nie zrobiłam - oczywiście nie wyprasowałam hihi). Diarra - ponawiam moja prośbę o opisaniu kreacji w teatrze. A co do fotograffi - to poproszę syna (bo sama nie umiem) i wyślę Wam zdjęćka moich milusińskich i ja też się tam znajdę, (ale trochę się wstydzę) :D Co do poczty, to pisałam Ci chyba wcześniej, że doszła, dzięki 🌻. Co do przyjaciółek ... to nie przejmuj się.. ja też miałam taką - nie tą o której pisałam wcześniej, - ale taką \"nowszą\" - i znowu dostałam \"po nosie\" - czasami zastanawiam się - może coś ze mną nie tak? Opiszę ten \"przypadek\" trochę później - jak czas pozwoli. Witaj - też mam około 40 - pisz o sobie, o swoich radościach i kłopotach - po to tutaj jesteśmy, by się \"wysłuchać\". basiu - \"dumna i blada\" - haha, to tak jak ja - a to tylko nasza reakcja obronna, prawda? Ja również na spotkaniach w realu - kiedy nikogo nie znam - zaznaczam - bo wydaje mi się, że razem już troszkę się poznalismy - jestem jak myszka. Ale jak kogoś lubię.... to jestem baardzo \"gadająca\" i słuchająca też oczywiście :D basiu każda ilość aktywności fizycznej (w naszym wieku haha) jest pożądana!! Nie zraź się jakimiś ewentualnymi trudnościami - trzymam kciuki, oby nie było zakwasików! Igam - dobrze, że troszkę Ci się nastrój poprawił. Ppewnie to trudno tak ciągle być na błysk. Praca wykańczajaca psychiczne, bo wymagająca, a Ty myślisz ciągle co tam w domu....., a w domu też musisz być twarda bo chłopcy muszą mieć jednak w Tobie oparcie. A strach ze stratą pracy to dzisiaj codzienność w naszym kraju. A o nowej pracy nie myśl - bo.. \"wszędzie dobrze gdzie nas nie ma\", a później moze okazać się, że ta nowa praca może mieć więcej minusów niż ta stara. Trzymaj się cieplutko - i jak będziesz chciała to wypłacz sie tutaj - to pomaga - nie musisz być ciągle dzielną, twardą dziewczynką - całuski i mocne przytulanko ode mnie. gruszeczko, rób te podządki w tabelce, rób - może reszta \"wyrzuconych\" się odezwie :D I idź na ten aerobik - ja mam codziennie \"wielki marsz\" z moim pieskiem - super, już widzę efekty! flow - tak bym chciała pogadać na gg - kiedy czasu ciągle brak, a jak mam czas to \"okupant\" siedzi, albo komp się sypie.... ale myślę, że kiedyś ..... dziewczęta i Buber! się \"złapiemy\" 😘 Peny - o tych próbkach to ja pisałam - musiałaś nie zauważyć :D . Te informacje są sprawdzone? Jak tak to super, zaraz sobie coś obejrzę na allegro! Może masz jakichś sprawdzonych sprzedawców? jak byś mogła podać, byłabym wdzięczna. A o moim wyglądzie napisałam, ze wyglądam jak surowa beferka (hihi) i ludzie boją się ze mną rozmawiać, nooo, chyba, że mnie znają :D Mój piesek jest kochany! A Twój Peny, musiał pewnie sprawdzić, czy aby jego Pani jest wygodnie na nowym łóżeczku! Szkoda tylko, ze dostałaś wysypki brrr. Całuski dla Wszystkich 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow 😘u mnie też wiatr, ale ja wolę jak nie wieje bo wywiewa mi moje zatoki hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten jesienny dzień! Wieje u nas jak diabli, wszędzie fruwają liście. Jesień na całego.... :) Melduję, że dałam radę wczoraj na aerobiku, jeszcze nie mam takiej złej kondycji. Zresztą przydało mi się zrzucenie niedawno tych paru kilogramów na kopenhaskiej. Dzisiaj nic mnie nie boli, zakwasów brak. :) Wczoraj po ćwiczeniach miałam jeszcze tyle energii, że poprasowałam wszystko co było w domu do poprasowania. Maju- jakbyś mieszkała bliżej jeszcze wpadłabym do Ciebie (pomóc ci w prasowaniu) ;) Diarra- ta przesyłka z rysunkami była ode mnie... Było tam więcej załączników.....Może coś nie doszło? 🌻 Peny- moje psisko zawsze włazi nam na łóżko- jak nikt nie widzi, i rozwala się okrutnie. Jak kogoś zobaczy zaraz ucieka, ale nie można go tego oduczyć. No, ale u nas nikt nie ma alergii, a dzieci lubią go tłamsić i mocować się z nim- właśnie na łóżku. I kto jest gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basieńko!! Super, że byłaś na tym aerobiku! To dobrze, że nic Cię nie boli, i jeszcze tyle energii było w Tobie łaał!! Prasowanie!! Szkoda, że daleko mieszkamy :D :D , ale ja dzisiaj już sobie obiecałam, że je wykonam i jak będę prasowała to pomyślę o Tobie, że mi pomagasz mentalnie i na pewno będzie mi lepiej szło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kwiatuszki moje 🌻 🌻 🌻 Majeczko serdecznie Cię przepraszam ze pomyliłam Cię z Musikiem, ale to wiek niestety, tak zwane demencjum starcze. Co do kremów to nie mam ulubionych sprzedawców, z resztą tak wiele osób hadluje teraz na Allegro kremami, ale Maju możesz śmiało zamawiać nigdy w tej kwestii sie nie zawiodłam. Tylko ceny nieraz się różnią więc trzeba szukać gdzie najtaniej. Mój piesio właśnie stoi obok mnie i tęsknym wzrokiem spogląda na łózko widocznie spało się wygodnie. Własnie na niego nakrzyczałam i leży w swoim koszu, ale ja zaraz wyjeżdżam i nie wiem co zrobić. Chyba porozkładam na brzegu łóżka szeleszczące gazety. Mąż mi tak poradził, podobno to na psy działa. Maju jak będziesz wysyłała te zdjęcia to nie zapomnij o mnie. Diarro Ty też wspominałaś coś o nowych fotkach. Pozostałe dziewczyny i Buber też proszę, nie tylko coś do pośmiacia, ale i do pooglądania proszę. Ja uwielbiam oglądać zdjęcia, zawsze staram się wyczytać ze zdjęcia cały charakter człowieka. Ja też wyślę zdjęcia mojego pupilka i mnie obiecuję. A teraz zadanie domowe dla wszystkich: w paru zdankach najszczęśliwszy okres w Waszym życiu i dlaczego. Miłego dnia życzę i uciekam. jadę znowu do IKEA bo do dzisiaj jest promocja pościeli i muszę kupić sobie nową i takie mocne prześcieradło z gumka które obejmie mój nowy materac. Poza tym dostałam ostatnio darmowe kupony na kawkę i szarlotkę i zamierzam je dzisiaj wykorzystać. No i jak Ty Buber możesz nie lubić tego sklepiku powiedz. Jak ostatnio kupowałam to łóżko to panowie zachęcali mnie żebym koniecznie poleżała w każdym łóżku i w pościeli, na każdym materacu żebym nie miała wątpliwości co kupuję. Rozczula mnie też zawsze jak dzieci skaczą tam po pościeli i wszystko im wolno, bo takie jest założenie tego sklepu. Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka:) U mnie tez dzisiaj sloneczko ale i wieje okrutnie . Tak sie zastanawiam z Tymi zdjęciami moze to i dobry pomysł byloby łatwiej nie bylybyśmy takie anonimowe. Basienko gratuluję az Ci troche zazdroszczę bo ja nie moge sie do zadnych cwiczen zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Peny:D no co Ty! wcale się nie gniewam:D To fajnie, że to tak sprawy stoją z tymi próbkami - ta koleżanka może niechciała mi sprzedać, czy co? Miłego biegania po sklepiku, dobrej kawki i ciasteczka! Ja lubię oglądać takie drobiazgi które IKEA oferuje, czasami bardzo proste ale super funkcjonalne i nie takie drogie - może kiedyś się wybierzemy - jak wyrobię konto na plus :D musiku:D - całusek! A moze spróbowałabyś ćwiczeń z jakąś płytką? Może wtedy byś się zmobilizowała? Przemyśl - jak tak, to jakąś Ci wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - aerobik jest cool ! Wystarczy tylko trochę samozaparcia. Z własnego doświadczenia wiem, ze najgorzej jest się zebrać w sobie i wyjść na ćwiczenia. Jak już jestem z dziewczynami to jest ok. Życzę wszystkim \"skakającym\" dużo wytrwałości i wyników na wadze i przy mierzeniu obwodów ... Iglądałyście wczoraj w TVN program TERAZ MY gdzie był prezydent elekt z żoną? To była tragedia ... Nasza Pani Prezydentowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy! Nie było mnie tu prawie dwa dni i jak widzę super się staracie i jest sporo do przeczytania. Miałam problemy z wejściem na forum, dziś na szczęście jestem wcześniej w domu i wszystko działa, więc mam nadzieję, że uda mi się Was dokładnie poczytać i coś napisać. Teraz muszę szykować obiadek, na razie... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda__bo zdjecie Diarry było na takiej stronce o pupilkach domowych (zwierzatkach) I była tam ze swoim pieskiem:) A właśnie ktoś wspomniał o zdjęciach....:) Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×