Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

A ja jedną dwójkę i dwie jedyneczki. Moja największa wygrana w dużego to kilka miesięcy temu - 69 zł za czwórkę. Oczywiście przy kumulacji. Ale było wtedy dużo tych czwórek więc za bardzo nie poszalałam z ta kwotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku dziękuję i Flow dziękuję za pomoc. Jak tylko będę miała zdjęcia to wyślę. Dobrej nocki, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz też uciekam ... może w telewizji będzie coś fajnego (bo fajne debaty już w końcu mamy za sobą!). Podsumowując dzień - dla mnie był bardzo udany - głównie ze względu na wygraną aukcję ... czego Wam i sobie zyczę ! 🌻 DOBRANOC !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rańca :D Jak humorki ? Wyspałyście się ? Bardzo mozliwe, że już dzisiaj wróci mój szef ...:( a miało być tak pięknie ! Buziaczki dla wszystkich. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! Flow42 i musiku truskawkowy- dziękuję za zdjęcia. Ale wy laseczki jesteście. Nie mam niestety aparatu cyfrowego, ale może coś skombinuję w tej mojej dodatkowej pracy (zakładzie pracy)- nie tak dawno była tak impreza i robili zdjęcia, wydaje mi się, że też pstryknęli mnie.A mają cyfrówkę. Zobaczę... Choć trochę się wstydzę- przy was to ja jestem grubas. ;) Dziewczyny- moje dzieci też bez przerwy siedzą przy komputerze. Choć ja właściwie popołudniami mam bardzo mało czasu, ale wpadałabym na chwilę. Niestety zawsze jest kopot z odgonieniem ich od monitora, a jak ja się mam prosić, i oni robią to z ociąganiem..... :( Zostaje mi pisać na forum rano w pracy, co nie zawsze mi się udaje.... Życzę miłego dnia.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani!! Niestety!!! NIC nie mogę otworzyć w mojej poczcie i nic nie mogę wysyłać z gg - sypie mi sie komp. Pod koniec tygodnia syn będzie coś z tym robił - może wtedy obejrzę sobie to co przesłałyście do mnie. Jak wrócę - po wszystkich świętych. W pracy dzisiaj nie mogłam się do was odezwać, bo znowu pokradli nam kable telefoniczne - moze jutro naprawia, ech. Pozdrowienia dla was papa - lecę na spacer z pieskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy! Od wczoraj kombinuję co zrobić, aby móc Wam wysłać swoje zdjęcie. Może się uda, ale proszę o cierpliwość, bo to trochę potrwa. Basiu nie miej kompleksów, bo jesteś jaka jesteś, a kobietki mające więcej ciałka są zawsze bardzo pogodne, życzliwe, wesołe i emanuje od nich spokój i radość. Wiem to na pewno, sprawdzone! :D Flow jak Ty to robisz, że mówisz ostatnia \"dobranoc\", a potem pierwsza nas witasz..??! Wiecie co, cieszę się, że już czwartek, zostanie tylko piątek i wolne 4 dni!!! A z drugiej strony to niezbyt dobrze, bo córeczka będzie zajmować stale komputer... Miłego popołudnia, jeszcze się odezwę.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda Oj - już jutro skończy się moje witanie - szef wrócił ... :( Ale nadal (mam nadzieję) będę Was żegnała :D jestem nocnym Markiem. Kombinuj kobieto z tymi zdjęciami ! I wysyłaj jak najprędzej! Mam dziś wieczorem wizytę u mojej kochanej kosmetyczki. Uwielbiam tam siedzieć, plotkować i zupełnie się rozluźnić. To tak jak u fryzjera. Znacie to uczucie na pewno dziewczyny, co? Bubera nie pytam - wiadomo - facet ! Może pamiętacie jak pisałam kiedyś o facecie z ktortm gadałam na gg a który szukał \"przyjaciółki\" bo żona go zaniedbuje ? Otóż - koniecznie chciał się spotkać choć zaznaczyłam, że tylko kawka i rozmowa - zwykła ciekawość jak facet wygląda. No i zobaczyłam na własne oczy. Żadne cudo, normalny gość, średnia przeciętna, a nawet może poniżej ... Pogadaliśmy i ok. Ale jak dzisiaj zadzwonił to mnie normalnie rozbroił !!! :) Mówi: Jak chcesz to możesz mnie sobie wziąć :D :D :D Śmiałam się jeszcze długo po tym jak odłożyłam słuchawkę !!!!!! I co Wy na to? Faceci to jednak duże dzieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow niezły ten gośc, faktycznie. :D Pewnie myślał, że zrobi Ci niesamowity prezent. Powiedz mu, że go bierzesz, ciekawe co on na to. Ucieknie do żony...? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Diarra i Flow czy otrzymałyście ode mnie poczte????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUż wiem jak wygląda Musik Truskawkowy i Flow42 . Ale jesteście laski , ho, ho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja jeszcze jestem w pracy. Czekam na odwóz do domu. Jestem padnięta.... ❤️ Flow-Też bym tak chciała do kosmetyczki. Jeszcze nigdy w życiu nie byłam- to musi być cudowne uczucie....:) Pozdrawiam... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slońca:) basiu-co Ty z tym ,,grubasem,, no wiesz:( to ze jestem chuda to zasługa genów a nie moja a poza tym tak jak napisała Mirindka osóbki troszke z cialkiem sa zawsze pogodne dobre i nie robią im sie zmarszczki ooo:):):) flow- w sobotę 11 milionów dlatego nie wygralysmy w środe;) bea czekamy na fotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42🌻 Wczoraj wam pozazdrościłam i tez zajrzałam na allegro , ale coś mnie to za bardzo nie wciąga. Ja coś jestem za duzym niedowiarkiem. Ale może jak dłużej tam pobędę to i ja coś kupię ,,, Basiu - postaraj się o jakieś fotki , musimy się poznac . Ja dzisiaj wysłalamtobie i paru osobom inne swoje zdjęcie i mojej córci , ale nie wiem czy dotrą , bo ostatnio z tą pocztą bywało różnie ... Maju 🌻 wiem co to kradzież lini telefonicznych, bo na wiosnę i ja nie miałam telefonu przez 3-4 dni , zanim zorientowałam się, ze to coś jest nie tam . Sygnał był normalny , ale dzwonić nie można było . A okazało się , ze złodzieje , albo łobuzy wyrwali kable z puszek telefonicznych. Już nie mam na to słow. A w tym samym czasie sąsiadce pociągneli kabel od satelity ( tez go chcieli chyba zwinąc) i w domu wszystko jej się potłukło. Mirinda🌻 świeta racja, ze okragłe babeczki mają duzo humorku , zauwazyłam tę zaleznośc. Ale mimo wszystko wolałabym być w rozmiarze 38-40 .:) Flow🌻 jak ci zazdroszczę tej kosmetyczki , powiem tak - u mnie nawet gdybym bardzo chciała, to nie ma do kogo iść ... :( a do fryzjera chodze od czasu do czasu i też mam fajną fryzjerkę - mozna poplotkowac i pośmiać się . Ale starciłaś okazję - :P :P , :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko🌻 wydaje mi się, ze jestes super sympatyczną osoba, taka i do tańca i różańca , do szklaneczki , do sadu sąsiada na jabłka , no i chyba wzajemnie mogłybysmy sie dopingowac do zrzucania kolosków, wydaje mi się, ze w realu mogłybysmy się tak naprawde zaprzyjażnić ... szkoda, że tak daleko mieszkamy od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dopiero co wróciłem, do domu.Flow, Diarra wysłałem wam zdjecia.Komu jeszcze mam wysłac . I ja też poprosze od pozostałych pań.Diarra od Ciebie też to iine zdjecie.Aha moj adres ma Diarra i Flow.Wiec proszę mi sie przypomnieć to podesle.Znikam narazie, lece sie napicd oberj herbaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u Was wesoło, a ja mam robotników i eraz jeszcze wymieniają okna. Jestem po kontroli w pracy i wogóle zwariowany dzień. Pozdrawiam -Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku🌻wysłałam tobie również inną moja fotkę z córcią i samą córcie. Czy dotarła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko🌻 My odrabiamy jedno z zadań domowych - przesyłanie fotek - dzisiaj mamy wieczór zapoznawczy :) dołącz do nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×