Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Musiku!! Zdjęcia zaraz będą troche cierpliwości....... Diarra!!! Dzięki za opinie ale nie ze wszystkim bym się z tobą zgodziła. Zaprzyjażnić się możemy i na forum a jak kiedyś się spotkamy to tak jak,już stare znajome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra dziekuje pozdrowiłem.Nie mam brody:) Ale wiesz,żadna poczta od Ciebie nie dochodzi.:(Choc od innych otrzymuje.Np.od. Flow. Ale od Ciebie nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku - próbuje jeszcze raz , mam nadzieję, że tym razem dojdzie ... Idę zrobić sobie herbatkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory Buberku - ale ten cień sprawia, ze wygląda jakbyś miał brodę ... Jutro wizyta u okulisty :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber 🌻 wysłałam jeszcze raz fotki , chyba zle wpisywałam twój adres ... naprawdę okulista się kłania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber od Ciebie też chcę zdjęcie! Jeśli dostajesz pocztę od Flow to mój adres tam jest! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam :( ja nie mam żadnych zdjęć w komputerze... nie mogę się niczym pochwalić... ;) Diarra dzięki, do mnie fotki doszły. Fajne jesteście kobietki! Muszę uciekać od komputera, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i chłopaku- a ja???? Też chcę Wasze zdjęcia- dostałam tylko od Musika i Flow. Ja postaram się jutro rano wysłać Wam coś z komputera w pracy, w domu mam za słaby komputer (ma już z 10 lat) i wszystko otwiera mi się bardzo długo. Zawiesza się ciągle, a drugi komputer zajął syn i robi jakąś stronę do szkoły. O już przyszedł następny syn i czeka aż tu skończę. Więc zmykam.....Pa!!!!! Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam ... a może dopiero wróciłam od kosmetyczki. No ale tylko na tej wizycie się nie skończyło. Przy okazji zahaczyłam o koleżankę mieszkającą obok. Miała być tylko chwilka: herbatka i pogaduchy ... cóż ... jak to baby ... ciągle maja cos do powiedzenia ! :) Buber - zdjęcie doszło - dzięki. Tylko chłopie czemuś się tak za tą żonką schował? Może coś bardziej w całej okazałości byś się pokazał? :) Mirinda Tego gościa to bym nie chciała nawet jak byłby wolny i by mi dopłacali do niego. Zresztą - takiego to bym wsadziła pod pantofek w kilka godzin ... a ja potrzebuję faceta z jajami. Bea Nic od Ciebie nie dostałam. Żadnej poczty.:( Chcę zdjęcie ! Basiu Kosmetyczka to piękna sprawa. Szczególnie ta moja-zaprzyjaźniona. Dziewczyna ma swój gabinet, nie płaci czynszu więc ceny ma niskie. Tak więc korzystam z jej usług juz przeszło rok i co najważniejsze - jestem bardzo zadowolona. :) Musiku No pewnie !!! Co tam 7 baniek ? W sobote to wygrywamy całe 11 !!!! :D Diarra Na allegro oglądałam dzisiaj fajne kozaczki. Po południu byłam w sklepie - takie same są droższe o 40 zł. Nie dostałam od Ciebie zdjęcia ! :( Gruszko Wykop tych wymieniaczy okien i wracaj do nas ! 🌼 Igam 🌼 odezwij się ! Senda41 🌼 - czyżby zaginiona w akcji? Daj znak, że żyjesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja - chciałam Was pożegnać ale nie wiem czy rano powitam (jak to było od paru dni ze względu na braki w szefostwie). Idę ogladać powtórkę OFICERA - jak dawała w tv Jedynka to umknęło mi kilka odcinków i to są właśnie te odcinki. A poza tym Małaszyński jest tak okrutnym bandziorem, no i tak przystojnym, że ... muszę to zobaczyć !!! :) DOBRANOC WSZYSTKIM ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już znikam , jutro popracuję nad pocztą i wysyłaniem fotek . Pozdrawiam. Miłej nocki i udanego dzionka - będzie zresztą udany, bo to przeciez piatek ... hurrraaaa ......... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani! Jak fajnie! Flow, obejrzałam Twoją fotkę - super laska z Ciebie! Na razie to wszystko co do mnie doszło!!! Proszę, wyślijcie mi również inne wasze zdjęcia, mój adres meilowy w stopce, w tabelce i pewnie w adresie zdjęcia, które Flow wysłała. Ja jak wrócę z wyjazdu i będzie już sprawny kompik to też Wam wyślę. Musiku, Diarro, Buber, bea-tko, i inni proszę o wysłanie mi zdjęć!!!!! Teraz już dobranoc. Kolorowych snów. Myślę, ze jutro z wami pogadam z pracy - moze już naprawia łącze. papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!! Jestem dzisiaj pierwsza....:) Flow- dzisiaj ja mam luz- cały dzień szefa nie ma.... Ale co z tego robota jest...;) Diarra, Buber- dziękuję za zdjęcia. Swoje Wam też wysłałam i jeszcze paru osobom. Jak kto nie dostał to niech woła- prześlę, choć nie jestem zadowolona z tego zdjęcia. Ale to nic nowego- przeważnie wychodzę tragicznie na zdjęciach. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniątka moje! 🌻🌻🌻🌻 Dopiero teraz panowie fachowcy naprawili linię telefoniczną. Niestety szef już wrócił i biega ciągle...... miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Buber dziękuję, zdjęcie doszło! 🌼 Basiu do mnie nie wysłałaś, ja też poproszę!!! Maju Ty też mi wyślij, jeśli tylko będziesz mogła. Bea od wczoraj czekam, czy o mnie zapomniałaś???! :( Wreszcie wolne, można troszkę odpocząć, hurrra. Biorę się za szykowanie obiadu, a potem wybieram do fryzjera. Senda dlaczego zniknęłaś??! Ty musisz być z nami!!!!!! Pozdrawiam wszystkich. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie się WAS czyta......
Czytam Was juz od jakiegos czasu...nie przepuszcze wpracy żadnego wpisu.Boje sie dołączyc ,jesteście już takie zrzyte.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda- wysłałam. Szukam jeszcze adresu do Beatki, jak znajdę to wyślę.... ❤️ Nie wiem czy kogoś jeszcze nie pominęłam.... A w poniedziałek idziecie do pracy? Ja wzięłam urlop. Tyle dni \"wolnego\", ale muszę zabrać się za pisanie pracy magisterskiej, ale za to komputer będzie mój......;) Ja cieszę się, jak małe dziecko, gdy mogę zajrzeć na forum i jest tam coś napisane od Was.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"fajnie się Was czyta\" Jeśli chcesz do nas dołączyć to zapraszamy! Proszę w imieniu innych stałych bywalców - mogę, prawda? ;) - napisz coś o sobie, choć parę ogólnych zdań. Jeśli będzie za mało to weźmiemy Cię na spytki. :D Basiu zaraz sprawdzę pocztę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Basiu, dostałam. Teraz to tak, jakbym już znała Was osobiście.:D I nie mogę sobie darować, że ja na razie nic Wam nie wyślę! Ale to tylko na razie, bo staram się załatwić jakieś swoje zdjęcie na komputer. Teraz już uciekam sprzed komputerka i idę do fryzjera, będę wieczorem, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej wszystkim! Świat jest piękny a ja mam od poniedziałku cały tydzień urlopu !!!!!!!!! :D Basiu - zdjęcie doszło - dziękuję. Ciekawe jak wyglądasz z tymi kręconymi włoskami ? ;) Bierz sie za pisanie tej pracy - potem będziemy oblewać tytuł ! I pewnie, ze fajnie być tu razem - a co dopiero będzie jak się spotkamy?! ❤️ Diarra Od Ciebie też dostałam. I córcię oczywiście. Maju - nadal czekam na Twoje. Mirinda Kombinuj z tym zdjęciem żebyś nie była ostatnia ! No i pokaż się jak wrócisz od fryzjera - szałowa fryzurka kochana ! 🌼 Do \"Fajnie się was czyta\" Witamy, witamy! Dołącz i nie krepuj się niczym. Im wcześniej tym lepiej - na pewno trochę już o nas wiesz. Zakręcone towarzystwo ale nie przejmuj się - jak z nami pobędziesz to też nie będziesz gorsza! Jak napisała Mirinda - opowiedz o sobie. No i może zaczernisz swój nick ...? 🌻 Siedzę przy kompie do wieczora - potem GLADIATOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra słonko! a z czego ty się chcesz odchudzać ,jesteś babeczka niczego sobie . Córcia też fajna laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea67- nie mam twojego adresu, nie mogę ci nic posłać...🌻 Ja też chcę twoje zdjęcie..... Poczta wysłana do Gruszki wraca mi z powrotem....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Beatka nie podawała nigdzie swojego adresu - przynajmniej nie ma go w tabelce. Musimy więc czekać aż do nas napisze i przyśle zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×