Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Kochani ! No i przechwaliłam dzień. Ledwo napisałam ,że śliczna pogoda a tu zaraz się zaczerniło i lunął deszcz. Na szczęście na krótko. Potem znowu było ładnie. Byłam dziś z kumpelą na kawce w knajpce. Jasne, że przedtem byłam zagłosować ... więc mamy Prezydenta ... bez komentarza. Diarra - poczta doszła - dzięki. Powysyłam Wam jutro coś zbereźnego z pracy. Szefa nadal nie ma więc poszaleję. Co do pisania na innych topicach : nie można mieć pretensji do nikogo, że pisze gdzie indziej. Sama widziałam jedną kobietkę z naszego jak pisze na innym. I sama pisałam jakiś czas gdzie indziej (poznałam tam zresztą świetną dziewczynę i gadamy sobie na gg, nawet spotkamy się jak będę jechała na Wszystkich Świętych). Ale Was nigdy bym nie opuściła. Tutaj jest mi dobrze i nawet jeśli napiszę na obcych topicach - to jednak tutaj też będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie były pretensje, to smutne stwierdzenie i tyle. Tak jak napisałam wcześniej ja też tu będę tak długo jak się da. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, cos widzę, że dziewczyny doły połapały ... Dopiero się jesień zaczęła a już ? ... co będzie później ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sobie na allegro płaszcza poszukać. Wczoraj taka okazja mi przeszła obok nosa ... jestem zła sama na siebie. Może znajdę coś ciekawego ? DOBRANOC WSZYSTKIM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wpadłam na 5 minut 🌻 córcia poszła się kapać . Ja też nie mam nic przeciwko tym co sobie buszują po całym internecie i po innych topikach, to normalne. Przecież nie podpisujemy aktu lojalności. Na poczatku tak już jest , że każdy szuka czegoś dla siebie , poznaje ludzi i albo zatrzymuje się na dłużej, albo tylko na chwilkę. I unas też tak jest . Ja sama bywam w dietkach i o zwierzatkach ( ale już teraz mniej), bo z takim dostępem do internetu jak u mnie ( dzięki dzieleniu się czasem z córką) , jesli mogę , to wolę z wami porozmawiac. Ale jak u nas pustki , to zaglądam w inne miejsca. Ale już od dłuższego czasu wydaje mi się, że nasz topik - to moje miejsce. Jesteście fajną grupą , sklarowaną jak dobre wino. Jesli ktoś chce być czynny w kilku miejscach , to podejrzewam , że nic innego nie robi tylko przesiaduje przed ekranem . I nie potrafi z nikim się zaprzyjaźnić . Bo żeby zostać gdzieś dłużej , trzeba odwazyć się wielokrotnie na szczerość. A Jak można być otwartym w wielu gupach ? To jednak jest bardzo powierzchowne przy takim trybie uczestniczenia. Ale jesli ktoś tak lubi ? Wolny kraj , wolne decyzje ... A pomarańczowych ja też nie lubię, najczęściej robia ferment i z wina robi się ocet ... Ha,ha,ha - jestem w trakcie robienia winka ( w internecie i w realu też .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tabelka
tych zdradliwych?Bo lepiej sie wystrzegac ludzi nieszczerych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów jestem sama , zbyt późno na pogawędki. Oj i ja sama otwieram inne strony, ale mało umiem sie jeszcze poruszac w necie, a przy tym niełatwo jest znależć osoby z którymi gadałoby się jak ze swojakami. Nam się chyba udało -więc nie zamierzam tego utarcić. Tylko czasu z reguły jest tak mało że wpada sie tylko na chwilę jak do dobrej koleżanki , tylko z domu nie trzeba wychodzić. A u mnie przy takim nawale obowiązków - to naprawde super sprawa. Wiem że te babeczki które tu libia zaglądac będa napewno dalej klikały,a o resztę -no cóż musimy zadbac o to by sie nie nudziły. To tak jak z przyjażnią , masz ją i nigdy na zawsze. Flow ja tez odwiedzam takie sklepiki. z początku miałam opory, ale życie szybko nauczyło mnie nie grymasić , a przyznać muszę ze całkiem ciekawe rzeczy mozna tam znależć i to nawet markowe. muszę poczytac o alegro , moja koleżanka z pracy ciągle tam zagląda ale ja nie znam zasad. Neta mam od niedawna i ucze sie powoli. Moze cos podpowiesz. Diarra cieszę sie że telefon sie znalazł. Nie wkurzaj sie na nicponia. sam gest ze oddał też coś znaczy.może nie jest jeszcze z tej gliny tak do końca. jakie winko robisz , z czego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobiegly na inne forum
oj oj oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani rankiem. Ja Was absolutnie nie opuściłam i na innych topikach też nie piszę, choć nikomu nie zabraniam - jego sprawa. Ja nie mogę pisać na kilku z racji sklerozy bo potem mi sie totalnie myli gdzie co napisałam. Nie zaglądałam dwa dni bo ciągle jeszcze szaleję w moim domku. W sobotę namówiłam mojego męża na zakup w IKEA nowego łóżka i materaca, bo na starym kiepsko się spało. Trochę marudził ale dorzucił się do zakupu i naprawdę było warto, śpi sie teraz obłędnie. Flow no jasne że zaglądam do lumpexów. W mojej byłej pracy biegałysmy z dziewczynami prawie codziennie do pobliskiego i prześcigałyśmy się w zakupach. Najwięcej to kupiłam tam rzeczy takich na wakacje i do chodzenia po domu, bo do pracy to ja całe życie w kostiumach. Nie dalej niż tydzień temu kupiłam sobie super spodnie ze streczu i ciepłą misiowatą firmowa bluzę za parę groszy. Teraz muszę dbać o strój po domu bo najwięcej w nim siedzę, niestety. Diarro fajnie że telefon sie znalazł, na policję i tak nie było co liczyć w tej sprawie. Diarro, Flow i Buber - dzięki za maile. 🌻 🌻 🌻 Maju gdzie jesteś, jak tam Twoi goście ? Muszę się Wam przyznać, że ja lubię gości, ale nie takich którzy u mnie nocują. Ja tez nie lubie u nikogo spać i jak czasami jestem w jakimś mieście u znajomych, to zawsze wieczorem przenosimy się z mężem do hotelu, żeby nie krępować gospodarzy i samemu nie być skrępowanym. Na szczęście prawie cała moja rodzina jest na miejscu więc nie zostają na noc. Życzę wszystkim miłego dzionka, a ja wpadnę wieczorkiem bo jeszcze dzisiaj stary tapczan wywozimy do komisu więc mam trochę zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca:) nikt do nikogo nie ma pretensji ze buszuje gdzie indziej jego prawo a pomarańczowych podrzegaczy nie znoszę -FORA ZE DWORA!!!!!!! Diarra -wiem ze sprawa z tym telefonem Ci dopiekła ale nie denerwuj się juz skarbie Gruszeczka ma rację . Zycze Wam kochane spokojnego dzionka i dużo uśmieszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum jest dla wszystkich
może nie chcę pisać na czarno? Zabronisz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Diarra Fajnie, że sprawa z telefonem sie wyjaśniła. Może już takiego numeru nie zrobią - będą mieli nauczkę z tą policją. Po prostu zareagowałaś odpowiednio, być może to ich nie pierwsza kradzież ale tylko Ty zgłosiłaś to na policję. I tak trzymaj kobieto ! Gruszko Alllegro to taka lepsza odmiana lempexów. Z tą tylko różnicą, że sama decydujesz za ile chcesz coś kupić - albo licytujesz albo nie. Więcej szczegółów to może na gg bo to wiele wyjaśniania. Zastukaj do mnie jak będziesz. Peny Witaj po przerwie. I po remoncie. A to nowe łóżeczko to co ? ... wygodne ... i bara bara ...? Już wypróbowane - tak sądzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani. Chciałam Wam wysłać bezeceństwa (jak wczoraj obiecałam) ale chyba nic z tego. Dostaję komunikat, że emaila nie dostarczono. Nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteście nudne stare bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteście nudne stare bab
pzrepisiki sobie dyktujcie,nuda!!ciuchy w ciucholanach kupujcie!! nuda!! mężusiowi herbatke zróbcie!!!zrzygac sie mozna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na wesoło: Fazy życia mężczyzny Wiek - Napój: 17 - piwo 25 - wódka 35 - szkocka 48 - podwójna szkocka 66 - tran Wiek - Uwodzicielski tekst: 17 - Moi starzy wyjechali na weekend. 25 - Moja dziewczyna wyjechała na weekend. 35 - Moja narzeczona wyjechała na weekend. 48 - Moja żona wyjechała na weekend. 66 - Moja żona nie żyje. Wiek - Ulubiony sport: 17 - seks 25 - seks 35 - seks 48 - surfowanie po kanałach telewizji 66 - drzemka Wiek - Definicja pomyślnej randki: 17 - \"języczek\" 25 - \"śniadanie\" 35 - \"Nie opóźniła mojej godziny terapii.\" 48 - \"Nie musiałem się spotkać z jej dziećmi.\" 66 - \"Wróciłem do domu żywy.\" Wiek - Ulubiona fantazja: 17 - strzelić gola po gwizdku 25 - seks w samolocie 35 - stworzyć trójkącik 48 - przejąć firmę 66 - Szwajcarska pokojówka/Seksualny niewolnik pielęgniarki Wiek - Idealny wiek, aby się ożenić: 17 - 25 25 - 35 35 - 48 48 - 66 66 - 17 Wiek - Idealna randka: 17 - Uniknać horroru przy płaceniu. 25 - Podzielić czek, zanim pójdziemy do mnie 35 - Wpadnij do mnie. 48 - Wpadnij do mnie i coś ugotuj. 66 - Seks w samolocie firmy, w drodze do Las Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow - swietne , zaraz poślę dalej, jesli mozna. Pozdrowionka dla wszystkich , właśnie wrociłam z tyrki.A teraz obiad i cała wojna domowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowi powiedział Wam ktos ze sie powtarzacie i jesteście wszędzie tak potrzebni że aż bokiem wychodzicie .Spadac zmory!!!!! Dziewczyny niech sobie pisza Ci anonimowi czerwońce ,jeśli nikt ich nie chce ani nawet nie ma chęci z nimi pogadac .A co ,niech wiedza jakie jesteśmy. TO jest bardzo przyjazny topik dla wszystkich, a oni i tak do niego nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie możecie nikogo
wyganiać z publicznego forum. Dopóki nie ma obraźliwych i wulgarnych wypowiedzi mam prawo na nim pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję ignorować czerwone wpisy i nie zwracać na nie uwagi. Gruszeczko koniecznie zarejestruj się na Allegro bo to fajna sprawa. Ja bez przerwy coś tam kupuję i sprzedaję. Fajna zabawa. Np. kupuję sobie kremy VICHY w próbkach i za krem Myokine 50 ml wychodzi mi np. 35 zł a w aptece kosztuje ponad 90 zł. Fakt że muszę się trochę namęczyć żeby z tych saszetek powyciskać krem do słoiczka, ale za to jaka oszczędność. Nie wiem czy ktoś Ci już gruszeczko podpowiadał jak się zarejestrować więc ja to zrobię: wpisz www.allegro.pl a potem kliknij na \"rejestruj\". Dalej to trzeba wypełnić krótką ankietę i po kilku dniach przychodzi pocztą kod aktywacji i już możesz kupować. Flow z tym łózkiem to masz rację. Po tym jak mi się syn z domu wyprowadził lekko się przeraziłam, żeby nas nie dopadł syndrom opuszczonego gniazda. Muszę teraz ostro dmuchać w moje domowe ognisko żeby nie przygasło więc to nowe łóżko to trochę z ta myślą. Poza tym człowiek się starzeje i chce spać wygodnie. Już się dosyć w życiu namęczyłam na różnych rozkładanych kanapach w których się czuło pod plecami każde łączenie i nierówność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kodu aktywacji też
można kupować na allegro. Nie można jedynie sprzedawać i brać udziału w akcji "kup teraz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny A jednak ! Co nowe łóżko to nowe ... i nic już więcej na ten temat. Co do allegro - ja też kupuję. Oczywiście, że łapię okazje. Przynajmniej się staram. Różnie bywa z licytacją - nie zawsze wygrywam. Ale jak w życiu: raz na wozie - raz pod wozem. I jeszcze jeśli chodzi o pomarańczowe co nieco - masz rację - ja też to ignoruję - po co odpisywać komuś kto właściwie pisze żeby napisać. Igam Dlaczego uważasz, że Twoje wypowiedzi są ignorowane ? To chyba nie do końca tak. Przecież ja też czasami piszę o czymś co mnie np. spotkało i nie uważam, że jeżeli nikt tego nie komentuje to znaczy, że mnie ignoruje. Każda z nas jest inna. Każda ma inne zainteresowania. Każda pisze o sobie. A to, że np. nie wypowiadam się na temat zwierząt które dziewczyny mają (i kochają) ? Sama zwierzaków nie mam i nie mogę udzielać porad w tym czy owym. Ale mogę zrozumieć ich miłość do \"zwierzęcych domowników\". I wcale mi to nie przeszkadza. Proste. Dlatego nie użalaj się nad sobą tylko bądź i pisz !!! To może być też lekarstwo na chandrę czy doła. A każda z nas to ma ... Odwagi dziewczyno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że spotkamy się tutaj po M JAK MIŁOŚĆ. Potem na Polsacie lecą ZNAKI - może uda Wam się odgonić dzieci od kompa i trochę porozmawiamy? A tak poza tym to będę na gg i tlenie - zapraszam na pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam podpisuję się pod tym co powiedziała Flow obydwoma rękami. Nie opuszczaj nas bo będzie wszystkim bardzo smutno. Ja kiedyś pisałam na takim topiku kobiet po czterdziestce i naprawdę było super dopóki pisały te same osoby. Potem coś się stało doszło bardzo dużo nowych osób a stare zaczęły się wykruszać. To mnie tak strasznie zdenerwowało że ptrzestałam tam zaglądać. Dlatego bardzo wszystkich proszę nie odchodźcie z byle powodu bo topik upadnie. Igam ja czytam bardzo dokładnie wszystkie wpisy i nawet jak czegoś nie komentuję to i tak mi miło że piszecie. Jestem pewna że inni robią to samo. Teraz mam do wszystkich pytanie : lubicie sklep IKEA bo ja uwielbiam, jestem w nim zakochana od lat, natomiast mój mąż uważa że ten sklep to totalne badziewie. Jestem ciekawa Waszych opinii na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×