Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

No, mamuś, przechlapane, że powtórzę... Buziaki dla syna, Szymcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pozdrawiam i życzę Wam jutro dużo słoneczka ! Zapachu koszonej trawki to pewnie nie będzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja koniec ztrawą ,niesamowite skojarzenia .Od rana jestem na nogach witam was Mam troszke luzu ,ponieważ syn jeszcze spi ,był na 18 ce.,a ma bardzo dużo do napisania na j polski.wszystko na ostatni dzień U nas pogoda wspaniała ,Mirinda Alja szymcia Diarra mus i reszte zapraszam na ZIELONĄ TRAWKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda, tym razem i ja wstałam. Mania, spoks, tylko zielona trawka. Szymcia, ludzi pobudziłaś, a sama zasnęłaś czy jak...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, mało dzisiaj spałam, Szymcia, hehehe...:) A masz duży ogród Mania, bo jestem zainteresowana piknikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja ogródek mam średni mieszkam na CZyżkówku, mam nadzieje że się kiedyś spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielam tę nadzieję z ochotą. I pozdrawiam średni ogródek. Ja mam tylko kilka doniczek, pikniku chyba nie zrobię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ przyjemne jest to leniuchowanie .... :) Pogoda cudowna, cisza spokój , trwaj chwilo ... Kilka tulipanów cieszy moje oczy , reszta kwiatków czeka na swoją kolej. Ale jest juz tak zielono i radosnie. Po wczorajszych gościach mam lekki szumek w głowie, alebyło bardzo przyjemnie. Dzisiaj błogie lenistwo na tarasie z książką i piwkiem w ręku. I tylko mam jeszcze jeden obowiązek - podlac kwiatki :P ale fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Diarra, wszyscy się do ciebie wczoraj już wprosiliśmy, a ty tak niemoralnie, z tym piwkiem oddajesz się teraz lenistwu... Też leniuchuję, a kwiaty właśnie podlałam. :) I pozdrawiam wszystkich konstytucyjnych przy święcie leniuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani🌻 👄 no i niebawem koniec leniuchowania:) taki cug nicnierobienia złapałam, ze nie wiem jak jutro otworzę oczy o 6.30:( Jest tak uroczo na dworze, że nie da rady siedzieć w domu. Idę na piwo pod parasole:) ,babskie towarzycho:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kwiatki🌻 No i temat trawki został szczegółowo omówiony az mi ulżyło:) Szymcia ❤️ te Twoje 29 stopni ............no nie ,to niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spawiedliwie byłoby, gdyby głowa jednak cię nie bolała...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec leniuchowania .,a teraz trzeba odrobic 2dni.Szymcia ,pani gozdzikowa kłania sięz Etopirynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja czy była burza na twojm osiedlu. u nas grzmiało i lało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanosiło się tylko na burzę, u mnie na Wyżynach, w o góle nie lało, to tak w odpowiedzi dla Mani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rozchodzi się o prace , my musimy odrabiać ,pozostała sobota;albo urlop ,wole odrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już jestem. Jutro napisze coś wiecej teraz zmykam papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wrociłem z majowego wekendu.Byłem na Slowacji.Tłumy naszych rodakow i naszych bratankow.Tyle na dzis.Ah pogoda dopisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniec leniuchowania. Spotkałam się troszkę z rodzinką, byłam na spacerze na cmentarzu u mamy, a teraz idę pod prysznic . Moje dziecko dzisiaj wyjatkowo przesiedziało prawiecały dzień w domciu , więc do neta nie miałam dostępu w przerwach tego leniuchowania :( A jak widze było tutaj tłoczno . Na Mazurach cały dzień przepiękna pogoda i nie powiem, bo jakaś wiosenna burza bardzo by się się przydała. No i wreszcie pojawili się podróżnicy dawno nieobecni na forum - jak miło was widzieć :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilką sąsiadka (ta z mojego obozu wspólnotowego) przyniosła mi naręcze tulipanów !!! Chyba z 50 sztuk. Wstawiłam je w dwa duże wazony - ale jest pieknie. Ona kupiła niedawno dom z ogrodem ( tak inwestuje pieniądze) i w ogrodzie dawno nie pielęgnowanym przez poprzedniego właściciela ma tych tulipanów ogrom . Rosną wszędzie . Tak więc mam wiosnę w mieszkaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jes! jes! u nas też przepiękna pogoda,zapach koszonej trawy,momentami było gorąco,a jutro ma być jeszcze cieplej,może się trochę poopalam,bo bladzieńka ja jak młynarzowa. Alja czy nie masz odparzeń po gipsem,napewno w nóżkę ci gorąco. Szymciu popchnij te upały do nas,my dzisiaj też tępiliśmy nasz trawnik,a raczej go gnębiliśmy,a zapach trawy jest uroczy szczególnie po tak długiej zimnie. Basi wiem ,że ci ciężko zabrać się do pisania , gdy na dworze jest tak pięknie ,może wystaw neta na balkon i pisz na świeżym powietrzu,czem prędzej napiszesz tym szybciej będziesz miała spokój,no więc do dziela:) Diarra ,ja też do późnego popołudnia na tarasie przy piwku ,fajnie tak posiedzieć na świeżym powietrzu ,nie. Musiku nie martw się i ty też będziesz miała ładną pogodę ,tak mówili w telewizji🌼 Mirindo skąd ta smutna minka wczoraj,ostatnio jesteś bardzo skryta. Mania🌼 Glamur a z kim psiunio kiedy ty po parasolami przy piwku w babskim towarzystwie? a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahir, no masz finezję-fantazję pisemną, nie wiem jak mi pod gipsem, bo odliczam dni do zdjęcia tego paskudztwa... 8 maja zdejmą, a później będę się rahabilitować. A jeszcze dopowiem, że zgodziłam się być królikiem doświadczalnym w pracy badawczej rehabilitantów. Za to będę miała pełną opiekę bez kolejki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×