Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Pozdrawiam wieczornie Śledziowice, skoro tak dają się przetłumaczyć właśnie. Pozdrawiam wszystkich maturzystów, którzy w dobrej wierze mnie nachodzą. Pozdrawiam \"łapki\" Bei, które przed chwilą się pojawiły. I mówię kafeterii tym miłym akcentem dobranoc! Aaaa, zapomniałam, Haneczko, \"kto rano wstaje, temu...\", no sorrry, ale pobudkę komputerową zdecydowanie bardziej wolę od budzika. I wszystkim 🌼, którzy nieobecni, bo zajęci realnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek !!!! Wstawać słoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce ogromne dzisiaj i wyrośnięte. Witam wszystkich. Mąż jest kibicownikiem zapamiętałym, mnie się tylko \"udziela\" ten nastrój...A link nie daje się otworzyć, Szymcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja przeglądarka musi mieć obsługę \"cookie\". Tak mi na monitorze napisało, ale ja piszę teraz z takiego kompa, w którym nie poinstalowane są różne rzeczy, po prostu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi raczej z ciotką Cooki się kojarzy, tę którą w filmie zabili, w tytule o to pytali, a bracia Cohen nakręcili... :) I nie wiem już sama, co z tym wspólnego mój komputer ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak syn mój był młodszy, to karmił sezamowego potwora przez telewizor, wszystko było upaćkane....To nie powtórzę, Szymcia, tego eksperymentu z monitorem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka🌻👄🌻 Nie wiem jak u was , ale u mnie lato !!! :) Od razu lepszy nastrój . Rano obudziłam się z przerażeniem , ze jest piatek i trzeba wstać do pracy :( ale po chwili pełna ulga - przeciez to sobota i w perspektywie niedziela . Hura . I od rana miałam tyle energii, ze już pralka podskakuje, mieszkanie posprzatane, dętki w rowerze napełnione, lodówka pełna grilowych pyszności ... Żyć nie umierac. No i własnie alkoholizuję się piwkiem , jak laba to laba. Czort z kaloriami :P Szymciu🌻 - Sledziowice - też pieknie , mogłabym np. mieszkać w Starcyh Juchach , albo Kocie :P Mnie ta stronka tez się nie otwiera:( Beatko 🌻 strasznie zazdroszczę ci , ze macie tyle werwy do spędzania wolnego czasu poza domkiem , mnie nie ma kto porywac :( Alja 🌻 ja też nie wiem czy mam cookie :P i dobrze mi z tym :)Twój syn karmił telewizor , moja córcia zajadała się babeczkami z piasku ... 🌻👄🌻 dla wszystkich obecnych i nieobecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prądem mogę go tylko nakarmić, pewnie inteligencją informatyczną trzeba by było, ale tej to mi nie dostaje...A mąż wyjechał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, piwo ma przecież w sobie duuuuuuuużo białka, a białko przemiela kalorie zbyteczne...Niby po wysiłku fizycznym najlepiej je pić, ale ty kobieto, przecież ciężko się już napracowałaś..., więc rzeczywiście luz łikendowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja - dzięki wielkie za pocieszenie, piwka już dawno nie miałam w ustach i smakuje wybornie. Dla mnie jest to napój sezonowy - letni . I jakoś nie mam już wyrzutów sumienia :P Zaraz ruszam ogrzać stare kości na słoneczku , najwyzsza pora liznąc twarz piegami - podobno modne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc pare dni nie było mnie ,SZymcia dziękuje za fotki , u nas słoneczko ,trzeba skończyć w ogródku .Pod wieczór idziemy na grila.Julki pomyliły się pory roku,ona chce lepić bałwana.Moje fotki też wyśle pozdrawiam wszystkich Diarra dziś kupiłam czarny chleb wileński w smaku dobry,to tylko nazwa ,prawdziwa receptura jest w WILNIE.Alja jak twoja noga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam, że modne..., te piegi, a za naszych ....czasów, to się człowiek różnymi sposobami musiał wybielać... A teraz, proszę, modne i biała cera też modna, żadne solarium. Pozdrawiam w takim razie wakacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mania, ale oziębiłaś ten upał przez bałwana. Noga ma się. Siedzę przed kompem, bo wycieczka w ten upał dla mnie byłaby traumatyczna. Gryzie i swędzi pod gipsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany jak gorąco , ale jak ja to kocham :) Wcale nie tęsknię za bałwanami :P A jak tulipany pachną , poezja ... Wyłączyłam wszystkie elektryczne urządzenia i upajam się śpiewem ptaków. Dzisiaj obserwowaałam jednego takiego co przeciagle gwizdże , nie wiem niestety co to za persona - ale taki z pieknym bordowym sliniaczkiem . Strasznie stroił sie dla szarej panienki. Specjalista od ptaków jest mój tata i pewnie mnie uświadomi co to za stworzenie. Idę dalej sie pocić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta twoja Julka, Mania. Wie kobieta, co wymyślić, gdy upał. Buziaki od własnej Julki, która u babci chwilowo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie Diarra zrelaksowałaś opowieścią o ptakach, u mnie na balkon rzadko coś przylatuje. Zmykam, bo przez was obiadu nie ugotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! U mnie też dziś wielkie, alkoholizowane grilowanie, a co tam, tak jak powiedziała Diarra, weekend to weekend. Alja juz wkrótce 8 maja ... wytrzymasz to swędzenie jeszcze dwa dni, no nie ? Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja do 8 wytrzymasz ,potem rehabilitacja ale juz bez gipsu a zapowiadaja upały ,koszmar w upałach paskustwo nosić.Jezeli chodzi o ptaki nie przylatuja zakaz maja strefa ptasiej grypy,musze kończyć chłopcy już marudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu zabójcze to Twoje Sledziowo lubie takie klimaty no a te aniołki przed chałupką cudne. Dla moich kobitek które pewnie grilują miłego wieczorku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja grillowałam przez cały ostatni weekend i narazie mi starczy Buziaki dla wszystkich👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki. Diarra, podtrzymujesz we mnie wiere, że piwo jest dla ludzi, bo jak czasem w wekend alkohol przy gotowaniu zupy popijam to mam dziwne wyrzuty sumienia. Na szczęście inni też tak robią i to mnie podtrzymuje na duchu. ja np. gdy tyko zaczynam gotować zupę cebulowa to przywalam pól butelki białego wina (drugie pól idzie do podduszenia cebulki) Moja przyjaciólka śmieje się ze mnie, że moge spędzić cały dzień w kuchni ale ze szklanka środków wyskokowych w dłoni. Wstałam dzis o 10.30 i nikt mi nie odbierze przyjemności późnego wstawania w weekendy. Jutro jednak zerwę sie wcześniej bo ze znajomymi wyjeżdżam na grilla. Ponieważ nie przepadamy za mięchem to grilujemy jedynie kaszankę a dzieciom robimy tosty. ja gotuję gar młodych ziemniaczków zmieszanych z koprem, masłem i czosnkie. Wszyscy się o to danie biją. Zrobiłam sałatkę z kalafiora z sosem czosnkowym, piwko bezalkoholowe niestety (nie dla wszystkich oczywiście) do tego przyjaciółka ciasto upiecze i sałatkę grecką uczyni i cały dzień zamierzamy leniuchować na zielinej trawce. Od poniedziałku zaczynam bardzo intensywny tydzień pracy więc jutro chętnie poleże.Z dłonią w której trzymam dębowe mocne kończę wypociny, życzę miłego wieczoru i gorąco całuję. bawcie się dobrze. A przy okazji: znalazłam na tym forum temat \"I;e potrzebuje pieniędzy trzyosobowa rodzina by dobrze przezyć\"? Straszne są tam emocje. Ile waszym zdanie trzeba kasy w rodzinie, żeby dobrze żyć? Nie mam na mysli jeżdżenia BMW i wakacji na Malediwach ale tak żeby starczało na codzienne wydatki, okazjonalne przyjemności i żeby nie trzeba było zyc od pierwszego do pierwszego. jestem SZALENIE ciekawa waszej opini. Buziaczki. Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko!!! Ja jakbym miała 3 tys zł miesięcznie na swoja 4 osobowa rodzinke to myśle że nie musiałabym sie zastanawiac czy moge to czy tamto kupić. Ja wydaje około 1000zł. na same opłaty. Ale czym wiecej sie ma tym wiecej się chce miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×