Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Szymcia:) we własnej osobie:) ostatnio mało mam czasu:( wyjazdy, montaż i tak w kółko Ale widzę, że się dobrze macie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem już na nogach od rana taki apetyt karkóweczka ,dziś wpracy też temat był ojedzeniu.Dzis na obiad mam naleśniki do ciasta nalesnikowego wkładam pokrojoną w kostke kiełbase ,ciasto najlepiej żeby było gęste.troszke wegety ,smaże naleśniki ,potem na wierzch tarty ser do mikrofali i polewamy keczupem pycha Zahir te polipy odnawiają się w tym samym miejscu one znajują się za migdałkaml rozpoznanie Cystis laryngis Czekam za ważymi fotkami mania111@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę dać znać, że jestem..., ale ogarnąć tego gwaru nie potrafi ę... Dobrze, ze jesteście, jak poczytam, doczytam, to coś składniej nadmienię [zniesmaczona realną sąsiadką, wróciła do domu i nie wiedzieć czemu, włączyła kompa...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyneczki i rodzyneczku 🌻 Muszę się pochwalić- moje dziecię zdało ustny angielski!!! 19 na 20. Skaczę do góry z radości... Momentalnie poprawił mi się humor, jak to niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia, lazanię? Garfield jesteś? (mniam) Musie, coś tam ci pofotkuję przy najbliższej okazji... [wytarła tę łzę z klawiatury, choć nie jej była...] Nie , no nie mogę, czas przywitać syna, który wrócił z tzw, szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...uciekam czas na weekend....cieszę się jak dziecko...poczytam Was później ...ale gratuluję Basi dzieciątka zdolnego ....oby mój tak sie spisał w przyszłym roku....tym co spróbują karkóweczki życzę smacznego ...przyjemnego wypoczynku dziewczyny - słoneczko jak widzę zagościło u mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie mają dziewczyny, które mają weekend... ja jutro i w niedzielę od rana do pracy, w nastepny weekend wypad na imprezę rodzinną, więc raczej w aucie i na bankiecie niż w łóżu i przed TV. To trzymajcie się ciepło i odpoczywajcie ile wlezie. całuski i miłego smakowania tych Wszystkich waszych kulinarnych cudów. Buziaki. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie mają dziewczyny, które mają weekend... ja jutro i w niedzielę od rana do pracy, w nastepny weekend wypad na imprezę rodzinną, więc raczej w aucie i na bankiecie niż w łóżu i przed TV. To trzymajcie się ciepło i odpoczywajcie ile wlezie. całuski i miłego smakowania tych Wszystkich waszych kulinarnych cudów. Buziaki. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem podczytuje was po cichu. Pozdrawiam. Osobno🖐️- szymcia jak tam osad na doniczkach?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj szymcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobudzam resztę...sobotnie... Szymcia, w kawie się, kobieto, nie kąp... Cały magnez z organizmu wypłuczesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Jestem już po spacerze z pieskiem. Kto to widział, żeby w sobotę tak wcześnie wstawać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciebie szymcia to fajna
babka. W sumie jedyna na tym topiku fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulżyło mi, to jeszcze aplikuję b6, to po peelingu weź, pomaga wchłaniać magnez, co ja z tymi witaminami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciebie szymcia to fajna
Żadne żarty. Jestes mocna i fajna babeczka. I jak mało kto jesteś chyba sobą nawet w necie. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia- nie cię odetka...Co racja, to racja- jesteś super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersal, Wesalem- a jak się milutko zrobiło, do tego z rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płoń, b6 doustnie..., zmykam do słońca..., aaa, podobało mi się określenie - mocna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend rozpoczęty . Hurraaa! Witajcie i zycze miłego relaksowania :) Z pocztą mam nadal problemy ... Widze, ze u nas smakowicie i wesoło. Może mi się humor poprawi. Poczytam zaraz dokładnie o czym słońca pisałyście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kalafiora . Ja mam dzisiaj ogromną ochotę na zwykły rosół i pieczonego kurczaka . Zaraz ruszam do kuchni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm pycha mmmmmm
a ja zupka chinska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczko , nie wnikaj dlaczego córcia śpi - tylko ciesz się chwilową wolnością. Moja po powrocie ze spaceru mimo 17 lat też właśnie się pokłada .... :) A za oknem wiatr i deszcz ... Zdążyłam troszkę posprzatac w ogródku , poparzyłam paluchy pokrzywą :( Aha i cócia nie kazała mi dzisiaj nic gotować ... ( to efekt wczorajszego podjadania szarlotki ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻ki Wczoraj próbowałam coś skrobać,ale kafeteria odrzuciła mnie całkowicie buuuuuuuuuuuuu Chcialam Was sie spytać słoneczka jak podobały Wam się półfinały Eurowizji i czy będziecie oglądać finały? No i jakie wrazenia z całowania brzucha Ani Swiątczak przez Wiśnię bo ja jestem zniesmaczona..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu próbowałam dziś z fotkami, ale niestety wszyscy chyba z ulicy siedza na necie chodzi że krew mnie zalewa..............[siedzi zła] obiecuje że przy większym luzie coś podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×