Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

jestem w pracy i usiłuję popracować, ale kuci topik jak Ciebie Haniu...widzę, że problemy z dobudzaniem masz? pewnie też pogoda nie odpowiednia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy i usiłuję popracować, ale kuci topik jak Ciebie Haniu...widzę, że problemy z dobudzaniem masz? pewnie też pogoda nie odpowiednia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mus truiskawkowy
Alja niech będzie........może to ja mam skarbie omamy wzrokowe:) w końcu 40 na karku. Dziś wyjątkowo boli mnie noga .........{siedzi i myśli ....boshe jaka ja jestem stara.....} bera🌻uszku ale sie sklonowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklonowałam się to fakt, ale przecież przypadki chodzą po ludziach.... ale mi komputer muli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musie, co tam omamy, nieodwołalnie znikam, obiady pogotowane..., porządek jest... Jak dobrze rano wstać... A w przyszły czwartek do pracy idę... Tylko wysoko muszę nogę trzymać... Tak po amerykańsku będzie mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, to dobrze, że załatwiłaś, mnie tam się raczej nie uda..., z tym, co z linku powstało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej śmieszna z was
to ta HANECZKA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg zapłać, że jesteśmy w stanie, my emerytki, śmieszyć otoczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja ....emerytki? a niech się cieszy motłoch jeden....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej śmieszna z was
Wy nie, tylko HANECZKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej śmieszna z was
Wcale sie nie czepiam. Śmieszna jest i to wszystko. Moge tu z Wami popisać? Ale z Haneczki będę sie śmiać? Bo mnie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pisz człowieku pomarańczowy, pisanie rozwija wszak... Niby rozumiem te pomarańcze, a później mi mija... Jak to jest? Ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea 67 weszłam na to cholerstwo i nie chce się zakończyć pomocy? jak to wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej śmieszna z was
A to chodzi ze ja na pomaranczowo pisze? Moge na czarno? Nie lubie snobow i nowobogackich pod zadną pstacią. mam sie zaczernić? Jaki problem? Wtedy moge? Czy mam wszystkich lubić i nowobogackich hołubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pomarańczowa? Zżera mnie ciekawośc dlaczego tak Cię śmieszę??? Uchylisz rąbka tajemnicy. mnie moje wpisy wcale nie wydają sie wesołe ale ciekawe jest spojrzenie na siebie poprzez pryzmat innych osób? Pozdrawiam cię pomarańczko. Haneczka A poza tym laski , JAKIE EMERYTKI?? Dupencje z nas i tyle. W sobotę była u mnie moja dość starsza przyjaciółka i powiedziała , że nigdy wczesniej nie wyglądałam tak ładnie jak teraz. Trzymać się zdrowo czterdziestki i wierzyć w siebie!!!! Własnie przeszłam przez wrocławski Rynek, ludziska siedza , piwko pija, knajpki okupują, języki sie mieszają... Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam...czas pacy się kończy do jutra ....miłego po południa wszystkim...bez deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bera , ja to normalnie zamykam. Udało ci sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,wstałam ,obiad ugotowałam ale jeszcze nie sprzątałam .Alja musze zmaetwic nie mam w pracy nic wspólnego z wypiekami tylko z słodyczami.Ajeżeli chodzi o przepisy znam proste Tak jak wy. Jeżeli ktoś ma kłopoty wstawaniem chętnie pobudke rano zrobie -tylko prosze załączyć alarm wkomputerze Alja fajnie że noga ok.Ale mniej lepiej na dole noge ....jeszcze przed pracą wpadne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo, całkiem z sensem gadasz, no zaczernij się , będzie bezpieczniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, tyyyyyyyyyyyy, cukierniku, i tak ci nie wierzę, że nie znasz tych przepisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko ,jak masz sie z kogokolwiek tutaj wyśmiewac to lepiej tu nie wstepuj. Znajdź sobie topic gdzie jedni z drugich sie wyśmiewają i jest im dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej śmieszna z was
Oj Bea a czy ja sie z kogos tutaj wysmiewam? Smieje sie tylko z nowobogackich. Z ludzkiej ulomnosci umyslowej i glupoty. A nowobogackie "paniusie" takie smieszne sa ze trudno tego nie zauwazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje panie czytałam was przez 15 minut,wy tu gadu gadu a ja o własne nogi się w pracy przewracałam,nie z przerobienia ale niskiego ciśnienia atmosferycznego.Czy u was też taka łóżkowa pogoda.Przyszłam tu najedzona a wyjdę głodna ,mielone ,ziemniaczki,czereśnie ,te nazwy tylko wzmagają u mnie apetyt,a kolacji to ja tak późno nie jem,chyba,że mam dyżur. Mania nie bardzo zrozumiałam,gdzie twoja mała ma te polipy,na krtani?Z naszą Julką już lepiej ,zaczyna buszować to znaczy,że wraca do zdrowia.Te zdjęcia są przepiękne ,gdzie rosną takie cuda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×