Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość Senda41 troche
Moim zamiarem nie jest wkurzanie ciebie senda tylko uzmyslowienie prawdy. Jak mam sie ujawnic? Podac nazwisko, adres i telefon? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senda41 troche
Ok. Ty również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas dziś na dworze deszczowo i pochmurno, wietrzno i zimno. Pozdrawiam Was wszystkie❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z deszczowego Wrocławia. Brzydko bardzo za oknem. Zaprowadziłam Ale do szkoły i nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy brak dostępu do świata,sąsiedzi kopią dół na rury do wody i poprzecinali mi kable od telefonu,ale serwis przyjechał szybko i usterka naprawiona. U nas typowa jesienna pogoda,nawet przepaliła w piecu bo ręce mi marzną.Koleżanka o 15 chce iść na grzyby ,ale mi się już odechciało bo jest mokro i zimno. Perełka dzwoniła i znowu płakała,że mała jest taka apatyczna,że gdy ją kłuli to nie płakała,że dużo śpi.Samej serce mi się ściska na takie informacje,pocieszałam jak umiałam i miałam łzy w oczach,a przecież to wcześniak,ma dużą bilirubinę,to dlatego jest taka senna.Lekarze uspakajają ją ,że wszystko jest w pożądku ,że odruchy poprawne,ale to jej nie wystarcza,żeby być o małą spokojną.Do karmienia jej jeszcze nie dostaje,a kiedy do domku to może na koniec tygodnia. Ci pomarańczowi są tacy obrzydliwi jak u mnie pogoda za oknem. Haneczko zdjęcia dostałam,nie można odróżnić starszej córki od mamy,czyli mamusia nieźle się trzyma:)A młodsza ma piękne włosy i też pociechę będzie z niej mama miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka 🌻👄🌻 Dawno nie było pomarańczowych , ale jak widac są czujne i uwielbiają oceniać i krytykowac . Taki już ich los. Wczoraj już nie miałam możliwości zajrzeć do was, jak wróciłam z cmentarza było już ciemno . Wzięłam ze sobą sekator i przycięłam wierzby ( takie karłowate) . Rosną jak zwariowane i żeby normalnie wyglądały ( uformowałam takie czapeczki jak u grzybów) trzeba je regularnie wycinac. I mam na palcach od sekatora bąble i to straszne :( Oj ja nie moge zyć , żeby mnie cioś nie bolało. Później chciałam jeszcze zajrzec do neta, ale córcia naściągała filmów i teraz codziennie robi seanse . Nie było szans się przebić. Na Mazurach pada deszcz a właściwie deszczyk - drobniutki . Rano było pieknie. Senda 🌻 mnie do grzybów nie trzeba długo namawiać. Zakładam buty, kosz pod pachę i już ... i nie ma dla mnie złej pogody. Może nawet padać deszcz. Kocham las i zbieranie grzybów. Gorzej jest później z czyszczeniem , ale co tam ... Beatko 🌻 a po co zaprowadzałaś Alę do szkoły , rok szkoły dopiero w poniedziałek. :) Zahir 🌻 Pozdrów Perełkę. Strasznie jej współczuję jak musi patrzeć na swoją kruszynkę taką męczoną przez te wkłucia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko 🌻 nie wiem na ile to Twoja zasługa, na ile przypadek , ale miałam wczoraj telefon z fundacji. I mam telepotkę nerwową w środku, bo niestety nie mogę skorzystać z zaproszenia ... Miałam nadzieję, że jest więcej punktów poboru krwi i ze gdzieś bliżej będę mogła pojechać. A tymczasem pozostaje mi tylko W-wa. A to dla mnie nierealne z kilku powodów. Nie chcę się na ten temat rozpisywac, bo tylko musiałabym pogłębiać swój stres , ale to jest w mojej sytuacji niewykonalne. :( A tak chciałam się do czegoś przydac. A dodatkowo potwierdza się co wiem już od dawna, ze warm.-maz. to obszar w którym psy d... szczekają. Nic się nie dzieje i wszędzie daleko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka 40tka.
Witajcie wszystkie piekne czterdziestoletnie. Wrocław chłodny i bardzo wietrzny, fryzury legły w gruzach. Zachirku 🌼 na zdjęciach jestem z córką i kuzynką, która jest generalnie w moim wieku, dziecię mam jedno czyli 12 letnia brunetka o oliwkowej cerze w przeciwieństwie do mnie czyli jasnoskórej blondynki. Cóż, geny mają jednak swoja moc. Senda- ja o Tobie wcale nie zapominam, nie mam twojego adresu mailowego. jesli mi go jakoś ujawnisz to i Ty wszystkie fotki dostaniesz. Od Ciebie też nic nie mam...🌼 Diarra🌼!! Widocznie jesteś jedną z pierwszych w kolejce skoro do Ciebie dzwonili z Fundacji. Ale jest nadzieja, że badania będą też prowadzone poza Warszaą więc mam nadzieję, że i na Mazurach jakieś laboratorium będzie je przeprowadzać...W sumie na badania czeka prawie 18tys. osób. A jedno podstawowe badanie kosztuje 250 zł!!! Ja już wyraźnie czuję jesień a wasze opisy grzybobrań jeszcze bardziej mnie w temacie utwierdzają. A dzisiejszy ponury poranek sprawił, że zaczęłam się obawiać nadchodzącej jesieni. W taka pogodę mogłabym spać do oporu. Choć i tak nie mam najgorzej bo do pracy idę na 10.00 więc nie muszę sie zrywać skoro świt. Dzisiaj czeka mnie jeszcze kupowanie książek, jestem ciekawa jaka kwota wypłynie z mojego portfela... Dobrze, że mam schowana nalewkę wiśniową , która dostałam od znajomych, wieczorem łyknę sobie na rozgrewkę. Ucałowania dla wszystkich w tym także dla malutkiej dziewczynki. Za parę dni mam i córka z pewnością będą w lepszej kondycji. Pa. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Zahir ,dziękuje za zdjęcia Pozdrów Perełke i ucałuj Zuzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór. 200 zł opuściło mój portfel. tyle kosztował mnie komplet książek do szóstej klasy.. Do tego jakieś pastele, klej , nozyczki i cena wywindowana. Siedzę w domu, zimno jak diabli, wszystkie okna pozamykane. A pamiętam jak wiele lat temu to własnie w sierpniu była cudowna pogoda, na balkonie w domu rodzinnym oglądałam roje spadających gwiazd, które właśnie końcem sierpnia rozszalały się po niebie. A tu pochmurno i nie pamiętam kiedy jakąś gwiazdę na niebie widziałam. Chyba zaraz sporządzę sobie kąpiel a potem ciepły szlafroczek, naleweczka wisniowa, gazetka i do łóżka. Chyba wszystkie dziewczyny wskoczyły pod pierzynkę bo cichutko i pustawo. No to miłego wieczoru raz jeszcze. Buziaki. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorkiem U nas również powiało chłodem, zimno jak jesienią, ale mam nadzieję, że jeszcze wróci lato. Zahir❤️ współczuję Perełce, przykro, że musi to wszystko przeżywać, ważne jest wsparcie najbliżych w takiej chwili /nie byłam w takiej sytuacji jak,Perełka, ale przechodziłam depresję poporodową,i gdy patrzę na to z perspektywy czasu wsparcie rodziny było w tym wszystkim bardzo, a bardzo istotne/ Pozdrów ją i maleństwo od nas wszystkich, z całego serca życzę jej i maleństwu lepszych chwil, jestem osobą wierzącą więc ze swoimi małymi pomodlimy się za nie. Nie dostałam od Ciebie zdjęć, chyba nie masz mojego adresu, wyślę swoje zdjęcia z wakacji, to mam nadzieję, że mi też prześlesz. Diarra❤️ ja też chętnie bym poszła, ale do lasu daleko, a i zawielu amatorów nie ma, jedynie mój mąż, ale zabardzo mu czas na nie pozwala. Haniu❤️ ja też nie mam Twojego adresu,ale myślę, że dziewczyny nas wesprą i któraś mi przyśle, proszę dziewczyny.❤️ Haniu 🌻 tanie te książki ma Twoja dziewczynka, ja maluchowi do pierwszej klasy płaciłam prawie 300, a starszej 400, macie wyrozumiałych nauczycieli, którzy cenę, również biorą pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wieczorem zupełnie nie mogłam się dostać na kafeterię, czy wy też tak miałyście. Ten wpis, który pojawił się przed chwilą napisałam 2 godziny temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!! w pochmurny poranek . jesień za pasem jak nic. Haneczko ja za polowe podręcznikóe do 1 kl. gimnazjum zapłaciłam 150 zł, ale jest to tylko połowa podręcznikow. Miłego dnia wszystkim wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam U mnie również pochmurnie, zimno i deszczowo, pewnie jak wszędzie w Polsce. Momo to życzę Wam pogodnego dnia🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś chyba mam jakieś mroczki bo znowu jakieś wizięło sie pojawiło, :D :D :D :D przepraszam za te błędy. Zahir❤️ jak tam Perełka i jej Maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda, wyslij tez do mnie na haneczka40tka@o2.pl. Wrocław obrzydliwie chłodny, siedzę w pracy i popijam ciepły rosołek. na szczęście mamy kuchenke gazową i możemy sobie podgrzewac co nie co. W domu wieczór spędziłam otulona szlafrokiem i popijałam herbatę z nalewka wisniową. Mówię Wa, działa wspaniale. Życzę wam miłego dnia i ocieplenia klimatu. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słońca,bo u mnie pada,jest zimno i znowu przepalanie w piecu.Senda zdjęcia dostałam,ja ci też wcześniej wysłałam ale miałam imię z dużej litery,dzisiaj też próbowałam wysłać ale poczta szwankuje,będę próbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachir, wyślij mi proszę na mojego maila , adres mailowy do Sendy. U nas wichura, głowy urywa, jest obrzydliwie. Chyba sobie wieczorkiem solarium zafunduję, żeby trochę dogrzać ciało. Buziaki. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka🌻👄🌻 Jak usłyszycie detonację w północnowschodnim rejonie kraju to znaczy, ze ja pękłam :( Zrobiłam na obiad kotlecika mielonego i do niego marcheweczkę w sosiku . Takie pyszne, ze nie moge się najeść. Tylko rano oczy otworzyłam wiedziałam, że trzeba zaginać do sklepu po marchew i nie ma odwrotu. I tak się stało. Odchudzać będę się od jutra :) U mnie cały dzień leje , leje i leje ... ciemno zimno i tylko faktycznie trzeba tak jak Haneczka powiedziała, coś mocniejszego i pod kocyk . Kupiłam dzisiaj sobie wspaniałą pelerynę przeciwdeszczową z kapturkiem w kolorze pomarańczowym - dokładnie taką chciałam Mało zajmuje miejsca a rolę swoją spełni doskonale. Mam na mysli oczywiście dalsze grzybobranie. Dzisiaj tata nie mógł się do mnie dodzwonić ( jak poszłam po zakupy) bo zapomniałam telefonu i grzybobranie mnie omineło. Ale nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa. Szkoda Senda, ze mieszkamy tak daleko od siebie, fajnie byłoby tak razem pobłąkać się po lesie. :) Wieczorem nie mogłam w ogóle wejśc na forum i po pól godzinie szarpania nerwów odpuściłam :( Ale jak widzę spotkało to nie tylko mnie . I z tych nerwów upiekłam ciasto - ciasto z makiem na kruchym spodzie. Bomba kaloryczna ale wspaniała. I tak smakowało, ze po wizycie Madzi koleżanek , mojej kuzynki i sąsiadów , dzisiaj zostało nam do porannej kawy po kawałczku . Tak sobie dogadzamy , a później będę płakać - ot przewrotnośc człowieka . Zahir 🌻 jak tam Perełka i Zuzia , czy juz pakujecie je do domciu :)domciu . Dziewczyny - moja szyja po kontakcie z tym zielichem w lesie wygląda makabrycznie. czerwone, opuchniete, jakieś bąble, piecze i swędzi pomimo iż kupiłma w aptece aerozol na takie sprawy , który miała podobno uśmierzyć swędzenie i pieczenie. I tak mam załatwioną całą prawą stronę szyi i kawałek brody. Niestety nie mogę się opanowac i czasami musze się podrapać i tak pewnie tylko pogarszam sytuację. Wyglądam jakbym była poparzona, albo miała jakiś parch . Dobrze, ze nie mam tego na twarzy , bo chyba bym zwariowała. Szkoda, ze nie mam aparatu fot. :( Ciekawe kiedy to cholerstwo mi zejdzie albo chociaż ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam całkiem powiedzieć do Haneczki 🌻 ze obejrzałam fotki od Ciebie. Dzieki wielkie. Ja juz zapomniałam, ze mam na tlenie skrzynke i dlatego dopiero teraz to zrobiłam. Ale jesteście laski - kurcze - jak wy to robicie ... :) Ciągłe diety czy dar losu ? Miłej nocki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki!!!!!!!!! Za oknem okropieństwo, od wczoraj wieczora ciągle pada.A to sierpień jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ależ dzisiaj zaspałam. Wstałam rano do toalety z zamiarem szybkiego powrotu do łóżka, patrzę na zegarek a tu 9.10. Nie mogłam uwierzyć , że tak mocno spałam. Ale rolety zsuniete, w pokoju czarno, deszczyk cudnie stukał więc wspaniale się spało. Ponieważ córka nie chodzi do szkoły to w wakacje nie nastawiam budzika bo i tak budzę się sama. A tu proszę : niespodzianka. Dobrze, że nie mam szefa nad sobą bo spóźniłam sie do pracy godzinę. Diarra, wcale nie jestem taka chuda, po prostu jestem nie duża w całości ale gdzie niegdzie ukrywam nadmiar tkanki tłuszczowej. Ale w porównaniu do niektórych rówiesniczek rzeczywiście nie powinnam narzekać. Ale generalnie nie jem zbyt wiele i często cierpię na dolegliwości żoładkowe. Za mną juz przecudowna gastroskopia, leczenie helikobakter pylorii , jelita drażliwego itd. Obżarstwo nie jest moim sprzymierzeńcem bo od razu bardzo choruję. Kurczę, nie mogę sie dobudzić, chyba muszę kawę mocną wypić. Miłego dnia wam życzę, serdecznie pozdrawiam.. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kłopoty z neostradą,nie mogę wejść na gg,wysłać poczty,często strony się nie otwierają ,czy wy też macie takie klopoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często pojawia się komunikat krytyczna luka w oprogramowaniu Microsoft czyżby był to jakiś wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zahir. Wirus albo masz jakis defekt w oprogramowaniu. ja nie mam neostrady, lecz łącze sie poprzez modem, dosyc wolno to idzie ale raczej nie ma problemów. mieszkam w starej kamienicy i żeby miec stałe łacze musiałaby sie zgodzic conajmniej połowa lokatorów. A większość z nich to niestety dziadkowie, więc nie ma szans na stałe łącze. zachir znajdz jakiegoś magika od komputerów który zajrzy do wnetrzności. Inaczej pewnie problem się nie rozwiąże. idę na obiadek, pozdrawiam Was i zycze miłego popołudnia. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×