Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Hejeczka kofaniutkie:) pisze szybciorem, bo ex za 5 min. wyłacza neta dzieciakom, wiec nici z pisania.Ja 2-gi dzien w szkole-nic ciekawego, a nawet gorzej. Połowa kadry patrzy wilkiem -i za co? troche przykro.Stwierdzam tez,ze chyba juz wyrosłam z belferki i zestarzałam-nie czuje werwy ,ni checi do pracy.Alis-dzieki za foty-dzieciaki pieknie wygladały!A synio zdarl skóre z mamy:)Reszty fotek (od Bei) nie zdazyłam jeszcze poogladac. Zaczęło sie .....trzymajcie za mnie! pozdrawiam kazda z osobna! Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea-poprawka-zdjęcia urokliwe-miło powspominac letni czas w Sudetach....dzieki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarro🌻 - nie szczepię sie . Przez 20 lat chorowałam raz , więc bezsens wydawać tyle kasy . Szczepią na to co było w zeszłym roku - bo skąd mają wiedziec co będzie w tym??Co rok inny szczep grypy szaleje.... Leje, grzmi . Rano było słońce. Jak wywaliłam pranie na balkon to przyszło gradobicie . Śniegu jeszcze nie ma , ale na termometrze mam 8 st więc jest szansa...... Dzieciska już w szkole . Załatwiam korki z anglika - kasa znowu....Nie mogliby tak się sami uczyć ?? Ciągle muszę stosowac łopatologię ... Netuś ❤️ja nadal nie pojmuję że tak się dajesz. Dlaczego on neta wyłancza. I jak ?? Wtyczkę zabiera ze sobą.??? :O😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rekord!!! Trzy dni ciszy. Topik padł. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za fajne chwile. Trzymajcie się dziewczyny, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.Mam nadzieje Mirindko,że topik jednak nie padł i za dni pare nastapi reaktywacja:) Naszatku-mój ex ma cała machierie do kompów chłopaków u siebie w gabinecie.....ma wiec te moc....Leje i leje.Nieciekawie na dworze.W pracy młyn nad młyny.Dojeżdżanie mnie dobija, zwłaszcza teraz, mam za kazdym razem przemoczone buty na maxa, woże do pracy \'\'obuwie zmienne\'\', a potem znów zakładam mokre.Dzis zamkneli u nas most na Sole dla ruchu kołowego.Woda straszliwa płynie dołem.Licealistów po 3 lekcjach ewakuowali-ku ich wielkiej radosci. Słońca!!!!!pozdrawiam wszyst kich i sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam nadzieje że to chwilowy przestój i że nan nowo się topik odrodzi!!! Witam niedzielnie, pochmurno, poweselnie. Było super , ale ja jestem już za stara :):):) na takie imprezy. Pozdrawiam wszystkie zaglądające i niezagladające. Buziaczki Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie wam pisalo ze
haneczka to glupia cipa - to zawsze lament byl. Glupia cipa i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Dziewczyny!!!!Życie jest za krótkie,żeby je tak marnować na swary....Pozdrawiam cieplutko i wrócę,gdy zima nadejdzie i nie będzie można już już nic na dworze robić.Apóki co fajny tescik-www.enneagram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie!! Dzień się zaczął , słońce wschodzi ( naprawdę ).!! Dzbanek herbaty na rozbudzenie ju z czeka. Pół nocy oglądałam film ( reklamy przedłużają je niemiłosiernie ) a drugie polowałam na komara . Niestety on wygrał , a ja sie drapię . Dziś mam dzień robótek domowych . Może jeszcze jakies pranie wyschnie na dworze. Mięsko zdążyłąm upiec podczas polowania , wiec skoczę po gruszeczki i zrobie je w occie . Na zimę do mięska jak znalazł . A i śliweczki przydałoby sie zaprawić . Kiedyś siliłam się jeszcze na kompociki , ale w dobie komercji wszyscy lecą po soczek do sklepu wiec dałam spokój . Zimowe ciuszki w większości przejrzałam . Nawet niedużo trzeba dokupić . Dzieciska przestają już rosnąć i ma to pewne niezaprzeczalne plusy:D Niestety wrzesień oznacza również przeziebienia więc juz drugie się załapało. A taką miałam nadzieję na wolne przedpołudnia. 🖐️-miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam ale jakos brak mi weny na pisanie. jakaś zmęczona ostatnio jestem:(:(:( ale mam nadzieje ze sie topik obudzi. Miłego dnia i dziewczyny zagladajcie chociaż od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beuś ❤️ witaj późną porą:D Mnie też dopada zimowy sen . Spałabym wszędzie i o każdej porze. A że rano wstaję wiec wieczorem - z kurami . Od dzis pies śpi pod poduszką , a nie na - znak że zimno nadchodzi . U nas 13 stopni , wieje , leje . Kurtki zimowe już przygotowane . Ale znając nasza aurę jak ją włoże to sie 20 st zrobi i grypa murowana . Czasem to czuję sie jak staruszka . Już dzieci proszą - \'\'ale nie idźcie tak wcześnie spać !!\'\' Od dzis u nas Festiwal Filmów z mnie nie chce sie podejść by zobaczyc czy coś się dzieje istotnego . Dzieciaki w tyg . mają isć na Katyn . I dobrze . Niech zobaczą coś poza brazylijskimi serialami . My to wszystko znamy od rodziców i dziadków , a dla nich to tylko opowieści dalekie duchem . Moze i ja się wybiorę .... Chociaz nie przepadam za takimi filmami . Za dużo tego miałam jako młoda dziewoja. Rodzina swoje przeżyła.... Zarezerwowałam sobie tydzień w sanatorium . Troszkę sie odnowię ...Uwielbiam to.... Sama...bez rodzinki...z koleżanką ...pełna obsługa....- raj na ziemi . Pa , pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadna strata..
Zawsze mozna Cię Naszatko znaleźć na innych forach więc nie będzie płaczu. Pozdrawiam. I!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sle pozdrowienia .Miło było❤️ Dobrze Naszatko ,ze ,jak pisze pomaranczka ,mozna Cie znalezc na innych forach .Na pewno poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
umarł, padł..., wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam jednakowoż nadzieje,że nie padł, jeno sie osłabił... U mnie bardzo dużo pracy a mało czasu. W ogóle nie wchodzę na neta, chyba tylko po to aby wykasować spam z poczty co dwa tygodnie. W pracy koszmar i terror, w domu też... Pozdrawiam wszystkie, Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, jak myślisz dlaczego Diarra tak nagle zamilkła? Mówiła, że będzie cały czas, a tu nagle zniknęła. Pisałam do niej na gg, ale też milczy. Może na mnie się obraziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota pomaranczowa
a gdzie Hania? Haniu ❤️pozdrawiam i reszte pan też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko ❤️ nie umiem ci odpowiedzieć . Pisałam do niej na maila - tez nie odpisała. Może wojna z sąsiadem tak ją wciągnęła.... Wredotko 👄- ciebie też miło \"czytać\"..:) Dziś zamarzłam w pracy. W murach zimniej niż na dworze - nie grzeją . Idę do wanny - może wygrzeję przemrożone kości🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota pomaranczowa
NIE!!!!!!! nie pozdrawiam Hani - ktos se jaja robi. HANIA!!!!!! nie wracaj!!!!!!!!!!! Reszte pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje się
pod wredotą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki . Miło jestem zaskoczona,bo dzis dopiero mam znow kontakt ze swiatem przez internet i wpadłam zobaczyc na nasze 41 latki,myslałam ,ze juz tylko popioly i zgliszcza a tu .... oczom nie wierzę i cieszę sie okrutnie:) Od Diarci tez nie mam wiadomosci,Naszacia posłałam zaległego maila , Co z resztą psiapsiółek? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj . Każda zagląda i boi się że będzie tu jedyna:) Może jednak da się cos uratowac. Ja dziś na głodzie cały dzień . Obiadek zjadłam tylko wirtualnie....Jak jutro dopadnę miski z jadłem to .......Ojjjjjjjjjjj.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu❤️ odezwij sie plisssssssssss zawsze chetnie czytalam relacje o Wrocku i Twojej rodzince buziole wysylam dla wszystkich Sju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×