Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

🌻 Dziewczyny z tym spaniem mam podobnie. Rano nie mogę z kołdry się wygrzebac:) wczoraj, nie uwierzycie, spałam 12 godzin:) !!!!i już nie mogę się doczekać soboty, żeby poleniuchwać do południa. Najgorsze, ze to wcale nie jest śmieszne. Moja córka mówi,że zachowuję się jak niedzwiedz, który w sen zimowy zapada:) A teraz druga kawa, może postawi mnie do pinu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięn doberek wszystkim.🖐️🌻👄 SZYMCIU u mnie z cierpliwością do naszych dzieci jest tak samo . Można gadać, gadać i nic ale ja mam nadzieje że im to przejdzie. Pozdrawiam o mocno ściskam Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie było mnie tak długo bo ściagnęłam sobie z jakiejś rosyjskiej strony wygaszacz ekranu, a razem z nim jakiegos potwornego wirusa, którego nie usunął żaden z moich antywirusów i trzeba było oddać komputer do servisu. Mąż mi powiedział ze mam zakaz ściagania czegokolwiek bo po łapach. Witaj Sambo. To co mam z tobą z całą pewnością współne to brak pracy. Już od sierpnia jestem więźniem domowym i coraz mi z tym gorzej. Ja też się dzisiaj nie wyspałam bo moja kochana sąsiadka zadzwoniła wczoraj że z Włoch wraca w nocy i oczekuje że ją odbiorę z miejsca postoju bo ma tyle bagażu że sama nie da rady. Całą noc podświadomie czekałam na jej telefon ale nie zadzwoniła. Powiem wam że wpakowałam się z tą sąsiadką naprawde jak śliwka nie powiem w co. A ostrzegaliście mnie lojalnie. Wczoraj na samą myśl że ona wraca i znowu się zacznie to jej wpadanie do mnie dostałam ciśnienia. Ale nic to dzisiaj sprzatam bo jutro mam wizyte tej koleżanki u której byłam w swięta. Bardzo się cieszę. Gotuję już jarzynki na sałatkę jarzynową bo ona lubi i ze świąt mam jeszcze zamrożony bigosik to akurat się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peny normalnie powiedz
NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To nie gryzie, słowo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja, zaraz biorę się do czytania zaleglości i odezwę się co u mnie. Musze jeszcze coś wrzucić na ząb i już się melduję .... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Samba🌻 chyba każdy z nas wie co to jest bycie bezrobotnym ... smutne to , ale takie realia. Nowy rok , nowe mozliwości , może będzie lepiej :) Masz tylko to jedno 10-letnie szczęście ? Szymcia🌻 pomoc dentystyczna , to chyba jedyny zawód, którego nie mogłabym wykonywać ... chocbym miała jeść suchy chleb, ja osobiście strasznie ci współczuje. Powiem tylko, że ja nawet na sztuczną szczękę patrzeć nie mogę , nie mówiąc o tym żeby ją wziąć do ręki. A gdzie reszta okolczności związanych z jamą ustną , koszmar totalny. Nie wiem co będzie jak sama dotrę do takiego wieku, kiedy trzeba będzie zmienić \" garnitur\" .... :P Maja🌻 teraz taka pora, ze każdego drapie w gardle. Jestem zaszczępiona na grypę , więc może mnie nie trafi. Chociaż wczoraj mój organizm był wystawiony na wielką próbę. Pisałam wam , że moja firma przeprowadza się do innego budynku na czas kapitalnego remontu obecnego. Właśnie dlatego tak słabo u mnie z obecnością na forum. Wczoraj byłam w pracy do 20.30 ( od 7.00 ) Od 13.00 do 20.00 pakowałam akta w archiwum przy otwartych drzwiach na zewnatrz ( po panowiejuz te paczki nowili do auta ) . Pod koniec pracy już miałam mroczki w oczach ze zmęczenia, poprzecinane do krwi palce u dłoni, kregosłupa nie czuję. I tak było równiez w poniedziałek i wtorek. Dzisiaj już mamy wszystko spakowane do ostatniego długopisa. Jutro przenosiny i rozpakowywanie wszystkiego w nowym miejscu. Nie wiem ile jeszcze wytrzymamy. Obiecłam sobie , że jak juz wszystko się skończy biore pare dni urlopu. Drapie mnie w gardle od kurzu, plesni , grzybów i zimna. A przeciez mam astmę oskrzelową. Nie wiem skąd jeszcze mam siły. Wszyscy zdenerwowani , nabuzowani , przemęczeni. Mówię wam okropieństwo ... :( Już sobie wyobrażam twoje kotki w akcji .... muszą się nieźle bawic. ... Buberku 🌻 dzieki z piosenkę , ale jeszcze nie zaglądałam do pocztwy. :) Flow🌻 coś ostatnio mijamy się na forum. Ale u mnie to jeszcze potrwa jakis tydzień, ze będę nieregularnie , albo w ogóle. :) Jesli chodzi o pana policjanta , to zupełny przypadek , na randkach miał fotkę w mundurze i zaintrygotwał mnie czy jest prawdziwy czy tylko przebieraniec :) Beatko🌻moja nieobecność jak widzisz nie jeste związana z policjantem. Tylko jak wyżej. Pan policjant napisał do mnie długiego SMS-a z przeprosinami, że był za bardzo natarczywy ( o te spotkania i plany co do nastepnych) i że spotkamy się na gg . ale cos nie napisał. A może czeka ąż będę miała żółte słoneczko na gg , a to raczej niemozliwe. Bywam sporadycznie, a jak jestem to wyłączam je , żeby spokojnie do was popisać. Niestety u mnie też nie zagrało w sprawach sercowych , chociaż na randce było bardzo przyjemnie i kwiaty nadal mi o tym przypominaja. :) Szymcia🌻 Ja też lubię tańczyć i z tego co wiem , to jest nas więcej takich na tym forum , mamy w planach nawet taniec na rurze :P Przyłączysz się ? Glamur 🌻 ja bardzo lubię spać , ale tylko w swoim wyrku i ze swoim jaśkiem. I jak to bywa strasznie pachnie mi spanko jak musze wstać do pracy , a jak mam wolne , to już o 7.00 mam oczy szeroko otwarte ... :) Peny🌻 zawsze mnie to zadziwia ( ze złością oczywiście) komu chce się produkowac wirusy .... i złośc mnie ogarnia totalna ile przez to kłopotów. zycze ci miłego spotkania z kolezanka. A sasiadkę musisz radykalnie odstawic ... nawet jesli ma się pogniewać. Jak widzę, tylko ona z ciebie ma pożytki , a co zrobiła dla ciebie ? 🌻👄🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diaruniu 🌻 ja cię rozumiem bo jak ja pracowałam to też byly dni że nie zaglądałam ( zaglądałam ale nie miałam sily nić pisać) do was. A co do pana policjanta to chyba sie nie gniewasz ,tak mi sie jakoś skojarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniec na rurze
i wasz pan też się przyłącza? Opanujcie się może troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś widzę, że ktoś jest nieźle zorientowany w naszych realiach i sledzi nasz topik , ma chyba chęć się podłączyć , tylko ma frustracje i kompleksy jakieś .... Beatko🌻 oczywiście, ze się nie gniewam , wszystko jest o.k. A od tch ciężarów strasznie bolą mnie ręce i wszystkie palce... zarza idę pod prysznic i trochę odpocząc przed jutrzejszym tyraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Witaj Samba! 🌼 Muszę poczytać co wczoraj popisaliście, no i dzisiaj oczywiście też :), a na szczęście trochę tego jest. :D Wczoraj byłam po pracy u lekarza, zajęło mi to całe popołudnie i wieczór, bo naczekałam się sporo godzin. Do domu wróciłam późno i zupełnie wykończona; niby tylko czekanie, a jak to męczy. :D Dziś boli mnie głowa, ale melduję, że jestem, żebyście o mnie nie zapomnieli. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra - jasne, że żartowałyśmy z Beatką. I dobrze, że się zorientowałaś ! :D Dziś nic nie robię tylko odpoczywam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia__:D Dziewczyno Ty spać nie możesz??;) Peny juz raz sie wypowiedziałem w sprawie Twojej sąsiadki: POGON ją. naprawdę ona nie wie co to KINDERSZTUBA.Bo nie uważasz,ze ważniejszy jest Twoj komfort psychiczny? niż Twoja kultura osobista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, gdy będziesz na gg lub tlenie daj mi znać, chciałabym się Ciebie o coś zapytać, a nie chcę na forum. Peny \"pomarańczka\" dobrze radzi, powiedz wreszcie NIE tej swojej sąsiadce. Jeśli chodzi o wirusy to kiedyś też przez wygaszacz ściągnęłam jakieś świństwo, które rozwaliło mi komputer. Od tego czasu mam stare sprawdzone wygaszacze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wszystkim za rady (łącznie z nieznajomym) w sprawie sąsiadki. Problem polega własnie na tym że mnie to \"NIE\" nie chce przejść przez gardło.Poza tym sprawa jest delikatna bo ja nie chcę mieć wroga za ścianą. Nie chcę miec wcale wrogów. Godzinę temu moja sasiadka wróciła, wycałowała mnie, pomogłam jej przytaszczyć torby i zaraz ma przyjść na kawę. Tu nastąpi próba mojej asertywności bo chcę ją prosić żeby u nas nie paliła, bo ja od razu zaczynam się dusić. No ciekawe czy się odważę. Bea jak córka lepiej jej ? Diarro współczuję pracy, ale remont się kiedyś skończy i pomysl jak będzie czysto i ładnie. Majeczko łykaj dużo witamin (polecam Bodymax) rutinoskorbin i pij wapno. To najlepsze sposoby aby ustrzec sie przeziębienia. No i o stopach trzeba pamiętać żeby ich nie przemoczyć i nie wychłodzić. Szymciu a ja uważam że fajna masz pracę, nawet kiedys myślałam że mogłabym coś takiego robić. Lubię kontakt z ludźmi. Problem mógłby byc tylko z tym staniem bo ja przez całe życie ciągle siedzę i przywykłam do tego :D Na razie spadam bo kończy się licytacja na Allegro w której biorę udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Hej to znowu ja ,polezałam sobie troszke bo nie za dobrze się czuje. PENY 🌻uszku dzięki za troske ,Ala czuje sie lepiej chociaz od wczoraj strasznie kicha a ja razem z nią. A co ciekawego licytujesz na allegro ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem. Hura byłam asertywna. Powiedziałm sąsiadce że bardzo ją proszę żeby u nas nie paliła bo mąż się złości że nam wszystko przechodzi dymem a ściany swieżo po remoncie. Jak nie będzie u mnie palić to się jakoś z nią dogadam. Nawet było miło na tej kawce. Beatko na Allegro licytowałam taki golfik Morgana, ale tak się kobitki rzuciły że bardzo zawyżyły cenę i odpuściłam sobie. A byłam dzisiaj na zakupach w markecie i powiem wam że są niesamowite przeceny. Kupiłam w Orsayu bluzkę i spódnicę i fajne zimowe buty sporo przecenione. Może jeszcze w sobotę pobiegam po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny Wiem z doświadczenia, że ciuchy Morgana są prawie zawsze drogie ... niestety - choć warte kupienia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Peny, to cale szczescie, ze sie w koncu odwazylas, bo juz mialam Ci tu litanie pisac...hihi :D No bo jak to tak sobie na wszystko pozwalac? Ja np. pale, ale nigdy bym sie nie odwazyla bez wyraznego pozwolenia czy nawet zachecenia zapalic u kogos kto sam nie kopci! Wlasnie ze wzgledu na jego zdrowie, ale tez i mieszkanie, ktore od razu przesiaka dymem i smrodem... A gdybym sama nie palila to nie pozwolila bym na pewno palic u siebie obcym :) I tak pale tylko w swoim pokoju a pokoj goscinny, syna i sypialnia sa \"nienaruszone\" i pachna swiezutko :) Ja wiem, ze z tym mowieniem konkretnie \"nie\" mozesz miec pewne klopoty, ostatnio ogladalam nawet caly program na ten temat, ale postaraj sie kochana malymi kroczkami uczyc sie tego po prostu jak przedszkolak a na pewno kiedys to zaowocuje i sama od razu poczujesz sie lepiej :) Ja np spotykam sie czesto z tym w pracy, ze niektore osoby \"podpisuja\" ze mna telefonicznie umowe tylko dlatego, ze nie potrafia odmowic.... to musi byc pewnie bardzo meczace :O Szkoda zebys musiala ciagle pozwalac sobie czy godzic sie na rzeczy, ktorych sama nie chcesz tylko dlatego, ze ciezko Ci odmowic :) 😘 Ja juz wyzdrowialam, a wszystkim zmeczonym, chorym albo obolalym zycze duzo zdrowka i wiecej energii! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ! Wczoraj wieczorkiem nastała u mnie ....ciemność. Przez dwie godziny nie było prądu ,myślałam że szlag mnie trafi bo komputer był do mojej dyspozycji a tu klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dobry duzo ciepełka Wam zyczę, bo zimno potwornie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam. Wpadam na sekundkę bo ide przygotowywać dobre rzeczy na wieczór. Flow masz rację ja tez mam słabość do rzeczy Morgana są świetne, teraz mi tak żal tego golfika, tylko że Morgan ma cholera strasznie szczupłe te ciuchy na małolaty głównie i bałam się że golfik będzie krótki i szupły. A co ja zrobię że nie chce się poddawać i kupuje ciuchy w młodzieżowych sklepach bo takie mi się podobają. Soniku ja taka miękka na szczęście jestem tylko do znajomych bo w sklepach i urzędach umiem być stanowcza. Ale to praca przez wiele lat wyrobiła we mnie ten nawyk. Majeczko jak czytam o twoich kotkach to się uśmiecham. Musza być super. Wczoraj też się usmiałam jak mój pies witał się z moją sąsiadką, po prostu się rozpływał ze szczęścia, a jak usiadła to leżał u niej na stopach. Kurcze ona chyba mimo swojego lekkiego nietaktu musi być dobrym człowiekiem bo psy wyczuwają ludzi. Niektórych osób mój pies po prostu nie cierpi i nawet jak wyciągaja do niego rekę to warczy. Ciekawe jak mój piesio zareaguje dzisiaj na moją koleżankę Iwonkę, bo jej nie zna. Mój poprzedni bullterrier bardzo ją lubił i jak wchodziła do drzwi to ją prawie przewracał i musieliśmy go zamykać tak szalał. No znikam bo pracy jeszcze sporo, trzeba troche mieszkanie ogarnąć. Trzymajcie się cieplutko i miłego weekendu wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny🌻 ja też uwielbiam ciuchy z młodzieżowych sklepów:) Często coś tam córce podkradam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko powiedzieć wam cześć , posłac całuski i idę do pracy znowu i nie wiem o której wróce. Po powrocie zajrzę . Pa 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje Ci Diaruniu 😘 ale jeszcze troszke i odsapniesz :) Milego wieczorku wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIARUNIU tylko za mocno sie nie forsuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×