Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Mirinda:D Sorry.....nie ma Twojego adresu, jak mi podasz to prześlę Ci piosenkę.A nie zapomniałem o Tobie.Wiedziałem że o kims pamietam ale nie mogłem sobie przypomnieżc ze o Ciebie chodzi moja droga.....HmmmmSzymcia jeslichodzi o kupowanie ubrań dla mnie to moja żona kupuje mi koszule.A resztę garderoby to ja sam sobie kupuję.I załatwiam to szybko.Z tym,ze najpierw robie rekonesans.Tak samo jest u mnie z męska biżuteria czyli zegarkami:) Nie wiem czy wam wspomniałem ale to moja tak mała namiętnośc zegarki.Ponieważ wy kobiety nosicie biżuterią róznego rodzaju a my mężczyźni mozęmy zakladać zegarki, wiec mam juć całkiem niezla kolekcję czasomierzy(prawdziwy mężczyzna nie nosi żadnych bransoletek albo nie daj Boże sygnetów) No i wzwiązku ztym na Gwiazdkę dostałem od żony pieknego klasycznego Atlantica.:D Super. Dołączył do moje kolekcji Tissotów, Festin ,Timexów, itp.To tyle na dziś Zegnam(najprawdopodobniej jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny wpis jest alkoholowy , więc nie bedzie tym razem mój . :P zapraszam chętnych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem kto się tym razem załapie . Ja zmykam bo boląmnie już bardzo plecy . A i zaraz kończy się film i pewnie nastąpi nocna zmiana. Trzymajcie się ,całuje Beata.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diaruniu ,nie gniewaj się że nie dotrzymam ci już towarzystwa.Buziaczki Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko 🌻 gratulacje , to ty jesteś ta szczęśliwa stawiaczka , witaj w gronie .... Ja też już znikam pod kołderkę , już oczęta mi się zamykaja , o jak mi kołderka pachnie ... Miłych snów i do jutra. Po kawce pewnie się zjawię .... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuściłam Was na troszkę, bo wróciła moja córeczka z urodzin koleżanki i zaczęłyśmy rozmawiać, i rozmawiałyśmy, rozmawiałyśmy... Zaraz pewnie będę i tak musiała stąd iść. Diarra nie chodziło mi o żadną konkretną piosenkę, troszkę się droczyłam z Buberem, bo kiedyś napisał, chyba to było w Sylwestra, że prześle Ci piękną piosenkę, więc ja napisałam, że też chcę. Tobie przesłał, a mnie pominął milczeniem... :D.. Dziś o mnie zapomiał, więc sama wiesz co dalej. :D :D :D Buberku kiedyś wysyłałeś do mnie zdjęcie, więc i adres pewnie masz, a jak nie, to znajdziesz go na pewno w poczcie od Flow lub Diarry. Ale już nie chcę piosenki! :P Bea teraz dostałam pocztę z Twoim nowym adresem, ale czyj on w końcu jest, skoro piszesz, że nie Twój? Dobranoc, do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem !!! Diarra - ja juz wypiłam. Piwko ! Z dziewczynami z aerobiku ! :D Więc widzę, że się spóżniłam odrobinkę - cóż - może następnym razem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Pobudka wstawać śpiochy!!! MIRINDKO 🌻uszku mój nowu adres ma napoczątku nica z forum , i jest aktualny .Ale na ten co był też mozecie wysyłać bo to poczta mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) Szymcia 12 godz. w tygodniu jest malutko to fakt, nie nameczysz sie, tylko zeby wiecej placili, co? ;) Czy w D. tez tak malo placa jak tutaj? To jest niestety jeden z najmniej platnych zawodow u nas, troche dziwne, bo jako pielegniarka zarabiasz bardzo ladnie - to z kolei jedno z lepiej platnych zajec. Tez pracowlalam jakis czas, gdyz zrobilam tu 3-letnia szkole pielegniarska z podwojnym dyplomem - dla dzieci i doroslych jednoczesnie. W Polsce wiem, ze pielegniarki zarabiaja grosze a tu stac Cie na kupienie domu w pierwszym roku pracy, zaraz po szkole ;) Co do dentysty to tez pracowalam z mlodym, zaraz po studiach oraz z jego tata, prawie 70-letnim dziadkiem. A zaczynalam tam jako pomoc z ustalaniem terminow, przygotowywaniem instrumentow i papierkowym kramem, stary nauczyl mnie wszystkiego sam od A do Z i powoli zaczelam asystowac. Pracowalam tam ok. 2 lat i pewnie ze starym nadal bym pracowala, gdyby nie fakt, ze poszedl na rente a jego synus byl nie do przetrawienia :P ;) Mowie Wam takiego balona jak on to juz dawno nie mialam okazji poznac! Byl absolutnym zerem jesli chodzi o umiejetnosci, obcowanie z ludzmi i kulture osobista! Calkowita odrwotnosc jesli chodzi o tate, ten to byl prawdziwym dzentelmenem starej daty, bardzo utalentowany i ogolnie wspanialy czlowiek! No coz... i tak sie skonczyla moja przygoda z tym zawodem. Wlasciwie to bardzo zaluje, ze nie zostalam pielegniarka, bo strasznie mi sie podobalo, zwlaszcza z nowonarodzonymi bobaskami ;) ale.... niestety nie bylo to mozliwe, ze wzgledow rodzinnych... :O Buber czy to mial byc komplement? hehe... ;) Kochani, chcialam Wam napisac jedna wazna rzecz, o ktorej wlasciwie zapomnialam. Jesli chodzi o fotki, muzyke i takie tam to jak cos mi wysylacie na skrzynke to prosze Was o zmniejszone formaty (wiem z muzyka czy video sie nie da ;) ), ale jesli chodzi np. o foty to prosze Was o male a dlaczego to juz wyjasniam. Mam w tej chwili (i jeszcze na nastepny caly rok) takie glupie polaczenie internetowe, ze moge wykorzystac w miesiacu jedynie 600 MB, bo potem musialabym doplacac duze pieniadze - od 100 euro w zwyz za kazde 100 MB. Niestety wzielam sobie takie cos, bo nie zdawalam sobie w ogole sprawy ile ja w miesiacu potrzebuje a teraz okazuje sie, ze to wcale nie jest duzo jak sie czesto sciaga muzyke, filmy, videoclipy i takie rzeczy. Dlatego musze Wam o tym napisac, gdyz czesto dostaje z kafeterii i od innych znajomych fotki ktore maja np. 1 MB albo dwa i jak dostane tego w jednym miesiacu sporo to nie moglabym wiecej wlaczyc internetu tylko musialabym czekac az nowy miesiac sie zacznie.... strasznie to uciazliwe, bo musze sie kontrolowac jak przy zakupach... hehe ;) Ale coz zrobic, podpisalam umowe na 18 miesiecy i musze sie jeszcze jakis czas przemeczyc, dopiero jak sie ta umowa skonczy to wezme sobie znowu chello, tam nie ma zadnych ograniczen i cena tez jest super. Wczoraj mielismy dwuletnia rocznice na innym topiczku, ktorego ja jestem zalozycielka i bylo bardzo fajnie :) Opilismy, zrobilismy sobie konferencje na gg, powspominalismy - bylo super smiesznie i miluchno :) Jejku jak ten czas leci! Mieslismy juz w sumie dwa zlociki w realu a i kilka spotkan na zywo w pojedynke. Mowie Wam jakie to fajne, mam nadzieje, ze i my sie kiedys na prawde spotkamy :) Na naszym topiczku zawiazaly sie prawdziwe, wspaniale przyjaznie i jestesmy wszyscy jak jeden maz bardzo zgrana paczka. Ten internet to jednak wspaniala sprawa, bo przeciez inaczej nigdy bysmy sie nie poznali ;) I my tez mamy jednego rodzynka, podobnie jak tutaj nasz Buberek :D Jak tam flow, nadal sie ostro randkuje? ;) Ja juz sie troche otrzasnelam i jestem grzeczniejsza, ale to pewnie ze wzgledu na moja pechowa chorobe w czasie swiat i sylwka... trzeba bedzie niebawem nadrobic. Jeszcze troche kaszle i slabuje, ale .... mam nadzieje, ze jeszcze chwilka i stane calkiem na nogi. Wczoraj mielismy tez wolne, wiec cale trzy dni, bo przeciez Trzech Kroli bylo. Powiem Wam, ze Austria moze taka katolicka jak Polska nie jest, a jednak maja wiecej swiat i ogolnie wolnych dni w roku niz my. Dla mnie to dobrze, wiecej wolnego od pracy ;) Ufff... ale sie rozpisalam, jak dawniej ;) Milego weekendu kochani! 😘 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Weekend na całego a tu taka cisza.... Sonik 🌻 ja juz informację o ograniczeniach twojej poczty sobie zakodowałam i będę ostrożna ... Nasze forum trwa dopiero pół roku , ale mam nadzieję, że będziemy tu jeszcze długo i też będziemy cieszyć się przyjaxniami i spotkaniami w realu ... :) Jeżeli chodzi o zawód pielęgniarki , to powiem , że niewiele brakowało a byłabym teraz połozną . To było moje marzenie od zawsze. Po liceum poszłam do szkoły medycznej ale byłam tam tylko dwa semestry, potem rozchorowałam sie i miałam sporo opuszczonych godzin i niezaliczonego materiału. I tak sie złozyło , że nawet gdybym chciała, to nie miałby mnie kto odpytywać , bo zajęcia mieli z nami lekarze \" z łapanki\" ( a nie nauczyciele zawodu) więc np. w jednym semestrze miało z nami lekcje z jednego przedmiotu np. 6 lekarzy . A powtarzać semestru nie mogłam , bo za nami nie było rocznika. I tak moje marzenia się skończyły , bo jak już się dobrze poczułam , poszłam do pracy i zaczął się wir normalnego zycia. Ale do dzisiaj mam smykałkę medyczną, mogłabym robić zastrzyki ( sama sobie robiłam przez całą ciążę - którą miałam zagrozoną) ,asystowac przy zabiegach, operacjach ( co czasami zdarza mi się u mojego sasiada weterynarza , nie boję się krwi i nie panikuję , choćby komuś krew tryskała ... poród ( jesli byłby prawidłowy) też pewnie bym przyjęła... :P ale niestety wszystko co związane z dentystą to nie dla mnie :( Ja dzisiaj odpoczywam . Miałam mieć gości , ale okazało się, że coś tam wypadło.... ciasto pachnie przepieknie w całym domu , trudno - same z Madzią jeszcze się pogościmy ... Ale już niedługo znowy dietka ( i to ta ścisła.... Flow 🌻 zyczę udanej randki , no i oczywiście , żeby zakończyła się udaną kolacją ze sniadankiem :) Beatko 🌻 czy nadal masz silne postanowienie dietkowania, :) Mirindko 🌻 podałam Buberkowi twój adres na gg , piosenki od Buberka są super ....:) 🌻👄🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dzielne z Was kobietki ;), mnie na samą myśl o krwi i zastrzykach cierpnie skóra, strrrrasznie tego nie lubię. Też dziś odpoczywam w domku, zimą jakoś zwykle właśnie w domu spędzam większość czasu. Poza tym czwarty dzień z rzędu boli mnie głowa i nic mi się nie chce. Oj chyba ze mną źle... :( Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko🌻 przesyłam ci moc dobrej energii , a na migrenkę radzę poleżeć przy światełkach od choinki pod kocykiem i dyskretnej muzyczce , albo pogodnym filmie i wypić jakąś herbatkę ziołową. Czasami mam bóle głowy, ale na szczęście nie jest to migrena i strasznie ci współczuję, bo wiem co to znaczy .... Glamur 🌻 drogi ten \"konik\" Buberka - takie prezenty dostawać ho ho .... Ja sama zegarka nie noszę , bo moja skóra coś sie buntuje i piecze mnie pod kazdym rodzajem paseczków .... :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jutro Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - czy gracie razem z nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur:) 🌼- to taki przejaw męskiej prożności:) Diarra polecam zegarki tytanowe z taką też bransoletką, i można je kupić za całkiem przyzwoitą cenę....tytan nie jest żródłem alergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku [ kwiat] teraz jak juz nie nosze zegarka od lat , czułabym się z nim jak z kajdankami .... jakoś do mnie nie pasuje. U faceta jest całkiem seksi... A nie znoszę u facetów sygnetów , masakra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamer
Buber---tak też myśałam. Muszę przyznać, że ja zawsze zwracam uwagę na buty, ręce i zegarek faceta:) to takie małe......:) Diarra też uważam , że sygnety na palcach mężczyzny to totalne bezguście:) Mirinda, oj znam znam migrenowy ból głowy. Ja wtedy muszę poleżeć w ciemnym pokoju i jakoś przechodzi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarka też nie noszę, tak samo jak minimalistycznie zakładam wszelkiego rodzaju ozdoby. U innych bardzo mi się podobają, a u siebie- jakoś męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda ja tez jako dziecko i mloda kobitka balam sie szpryc, robilo mi sie niedobrze na widok krwi i rowniez na widok sztucznej szczeki ;) Ale czlowiek wszystkiego jest w stanie sie nauczyc i do wszystkiego przyzwyczaic, wierz mi :) Niemieckiego tez nie cierpialam, a dzis posluguje sie nim od rana do nocy i jest dla mnie jak polski ;) tak to juz w zyciu jest. Diarra odkad pracowalam u dentysty a potem zrobilam te szkole pielegniarska to pokochalam medycyne strasznie! i gdyby nie wiek to na pewno poszlabym na studia tutaj w Wiedniu... szkoda, ze to juz niemozliwe :( Co do zegarkow to tez jakos przestalam je nosic... sama nie pamietam juz dlaczego, za to moj chlop ma podobnego konika jak nasz Buber, tylko ze on zbiera najlepsze i najdrozsze marki, cale szczescie ma ich niewiele, bo bysmy zbankrutowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! ja tylko na chwile bo dzisiaj komputer okupuję mój mąż a że teraz zrobił wypad na kolacje to ja skorzystałam. Diaruniu ,oczywiście od poniedziałku zaczynam zdrowo się odżywiac i nawet dzisiaj robilam przymiarke , i wcale nie jest to takie złe i niesmaczne. Całuje was mocno Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilke zyczyć wam słodkich snów. Jutro zajrzę wczesniej. teraz córcia siedzi w necie i obiecałam jej nie przeszkadzać . Pa 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepłe Dzień Dobry🌻 trochę sportu- dobrze zrobi:) wybieram sie zaraz z córką na łyżwy:) pogoda śliczna- słońce nareszcie pięknie świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Glamur 🌻 jakże zazdroszczę ci tego wyjścia nalyzwy , my dzisiaj z Madzią wspominałysmy, ze tez pojeździłybysmy sobie, ale niestety u nas nie ma zadnego lodowiska :( Pozostaje tylko spacer. A pogoda jest przepiekna temp. - 8 mrozu , świeci słonce . Jest ślicznie. Z rana przygotowałam dla ptaszków jedzonko - zrobiłam miksturkę ze wszystkiego co znalazłam w szafkach i widze, że są szczęśliwe. Przykeciały sikorki, wróble i gile. Wczoraj dokupiłam też słoninki . Wspaniały widok jak szaleja w tym jedzeniu. Moja sunia ma cieczkę, więc jest nieszczęsliwa, że nie moze samopas polatać. Snuje sie po mieszkaniu , patrzy w oczy i ciagle pokazuje, ze chce wyjśc na podwórko. Ale niestety może tylko na smyczy i tak przez ponad 2 tygodnie. To jest ciemna strona bycia kobietą, nawet psią ... Miłego dnia wam zycze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani. Wczoraj nie zagladałam bo głowa mi pękała po spotkaniu z kolezanką i jej mężem. Już nie pamiętam kiedy tyle wypiłam, ale było warto bo spotkanie się nadzwyczaj udało. Mam nadzieję że dawna przyjaźń znowu rozkwitnie. Tak się obydwie z koleżanką zapewniałyśmy,że juz absolutnie nic nas nie rozdzieli. Bea super że zdecydowałaś się na tę dietę. Napisz coś więcej na czym ona ma polegać, bo mimo ze ciągle o niej gdzieś słyszę to nie bardzo wiem na czym polega. Diarro dlaczego nie postarasz się dla swojej suni o narzeczonego tej samej rasy. Ona też powinna poznać uroki macierzyństwa, a ile by było radości z małych piesków. Ze zbytem szczeniaków też by pewnie nie było problemu. Ile lat ma twoja sunia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌻 moja sunia ma 5 lat ( skończyła] w grudniu. I była już mamą w w lipcu 2004 r miała baby - było i 6 , 3 dziewczynki i 3 chłopaczków , ale jedna sunia zdechła ( rodziła sie jako przedostatnia i niestety mojej suni ustała akcja porodowa na jakieś 3 godziny i to maleństwo sie udusiło. Płakałam okrutnie , później pochowałam do maleństwo pod jabłonką w ogrodzie. A reszta miała się bardzo dobrze, poszły w dobre ręce. Ale ja miałam bardzo trudny okres , bo własnie byłam po operacji na woreczek zółciowy , sama ledwo chodziłam a musiałam jeszcze szczeniakami się zajmowac.Sunia urodziła dzieciaczki na tydzień przed moją operacją. Rodziłam razem z nią przez calutki dzień i byłam chyba tak samo wykończona jak ona. Ale była bardzo troskliwą mamusią. I maluszki były słodziutkie. Kochałam je bardzo mocno i płakałam przy odjeździe każdego. Jesli chcesz to poslę ci fotkę tych maluszków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌻 posłąłam ci fotkę szczeniaczków , będziesz pewnie jak każda psiara zachwycona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diara to i mnie poslij, bo kocham takie maluchy i chetnie sobie poogladam :) Ja jeszcze nie mialam tej przyjemnosci, ale to musi byc cudowne - taki porod wlasnej suni i potem te wszystkie male babelki :D chociaz sobie zdaje, ze i pracochlonne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik 🌻 zaraz to zrobie , z największa przyjemnością , bo sama z przyjemnościa wracam myslami do nich i tak bym chciała jeszcze raz je ucałowac i uścisnąc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo cieplutko!!! pogoda wspaniala chociaz u nas nie świeci słoneczko ale tak fajnie mrozik szczypie ( -6 C.) Pierwszy raz odkąd gra orkiestra ja w niej nie uczestnicze, Ala chora a i Aneta bardzo narzeka na gardło więc nie ma mowy o jakim kolwiek wyjściu z domu. Ja już dzisiaj zaczęłam robić pierwsze kroki w swoim postanowieniu, na obiad był schabik z folii i sałatka zero ziemniaków.I dopiero teraz zaczynam czuć głud ,Zaraz pójde sobie zrobić jajecznice z pomidorkami. Szczerze powiem że dopiero od wczoraj wgłębiam się w tą metode żywienia i ztego co narazie wiem to nie wolno: jeść ziemniaków,chleba pszennego, owoce tylko na czczo, podjadać między posilkami,cukru,np. panierowanych kotletów a tak pozatym to się je wszystko .Ryby ,mięso ,warzywa gotowane na parze lub grilu bez tłuszczu. Na forum jest fajna rzecz bo ustalasz sobie menu na następny dzień i ekspert ci odpowiada co moze być a co nie. Jest tylko jeden bół nie można pić kawy ponieważ kawa zawiera w sobie insuline( tego nie wiedzialam).Zostaje kawa bezkofeinowa albo Anatol (zbożówka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×