Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Beatko - chyba faktycznie tego nie mam , a czy możecie mi jakos przesłać na pocztę ten probram ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego też nie moge otworzyc fotki Basi i nie wiem jak wygląda. :( A jesli chodzi o Igam - to była u nas ostatni raz 25.10. , Gruszka 27.10. a Peny tez 25.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 A ja? Ja też chcę obrazki i zdjęcie Beatki. Diarra- wysłałam ci to moje zdjęcie drugi raz, mam nadzieję, że teraz będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - tłok się nam robi ! Już dawno nie było nas tu tyle naraz ! Aż nie nadążam z czytaniem ! Diarra Programu nie można wysłać na pocztę. Musisz go sobie załatwić (pogadaj z jakimś informatykiem) i wgrać do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciągu dnia wysyłałam do wszystkich - kogo miałam adres - taki filmik pt Blondynka . I już mi 3 sztuki wróciły . i niestety nie wiem kto nie dostał , bo zwrot jest tak skonstruowany , że nie wiem kto nie dostał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli IDEAŁY doszły. Skoro Musik dostała to cała reszta na pewno też. Jak zwykle cofnęło się od Gruszki. Jak tylko tu się zjawi trzeba Ją zapytać co jest z jej pocztą skoro się wszystko cofa? Cieszę się, że Wam się podoba to co wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Ja dostałam coś - mam tylko dżwięk (po angielsku) obrazu nie. Ale może też czegoś nie mam i nie mogę zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , wreszcie wiem jak wygląda Basia - super babka - u smiechnieta, kto ci takich bzdur nagadał , ze wyglądasz jak zimna czy blada belferka ( coś takiego w tym stylu pisałaś o sobie) . 🌻 Słodkie, miłe dziewcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie kobietki - Czy teraz jak już wiemy jak wyglądamy - nie rozmawia się lepiej ? W końcu wiemy do kogo piszemy. Konkretna twarz przed oczami a nie tylko suchy nick z forum ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem. Musiałam doglądnąć sernik dla chłopakow. Wyszedł super!!! Ale Ja nie jem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było jakbyśmy sobie rozmawiały i się widziały .Jest taki program messenger i jak się ma kamerke i mikrofon to fantastycznie można rozmawiać .My z mężem prowadzimy tak rozmowy z kolegą ,który jest w Kanadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że mikrofon ze słuchawkami mam. Kamerkę też. I program SKYPE. Nie wiem tylko czy tego MESENGERRA mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea posłałam ci moje zdjęcie. Ja też chcę twoje.🌻 Flow- dostałam twoje przesyłki, skąd ty tyle tego masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje tylko bardzo realna groźba, że gdybyśmy zaczęły gadać przy kamerkach to ten topic poszedłby na marne. Śmierć murowana. Tyle naszego pisania ... przykro by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×