Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witajcie, ja dzisiaj pierwsza rankiem, ale tylkożeby się z żalem pożegnać. Mam nadzieję że tylko do wieczora. Mój mąż zabiera rano komputer bo jakieś gniazda będzie przesuwał żeby telewizor można było oglądać na komputerze, a standartowe wtyczki sie nie mieszczą, czy jakoś tak mi tłumaczył. Diarro i Flow do mnie cała poczta dotarła, dzięki. Beatko napisz coś o zamku Czocha, czy zwiedziłaś cały i czy widziałaś królewską komnatę. Ja od paru lat marzę o zobaczeniu tego cudeńka. Kiedyś chciałam tam spędzić Sylwestra ze znajomymi, którzy są z Gorzowa i tam mielismy się spotkać. Niestety zawsze są kłopoty z rezerwacją, nawet na weekendy bo tam ciągle wesela lub inne imprezy. Marzyłam kiedyś żeby się przespać w tej królewskiej komnacie (doskonale ponoć zachowanej) ale teraz to by mi już było szkoda pieniędzy. Dobre czasy się skończyły i ja realniej stąpam po ziemi. W tym zamku sa ponoć tajemne przejścia i ine atrakcje. Napisz Beatko jak najwięcej. Diarro ja też jak piszę co pewnie wszyscy zauważyli to też zjadam końcówki i nie dociskam Alt, ale to takie czasy i chyba każdy to rozumie. Trzymajcie się słoneczka, mam nadzieję że mój komputerek wróci wieczorem cały i sprawny i będę mogła was poczytać. Kończę bo mąż stoi nademną i się złości. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gadułki:D! Może i ja dzisiaj będe mogła pogadać z Wami z domku. Syn obiecał, że dzisiaj już kompik będzie ok. A teraz dla wszystkich duużo humorku i słoneczka (chociaż za oknem dżdżysto). Senda 😘🌻 piszesz już z domku? Mirinda😘🌻 - piękna data na imieninki:D Ewuniu🌻 Basieńko 😘🌻dużo siły dla Ciebie przesyłam znowu:D Igam - widzisz, co może urok osobisty:D, super! No właśnie, napisz może to taki men, jak ten hydraulik, który promuje Polskę!! gruszeczko - Ja jestem okularnicą i soczewkownicą:D Moja pani doktor była zdumiona (dwa lata temu), że mam początki zaćmy i uwaga! To się leczy! Dostałam krople do oczu i stosowałam je rok. Oczywiście jeszcze się nie wybrałam na kontrolę i teraz stosuję takie kropelki homeopatyczne i czekam na kasę (bo wizyta 50 zł). A tego wcale nie mamy ze starości :p tylko od czytania :P duuużej ilości książek, pracy przy kompiku itp. Ale same okulary nie pomogą niestety. Flow, obiecuję, że jak tylko będę mogła to wyślę wszystkim moją fotkę. I oczywiście, spotkanie murowane:D. Pilnuj tej pracy, fajna taka, że szkoda by było jakbyś ją straciła przez jakąś głupią wpadkę. Szkoda tej koleżanki, wiadomo, że jak się kogoś chce wykończyć.... No i zbieraj siły na jutrzejszą imprezkę:D Acha, oczywiście, że moje imieniny są 13 marca:D Peny, jak humorek dzisiaj? Galaretka wczoraj pomogła? Może dzisiaj uda mi się już skrobnąć z domku, trzymaj się kochana i nosek do góry! No niestety, przeczytałam Twój poranny wpis - to do wieczora, mam nadzieję, pa. Musiku 😘🌻 a u CIebie dzisiaj już lepszy humorek kochana? Bo pogoda dalej pod pieskiem :( i czuję, że bierze mnie jakieś choróbsko! Buberku byłam w Krynicy Górskiej - super miejscowość na sporty zimowe. I jak możesz, to zrób tak jak Peny razi - rodzinkę pod pachę i w góry:D A na kręgosłup może poćwiczysz pilates? I żonka się może dołączyć - ja tak ćwiczę z moim Miłym :D. Diarra, ja w pracy praktycznie nic nie robię.... to jest mój największy problem... ale dużo by o tym gadać, nie chcę sobie psuć nastroju. Cieszę się, że mój szef nie zna się na kompie, a nikomu innemu nie podlegam. I dlatego mogę do Was coś niecoś napisać🌻 Cieszę się, że niektórzy z nas (piszę niektórzy, bo myślę, że Buber też ma fajną :) ) mają fajną pracę, no cóż ja cieszę się, że jeszcze mnie trzymają (chyba się boją, że pójdę do sądu pracy). Jak napisałaś o piesku, przypomniałaś mi jak nasz Pinio z tydzień temu zjadł szybciutko tabletkę czosnkową, która upadła na ziemię.... niestety nie zdążył na dwór..... :D i musiałam to sprzątać!! :o Zaraz sprawdzę, czy doszły owocki:D . Dziewczyny? A może nam przysługuje jakieś sanatorium? Ze względu na cierpliwość w oglądaniu tego cudownego świata?:D To byśmy się wszyscy wybrali:D hihi, ale jakbyśmy się w takim sanatorium spotkali to by nas pewnie skierowali do szpitala.... psychiatrycznego... albo sami by się tam znaleźli ;) :D całuski!!!😘😘 bea i Diarra napiszcie coś więcej o tych pojemniczkach - nic o nich nie wiem. Dlaczego warto je kupić? To do popołudnia kochani. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka🌻🌻🌻 Beatko a którą miskę wygralas w licytacji Dużą miskę do ciasta czy Maxymiliana? Maxymilian jest duży ma aż 7l ja mam Dużą ,do robienia bułeczek drożdżowych wystarcza.Polecam te naczynia tak jak wspominala Diarra są rewelacyjne niestety bardzo drogie:( no przynajmniej dla mnie. Capuccino z Shakera to rewelka. Diarruniu dziękuję za pocztę no no ta papuga...................🌻 Igam Twoje zdjęcie do mnie nie dotarło czyżbym sobie nie zasłużyła? flow🌻 Peny🌻 Basieńka🌻 Majeczka🌻 Mirindka🌻 Senda🌻 Buberek🌻 uffffffffffffff mam nadzieję że wszyscy👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko kochanie lepiej lepiej:D co prawda przygotowuje chałupkę do wymiany okien to mam sajgon ,ale ja lubie sprzątać:D jak mieszkałam w Atenach to właśnie bylo moje zajęcie:D Naczynka Tupperware to plastikowe naczynia użytkowe rewelacyjne do przyrządzania i przechowywania żywności wpisz hasło w gogle napewno będą jakieś informacje👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! ]cześć] Zapomniałam wczoraj napisać, że dziś idę do pracy na 11.00 i siedzę do 19.00. Moja główna księgowa się za mną stęskniła :D a poza tym pod koniec roku to juz tak mam. Wiecie moje księgowe ?! :D Wy mnie zrozumiecie ... Tak więc będę dopiero wieczorkiem. Dla wszystkich !!!! 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fajnie sie was czyta.Bardzo sympatyczne z was niewiasty.Wszystkie , bez wyjątku.I nie jest to komplement.Tylko fakt.Niezaprzeczalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Musiku 😘, poczytam o tych naczyniach..... dobrze, że już humorek masz lepszy. Może brakowało Ci właśnie tego sajgoniku...mieszkałaś w Atenach hmmm.... ale się rozmarzyłam. Napisz coś więcej!! I pewnie dlatego jak mżawka i zimno to tak Ci troszkę gorzej, bo słoneczkolubne stworzonko z Ciebie:D i przyzwyczajnone do złocistych, pachnących dni w Atenach! Flow - spokojnej pracy i szybko wracaj do domku! Acha, poczta doszła, dzięki, owocki super:D!! Flow z wczoraj o godz. 17 54 doszło bez załącznika i nie wiem co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku🖐️ dzieki, z Ciebie też fajny facecik 🌻 Acha, moje Kochanie troszkę się zrobiło zazdrosne, jak mu powiedziałam, że piszesz na naszym forum hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochanie trafiłas w samo sedno🌻 kocham slońce złote plaże i morze Sródziemne.............pojechalam tam za ,,chlebem,,i pokochałam ten kraj całym sercem choć ludzie tam też różni i łzy też były oj były. No niestety zawilości życiowe zmusiły mnie do powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiku, ludzi wszędzie możemy spotkać takich i takich niezależnie od karaju, a swoją drogą ten LOS rzuca nami jak wiatr jesienny kolorowymi liśćmi.... - całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj psim swędem dzień urlopku.Montują służbowe łącze. Chcą wiedzieć wszystko jeszcze szybciej niż przez łącze telefoniczne. No i firma zaoszczędzi .Szczególnie na moim topicu :) ;) Nie wiem co z niektórymi zdjęciami. Musiku sprawdzę wieczorkiem czy mam Twój adres i czy już wysłałam . Diarra wyślę Ci jeszcze raz Buber dzięki za zdjęcie- to nam się trafił rodzynek przystojny i do tego porządny gość Pozostałe wiadomości odbieram na bieżąco - muzyczkę , owocki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Robię sobie przerwę w pracy i piszę. Flow- mój szef narazie nie zainteresował się, gdzie ja chodzę po internecie, a też od czasu do czasu czyszczę wszystko, tak jak ty. Mam nadzieję, że nie przyjdzie mu sprawdzanie szybko do głowy. No, ale internet w pracy muszę mieć- przekaz płatnika i szukanie różnych informacji. Ale masz rację (jak zwykle)- pracę trzeba sobie szanować... Piosenkę od ciebie dostałam. Musiku- też przeczytałam sobie o tych naczyniach. Fajna sprawa. Może kiedyś... Ta Grecja też mnie rozmarzyła, jeszcze teraz gdy u nas taka jesień. Brakuje mi słońca. Miłe okularnice- ja też się melduję- mam tak jak wy kłopot z oczami, daleko nie widzę (ale okulary na dal noszę tylko, jak Diarra w kinie), blisko nie widzę- muszę mieć okulary do pracy na komputerze (astygmatyzm czy coś). Śmieję się, że widzę tylko w środku. A wieczorem po calym dniu pracy przy cyferkach i komputerze, oczy bolą mnie prawie codziennie. Masz rację Maju- to z dużej ilości czytania, a nie ze starości tak mamy. :) Diarra- dziękuję za pocztę, sympatyczne te owoce, o reszcie nie wspomnę, bo się zarumieniłam ;) Beatko- też słyszałam o tym zamku Czocha, napisz coś więcej, czy rzeczywiście jest tam tak ładnie. A swoją wagą się nie martw, bo ja ważę prawie tyle samo co ty (ale jestem trochę wyższa) i też się martwię.;) Więc nie jesteś tu sama pulchniejsza pomiędzy laseczkami. Buberku- Krynica Górska jest piękna- byłam tam, ale króciutko, przejazdem i latem. Igam- ja nie dostałam twojego zdjęcia, czyżbyś o mnie zapomiała. Tak po prawdzie- to ja też chyba nie posłałam ci swojego? nie pamietam... Gruszeczko- nie wiem czy ty masz moje zdjęcie? Bo poczta wysłana do ciebie mi wracała. Jak nie, napisz- wyślę ci na nowy adres, który podałaś. Pozdrawiam wszystkich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nowe łącze hula hoho. Oczywiście musiałam sprawdzić od razu na topicu. Basiu poprawię sie dziś będę znów wysyłać, ale Twojego zdjęcia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu witaj w gronie pięknych kobiet.A co tam parę kilogramków jak się tak ładnie wygląda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Melduję się na stanowisku , popijam herbatkę i mam jakieś 2 godzinki dla siebie i dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję rady JAK ZAPISAĆ NASZ TOPIC DO ULUBIONYCH TEMATÓW??????? Bo już mnie drażni szukanie Was na okrągło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diarra zaraz postaram się wysłać Ci jeszcze raz zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od Igam 🌻 fotem nadal nie mam :( Senda]🌻 twój mąz mówi, ze nie dostał ode mnie poczt , nie wiem dlaczego. Przed chwilką spróbowałam jeszcze raz , daj znać koniecznie czy tym razem się dało . :) Buber 🌻 już cię widze na gg :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Witajcie!!! Na wstępie odpowiem na wasze pytania. Zamek Czocha bardzo ładny ale niestety nie zwidziliśmy komnat bo akurat było organizowane przyjęcie weselne i nie wszystko było udostępnione do zwiedzania, jak mam już płacić (a bilet normalny kosztuje 12zł) to chciałabym obejrzeć wszystko.Bardzo trudno jest trafić na czas kiedy nie ma przyjęć weselnych. Ztego co pamiętam to nocleg w komnacie królewskiej kosztuje 500zl(ale przepraszam jak się pomyliłam) A tak z ciekawości to chciałabym wiedzieć jaki jest koszt takiego przyjęcia weselnego??? O naczyniach TOPPEWARA słyszałam wiele dobrego, mam juz kilka lat sheiker jest fantastyczny.Ostatnio do pracy koleżanka przyniosła katalog i przeraziłam się tych cen ,ale przypadkiem weszłam na allegro szukając foremek silikonowych do ciast znalazłam naczynia toppewar.Za miske do ciasta zapłace 21 zł + 8.50 przesyłka a nie 65.50 jak jest w katalogu. Mam nadzieje że ciacho wyjdzie pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.toppewar.pl Tam są przedstawione wszystkie produkty, ale na allegro są dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny🌻 ranny z ciebie ptaszek . Maja🌻oj , jak ja chciałabym tam móc czasami poleniuchiwac . Teraz i tak już bywa spokojnie, ale jeszcze jakies dwa lata temu - jak sobie policzyłam - mój miesiąc pracy miał 6 tygodni ! Nie miałam zycia prywatnego... to był koszmar. Tylko ci pozazdrościc , ze leniuchujesz i jeszcze dostajesz kasę . Czy Pinio to imię twojego nowego pieska? a jak ma się gołąbek ? Moja sunia dzisiaj znowu dostałą ode mnie kostkę i pewnie w nocy będzie pare razy alarm ... Ale tak mnie prosiła, ze to nie do uwierzenia, ze mozna aż tak . Myślałam, że poprowadzi mnie do drzwi wyjściowych ( ze niby chce na spacer ) a ona poprowadziła mnie do lodówki i szczekając pokazała o co jej chodzi . To mądre bydle :P A jesli chodzi o sanatorium , to ja pierwsza będę wypełniać wniosek i podpisuję się oburącz ... O pojemniczkach wiesz już pewnie wszystko , polecam jeszcze raz . Musiku🌻 Podobała się papuga? Poszukam jeszcze cos fajnego ... Podziwiam za odwagę do wyjazdu do pracy . ja chyba jestem za bradzo nieufna i podejrzliwa i bałabym się wyjechac gdybym nie miała 100%-towego pewniaka. My już mielismy kilka spraw o oszustwa którko mówiąc ludzi wyjeżdżających do pracy m.inn. własnie do Grecji ... Ale ja tez lubię ciepełko - ale Grecji niestety nie znam :( Flow🌻 koniec roku w pracy dla wszystkich jest cięzki . Wypychanie czego się da dla statystyk . A potem te okropne sprawozdania. Kilka wieczorów i ja będę miała ciężkich. Buberku 🌻 tak nam rób , tak nam dobrze ... komplementy każdy lubi , ale jeżeli chodzi o ciebie , to jesteś super facet i tak się fajnie z tobą rozmawia ... I już co niektórzy sa zazdrośni ... Herbatka - dietetyczna oczywiście. Czekam na muze od ciebie , do tej pory dostałam same super kawałki . Basiu🌻 dzieki za muzę. A dla \"rumianków\" postaram się coś jeszcze wyszperac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ wszystkim! Ja też mam dla Was około godzinki. Piesek wyprowadzony, teraz śpi, a moich panów nie ma. Jeden w pracy a drugi na korepetycjach z angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam🌻 wreszcie fotki dotarły - mamy kolejną fajna laskę. Ten młodzieniec to pewnie twój starszy senek , pewnie ma wzięcie u laseczek ... A czy moje fotki do ciebie dotarły ? I znowu wróciła mi poczta od Sendy ( coś jest nie tak chyba z tym adresem do Zdzisława :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda🌻 córcię masz piekną jak aniołek. Moja swego czasu - niestety musiała iść w albie do komunii - u nas taki zwyczaj od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, czasami to ja też lubię poleniuchować w pracy, ale jak byś nic nie robiła całe cztery godziny od dwóch lat i jeszcze musiała udawać, że ciężko pracujesz, to byś dopiero zobaczyła jakie to jest męczące!!! Poza tym mam takie nieprzyjemne sytuacje w pracy, że ciężko o tym pisać. Krótko mówiąc to delikatny mobbing, co do którego nie mam najmniejszej wątpliwości, ale ja się nie daję. Tak, Pinio to imię naszego pieska taki fajniutki, że nie wiem jak ktoś go mógł wyrzucić. I taki jest grzeczny!! Dla mnie to super nowość, mój poprzedni piesek to był baaardzo wielki niegrzecznik. Gołąbek po zbadaniu przez weterynarza i stwierdzeniu, że nic nie ma złamanego został wypuszczony i pofrunął, teraz jak widzę jakiegoś to myślę, że to ten \"mój\":D Diarruniu:D myślę, że już masz zboczenie zawodowe. Mój tatuś jak jeszcze pracował w dochodzeniówce, to zawsze jak szliśmy razem na spacer, lub gdzieś coś załatwić to widział w kazdym coś z przestępcy, lub jakieś zagrozenia różnego rodzaju, a już o tym żebym mogła w nocy wracać do domu bez opieki!!! WCALE! No cóż.... tak to już jest jak się człowiek naprzebywa wśród takich spraw o których inni tylko od czasu do czasu usłyszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Diarra obejrzałam jeszcze raz zdjęćko Igam i wcale bym nie wpadła, że to jej syn. Igam syn? Ja myślałam, że to jakiś kolega wcale nie dużo młodszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×