Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Ja też się melduję :) Nie wiem na jak długo (mąż zaraz wraca z pracy), ale jestem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku Glowa do góry ! Jutro tez będzie dzień ! Nowy dzień ! Nawet lepszy dzień ! Igam Jutro przychodzi do mnie kumpela. Nie widziałyśmy sie 2 tygodnie. Ale kabelek telefoniczny aż się grzał jak gadałyśmy ! Był jej facet który pracuje w Irlandii a dzisiaj pojechał z powrotem więc mamy do pogadania tyle spraw ! Dziewczyny - ja chyba jutro umrę od gadania !!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku- tak mi przykro, nie znajduję słów, żeby Cię pocieszyć.... Tak mi sie wydaje, że tam u was ( na tych terenach Polski) jest największe bezrobocie. I tak to potem jest z tą pracą.... A ty wyglądasz tak młodziutko... Flow- ja też się nagadam...:) Idę na dwie imprezy- jutro i w sobotę. To takie bardziej malutkie imprezki- rodzinne- ale będzie fajnie. Szczególnie w sobotę (u mojego brata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Myslę, że bedziesz sie dobrze bawiła. Życzę Ci tego ! 🌻 Tylko kochana ! - uważaj z alkoholem ! Nie bierz przykładu ze mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z rana, 🖐️❤️🌻 Musiku ,dziś jest nowy dzien głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Beatko ty ranny ptaszku, ja się dopiero wygramoliłam z łóżeczka, nawet mojej ukochanej kawki jeszcze nie piłam. Musiku kochany nie pozwól się nikomu dołować. Po prostu w takich czasach przyszło nam żyć a nasze roczniki mają najgorzej bo jesteśmy reliktami komuny. Ci młodzi teraz inaczej się już kształcą i inaczej ustawiaja w życiu. Ale trzeba to jakoś przetrwać i sie nie załamywać. Połowa moich znajomych pracuje za granicą bo we własnym kraju nie mają szans na zatrudnienie. Ja sobie zdałam sprawę z powagi sytuacji jak u nas w firmie zwolniło się miejsce pracy i szef kazał mi złożyć ofertę w internecie. Ja doznałam szoku. Zgłosiło sie ponad 200 młodych, pięknych dziewczyn i większość miała oprócz studiów jeszcze jakies podyplomowe, że o znajomości języków nie wspomnę. To komu w takiej sytuacji potrzebna kobieta po czterdziestce. Nie czarujmy się. Nie wiem Musiku czy cie to pocieszy, ale ciesz sie że ty za to dobrze i młodo wyglądasz a to w tych czasach tez atut, nawet nie wiesz jak wielki. Bo te studia i fakultety bez odpowiedniej oprawy też nic nie dają i to jest dopiero przerażające. Basieńko życzę ci udanej zabawy, tobie się ona bardzo należy, pracusiu jeden. Flow a ty nie masz co narzekać, przecież ty się tylko bawisz dziewczyno. Ta twoja koleżanka nie wybiera się do Irlandii ? Tam bardzo cenia urodę i wrodzony wdzięk Polek i nie ma się co dziwić patrząc na ich kobiety. Tak że Musiku zawsze zostaje nam wyjazd do Irlandii, ja się mężowi codziennie odgrażam ze jak nie załatwi mi pracy to wyjeżdżam. Ja mogłabym mieszkać prawie wszędzie z wyjatkiem krajów afrykańskich, ale Europa - czemu nie. Ale się rozpisałam, biegnę na kawkę bo to najmilsza chwila w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczyny🖐️i Buber......;) Jestem strasznie przeziębiona,mam okropny kaszel,chyrlam jak stara gruźliczka i smarkam jak najęta,mam dość.....jeszcze wczoraj w pracy mnie wkurzył szef:( Igam sorry,że nie wpadłam,ale źle się czuję...... Pozdrawiam i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Dziewczyny nie narzekajmy tak z samego rana, powiem wam tylko tyle u mnie w pracy wiek dyrektorów nie przekracza 40 a moja pani dyr. ma 26 lat. to co nam do nich??? Rzeczywistość jest okrutna. Ale głowy do góry te młode też kiedyś będą miały 40 i nie wiadomo co je czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRYPINA 🌻 życze ci dużo zdrówka i nie lekceważ przeziębienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina masz 3 dni żeby wyzdrowieć, więc staraj się dziewczyno. Przy okazji zauwazyłam że nam rośnie grono Wrocławianek. Igam, Bea a teraz Agrypina. Mnie kiedyś moja firma wysłała na cały miesiąc do Wrocławia i mieszkałam w Hotelu Wrocław. Zakochałam się wtedy w tym mieście bez pamięci. A jak wam teraz pięknie rynek odrestaurowali. I daja tam najlepsze na świecie niepasteryzowane piwo. Nie pamiętam tylko nazwy tego browaru, ale na pewno mi przypomnicie. To ten gdzie można oglądać proces produkcji i schodzi się schodkami do piwnicy (oczywiście w samym rynku). No dobra rozmarzyłam się a tu muszę się brać do pracy bo na obiad zaprosiłam syna z tą jego dziewczyną i muszę się brać do pracy. Miłego weekendu wszystkim życzę i piszcie co tam u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka🌻 wczoraj przybalowałam troszeczke . Zaraz biorę się za lekturę i wracam niebawem . 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i przepraszam za zaniedbywanie. No ale jesli trafia mi się okazja zeby dodrobic to poprostu ja juz nie istnieje to dla moich aniołków. Peny sory. Igam moja cora tez matma ,a jestem przeciez w domu. Znow korepetycje , ale musowo. I nie poddawaj sie bo tylko pogorszysz sprawe. Pisz , masz nas. w naszym zyciu - takim jakie mamy trzeba byc silnym az do bolu. Nie rezygnuj pod zadnym pozorem z pracy - z moich doswiadczen wiem ze to nie pomoże tylko pogorszy sprawe. Dyplomacja z nimi przegrywa ,( z naszymi dziecmi .) ale i tak ich barzdo kochamy i zrobimy dla nich wszystko. Ja za dwa tygodnie znow jestem w szkole. a przez ten okres -mojej cory będzie pilnować nawet brat i sąsiadka. Obciach ale dla słusznej sprawy- trzeba. Teraz pojechała do ukochanej babci i tam tez będzie mądra rozmowa. dziz czas na dorobienie jeszcze teczki dokumentow. Jutro targ i porzadki. ale obiecuje ze o Was nie zapomne . Ja tez mimo całej stali która we mnie zycie wyrobiło. mam serce mieciutkie i ciepłe i potrzeba mi kogoś takiego jak Wy. Nara..miłego dnia .dla wszystkich. Witaj Agrypino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku🌻 dzieki za starania. Bardzo się cieszę . I za miłe słowa. :) Flow🌻 imprezka udana , to najwazniejsze. :) A z kolejnym wpisami , dam szanse innym kolezankom ( a może Buberkowi ) juz ja sie postaram, zebym to nie była ja :P Gruszeczko🌻 czekamy na twoje fotki. :) Jeśli chodzi o tych wampirów , to faktycznie jest tego dziadostwa teraz bardzo duzo . Ja coś na ten temat moge powiedziec , akurat u nas na szczęście, dawno nie było typowych wampirów, ale za to zboczeńców i gwałcicieli sporo. Pedofilów też... Igam🌻mój piesek też sypia ze mną , jakiej rasy jest twój ? U mnie w rodzinie też zdarza się problem z nadciśnieniem , ale na szczęscie w starszym wieku . Mnie juz parę razy zdarzyło się, ze skoczyło mi ciśnienie , ale nie wiem czy się tym denerwować , czy nie przesadzać .Trzeba się zakochac , to i ciśnienie się wyrówna, nerwy złagodnieją .... Zrób te badania koniecznie. Życie czeka... :) Musiku🌻brak pracy to straszne , ale takie mamy czasy... niestety . Zupełna beznadzieja . A u góry tylko kłotnie i walaka o stołki. Tak trudno wyszukac jakiekolwiek słowa pocieszenia. Bo ten nasz wiek , dla obcego pracodawcy jestesmy na marginesie. Tylko znajomości wchodza w grę. Peny 🌻 na waszym terenie duzo słychac o wampirach , nasz rejon natomiast obfituje w kradzieże samochodów. Wręcz zagłębie złodziejskie ze stolica w Wielbarku ( tę wiejscowośc znaą chyba wszyscy w Polsce) - a to parę kilometrów ode mnie. Mamy dzięki nim sporo roboty. Jesli chodzi o flirtowanie, to wiesz , czasami przyjemnie jest z kimś pogadać - no a właściwie poflirtowac. To sa takie niewinne igraszki , ale tak jakos weselej się robi. A tak tego brakuje w tym na co dzień sfrustrowanym zyciu . No i rozmawiam teraz sobie z przyjemnym panem z Elbląga (to nawet niedaleko ode mnie) ... Agrypina🌻 Jak ja wam zazdroszczę tego Wrocławia. Wprawdzie nigdy tam nie byłam , ale trochę w TV widziałam . No i jacy fajni ludzie ... Z grypa nie ma żartó, kuruj się kochana , czosnek , cytrynq i do łozeczka. Maja🌻 Moja córcia stale walczy z nasza sunia, bo jak tylko nie zamknie drzwi od swojego pokoju ,to sunia zaraz szuka zakazanych owoców - w stylu gumka do włosów, gumka dościerania ... i wojna gotowa. Humorek mam troszke lepszy. Mam nadzieje, z odpoczynek weekendowy mi pomoże złapać równowagę psychiczną. Buberku🌻 widoczek jest piekny . Ja tak zachwycona byłam jak zobaczyłam pierwszy raz Morskie Oko . Flow🌻 ja jutro mam zapłanowaną wizyte koleżanki i pewnie tez jezyka czuć nie będę. Udanego trajlowania wam zycze , :) Basiu🌻 zycze udanej imprezki. :) Beatko🌻w mojej pracy wszyscy w podobnym wieku , ale niestety prawie same baby , a to najgorsze zamrtwienie. Plotki , knucia itp. na porządku dziennym. Gruszeczko 🌻 z matmą chyba większośc ma problemy. No chyba , ze jest się urodzonym matematykiem i ma się takiego \'\'konika\' . ale zazwyczaj w klasie zdarzają sie takie osoby ze 2 - nie więcej. Mojej córci korepetycje jeszcze nie były do tej pory potrzebne, ale kto wie , co będzie dalej. MAM PYTANIE kto przesłał mi piosenkę Brazen Abbot \"Dreams\"? . Ja niestety jak otwieram pocztę ( a trochę tego codziennie jest) ściągam muzę przesyłaną m.inn. od was , a potem nie wiem kto co mi przysłał. ZA WSZYSTKIE UTWORY WSZYSTKIM OGROMNIE DZIEKUJĘ👄👄👄 , ale za te piosenke chciałabym przesłac wyjatkowego ogromnego buziaka, strasznie mi się podoba , bardzo, bardzo 🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻. pozdrawiam wszystkich i zycże miłego dnia🌻🌻[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow - z tą krową to był dla mnie zupełny szok !!! Zoofilii jeszcze nie widziałam na oczy. Duzo słyszałam , ale .... no co tym chłopom przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda🌻 posłałam ponownie fotki dla ciebie na adres podany przez twojego Zdzisia. :) Napisz czy dostanie sz fotki i liścik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Diarra i Gruszeczka się pojawiły. Cześć laseczki. Och jak ja wam dziewczyny zazdroszczę tych córek, nie macie pojęcia. Mnie tak teraz brakuje mojego syna w domu, że pewnie stąd te moje złe nastroje. Jak przychodzi to trzyma za rekę cały czas swoja dziewczynę i juz nawet od serca nie mozemy pogadać, tak jak dawniej. Ale to kara za lenistwo, że mam tylko jedno dziecko. Zostałam sama. Modlę się tylko żeby jakimis wnukami kiedyś obrodziło. Beatko oczywiście że spiż. Jak ostatnio byłam we Wrocławiu z mężem. Co wydaje mi się że gdzieś ciebie spotkałam, to siedzieliśmy ze znajomymi całą noc na rynku i piliśmy ten spiż. Znaczy głównie ja piłam bo mój mąż to prawie abstynent. Tak się upiłam tym piwkiem że śmiałam się na cały rynek prawie do łez. I zadziwiło mnie wtedy to że na ten rynek wciąż przybywali ludzie, głównie studenci i nikt się nie awanturował, i było zupełnie bezpiecznie. W Katowicach i Sosnowcu po 22 jest prawie zupełnie pusto, bo ludzie się boją wychodzić z domów. Acha odwiedziłam też ostatnio wrocławskie ZOO, tez piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Peny🌻 Ja od poczecia czułam, że będę miała córeczkę i byłam najszczęsliwszą osoba na swiecie jak się to potwierdziło , po porodzie. Ale ja też starsznie załuje, ze mam tylko jedno dziecko. Z córcią do tej pory mam bardzo dobry kontakt , tylko jak nam się zejda zespoły przedmiesiączkowe - bywa groźnie. Ale fajnie byłoby miec też syneczka. No , ale to juz po ptakach ... Ja też licze na wnuli . Moja przyjaciółka , ta na fotce, którą wam przesłałam , ma już 3 letniego maciusia i jest cudowny - chciałoby się go schrupac ... chociaz to nie mój wnuk - no ale jestem przyszywaną babcią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - moja koleżanka z pracy - rok młodsza ode mnie) w ubiegłym roku urodziła dziecko . Liczyła na coreczkę ( a ma już 15 letniego syna) a ma kolejnego syneczka. No to może Peny - jeszcze nic straconego ... ja nie mam tatusia dla dzisiusia , ale ty ? Co tam wnuki , jak możesz miec jeszcze swoje ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Pije sobie kawkę (oj, ale dziś sobie pospałam!) i tak czytam. Peny Ja byłam we Wrocławiu na długi weekend w sierpniu. Śliczne miasto, no i ten rynek ! Poznański ma jeszcze daleko do niego ! Jest co oglądać, jest gdzie łazić. Ten browar o którym pisałaś (z producją piwa w piwnicy) to SPIŻ. Bea ma rację ! Byłam na własnych nogach na dwóch wieżach w kościołach. W jednym był most łączący obie wieże.Piękny widok na miasto. Bea - jak się ten most nazywa? Coś tak jakby most potępionych ? Albo podobnie ... Musiku U mnie w pracy ja jestem starsza od szefa o 4 lata. Moja koleżanka to młoda dziewczyna - ma 23. Przedtem na moim stanowisku pracowała też taka małolata - z tego co słyszałam to nic nie robiła tylko siedziała w internecie i randkowała. Jak ją zwolnili to prezes powiedział, że już żadnych młodych nie chce. No i zjawiłam się ja. Nawet byłam zaskoczona, że tak łatwo poszło z tą pracą (a byłam 3 lata bezrobotna). Jak więc widzisz - i dla nas są szanse na znalezienie pracy. Nie dla wszystkich liczy się tylko wiek - jak napisała Peny. Czasem docenia się umiejętności i staż a nie tylko długie nogi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedzę tu jeszcze z Wami jakąś godzinkę. Synuś wyszedł więc mam kompa dla siebie. Dzisiaj u mnie w Wielkopolsce objadamy się rogalami. Dziś jest Marcina więc taka tradycja, że je się rogale marcińskie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×