Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Dobra Musiku ;) na coś trzeba zwalić ! :D Słuchajcie, bo zapomniałabym ! W środę mam imprezę w pracy ! Znowu kac murowany ! Jak znam te imprezki w pracy (oczywiście po godzinach-po południu do wyczerpania sił!) to znowu będzie wesoło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie ! Znowu sie tłok mały robi ! Uwilbiam to ! Diarra Musiku Tak - o 20.10 spadam na film. Igam Dopisz swoje imieniny do tabelki - podejrzewam, że czerwiec ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) 🌼 Bea już chyba pytałem ale jeszcze raz ponowie, gdzie zostało zrobione to fajne zdjęcie na dziedzińcu jakieho zamku??Pytam bo lubie podróże wiec jezeli będę wiedzial to się tam wybiorę:) Szanowne panie, kazdy z nas narzeka na jakaś przypadlośc , ja mam kłopoty z kręgosłupem z racji swojego wzrostu(191 cm).Wiec od czasu do czasu do czasu chodze do ortopedy. Przeważnie dostaje zabiegi rehabilitacyjne, i co jakiś czas sanatoriumWiec w grudniu na 3 tygodnie wam znikne.Dostałem skierowanie do Krynicy Górskiej.Tylko ze turnus zahacza o świeta..hmm..Jak sie uda to przełożę na późniejszy termin.A jak nie to nie bedzie mnie 3 tygodnie. Aha jeszcze spróbuję pgrzebać w mojej pamięci muzycznej:) I coś wam podeślę:)Kłaniam sie narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber Ty to jak każdy facet ... potrafisz sie urządzić, oj potrafisz ! ;) Sanatorium ! Ludzie ! Jak ja bym chciała tak pojechać sobie ! Może jakaś krzakoterapia by się trafiła !? :D Diarra Podeślij adres Sendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tabelki moje imieniny nietypowo 1 października. ale niech to ktoś za mnie dopisze ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam Bardzo proszę - dopisałam. TABELKA IMIENINOWA: Diarra - 21 czerwiec Senda - 5 listopad Bea - 6 wrzesień Buber - 25 kwiecień Flow - 13 marzec Peny - 29 lipiec Gruszka - 19 listopad Mus - 16 wrzesień Basia - 4 grudzień Mirinda - 24 grudzień Igam - 1 październik Maja ? - pewnie też 13 marzec ale kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochani dobrze że jesteście, jak człowiek poczyta to nawet sznur na szyi trochę rozluźni i poczeka z tym wieszaniem. Buber tylko uważaj w tym sanatorium bo jak te baby zaczną cię szarpać to ci mogą ten kręgosłup bardziej uszkodzić. Ja też zawsze powtarzam mojemu mężowi że chcę do sanatorium, Flow może pojedziemy razem, będziemy chodzić na fajfy i się kur ..ować co ? To jeszcze dobry wiek na sanatorium bo później za duża konkurencja. Gruszeczko tak naprawdę to ja tej pracy szukam bardzo niemrawo, właściwie czekam aż mi mąż coś znajdzie. Zamieściłam swoje CV w internecie, przeglądam gazety ale to jak szukanie igły w stogu siana. Po firmach nie będę chodzić za nic w świecie chyba że mnie życie zmusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko🌻 nic nie zmieniaj , jesteś super babeczka ,:) topic jest o.k. m.inn. dzięki takich osobom jak ty ... Flow🌻 żeby tylko doszło do tego spotkania, to juz się wczesniej zaopatrzymy w odpowiednie środki i \"pomoce naukowe\" Mandaryna jest super ... nie przypuszczałam, ze taka z niej laska apetyczna :P Ja tez wysyłam wam smieszne fotki owocków, ciekawe czy do wszystkich dotrze ... dajcie znac. :) Igam🌻 nie mam od ciebie fotki :( ja do ciebie wysłałam , ale nie wiem czy dotarły - daj znać ... Ja niestety tez ze wszystkimi sprawami musze radzić sobie sama , albo szukac fachowców - ale mam też fajnych sasiadów ( nie wszystkich oczywiście ) pomaga mi też mój tata. Ale wielu rzeczy nauczyłam się sama . Maju 🌻 ja codziennie załuję, ze u nas w pracy nie mogę chociaz podejrzec o czym piszecie przed południem ... a potem to już wiadomo , nie zawsze jest czas. Nie mówiąc juz o zastępcy \"Jaśka\" :P Senda🌻 ja tez chcę twoja fotkę . Wysłałam fotki na adres Zdzisia :) Napisz czy dotarły . Mirinda🌻 jak dobrze, ze juz możesz być z nami , muzyczkę przeslę ci jeszcze innym razem , a poprosze też o MMS-a , nu mer wyslę ci na gg :) Basia🌻cześć pracusiu , odpocznij troszkę . weź pieska na spacerek ( jesli nie pada - jak u mnie teraz ) napij się herbatki z miodem ( co by sie choroba znowu nie przyplatała ... Gruszeczko 🌻 współczuję ci choroby oczu , przy twoim zawodzie to niezbyt optymistyczne ... postałam ci swoje fotki na nowy adres ... postaram się też posłać jakąs muzę .. Ja jeszcze nie mam twojej fotki - plisss Peny🌻Dzisiaj mam nastrój podobny do twojego, tez boli mnie głowa i jestem nie wyspana. wczoraj dałam ogromna kośc dla swojej suni i zjadła ją całą ku mojemu zdziwieniu . Niestety w nocy dostała rozstroju zołądka i 4 razy musiałam wstawac i ją wypuszczać na dwór . I jak tu miec dobry humor. Do tego pada deszcz , jest strasznie wilgotno ,,, ble... Buberku🌻👄🌻 Musiku🌻👄🌻 to widze, że nie tylko ja jestem jak barometr ... :( 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌻 Jasne ! Pojechałabym choćby jutro ! Ale ja za młoda kobieta jestem na coś takiego ! :D Jedyną przyjemnościa jaką mam to darmowe wczasy w moim firmowym ośrodku nad morzem. A w tym roku byłam w czerwcu, jeszcze przed pełnym sezonem. Dziewczyny ! Ale miałam branie ! Sami emeryci i renciści !!! :D Ale przynajmniej pogoda dopisała i się zjarałam jak widać na zdjęciu które Wam wysłałam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow🌻 ja kocham morze i pewnie nawet takie towarzystwo nie było w stanie zepsuć mi humoru . ja mam resortowy osrodek w Jastrzebiej Górze , ale niestety płatny ( i to jak !!! ) . Adres Sendy będzie widoczny przy poczcie jaką wam przed chwilką wysłałam ( smieszne owoce) . Jesli do kogoś nie dotrze to wysle jeszcze raz . Buber 🌻 ale ci zazdroszczę , mnie nawet te świeta nie przeszkadzałyby . Odkąd moja mama nie zyje , święta już mnie w ogóle nie cieszą ... niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Mam wczasy za darmo tylko dlatego, że moja firma prowadzi działalność turystyczną i mamy własne ośrodki wypoczynkowe nad morzem (Jarosławiec i Pustkowo) i nad jeziorem (Trzcianka k/Piły). Mogę tam sobie jechać za darmo kochana ! To jest jeden z plusów mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera - górnicy mają deputaty , PKP darmowe bilety , ty wczasy - a ja ? - nie chcę nawet mysleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku Ja po filmie wrócę )ale film dopiero o 20.10). Ciekawe czy będzie z kim porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow co to za porządna firma która funduje pracownikom darmowe wczasy, tylko pozazdrościć. I super że masz tę imprezkę w pracy. Buber teraz poważnie zabierz żonę i syna gdzieś na kwatery blisko sanatorium i super swięta będą. Diarro dzisiaj jak oglądałam znowu wasze zdjęcia to zatrzymałam się na twoim piesku. On naprawdę jest śliczny. Ja bardzo kocham zwierzęta. Gruszeczko nie możesz wieczorami tyle wklepywać bo naprawdę będzie źle z twoimi oczami. Musisz tę prace brać do domu? Musiku nie wiem czy dobrze pamiętam, ale ty chyba tez nie pracujesz. Jak sobie z tym radzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku 🌻 to tak jak ja , mam w planach poleżeć troszkę , bo już nawet prochy mi dzisiaj nie pomagaja ( zdarza się to bardzo rzadko , ale jednak .. ) W pracy cały dzień przed komputerem , to też mi nie pomogło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie - ja też czasami mam problem z oczami. Jakieś takie białe coś mi lata, mrugam i mrugam, w końcu przechodzi. Nie da się ukryć, że: po pierwsze - to już wiek :D po drugie - praca przed komputerem 8 godzin dziennie a czasami więcej po trzecie - siedzenie przed komputerem na topicu !!! Ale to akurat jest do wybaczenia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penusiu w Polsce niestety nie pracowałam za długo no a teraz to już niestety mój wiek nikomu nie pasuje a ,,plecaka,, brak:( Diarruni tak łóżeczko nam pomoże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny🌻 ja tez bardzo kocham zwierzątka - szczególnie pieski . U mnie w domu od zawsze były psy i to mielismy szczęscie długo się nimi cieszyć , ale tez i rozstania były bardzo trudne ( pierwsza suka wyżeł 15 lat , druga łajka karelofińska - prawie 14 ) . Ta moja obecna zawsze mi się podobała , ale teraz jak widze - jaki ma charakter ( cały czas jak szczeniak) to jednak wybrałabym jakąś spokojniejsza rasę . Te poprzednie były okazami łagodności , spolegliwości i wszystkiego co najlepsze. Ta obecna jest bardzo kochana , pieszczoch do granic wytrzymałości , ale ma charakter kota i cały czas fiu-bździu w głowie. Ale jest piekna - to prawda . Taraz już troche starciłą linię ( po szczeniakach - skąd my to znamy :P ) , utyła , ma ogromny apetyt ( i uwielbia znajdować zakazane rzeczy i w nich się wytarzać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja nie chcę nic mówić ale ogólnie się lekko sypiemy, nie da się ukryć. Ja źle widzę od kilku lat i też mi Flow takie latają, ale ponoc jak po czterdziestce nic człowiekowi nie dolega to znaczy że nie żyje. Mój mąż ma 43 lata a żeby zobaczć która godzina musi rękę na metr odsunąć bo z bliska nie widzi. Może nawet i lepiej bo z daleka to mi zmarszczek nie widać. Acha dziewczyny kto wczoraj odpadł w tańcu z gwiazdami, bo wyszłam do kuchni i przegapiłam ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak jet skonstruowana poczta na onecie, ze jak jest coś niedoręczone , to nie wiem kto nie otrzymał tej przesyłki ... Wkurza mnie to strasznie . A niby coś tak unowoczesnili . I tak też przed chwilką wróciła poczta z tymi smiezznymi owocami , ale nie wiem czy cała nie została doręczona , czy ktoś z was pojedynczo poczty nie dostał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny a co do pytania jak sobie radzę? Wiesz są różne dni czasami jestem bardzo przygnębiona nawet jak widzę jakieś ogłoszenie to mi się nawet CV nie chce składac bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra wielkie dzięki za życzenia.Mam takiego właśnie pieska więc wyobraziłam sobie ,że tak bylo naprawde. Zaraz zabieram się do wysyłania zdjęć. Wiecie najpierw pańszczyzna z raportami do firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×