Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Peny - ja tez oglądam taniec z gwiazdami . Wczoraj pieknie tńczyli , ale odpadł Hoszpan ( z tą różową panterą ) i faktycznie według mnie najgorzej tańczyli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się pisze, głowa,głowa, boli głowa .... a od marszczenia brwi ( bo jestem krótkowidzem ) mam juz porządną zmarszczkę pomiędzy brwami . A okularki zakładam tylko w kinie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej nocki wam zycze i udanego dzionka , idę poleniuchowac przed TV . Do jutra. Pa 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra do Ciebie wysłałam wczoraj zdjęcia . Nie doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja dotarłam dopiero teraz bo bardzo późno wróciłam dzisiaj do domu. Z tego co widze to dzisiejszego wieczora był tu tłok i bardzo dobrze oby tak częściej. BUBERKU zdjęcie było robione w zamku Czocha (już gdzieś wcześniej o tym pisałam ,ale może przeoczyłeś).Był tam kręcony film pt.\"Gdzie jest general?\" DIARRA dzięki za owocki. Mam pytanko .Czy któraś z was używa artykułów TOPPEWAR ? bo ja dzisiaj wygrałam licytacje na miske do ciasta na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea Niestety - w kwestii TOPPEWAR nie mam nic do powiedzenia. Jaka to forma? Napisz coś więcej kochana ! Diarra Wysłałam zdjęcie do Sendy na adres zdzislawa i dostałam komunikat, że wiadomość nie została doręczona. Co jest? Ale Twoje owoce dostałam. Dzięki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa w oglądaniu TV - Basiu 🌻 dzieki za muze . Beatko - ja mam kilka pojemniczków tej firmy i powiem ci , ze gdyby nie były takie drogie, to kupiłabym co się tylko da. Byłam dwa razy na prezentacji i jestem nimi zachwycona - oczywiści jezeli chodzi o ich przydatnośc w uzyciu , przechowuje się wszystko rewelacyjnie . Moja sąsiadka ma prawie wszystkie te pojemniki , łaćznie z tym do robienia ciasta ( tzn. do ciasta drożdżowego) albo np. do odsączania warzyw, przechowywania kanapek , pędzenia nasion , do mięsa , chlebak , pojemnik do przechowywania ciastatermosy itp. nie ma takiego z któego byłaby niezadowolona. Ja zresztą też . Ja mam chlebak , pojemniczki do robienia lodów, maselniczkę, kilka pojemnikó do wędlin, do kawy . Super sprawa , chociaz drogi gips ... ale naprawdę warto . Flow🌻 mnie też jakaś poczta wróciła niedoręczona , ale nie wiem od kogo ( pisałam wczesniej o tym jak z moją pocztą onet ) byc moze od Zdzisława ... Igam - niestety nic nie dotarło :( Spróbuj jeszcze raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam (jakimś cudem się udało - net przyspieszył) Anie Dabrowską CHARLIE. Meldować gdyby do kogoś nie doszło. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę i widzę, że przekroczyliśmy juz 2400 wpisów. :D Tylko patrzeć jak w tym tempie do końca tygodnia dojdziemy do okrągłych 2500 - ciekawe dla kogo tym razem los będzie łaskawy? I kto będzie fundatorem następnego Martini ? :D Wypadałoby żeby może jakiś chłop ?! :D Bo jak znowu na kobietke wypadnie to wyjdzie na to , że trzeba będzie zmienić topik na \"CZTERDZIESTOLATKI SPOD ZNAKU MARTINI\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Czyżbyśmy były tu same? No - i jak znam życie to Ty tez zaraz uciekniesz ...:( Może Igam się zjawi - pisała, że bywa najczęściej wieczorami ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból glowy trochę mi zelżał , ale wiem , że tylko ciepła pościel mi pomoże ... starszny ten dzisiejszy dzien .. Nawet Buber wtrącił o chorobach :P nawet jemu się udzieliło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, z tym Martini może byc wesoło... Tylko cos facetów mamy mało . Był tu jakiś , ale ukłonił się i zniknął ... strachliwy jakiś czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy z tymi chorobami kobietki? Najlepiej o tym nie myśleć - a jak już musicie to wiadomo - jutro będzie lepszy dzień ! :D :D Zima dopiero przed nami - wtedy to się zacznie ! Grypy i inne ! A póki co - pisać i to pisać optymistycznie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra No - nie da się ukryć, że dominują tu kobiety ! Tylko Buber jakoś z nami wytrzymuje - a i On pisze, że musi do sanatorium :D Buberku - to naprawdę nie nasza wina ! :D :D :D A Salwador - fajny nick. Salwador - gdzie jesteś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie - za mało optymizmu :) Przed hwilka przeczytałam fajny kawał : Gość hotelowy : zasłałem lóżko ... Obsługa hotelowa : O , to bardzo miło z pana strony. Gość hotelowy : Przepłaszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra :D :D :D Hupcio doszedł. Też chciałam coś wysłać ale znowu mi net zwolnił. Zaczynam bardzo poważnie zastanawiać się nad neostradą. Bo jak mam tutaj tak kwitnąć i czekać na zmiłowanie operatora to szlag mnie trafia !!! Sorki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim też nie jest za dobrze dzisiaj , nawet poczty na Tlenie od ok.2-3 godzin nie moge sprawdzić . No ale cenowo jest ok. , nawet jesli troche czasami wolniej chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie zwróciłam na to uwagi. Ja jak zacznę pisać to szybko a potem dopiero poprawiam błędy. Zdarza się, że coś nie tak wpiszę - i wcale się tym nie przejmuję. Chyba wszystkim się to zdarza od czasu do czasu - byle nie nagminnie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez tą imprezę w środę to ominie mnie aerobik. Potem znowu w piątek jest święto więc znowu nic z tego. Ale przynajmnie w weekend bedę mogła przejść się z kumpelą na groby bo w tygodniu nie mam czasu no i ściemnia się szybko. A tutaj też mam kogo odwiedzać na cmentarzu - niby mieszkam tu raptem 20 lat a jednak nazbierało się ludzi ... przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki problem, ze odkad nie pisze na mszynie tylko na komputerze, delikatniej przyciskam klawisze i niektórych liter nie dociskam , a szczególnie \"ogonki\" - ą,ę, ś ... człowiek do dobrego szybko sie przyzwyczaja . Kiedyś na starych klamotach - czyt, maszynach do pisania , całymi dniami się pisało i było o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie imprezy w pracy , tzn. imieniny są właściwie tylko symboliczne - rano ciasto i kawa , ale tylko dla osób z wydziału i po godzinach najwyżej lampka wina . Ale wcale mi to nie przeszkadza, bo w tłumie bab , bynajmniej nie jest to nic ciekawego ( a szczególnie u nas ) ... atmosfera niezbyt sprzyjająca. Inaczej jest jak mamy jakieś plenerowe spotkania ( majówkę , pieczonego kartofla, czy kulig - wtedy jada najczęściej najfajniejści ludzie , sztywniaki i tacy co to tylko chcą \"bułkę przez bibułke\" najczęsciej nie jeżdżą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam kolejne smieszne ( a może i nie :P ) fotki . Dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Dzięki za pocztę. 😘 U mnie w pracy imieniny to okazja do popicia. Niestety ! I nikogo to nie ominie ! Musi być jedzonko obowiązkowo no i wódka - też obowiązkowo , no i ciasto ! Wiecie - pracuję w tej firmie zaledwie od 2,5 roku - troche już widziałam i wiem co może się zdarzyć. Nie będę tu opisywać co widziałam (a było to dla mnie żenujące) tylko stwierdzę, że z niektórych ludzi alkohol robi co tylko chce. A oni wcale się przed tym nie bronią ! Ale jak już panowie na imprezie zatankują do pełna :D i nie ma z kim rozmawiać żeby się nie domyślać co mówią to sie wychodzi ... proste. Tyle, że na drugi dzień to ja z koleżanką sprzątam ten bałagan !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarruniu No i wytrwałyśmy do późna na posterunku. 🌻 I czas iść spać ! 💤 Dobranoc i dzięki za towarzystwo dzisiejszego wieczoru !!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas facetów jest jak na lekarstwo. I praktycznie jeszcze takich sytuacji nie było jak opisujesz. No, ale to prawda, ze czasami niektórzy nie kontroluja zachowań ... U nas kiedyś nawet miałysmy z okazji imienin dzień wolny od pracy ( taki prezent od firmY0 , ale potem zabrali nam ten prezent - no bo przeciez pracownikowi nie może być za dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×