Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonka27

JAKA FIRMA MA ŁADNE I NIEDROGIE MEBLE.???

Polecane posty

musisz porównać sobie ceny z rożnych sklepów internetowych, ale też ceny ewentualnego dowozu z popularnych sieciówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam meble i dużo sprzętów w mieszkaniu z meble.do. Mają bardzo duży wybór fajnych i przydatnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ekipę z MJ, spod Wadowic, robią dobre, trwałe meble, a przy tym dbają też o estetykę, żeby to były rzeczy nowoczesne, zgodne z trendami. Współpracuję z nimi już kilka lat, bo sam mam biuro architekta wnętrz i często potrzebuję wykonawcy na niektóre projekty. Uczciwi, elastyczni, dotrzymują terminów. Kontakt można na ich stronie znaleźć – www.fajnemeble.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobrze zaopatrzony salon meblowy w sieci – Mebel Partner, u nich warto poszukać takich rzeczy. Dokładny adres sklepu to jest - www.mebel-partner.pl Wiem, że działają też stacjonarnie, także jest to jak najbardziej realna firma, która ma dużo mebli na stanie, przez co mogą zrobić wysyłkę od ręki, bez zbędnej zwłoki. U mnie tak było – obsługa 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne i niedrogie, ale czy trwałe? Czy ktoś ma te meble u siebie kilka lat i może coś o nich powiedzieć? Chodzi mi o meble z Wadowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do swojej kuchni zamawiałem meble z http://emfor.pl bardzo ładne wykonanie i prezentują się wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić meble ze http://stolarnia-przybylski.pl, bardzo solidnie wykonane i w przyzwoitej dla kieszeni cenie. Mamy meble tej firmy w sypialni i salonie i jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrz tutaj www.OurDecor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma być fajnie i niedrogo to warto postawic na DIY. Tutaj masz płyty i akcesoria: http://grass-hopper.pl/pl/ A nawet spor owięcej. Robisz sam albo zlecasz kumatemu stolarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś zimowy
Ja przed zakupem mebli szukałam opinii w internecie i w końcu zdecydowałam się na http://www.aaaameble.pl/ Powiem tak - nie żałuję, bo w rzeczywistości jeszcze ładniej wyglądają niż na foto. Darmowa przesyłka to duży plus. Jedyny minus to taki, że trzeba samemu skręcić (nie ma opcji zamówienia z montażem), co dla mnie jako "niezależnej" z kotem oznaczało tydzień zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomena z kotem
ooo ja też w tym AAAAmeble kupowałam :D :D :D i faktycznie spoko są, wyglądają na solidne. Ja mam szafę, komodę i dwie witryny. Tylko u nich są albo czarne albo białe meble i chyba większość to minimalistyczne. Ale można z podświetleniem zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiadałbym sklep o nazwie Mebel Partner. Znalazłem ich kiedyś na allegro i od tamtego czasu kupuję tylko tutaj. Dużo designerskich mebli, których w innych salonach na próżno w ogóle szukać. Dobre doradztwo, pod tym względem jest tutaj faktycznie – profesjonalnie. Z dostawą też jeszcze nie miałem u nich problemów. Działają online na www.mebel-partner.pl , ale też tak jak wspominałem na allegro i stacjonarnie mają swój sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna wonn
fajne i niedrogie meble mają w aaaameble, w nowoczesnym stylu, minimalistyczne. Ja zamawiałam przez neta, nie wiem czy mają stacjonarny sklep - trzeba by popatrzeć na stronie http://www.aaaameble.pl/ mam od nich jeden zestaw mebli z oświetleniem i komodę, solidne i stabilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia44
Ja przyznam szczerze, że nie skupiam się na konkretnej marce, a zawsze na multibrandowych sklepach. Często konkretni producenci robią wszystko na jedno kopyto, a tak macie zawsze znacznie szerszy wybór ;) Ostatnio kilka rzeczy do swojego mieszkanka oglądałam na tej stronce: http://homlando.com Polecam Wam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio spore zamówienie na krzesła konferencyjne składałem w sklepie Ergoexpert przez ich stronę www.ergoexpert.pl Szybka realizacja mimo tego że potrzebowałem ponad stu krzeseł. Cały czas miałem kontakt z obsługą pod telefonem, także wiedziałem na kiedy krzesła mają dotrzeć. Towar dobrze zapakowany, nic podczas transportu się nie podniszczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie w Agacie, zresztą u nich są meble na każdą kieszeń, droższe też mozna kupić, każdy coś dla siebie znajdzie, dlatego lubię ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekkss
Myślę, że ciekawe propozycje mebli ma Meblomex. Małe zamówienie u nich robiłem na komplet do biura i jestem zadowolony. Szybka realizacja, uczciwe warunki, także wiedziałem dokładnie za co płacę i ile. Zajmują się też montażem więc dodatkowej ekipy to zainstalowania mebli nie musiałem najmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne i niedrogie meble szkolne wykonuje także firma www.refas.pl. Robiłam całkiem duże zamówienie do szkoły i meble faktycznie są bardzo solidne i dobrze się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddi99
Mi odpowiada oferta jaką ma Mebel Partner. Dużo mebli designerskich gdzie rzeczywiście pod względem stylizacji dużo się dzieje :) Niektóre projekty zwłaszcza stołów czy biurek bardzo mi się podobają i tylko żałuję że nie mam kasy żeby wszystko kupić. Ograniczyłam się do stołu, już dotarł, wszystko się zgadza, meble bez żadnych otarć czy innych uszkodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia U
Jak dla mnie takie porządne i eleganckie meble można kupić na meblehot.pl. My od dawna juz u nich kupujemy i jakoś wszystko jest ok, nie narzekamy. Zawsze jak mamy jakiś dylemat co do rozmiaru czy w ogóle to bardzo chetnie pomagają. Ostatnio tak było z kupnem materaca dla syna, nie bardzo wiedzieliśmy jaki mu kupić, a dla nich jako producenta to przysłowiowa pestka taka porada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka 3309
Ładne meble to są na jagodowykot.pl można powiedzieć, że to zupełnie co innego niż polecaja nam te wszystkie sieciówki. My co prawda dopiero dwa razy u nich kupowaliśmy, ale meble są rewelacyjne i naprawdę niepowtarzalne. Jakość bije na głowe te z tych niby renomowanych sieciówek. Warto to zobaczyć, zwłaszcza jak ktoś ma urządzać pokój dla dziecka, to dopiero sa piękne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszBr
Jeden i drugi warunek spełniają meble z http://solpol-meble.com.pl szczególnie tapicerowane, wybór chyba większy niż w dużych sieciach a ceny na pewno niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poszukiwaniu mebli do nowych inwestycji, zapraszamy do naszego Showroomu Robe Concept przy ul. Ostrobramskiej 126 (Praga Południe) w Warszawie. Jesteśmy producentem mebli designerskich własnych projektów, mebli na wymiar, komód, konsoli, szaf, stołów, krzeseł i reszty wyposażenia, które potrzebujecie Państwo do swoich mieszkań. www.robeconcept.pl e-mail: kontakt@robeconcept.pl tel. 502 522 660, 502 501 704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwylampart
niedrogie, stylowe i tanie meble znajdziesz na https://konsimo.pl/ - wszystkie mają dostępne od ręki w swoich salonach i magazynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika344
Fajne meble widziałam ostatnio w salonie meblowym Meblo Dom II na Armii Krajowej 24 w Rzeszowie. Ceny też przystępne. Szukałam czegoś do sypialni i chyba zdecyduje się komplet od nich. Możesz sobie sprawdzić na ich stronie: https://meble-do.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będą szukać Państwo również materaca ze łóżka ze stelażem zapraszamy na naszą stronę www.plantpur.pl gdzie znajda Państwo ofertę ekologicznych materacy piankowych z pianki termoelastycznej, która dopasowuje się pod wpływem ciepła ciała użytkownika do kształtu jego ciała i zapewnia komfortowy i przyjemny sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waszka8974
Nie wiem czy nie drogie ale napewno solidne znajdziesz na www.meblelukpol.pl a zamówić można w ich salonie Cww Goja Gniezno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×