Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonka27

JAKA FIRMA MA ŁADNE I NIEDROGIE MEBLE.???

Polecane posty

Gość Popieram1
Popierqam. Czesto też tam znajdziesz najwyższej jakości towar. Nie wiem... poszukaj w Agata Meble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bydgoskie meble są dostępne w salonach agaty, więc możliwe że są lub będą objęte jakąś promocją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały_
W Agata Meble często można trafić na bardzo atrakcyjne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam agatameble. Zawsze znajdzie się jakaś promocja. meble sa ładne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlaaaL
Jak lubisz proste formy to takie meble są w sklepie http://www.liv-art.pl/ Cenowo tanie nie są, ale przy odpowiedniej aranżacji robią bardzo dobre wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_90
Hmmm ja raczej popieram większość powyżej czyli sprawdzone salony, tylko takie w których możesz kupować w rozsądnej cenie czyli tjw. Agata Meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma_niek
Owszem, zwłaszcza że dla AM meble robią producenci z najwyższej półki. Swoja drogą "Meble z najwyższej półki" - niezłe hasło reklamowe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do samych szefek to polecam jednak zainwestować jednak w coś na wymiar, np. http://verlani.pl/. Meble systemowe są ok., ale niestety nie pasują do każdego pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam meble z drewna litego firmy BKmeble mają duży wybór dobrej jakości mebli i na dodatek w dobrych cenach. A co najważniejsze meble są ręcznie wykańczane dzięki temu nadaje im to niepowtarzalny charakter. Całą ofertę tej firmy znajdziecie na www.bkmeble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno udało mi się kupić meble za dobre pieniądze a Agata Meble która realizowała moje zamówienie oceniam na bardzo dobrą ... Poszukaj na stronie informacji o dostawie no i przede wszystkim zobacz czy meble przypadną Ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebubu
O proszę :) ja również polecam Agata Meble i widzę, że większość ludzi też jest zwolennikami tego salony :) nic dziwnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marku
Solidna firma a teraz w dodatku mają promocję 30 % na cały asortyment :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o meble na wymiar to zdecydowanie warto postawić na stronę iform.com.pl bardzo szybko realizują zamówienia, meble można spokojnie samemu skręcić no i co najważniejsze są bardzo dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszkoo
Dobrze, że piszesz o tej promocji "Marku" :) cenne info ;) A wie, ktoś może do kiedy potrawa ta promocja? ? ? PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola200
Ja wiem, że meble typu kuchenne, czy szafy wnękowe robi się typowo na wymiar i według mnie takie są lepsze. A co z innymi meblami? Na przykład do salonu? Robić "meblościankę", czy stolik pod telewizor na wymiar to przesada? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariuszD
Zdecydowanie tak. Pod TV w ogóle nie słyszałem, żeby była możliwość zrobienia szafki na wymiar ;) ale na pewno wszędzie "klient nasz pan" ;) A co do Promocji w Agata Meble to chyba do 22 czerwca była : ] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dobre a w miarę cenowe meble to fawre, ale zamówienie na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś może polecić firmę zajmującą się zaopatrzeniem m.in. w komory chłodnicze? Znajomy polecał mi skorzystanie z http://www.mawi-poland.pl/ , czy ktoś może polecić inna firmę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o takich nie słyszałam. A ta firma fawre to ma jakieś pod firmy ? Bo iszafy.pl słyszałam to jest ich pod firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacek W
ładne i niedrogie meble? Hmm, zastanów się czy bardziej chcesz ładne czy bardziej nie drogie bo może być tak, że kupisz tani bubel. Najlepiej to znajdz sobie jakiś porządny salon i poczekaj na promocję ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannamarek
Zazwyczaj lepiej jest postawić na meble trochę droższe, ale najwyższej jakości, które starczą na lata. Warto zajrzeć na http://sferawnetrz.com.pl/oferta/ Mają meble najwyższej jakości, które na pewno nas nie zawiodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola200
Czekasz aż przecenią meble w salonie? Hmm... trochę pewnie by to trwało. Gość- skoro wiesz, że iSzafy to pod firma Fawre, to skąd to pytanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam bo tak słyszałam ale nie wiem czy jest taka prawda, chciałam się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne Meble mają bardzo ładne i z przystępnymi cenami. Kupiliśmy sofy i lampy wiszące, ceny są zblizone do ikei, ale jakość jest lepsza. Zajrzyj sobie na ich stronę www.innemeble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym Ci poleciła tę firmę http://www.jurpol-meble.pl/ Sama mam od nich meble do pokoju dziecka i do salonu. W pewnych regionach Polski mają transport za darmo, czasami w zależności od promocji w całym kraju też. Ja jestem z nich zadowolona, a nie kosztowały dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy mówi co innego ciężko chyba jest zdecydować się na coś. A czy patrzycie na opinie firm czy raczej się nie sugerujecie nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja patrzę na opinie dla mnie jest to ważne, chyba większość osób patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×