Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonka27

JAKA FIRMA MA ŁADNE I NIEDROGIE MEBLE.???

Polecane posty

Gość gość
http://www.magiamebli.com.pl Ogólnie rzecz biorąc, to jest to jedna z lepszych firm z jakimi miałem do czynienia. Magia Mebli to świetny wybór. Polecam wam tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fajne, nowoczesne szafki do przedpokoju udało mi się trafić w sklepie internetowym szafkinabuty.pl. W kolekcji dostępna jest linia szafek wyposażonych w metalowe kosze na obuwie (zastąpiły one kosze plastikowe). Naprawdę wygodne rozwiązanie – już na pierwszy rzut oka widać, że kosze są bardzo solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chcesz niedrogie to polecam sprawdzic meble na wymiar, mozna tez je zrobic samemu. Ta firma www.akcesoria.heban.pl oferuje nie tylko wszystkie materialy, akcesoria, ale nawet uslugi stolarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracenkaa
jeśli dla Ciebie wyznacznikiem jest niska cena to rozejrzyj się w agata meble, mają bardzo duży wybór mebli w atrakcyjnych cenach a i często można załapać się na jakieś atrakcyjne promocje cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem hepi
Ja kupowalam ostatnio meble do kuchni..super firma i bardzo dobrze meble zrobione...bardzo mili ludzie, fachowcy w kazdym calu i jeszcze do tego meble tanie i solidnie zrobione...polecam http://sagameble-sklep.pl/6-meble-kuchenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi we wrocławiu świetnie zaprojektowali kuchnię w firmie Molto z Hubskiej.Bardzo dobra firma - ciekawe i nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość a przy tym naprawdę dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sprawdź ofertę, którą znajdziesz tutaj seart.pl. Ja właśnie u tego producenta kupiłam cały zestaw mebli do salonu. Wynegocjowałem dość dobrą cenę a transport był darmowy. Meble w rzeczywistości okazały się zgodne z opisem i w ostatecznym efekcie mimo wielu wątpliwości jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam już kilka miesięcy temu zestaw Helen do sypialni, w tym sklepie http://www.mebel-partner.pl. Jakość super, estetycznie wykonane i nie były wcale drogie. szczerze mówiąc nie sądziłam przed zakupem, że za taką cenę można kupić tak dobre meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffee
Jeśli chcesz coś na szybko to w www.luviomeble.pl mają krótkie terminy realizacji. Realizują nawet najbardziej wyszukane projekty, a to wszystko w rozsądnych cenach. To fachowcy z doświadczeniem, co najważniejsze. Meble są nowocześnie wykonane, przy użyciu świetnej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fika_23
ja całkiem przypadkowo (bo własnie na forum)natknęłam sie meble polskiego producenta TIMOORE - zakochałam się od pierwszego wejrzenia, zaryzykowałam i zamowiłam oprzez Internet i jestem naporawdę zadowolona z wyboru :) meble jeszcze ladniejsze niz na zdjeciach sa w rzeczywistosci i jest dopracowany kazdy detal. nie ma się czego przyczepić - DOSŁOWNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woolika
fajne meble do salonu kupowałam w IWC Meble - design pierwsza klasa, stylowe i widac ze na lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam do salonu bardzo dobrej jakości meble indyjskie. WYkonane z drewna, wglądają wyśmienicie. Tutaj możesz obejrzeć jak takie meble wyglądajaa: www.mebleswiata.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej jakości, ładne mebelki możesz kupić w Ofimeble www.ofimeble.pl . i to można na zamówienie, także równiez wymiary dokladnie takie jakie będą Ci pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne drewniane meble kupisz w www.ludwikstyl.com/pl . jak na drewno nie są drogie ale też na pewno przez lata beda sluzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh.... Nie ma chyba co szukać nie wiadomo czego i nie wiadomo gdzie. Uważam, że nie powinno się ryzykować z wydatkami na zakup mebli, tylko u solidnych sprzedawców tj Agata Meble najlepiej kupować, bo pozniej może być różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkadesz
Bardziej patrzcie na względy funkcjonalne, a nie na sam wygląd, no chyba że to ma być pomieszczenie reprezentatywne, a nie przeznaczone do pracy. Bo jeśli do pracy to ten kierunek - http://kart-map.pl/pl/3-szafy-biurowe czyli po prostu szafy w których umieścisz wszystkie dokumenty, sprzęty i inne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek kosik
Czy te wymiary, które pokazujecie na zdjęciu, są tymi optymalnymi? A jeśli nie, to jakie? Mowa o normalnej, małej działalności. Pomieszczenie biurowe ma 30 metrów. Siedzi w nim 5 osób. Jakie rozwiązania będą odpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkadesz
Akurat pod naszą firmę, nasze wymiary pomieszczeń, zdecydowanie wystarczą, ale oczywiście to już kwestia Waszych potrzeb. Jeśli nie widzisz możliwości wykorzystania powierzchni danej szafy w najbliższym czasie, to nie ma sensu, abyście dalej z niej korzystali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to poszukuje sklepu z akcesoriami, moj znajomy polecal mi www.marex.biz.pl czy ktos moze kupowal cos z ich asortymentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ofertę dobrej jakości mebli drewnianych znajdziesz tutaj seart.pl. Producent oferuje na stronach swojego serwisu sprzedaż nie tylko swoich produktów ale również firm zagranicznych. Oferta jest bardzo rozbudowana a ceny niewygórowane więc myślę, że nie będziesz mieć problemu z wyborem odpowiedniego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesteks
Te szafy - http://kart-map.pl/pl/3-szafy-biurowe One są wykonane z całości z metalu, czy z innych materiałów również? Czy nie lepiej jest kupić drewniane szafy? Bo jeśli to ma stać w biurze to chyba jednak będzie wyglądało przy drewnie bardziej estetycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwerbers
Te są metalowe - ale pytaj, może mają coś z drewna. Metalowe są najtrwalsze, a od szaf nie potrzebujesz mega nowoczesnego wyglądu, tylko w miarę atrakcyjnej ceny i funkcjonalnego rozwiązania. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesteks
No i właśnie będziemy chcieli zdecydowanie postawić na metalowe rozwiązania - estetycznie to będzie wyglądało. Drewno jest droższe i jak dla mnie mało praktyczne - będzie wymagało opieki, a w takich warunkach pracy może się bardzo łatwo zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
na pewno w agata meble znajdziesz meble w bardzo dobrej cenie więc warto do nich zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest duży wybór, ale nie kupowałem u nich http://www.mebel-partner.pl więc nie ręczę ;). Meble wyglądają natomiast na solidne i widzę, że ceny bardzo korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faranada
Do naszego domu zamawialiśmy meble od IWC Meble (my braliśmy z Wrocławia) mają naprawdę jakościowo dobre materiały i trwałe meble. Nie czeka się długo i cenowo też bardzo dobre oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to poszukuje dobrych dodatkow i akcesoriow do mebli, myslicie, ze www.regalka.pl to dobry wybor? Dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×