Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonka27

JAKA FIRMA MA ŁADNE I NIEDROGIE MEBLE.???

Polecane posty

Gość iwonka27

właśnie wróciłam z zagranicy gdzie byłam ponad rok czasu i troche zarobiłam :) mąż dostał w spadku po babci dom pietrowy i zaczynamy go urządzać, jestem z niedużego miasta i nie ma tu za wiele sklepów meblowych, a ja chciałabym uzrądzić ze smakiem i nie zagracająć go......wiecie może gdzie i jakiej firmy meble są całkiem niezłe... ja jestem a białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rick
Jakie Meble cię interesują .Ja pracuję gdzie robią sypialnie i meble stołowe w Białymstoku .Z jakiej jesteś dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam
niedaleko pałacu branickich a mozesz mi powiedziec czy można gdzies obejrzec meble z twojego zakładu pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie
wszystko mnie intersuje, kuchnia, łazienka, pokoje..itp. mam cały dom na głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rick
Podaj swój e-mail na moją pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko IKEA
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rick
To do Wa-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem fajne mebelki są w black-red-white tylko ostatnio chyba trochę podrożały no i nie wiem czy maja filję w Białymstoku :( wato tez zapłacić jednak za monataż, bo można się uchapać (ale da radę..jak kto się uprze i nawet nie jest to jakies arcy skomplikowane)...ja ostatnio kupiłam szafę, dużą trzydrzwiową z lustrem za ok. 1100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie zaufala tej
firmie (BlackRed...) bo strasznie źle się o niej na forum ludzie wypowiadają, ponoć meble sa zlej jakości i szybko się rozlatują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
..a na którym topiku--pamiętasz może? Bo ja własnie kupiłam tam kilka mebelków...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy czego się oczekuje...jak ktos ma mało pieniążków, a nie chce używanych mebli to jest to znakomite rozwiązanie...fakt meble te nie powalają na kolana jakością materiałów (sklejka lub pilśń), ale mimo to wyglądają przyzwoicie...zalezy czego kto oczekuje...przeciez zawsze mozna iść do salonu obejrzeć jakiej meble są jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety czytałam to miesiąc
temu i nie bardzo pamietam, ponieważ jestem na etapie robienia kuchni w nowym domu czytałam wszystkie topiki z tym związane i pamietam ,że dużo osób narzekało na tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rozpadania się... lóżko i szafkinocne mam dwa lata...wyglądają jak wstawione wczoraj...tata cały gabinet urządzony w BRW od lat 4 i też się ani meble nie rozpadły i nadal dobrze wyglądają. tak więc koobi nie przejmuj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ta firma ma fajne wzornictwo, ale z doświadczenia wiem, że kupując ich mebelki trezba będzie się zaopatrzyć w wiadro kleju, bo się b. słabo trzymają, ale na mniej zasobną kieszeń suuper. Prawie całe mieszkanko mam nimi umeglowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oggggggi
www.oggi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4D TO DOPIERO COS
black red white sa do dupy tyle powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenina
www.bodzio.pl Niektóre nawet ciekawe i mozna kupić przez internet. Ja własnie od nich mam kuchnię. Zamieszali nam tylko z nózkami do jednej szafki, bo dali takie, które sie nie regulują, ale nie ma żadnego problemu z wymianą. Bardzo fajne mebelki za dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleandraksa
Atlas Kuchnie mają fajne meble i dobrej jakości ale niestety nie ma ich w Białymstoku, najbliżej w Warszawie dopiero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonsultuj sprawę z n-design. powinni coś mądrego polecić, zwłaszcza w kwestii niezagracania pomieszczenia - mają swoje wypracowane rozwiązania, na pewno wymyślą coś fajnego, no i polecą ładne meble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagotka
Rozsądne kupisz w sieci. Np. http://www.m3.pl/ Ciekawostka jest taka, że sklepy internetowe dostarczają meble szybciej niż te stacjonarne i po niższych cenach. Niezłe jaja, co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
sklep internetowy mebline. kupiłam meble dla trójki dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forte ma ciekawe
meble,i sa na czasie ,i mialam komplet lata wczesniej i troche solidniejsze jednak niz brw albo wezcie katalog np jakiejs firmy,i juz na wymiar u stolarza zamówcie to bedzie najsolidniejsze, a Kalwarii Zebrzydowskiej jest mnóstwo producentów,stolarzy i salony wystawowe,to zagłebie meblowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linlab
No to moze na zamowienie mebelki? Jest teraz kilka fajnych firm, ktore sie tym zajmuja. Sama szukam i ostatnio trafilam na palissandro, wydaja sie naprawde solidni i z pomyslami, zastanawiam sie czy nie umowic sie na pomiar u nich, zwlaszcza ze maja bezplatny. Ogladalam rozne brw, z ikei , abry, agaty - fajne ale akurat te ktore mi sie podobaly... musialabym co roku kupowac jeden element :) a nie mam pewnosci czy za rok z danego modelu akurat bedzie komoda ktorej mi brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Hej. Niedawno zakupiłam małe mieszkanko na osiedlu europejskim w krk i też teraz będę się zabierać za urządzanie mojego gniazdka. Podzielcie się ze mną swoimi opiniami na temat kolorystyki mieszkania - kolory ścian (a może tapety?), jakie meble etc.. Nigdy wcześniej nie przyszło mi nic urządzać , więc jestem trochę zestresowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olameble
Zapraszam na zakupy do sklepu www.meble.webrynek.pl, tanio, solidne meble i szybka miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcewiecej
Linlab to palisandro to spod krakowa prawda? Slyszalam o nich chyba, znajomi sie zastanawiali czy nie wziac u nich szafy wnekowej. Maja nietypowe wymiary i nigdzie nie moga kupic fajnej szafy. Twierdzili ze to palisandro ma bardzo fajna propozycje dla nich. Ja wymienialam meble rok temu, ale dzis zrobilabym chyba na zamowienie. Ma sie wtedy to, co sie rzeczywiscie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjj
Ja polecam meble Abra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapantera
Abra ma fajne meble, ale na stronie www. No chyba ze nie trafilam do odpowiedniego salonu. Bylam u nich na zakopiance w salonie z mezem i nic nas nie zachwycilo, to juz brw mialo lepsze meble. Fajne maja w Agata meble ale w Krakowie nigdzie nie mozna ich znalezc, najblizej katowice. Dlatego wlasnie bede szukac chyba firmy, ktora zrobi mi na zamowienie. Pokaze co chce i niech robia. Moge nawet zaryzykowac, zaczne najwyzej od szafki nocnej - mala i najtansza. Problem w tym ze nie wiem teraz u kogo. Ogladalam meble u wielu stolarzy, ale te meble ich w ogole mi sie nie podobaja. Palissandro widzialam i mebelki fajne, widac ze solidnie wykonane, ale musze sie jeszcze zastanowic. Na pewno umowie sie na pomiar, wtedy bede mogla zobaczyc tez inne ich realizacje. Kontakt z nimi jest calkiem fajny, wiec mysle, ze to beda oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×