Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonka27

JAKA FIRMA MA ŁADNE I NIEDROGIE MEBLE.???

Polecane posty

Gość emmma123
Bardzo ładne i niedrogie meble na wymiar robi firma ATWDrzwi z Warszawy:) polecam szczególnie szafy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz firmy z tanimi meblami to najlepiej pogadaj z jakiś dekoratorem wnętrz np http://fabryka-wnetrz.net oni doskonale wiedzą jak wygląda sytuacja na rynku - co warto kupować a czego unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola200
Ja również patrzę. Zawsze szukam informacji i opinii na temat firmy w internecie. W dzisiejszych czasach to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zula5
Oczywiście. Internet w dzisiejszych czasach to źródło wiedzy. Wszystko tam znajdziesz. Można poczytać różne opinie i te dobre i te złe i zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie z tego co czyta się w necie to Agata Meble są najczęściej polecane chyba... macie jakieś doświadczenia z tym salonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka_ka
to prawda ludzie chwalą sobie meble z Agaty Meble. Ja akurat mam od nich sporo dodatków i akcesoriów do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodda2
Zajrzyjcie na stronę sklepu Meblomoda ;) Już kilka mebli tam kupowałam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie to jest fajne w Agacie, że mają właśnie sporo różnych akcesoriów które można kupić przy okazji tak naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś56
no ja też lubię Agata Meble i jak kupuję cos do domu to zazwyczaj właśnie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła2
Tak a teraz w Agata Home są promocje najróżniejszego rodzaju nawet 40 % na niektóre artykuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_Mila2
A na co są te promocje w Agata H ? Domyślam się że na wybrane artykuły ale jakiegoś konkretnego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja śmiało mogę polecić blaty do kuchni firmy www.dunkam.pl mają naprawdę dobrej jakości blaty granitowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz888
Ja też polecam www.meblomoda.pl bo mozna sobie wszystko obejrzeć na internecie i potem pojsc do salonu. albo najpierw isc do salonu, a potem zamówić przez neta. :) zadnych problemow i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munmo
Z niektórymi wydatkami lepiej nie ryzykować tylko zdać się na sprawdzonych sprzedawców : ] chyba, że ktoś lubi ryzyko ;) he no nie wiem, ja polecam Ci Agata M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bracia87
ostatnimi czasy remontowałam mieszkanie, najbardziej zalezało mi na dobrym, stabilnym stole - to w końcu centrum życia rodzinnego. znalazłam w sieci www.batdom.pl/ze,0,147/zestaw-zt122.ehtml, ale nie wiem jak opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, niedrogie meble faktycznie ma http://www.batdom.pl/kp,0,9/stol-st8.ehtml - siostra kupowała do domu, więc wiem. teraz ja myślę nad zakupem zestawu z krzesłami tak więc są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniak_Meblowy
Link nie działa ten ostatni. A coś więcej o tej firmie możecie powiedzieć? Jakieś promocje może mają? Albo ktoś jeszcze kupował coś u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hono
Pytasz o firmę konkretną czy gdzie te meble możesz kupić? :) Bo to różnica jest :) jeżeli chodzi o sprzedawcę to polecam Ci Agata Meble a jeśli chodzi o producenta to róznie, cięzko powiedzieć, który najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna33
Na pewno nie wybrałbym już nigdy więcej mebli sieciówkowych typu Agata czy inne temu podobne. Skończyłam z nimi, bo po prostu są tandetne. Teraz jestem wierna Studiu Prostych Form. POlecam sprawdzić ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o agatę to kupiłam tam ostatnio meble firmy Vox i mogę je polecić. Czytałam dużo niekorzystnych opinii na temat tych mebli jednak postanowiłam je kupić. I nie żałuję nie zapłaciłam za nie majątku, a są bardzo solidne i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65Kinga
Moim zdaniem sklep internetowy meble-bogart.pl jest godny zaufania. Ma fajną obsługę i z łatwością robi się w nim zakupy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola_pol
ja wykonywałam meble na wymiar w firmie http://www.meble-flaming.pl/, jak jesteś z dolnośląskiego to możesz pomyśleć o meblach na wymiar, można zamówić ciekawy projekt, który bedzie dopasowany do twoich potrzeb i mieszkania. ja za meblościanke w pokoju (szafa, polka pod telewizor i polki na ksiazki na dlugosc 2 m) zaplacilam 1,5 tys. zl wiec wydaje mi sie ze to nieduzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola443
Witam, od jakiegoś czasu urządzam własne m. teraz jestem na etapie kupowania stołu do kuchni i ugrzęzłam totalnie. meble w kuchni to jedyny element jaki w mieszkaniu już zastałam po zakupie i niestety mam ogromny problem z doborem pasującego stołu. Meble są w ciemno brązowym kolorze. raczej nowoczesne. kuchnia malutka. maksymalny rozmiar stołu to 120X80. mnóstwo jest stołów dostępnych na rynku, jednak większość z nich pasuje raczej do salonu, a nie do kuchni. jakieś propozycje?? Zastanawiałam się na poniższym stołem z http://www.batdom.pl/stoly.ehtml . czy ktoś może widział ten konkretny model na żywo? w sklepie niestety nie ma na wystawie i jak mnie poinformowała pewna "przemiła" pani, obejrzeć można tylko przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allinside.pl jest bardzo dobre. Mam od nich trochę maili w domu i są super! :) Solidne, niedrogie i bardzo ładnie i dokładnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×