Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość Też M-ka :)
korr - może ja ci wytłumaczę :) w McD kasy są połączone w system z monitorami na kuchni, to co kasjer nabije na kasie wyswietla sie pracownikom na kuchni i oni to przygotowują, na stronie białej (kurczakowej) tylko na zamówienie, na stronie czerwonej (wołowej) i na zapas i na zamówienie. Jako kasjer nabijasz np hamburgera, zaznaczasz ze nez ogórka i takie coś widzi osoba na kuchni i takiego hambargera przygotowuje, poznasz go po tym że ma naklejke "specjalnie dla ciebie" i poinin mieć też przyklejony wydruk z takiej mini drukarki że to ham bez ogórka i że na kase nr 3 np, i wtedy wiesz że to twoje bo na niej stoisz (w przypadku gdy jednocześnie jest kilka takich specjalnych, bez ggórka, bez cebuli itp, wiec z naklejką się nie pomylisz). Wszystko co kasjerzy nabijają na kasach pracownicy widzą na kuchni na monitorach (nawet frytki)i w ten sposób się to przygotowuje, wiadomo ile czego potrzeba. Rozumiesz teraz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplikant
Obeznany - dzięki za odpowiedź. Czyli czekam cierpliwie, może i do mnie dotrze w końcu kolejka. A tak z zupełnie innej beczki to zastanawiam się, dlaczego piszecie każdemu, ze w Maku tak się zasuwa i nie ma czasu na siedzenie? Rozumiem, że 3/4 chętnych do pracy u Was to obiboki i bomisie ("bo mi się należy...")? Jeśli tak, to współczuję kierownictwu, że muszą się z takimi ludźmi użerać... :) Bo faktycznie - trzeba pracować, szok, nowość i w ogóle niewolnictwo oraz neokolonializm :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś te nowe promocje gdzieś na komputerze co mają wejść od 2 lipca? Jak ktoś ma to proszę o przesłanie na e-maila: sssumma2322@interia.pl Dziękuję bardzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaliyah11
witam a czy jest możliwość pracy po 5 - 6 godzin w McDonald's ?? bo ja mam za słabe nogi by wystać np 10 czy 12 godzin, kiedyś pracowałem w restauracji sfinks w warszawie po 10 godz, to mi tak nogi popuchły że musiałem zrezygnować, a tam nie było możliwości by przyjść na godziny, tylko pełne zmiany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.. Ubiegam się o prace w macu w Szczecinie.. złożyłam już z trzy formularze i wiem ze potrzebują ludzi. ale nie odzwaniają . co mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi jak polubić tę robotę?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
@obeznany- sprawiedliwe to może nie jest, ale tak się robi jak ktoś posiada odpowiednie kwalifikacje, przy okazji ma to zlikwidować "znajomości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
@Obeznany- u Was menager sprząta lobby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też M-ka :)
No chyba korona mu z głowy nie spadnie jak posprząta. A kto ma to zrobić jak ma za mało pracowników na nocy a swoje obowiązki juz skończył? Chyba zdazyć do rana musi nie? Wiec nie rozumiem zdziwienia. Oszczedność, kolego, oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
Oczywiście że nie, u mnie też zdarza się że mgr sprząta- ale nie codziennie, a wtedy gdy np ktoś nie przyjdzie itp. A tak to mgr lepiej żeby zajął się ważniejszymi sprawami, a sprzątać powinni pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam!cv do takich seici jak mcdonalds,kfc,pizza hut przeslyac na e -amil czy przyjsc osobiscie z tym?Jak szybciej znajde prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
McD- większość woli osobiście, chociaż jeżeli znajdziesz ogłoszenie to szybciej będzie wysłać email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aplikant : niestety jest jak jest i coraz gorzej będzie niby bezrobocie jest ale gdzie Ci ludzie ?? najgorsi są Ci po liceum... gość : a nie możesz wysłać z menadżerskiego kompa na swój e-mail ? : aaliyah11 : to zależy osoby na 1/2 czy 1/4 etatu jest taka możliwośc ale 3/4 czy pełen etat wątpię :) gość : idź do lokalnego biznesmena który ma gastronomie zatrudnij się i myśl hmm czy dostanę wypłatę w tym miesiącu cała czy połowę ? :D hehe Fast Dial : Wiem ale w Maku niestety chyba zawsze będzie ''kolesiostwo'' sama polityka firmy do tego skłania . Chodzi o kierowników wysyłają ich w Polskę gdzie nikogo nie znają kumają się oni z pewnym gronem osób i się zaczyna faworyzowanie :) to jest największa głupota niestety . Tak jeśli jest menadżer + 1 nocnik to pewnie że u mnie spora restauracja i wszystkie magdonaldowe atrakcje typu McCafe / G&F tyle dobrego że Drive24 nie ma :) . A u Was jak to wygląda jak jest 2 nocników plus menadżer ? . Menadżer nic nie pomaga ?? co Wy tam robicie całą noc ? zasnąć można hehe ogólnie te sprawy menadżerskie to tak z palcem w d***e można przed 2 skączyć i co potem robicie ? w sumie to też zależy jak rozdzielony zakres obowiązków :) . Fast Dial : u Was też się wieszają kompy na nockach ?? to wina neta ? czy po prostu powód jest jeden że przeciążony serwer w WuWuwA ? gość : ja bym na Twoim miejscu wolał osobiście często restauracje nawet nie zamieszczają informacji na stronie McDonald's że kogoś poszukują :) a co w 4 oczy to w 4 oczy jeśli kogoś szukają na już to możesz mieć farta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Obeznany ;)Ogolnie to na reke w warszawie w mc,kfc i burger kingu to bedzie z 1300 nie?I jesli osobiscie skladac cv to przez pracownika,czy od razu poprosić o kierownika?i czy najlepiej bedzie pojsc tam z samego rana?(by nie bylo tloku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
@gośc - najlepiej poproś o menagera, i mu daj ulotkę/cv. Jeżeli będzie zorientowany to ci powie czy ktoś jest potrzebny itp A może się zdarzyć że będzie kierownik/ mgr ds. personalnych i od razu będziesz miał rozmowę. Jak pójdziesz rano to większe prawdopodobieństwo że będzie kierownik i od razu będzie rozmowa. Ale przeważnie zostawiasz cv i po jakimś czasie dostaniesz telefon. Obeznany- u nas jedna osoba po zamknięciu zostaje 3-4 godziny + 1 nocnik + mgr. Ale jest co robić, sprawy w mgr to max do 3:30 (łącznie z posprzątaniem). Potem trzeba zrobić dostawę na kuchnie/ serwis. Ogarnąć magazyny, przygotować kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
Mi jak wiesza się komputer to robię reset, jak nadal źle to dzwonie do firmy serwisowej i mówię że mają godzinę i ma być naprawione. Wina neta to nie jest, bo komputer z serwerami łączy się przy wysyłaniu danych- a nie przy wbijaniu inwentarki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
@@ wysłał bym nową promocje, ale po co ci- przyjedzisz do pracy i sobie przeczytasz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
@obeznany - dlaczego polityka firmy do tego skłania? Przecież wysyłanie, trochę ogranicza to. A tak poza tym, to zaraz będzie pełno licencji, korporacja się skończy. Obeznany- znasz ludzi co pracują w licencji? Ja znam, przy przejściu na licencję to najczęściej następuje wymiana prawie całego składu. p.S. może to mój ostatni post, jutro idę na rozmowę o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'skączyć ' . Tacy ludzie awansują w McDonald's. Niektórzy nie potrafią nawet rozwinąć głupiego ' LAST' Tylko wykuwaja na pamiec jego polski odpowiednik. Tak, wiem, byłem na SMC i się z tym spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przed spotkaniem rekrutacyjnym
Witam, chciałbym się dowiedzieć jaka jest stawka godzinowa dla czerwonego w Warszawie. Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fast Dial : ogranicza ?? przecież taki kierownik dostaje restauracje ok 150km od miejsca zamieszkania oprócz bycia w restauracji co ma do roboty? nie będzie siedział w domu tylko i w pracy to się kuma z pewnym gronem i wtedy właśnie jest już kolesiostwo jeśli jednym można więcej niż tym drugim . Nie nie znam to im się opłaca wywalić np 80% pracowników ? i potem wydawać kase na szkolenie drugich? . Szkoda że wpadli na ten głupi pomysł z licencją McDonald's widać chce mieć logo i prowizje z tego loga . To aż tak źle Ci ? a w Twoim mieście jest kilka maków ? i któryś jest na licencji ? . Sam ten ostatnio sporo myślałem na ten temat... ale niestety w moim mieście ta firma daje jedne z lepszych warunków a znajomości nie mam jakichś wielkich . gość : Polonisto czy Ty kiedyś nie pomyliłeś się ?? . Awans się dostaje za swoja prace ciężką a nie za pisanie pięknych powieści . Wiec nie oceniaj mnie jako pracownika po tym co mi zarzucasz . A jeśli ktoś nie umie rozwinąć skrótu L A S T to przemilczę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
@Obeznany na licencji często awans dostaje się po miesiącu pracy ;] P.S. Potem odpowiem na resztę pytań bo teraz za bardzo nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
chyba trochę przesadzasz, co według ciebie mieli by zrobić zamiast przenoszenia kierownika? Może szkolenie nowych, żeby zastąpić starych jest kosztowne. Ale wydaje mi się (jest to moje zdanie, bo osobiście na licencji nie pracowałem), że licencjobiorca myśli w ten sposób: im mniej osób pamięta jak pracowało się w korporacji, tym lepiej dla mnie. Zwolnię 3 menagerów, zatrudnię sobie nowych i z nich awansuje kogoś. Część osób zwolni się same, atmosfera się trochę psuje. Mam kierownika to po co mi 2-3 asystentów? Może zwolnię kierownika bo zarabia najwięcej? Albo 3 asystentów zwolnie i zostawię kierownika. Przychodzisz po 3 miesiącach i okazuje się że znasz tylko kierownika zmiany, menagera na serwisie pamiętasz jak zatrudniał się 3 miesiące temu. P.S. na licencji nie pracowałem, ale mam znajomych- którzy pracują, w sumie większość pracowała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie może jaki jest sens szkolenia na śniadaniach z placka ziemniaczanego? (bo rozumiem z pieczywa albo grilla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też M-ka :)
Taki żebyś umiał go przygotowywać. Jest oddzielnie, ponieważ jest z innej strony kuchni niż reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje kiedy dokładnie jest SMC we Wrocławiu we wrześniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
SMC # 175 Wrocław 03-06.09 SMC # 176 Warszawa 10-13.09 SMC # 177 Kraków 17-20.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fast Dial
A potem jest kurs EMP- na który pojadę ja, jeżeli nie uda mi się zmienić pracy. Jedzie ktoś na 1 lub 2 kurs EMP we wrześniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie sa stawki w warszawie w macu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×