Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
Ale ogólnie polecacie iść na tego menagera ? czy nie ma sensu i szukać czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe cóż za ironia u mnie będzie to ok 2200 + premia więc ja idę po nowe auto i roweŁyk ( roweryk ) Czy polecam? to zależy jeśli mieszkasz w mniejszym mieście gdzie normą jest pensja wysokości 1200 na rękę to w maku ok 1500 jest ''ok'' ale jeśli mieszkasz w większym mieście to musisz policzyć czy za tą pensje wyżyjesz ( jedzenie,mieszkanie,opłaty ) . Powiem Ci że praca nawet fajna tylko kwestia tego czy nie ma wśród menadżerów fałszywców którzy psują atmosferę a niestety w maku zawsze tacy są trudnią się donoszeniem dla nich pasuje bycie lizoRowem . Ale do rzeczy myślę że warto spróbować ważna rzecz jest taka że możesz być menadżerem bez doświadczenia i wszystkiego się nauczysz od podstaw jak ktoś chce to może wielu rzeczy sie nauczyć a później to zawsze jakiś plus dla nas w CV w szukaniu innej pracy gdzie też będziemy mieli pod sobą pracowników :) . Jak chcesz coś wiedzieć jeszcze to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miasto Kielce, niby spore ale z pracą ciężko... właśnie najbardziej kuszące sa 2 sprawy, doświadczenie jakie się zdobędzie i ciekawy wpis do CV oraz to że jest to umowa o prace - obecnie mam śmieciówkę a zarobki 1200, chyba ze się walnie 200 godzin to więcej wyjdzie... A Ty Obeznany widzę, że jesteś obeznany także powiedz jak taka praca menagera wygląda ? można się coś nauczyć rzeczywiście poza robieniem kanapek :P czy głównie do tego się ogranicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha u mnie podobnie w mieście że tak powiem lipa z robotą stałą cały rok . Właśnie o to chodzi w maku masz normalną umowę o pracę wszystkie składki opłacone , możesz isć na ZL , brać uż-ta urlop . pensja zawsze do 10go , praca cały rok . Jeśli 1200 w K-ch to standard to idź do maka :) w maku średnio 168h miesięcznie się robi i masz 1500 na rękę . To zależy jakim chcesz być menadżerem takim który przychodzi wychodzi i ma na wszystko wyje.... czy takim który chce się uczyć nowych rzeczy . Wszystko też od kierowniak zależy czy jest podział obowiązków czy wszyscy wszystko robią=czyli wszyscy nic nie robią :) . Zarządzanie ludźmi jest fajne chociaż strasznie irytujące jeśli są nowi i średnio ogarnięci czasami trzeba być upierdliwym ale z czasem upierdliwość jest fajna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcpedał
a co któryś w d*pkę przysadził pod prysznicem? Trzeba uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pewnie i w maku są pedały skoro w sejmie można takowych spotkać . Ps zamykaj drzwi następnym razem jak bedziesz pod prysznicem haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imgad
A jak to jest z grafikiem? Czy mam na niego jakiś wpływ. Zatrudniłam się na 1/2 etatu. Pracuję w piątki, soboty i niedziele. Wiem, że jedną sobotę za 3 tygodnie chciałabym mieć wolną popołudniu. Komu mogę to powiedzieć i czy jest możliwe dogadanie się z nimi w tej sprawie? W sensie mogłabym w tym dniu przyjść prędzej i wyjść prędzej itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca tragedia. Po półtora miesiąca jestem załamana, wycieńczona, mdleje. Nie polecam nikomu!!!! Wszyscy robią z człowieka śmiecia i ciągle się drą. Nikt nie raczy poinformować o zmianie w grafiku i ciągle tam gdzie mam dwa dni wolne pod rząd wpisują mi dzień pracy. Trzy dni od rząd po 12 godzin , gdzie przerwe 30 minut dają mi po dwóch godzinach a później 9,5 godziny bez jedzenia, czasem nawet bez picia i 2 minut na siku... Menagerowie tragiczni, mysla ze sa niewiadomo kim i ciagle wszystkimi pomiataja. Gdy ktos im mowi ze cos sie skonczylo to slyszy sie tylko "wzruszajace" i maja to totalnie gdzies bo po co isc do magazynu zeby przyniesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imgad : chcesz mieć wolne zgłoś najszybciej jak możesz dla personalnej jeśli nie da Ci to możesz brać UŻ-ta jest on 100% płatny i nie musisz podawać powodu dla którego jest on brany . Jeśli chodzi o pytanie czy masz wpływ na grafik to powiem tak masz 1/2 etatu to mam nadzieje że nie wpisałeś/aś pełnej dyspozycyjności ?? bo to bez sensu . Jeśli tak to ją zmień np na 3-4 dni w tyg :) . gość : nikt nie mówił że jest lekko rotacja jest spora nie wszyscy dają radę z perspektywy czasu ( 3lat ) policzę na palcach jednej ręki tych którzy są tu od początku :) . Co do 12 godzinnego dnia pracy to kwestia jest taka że przy podpisywaniu umowy jest takie coś że musisz się na to zgodzić jeśli podpisałaś to cieraz ciep...jeśli nie podpisane to jest to możesz pracować max 11 godzin dziennie . A jaki masz wymiar pracy? cały czy 3/4 ? jak Ci zmieniają grafik muszą poinformować telefonicznie przecież nikt nie ślęczy pod grafikiem 24h . Szkoda że trafiłaś na idiotów menadżerów wielkich nie wszędzie tak jest jeśli jest duży ruch to można zrozumieć że nie ma czasu na picie czy pójście do WC ale w czasie mniejszego ruchu nikt Ci nie powinien robić problemu jesteś człowiekiem nie wielbłądem . Jeśli u Was to co piszesz jest normą to zadzwońcie do operacyjnego ( nr wisi we wszystkich restauracjach na tablicy tuż obok grafików ) umówcie się poza restauracją i powiedź wszystko. Zadna praca nie jest idealna ale obozu pracy być nie może . ps jeśli nie podpisywane była Twoja zgoda na 12h dzien pracy to poinformuj personalna o tym jak nic z tym nie zrobi napisz do biura albo zadzwoń do głównego personalnego nr też wisi na tablicy ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jepetto22
ktoś pamięta komendy w mc donalda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes22
"padnij", "powstań"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejson
pracuję dopiero 2 tygodnie w mc na 1/2 etatu... to jest masakra. czekam na dzień w którym skończe te prace... prosiłem o weekendy wolne bo mam zajecia niestety w wakacje a jak na złość teraz pon, wt, śr, pt wolne a sob i nd do pracy... napisałem w zeszycie i rozmawiałem, że potrzebuje wolne, zaznaczyłem na początku na kartce w które dni moge pracować a tu co innego... menagerowie są tacy jakby czekali aż tylko ktoś się potknie... mimo ze nieraz trzeba sie pomeczyc na tej kuchni to jednak bardziej wykańcza mnie ta praca psychicznie, najwidoczniej trafiłem na nieodpowiedniego maka bo nie chce mi sie wierzyć żeby wszyscy mieli tak poryte banie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aijyjaja
Dzejson w jakim miescie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dzej
Dzejson w jakim mieście pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCCC
Hej! Czy w McDonaldzie czyszczą buty ? Czy np. mogę podejść do pracownika i powiedzieć proszę wyczyścić moje buciki aby błyszczały (oczywiście może taka osoba liczyć na napiwek). Nie wiem czy wypada. Ale w końcu klient nasz pan. Może się ktoś z pracowników wypowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzejson : ale jak zaznaczone masz że nie możesz w te dni pracować to nie możesz pracowac w te dni może źle coś zaznaczyłeś ? jak potrzebujesz to weź UŻ-ta nie musisz podawać powodu :) . Wszędzie sa menadżerowie bałwany tylko w jednej restauracji jest ich masa a w drugiej jeden lub dwóch :). MCCC : myślisz że marny prowokatorze kogoś ruszają takie płytkie teksty ? . Jeśli dla Ciebie szacunek dla gościa nawet takiego idioty jak Ty który na forum pisze wielki Pan a w realu pewnie chowasz się po kontach hehehe . To przykre że nie masz wogole pojęcia gadasz na McDonald's sugerując że to jakiś obóz pracy proponuje zapytać ludzi pracujących w super Francuskiej firmie o nazwie Kerfur ( 5 na rękę , umowa śmieciowa 0 składek ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc równiez rozpoczełam prace w mcdonalds na okres wakacji .O pracy mogę powiedzie tyle ,ze nie jest żłe chyba,ze ktoś idzie do pracy sobie posiedziec to niestety zły adres.:).Mam pytanie do bardziej doświadczonych pracownoików .Dostałam umowę na 3 miesiące pracuje od ponad mieśiaca lecz już teraz wiem ,ze bede się musiała zwolnic od września .i tym samym nie przepracuje tych 3 miesięcy .Kiedy należy złozyc wymówienie? do kogo? w jakiej formie? i czy są jakieś konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu ludzie, czytajcie umowy, słuchajcie na szkoleniach, co do was mówią. Co pięc minut pytacie jak/kiedy złożyć wypowiedzenie itp... to wszystko jest albo w umowie, albo było na szkoleniu, albo wystarczy zagaić do współpracownika/menagera. rośnie pokolenie młotków, którzy podpisują co im pod nos podsuna i zadają idiotyczne pytania, a które odpowiedzi mieli podane juz wiele wczesniej. po co słuchać... po co zapytac sie kolegi obok.... napisze na forum po raz tysiąc trzydziesty trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat nic na ten temat nie miałam ani na szkoleniu ,ani w umowie. Więc Ty się lepiej młotkiem walnij w głowę chamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obeznany_Makowiec
Do MCCC - Sam zaczynałem w tej firmie od pucybuta a teraz jestem menadżerkiem. Czasami też taki numer klient odstawiał że szliszmy do ubikacji i za 5 zł piłem jego mocz bezpośrednio z jego miecza. W końcu klient nasz Pan, a i 5 zł nie chodzi piechotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCCC
NAPRAWDĘ ?? i smakowało :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy praca w maku jest trudna ????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak myślałem że z czasem będa idioci typu tego wyżej którzy będą się podpisywać się moim nickiem . Szkoda że nie zauważył tego że mam zarejestrowane konto :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie dużo tego tutaj. Aż jak się widzi to nie chce się wszystkiego pisać. Ja mam taką stronkę gdzie jest napisane dość treściwie a jeszcze jest taka fajna zakładka rozmowy kwalifikacyjne http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,7176 (bez spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja akurat nic na ten temat nie miałam ani na szkoleniu ,ani w umowie. Więc Ty się lepiej młotkiem walnij w głowę chamie" Przeczytaj umowe idioto/ko - tydzien wypowiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_m_lovin_it
tak sie składa ze mam rowniez umowe na 3 miesiace, konczy mi sie w srodku wrzesnia i obowiązuje mnie 2 tygodniowy okres wypowiedzenia :) to powinno byc w umowie, ba, jesli wszystko przysyla Warszawa to na bank się to w umowie znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdyby placili 20
Gdyby płacili chociaż 20 zł brutto na godzinę to może bym się pofatygował złożyć CV do tego syfu ale za takie marne grosze to dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 2500 zł netto moglbym byc tym dumnie brzmiacym ' managerem'- za tysiac zlotych mniej, szkoda zdrowia, nerwów a i szacunku i nieco wyższej oceny do własnej pracy nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×