Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
@gość Robert? Czy to Ty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są zadania AKS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadania.. Najlepsze z najlepszych :D Robienie z siebie nienaturalnie pierdzącego tęczą pajaca, którego większość gości ma gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w mccafe. A co do strefy. Gdy wchodze w grafik, wyświetla się ze jestem niezalogowana i tak cały czas. Próbowałam na 2 przeglądarkach. Co się dzieje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie stara strefa była bardzo dobrze zrobiona wszystko czytelne i szybko można było obczaić co gdzie jest. A to coś co oni zrobili jakaś porażka w tym śmietniku nie idzie odszukać większości rzeczy! ale czego można się spodziewać w tej firmie zawsze chcą coś zmieniać nawet to co funkcjonuje dobrze. Co do AKS przeczytaj podręcznik SIO jeśli jesteś mgr to pewnie go masz ( jest wersja na strefie ale teraz tego nie zobaczysz) a druga sprawa taka że biuro ma plany aby w przyszłym roku było tak na zmianie jest : kierownik zmiany / kierownik serwisu / aktywny kierownik serwisu aka 8h pajacowania i psucia TPMH . Każdy wie takie 8h x2 = 480 h skali miesiąca. Swoja drogą widzę że nie tylko u nas patrzą na tego AKS jak na idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o "ourlounge" tzn. serwer czy cokolwiek to jest, z którym połączyła się strefa, to wersja brytyjska wygląda normalnie. Tak jak tamta starsza. Może poprawią... Tak, bo rozróżnijmy zwykłą bezinteresowność, uprzejmość (np. doniesienie czegoś do stolika od siebie czy przytrzymanie drzwi), a takie sztuczne wchodzenie każdemu na głowę. Ale czy tak nie miało być od początku? ;) (KZ, KS, AKS)? I nic z tego nie wyjdzie, bo kto będzie stał na tym aktywnym, jak nie ma kto klepać kanapek czy latać po serwisie zazwyczaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa wam zakładka grafik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś : nie i przez X czasu przyzwyczaj się:) gość wczoraj : wg informacji która dostaliśmy na e-mail '' bardzo intensywnie pracują nad strefą z kolegami z londynu '' - nie czaje jak taka firma może wrzucać taki bubel który nie jest dopracowany i jednocześnie wszystkie rzeczy od kwartalników po nabity i procedury są na tej stronie i teraz musimy żebrać do operacyjnego żeby coś podesłał ( bo on nie ma co robić ). Może ja jestem dziwny ale mnie strasznie irytuje jeśli wchodzę do sklepu ( jakaś sieciówka ) i zaraz ktoś leci w czym moge pomóc i widać że wiele osób ma tak samo w mcd ( rozumiem AKS w sob/ndz kiedy są rodziny z dziećmi ) ale w tygodniu... . A myślisz że kogoś z biura to interesuje ? u mnie też kiepsko z ludźmi którzy mogą być menadżerami ( a ostatnie 4 awanse na siłe zrobione ) co wychodzi bokiem już teraz... a dać kolejne 4 lub 3 awanse to nie skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, z całym szacunkiem, ale co sobie myślała ta osoba czy grupa ludzi gorączkowo rozmyślająca nad tą "innowacyjnością" (w końcu pierwsi w Europie czy tam na świecie mamy AKS!!!). Większość polaków nie lubi natarczywości, a już na pewno pewni ''charakterystyczni celebryci'' umiejętnie podsumowali by takie skakanie wokół ludzi (nie, żeby byli jakimiś moimi idolami, ale racje by mieli) ;). Ludzie to nie bezmyślne barany, które nie wiedzą czego chcą czy podejść do kiosku czy do kasy (widzieliście kogoś w tesco, żeby zaganiał ludzi do samoobsługi? ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ro wyglada tak....http://zapodaj.net/4d63ac28f12ad.png.html grafiku ani na ten ani na przyszły miesiąc ,skąd ja mam wiedzieć co w grudniu skoro jestem za granicą i nie mam jak się dowiedzieć ,kazdy dodatkowy dzien bylby na wage zlota (grafik mam tak ukladany zazwyczaj ze chodze np 4 dbi potem 2 wolnego albo 4 wolne i 4 do pracy)a nie zadzwonię bo jestem na zwolnieniu lekarskim oficjalnie a ze mieszkam tuż obok maca to wymówki nie mam.co robić? Kiedy ten grafik bedzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a jesteś w korpo czy licencji? Na licencji możliwe, że nie mają odpowiedniego programu, który umożliwia wrzucenie grafiku na strefę (np. robią grafik w excelu). U mnie to dokładnie tak samo wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w korporacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trudno musicie przeczekać. To nie jest sporadyczny przypadek, tylko w ogóle nic nie ma na tej strefie. O ile orientuję się z jakiś informacji z nabitu czy coś to właśnie w poniedziałek ma jakoś to wrócić do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nadal nic nie ma a u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musicie przeczekać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze trzeba przeczeka ale pytam czy u was jest grafik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie już jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w maku wisi karta ze szukają do pracy na sylwestra do Gdyni na dworzec PKP placą 150 zł hahah i piszą ze mila atmosfera tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm a to ciekawe, bo w samej Gdyni pkp wisi podobna kartka ale z kwotą 100 zl a nie 150 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko by sie zgadzalo 150 zł i jak odejmą podatek to bedzie 100 zł bardzo mały jest ten mcdonalds w tej gdyni jeszcze windą się jedzie do piwnicy a menadzerowie ... szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munuos
To kiepskie stawki, bo jak czytałem na gowork.pl/opinie_czytaj,1549 to tyle zarabia sie zwyczajnie na nocce, a to sylwester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to, że dostaje się podstawę + premia 100 zl za sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie na myśli jednorazowa pracę czy dla stałych tez jest premia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożesz, języka w gębie nie macie, żeby zapytać się np. kierownika czy personalnej? To wszystko zależy od budki, a nie Wawy. Warto to sprostować i porozmawiać z tymi z wyżej, żeby nie doszło do nieporozumienia, że zwykły nocny będzie robił za normalną stawkę, a ktoś z listy chętnych do pracy w tym czasie dostanie extra, bo znając umiejętności niektórych tak zapewne będzie, bo im się "zapomni" czy nie pomyśli. Dlatego kujcie żelazo póki gorące, bo w styczniu będzie morze łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premię dostają wszyscy, nie ważne czy nocka czyszcząca czy serwis czy kasa czy sala itp. Nie wiem tylko jak to wygląda z managerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że każdemu studentowi przeszła kiedyś przez myśl praca w McDonald's głównie dlatego, że jak wiadomo, można taką pracę pogodzić ze studiami dziennymi. Ja również się zastanawiałam czy nie złożyć do nich cv, bo nie byłam w stanie znaleźć innej pracy. Szukając w internecie informacji jak się tam zatrudnić znalazłam stronę z opiniami odnośnie atmosfery pracy, zarobków, no wszystko po prostu. A co lepsze informacji tych udzielają obecni lub byli pracownicy tej restauracji, więc dowiedzieć się można wszystkiego z pierwszej ręki. Tak więc poczytałam co tam piszą i doszłam do wniosku, że rzeczywiście warto spróbować :) Jeśli też nad tym myślicie to wpadnijcie na stronę gowork .pl i sprawdźcie sami. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnbv
kolejny opłacony troll. tak warto. stawka 10.45 brutto. ale mniejszy zajob niż w amazonie. tam czas jest liczony w mili sekundach a w maku myślą że jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lekko nie jest. W każdym "kołchozie" trzeba zaiwaniać fizycznie i nie ma co się spierać gdzie jest lepiej, a gdzie gorzej. Zawsze można zawód zmienić... Niestety, jeżeli chodzi o stawki to maczek pozostaje mocno w tyle za niektórymi firmami. Może to i jest klepanie frytek i klopsów, ale stawka jest nieadekwatna do zapieprzu, stresu (stresu - jak dla kogo, można mieć wszystko gdzieś) i poziomu wyróżniających się pracowników, nawet na tych wyższych stanowiskach... Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masterchef
święta święta i po świętach. Jak dobrze, że zaraz zaczynają się kupony i nie trzeba jeść tego okropnego karpia do końca roku, a fe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×