Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
wezmy wyluzujmy w końcu ..oddzielmy rzeczy ważne od mniej ważnych ...korpo tak czy siak wyścig szczurow polecam obejrzeć film TAXI A ..uspokaja i pomaga znaleźć dystans do tego co robimy na codzien Ludzie -pokolenie powojenne potrafi znaleźć czas na odpoczynek zycie rodzine itp. a pokolenie mcd? ech szkoda gadac Zycze wytrwalosci ale i nadzieji dla was nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie idzie kupić odpowiednie o obuwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep z odzieżą roboczą bhp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdę się do sklepu bhp i porównam ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam... praca ciężka a zarobki nieadekwatne. Co z tego ze jest dodatek za nocki, stowka w ta czy tamta to niewiele a organizm jest wyczerpany funkcjonując w takim trybie. W dodatku dobijaja mnie klienci.Zostawiają po sobie chlew zupełnie jak świnie a nie ludzie. Nie wiem czy celowo to robią ale nigdzie indziej nie spotkałam się z czymś takim. Może po prostu u nas skupia się największe wiesniactwo ... poza tym Utrudnianie przy zamówieniu to normalka. Zastanawia się taka/i pół godziny przed podejściem do kasy, po podejściu również ,klienci zniecierpliwieni pochrzakuja, w końcu "Szanowny klient " już "wie", co chce , a nagle pod kobieciarz wiekszgo zamówienia zmienia zdanie albo co gorsza wycofuje się już w trakcie płatności. Niektórzy robią refunda, ja nie. W dodatku takie coś jak " proszę 2foryou z cheesburgerem" na przykład . Ja pytam po raz kolejny (bo to nierzadka sprawa) z mina idiotki, a z czym to 2foryou bo w myślach ci durniu Nie czytam. Na co inteligentna odpowiedz "noo z frytkami albo nie , z napojem . A jakie sa do wyboru?? To liptona albo nie moze cole albo prosze jednak tego sprita" ewentualbie mysli ze fytki napoj i kanapka to te 2foryou. Rece opadaja. albo gapi się na plakaty po czym stwierdza ze chce coś rodem z kfc, longery i inne. I zdziwienie ze tutaj tego nie ma?jak to??? Boze ... nie dziwie sie ze nikt tam nie chce pracowac. My sie smiejemy potem miedzy soba ale to takie męczące zachowac kamienna twarz Na kasie ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obym sobie poradziła.. :o nie ukrywam, że jestem cholernie zestresowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wie ktoś może dlaczego w Nowym Dworze Gdańskim restauracja jest zamknięta w środy tylko drive jest otwarty ? i jeszcze w czwartki od 10 otwierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gosc1234 2015.10.08 ta darmowa kawa czy tam inne produkty za półdarmo... Heh, mnie się wydaje, że jest to po prostu opychanie produktów, którym kończy się data przydatności na magazynie (no i oczywiście napędzanie kasy) pod przykrywką gościnności, hojności i co tam sobie wymyślicie, a nie szukanie dodatkowego zajęcia dla pracowników ;). @gość wczoraj - trudni "goście" chyba zależą od miasta czy rejonu miasta, w którym stoi McD. Są miejsca gdzie łazi to penerstwo, są miejsca gdzie jest tego mniej. U nas np. nie ma większych problemów z rumunami czy tam innymi ciapakami, albo łysolami. Sporadycznie, ale to zawsze znajdzie się jakiś idiota. Robią, kręcą na złość, wyłudzanie żarcia norma jakby to 4zł to była nie wiadomo jaka kwota, ale już oni tego nie rozumieją, że są to straty firmy czy właściciela (tak jak ostatnio powtarzam do baby czyli 2 kanapki X i 3 Y? Tak! Przyłazi za chwile z tacką, że przecież ona chciała 3, a nie 2. Bulls**t). Ciekawe, że nie spróbują wyłudzić żarcia w innej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Tak co roku w październiku kończy się ważność kawy Ty to jesteś powinieneś pracować w policji z takim nosem do rozwiązywania zagadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z przerwami? Pierwsze 15 minut płatne drugie bezpłatne? Tak słyszałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha te produkty czyli kawy za darmo robione są w ten sam sposób co płatne .. kawa jest swieza mleko tez...po prostu mac nie ma co robić z kasą. Zamiast dac podwyzki pracownikom to inwestuja w ludzi ktorzy maca maja gdzies a dozywic sie za free-spoko... Wiecie ile utargu zrobiłam na 10h zmianie ?? Zgadujcie . U nas też jet tak ze ktos podchodzi i otwarcie sepi jedzenie . Ze nie ma kasy a jest na głodzie i inne bajery. Menago tłumaczy że nie może,ze prywatnie by pomógł ale inaczej nie, ze jest w pracy i nie moze rozdawać jedzenia, skazywać firmy na straty a to stoi i nalega jakby nie rozumiał / a .... w koncu wiekszosc daje ... ni byloby wstyd byc takim wiesniakiem.i uwaga ! To wcale nie sa bezdomni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że w październiku. W październiku to się promocja zaczyna Sherlocku. @gość dziś - Tyle ile twoje konto długo nie zobaczy? ;) Norma. Twoi menadżerowie to jakieś ciepłe kluchy. Nie ma i koniec. To nie Stowarzyszenie Brata Alberta, żeby żarcie rozdawać na krzywy ryj. Niech spróbują sobie zupkę chińską wynieść ze sklepu, a zostaną potraktowani jak zwykli złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik licencji slask
Co do kawy gratisowej tez mnie to wkurza ,ludzie jak sie dowiedza o tej promocji ,to jest tylko rano dodatkowa robota z kawami ,gratisowymi a zysku nie ma zadnego. A co do kuponow ,teraz jak sie skoncza obecne kupony .ludzie pytaja kiedy beda nastepne .Dawniej bylo mniej tych okresow kuponow ,a teraz caly rok jazada na kuponach. Mogli by ograniczyc te kupony ,niekiedy jest taki ruch przez nie ze nie idzie ogarnac tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc : Tak 15min platne drugie bezpłatne . Gość2 piszesz ''a wiecie ile zarobiłam dziś '' a co w innych mcd nie trzepią kasy ? fakt są też takie niskoobrotowe że miesięcznie robią tylko 300tys . Pensja fakt jest śmieszna szczególnie menadżera który musi czytać na bieżąco różne rzeczy zrobić swoje pomagać i robić dodatkowe rzeczy które ma przydzielone w ramach obowiązków . U mnie tego nie ma... kiedys chodził typ i prosił innych o kupno jedzenia . GOSC3 wiesz co to ironia ? i do kiedy trwa promocja ? a po trzecie sprawdź date ważności kawy szczególnie na rok :) . Pracowniklicencji : bo to akcja marketingowa mająca na celu przyciągnąć gości do restauracji - przyzwyczaić do kawy . Jak nie ma zysku? przecież 100% zwracają dla restauracji z funduszu marketingu :) nie oszukujmy się z kuponami warto isc do maka a bez nich? nie bardzo więc nie dziw się :) . Pretensje miej do licencjobiorcy / personalnej że układa taki grafik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo uczyliście się obsługi tych wszystkich maszyn? Frytownica, grill, kawa, lody itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jutra ankieta zadowolenia pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość wczoraj - W podstawowej obsłudze maszyn nie ma filozofii. Małpa za kawałek banana nauczyła by się (szybciej niż niektórzy). Ankieta, która nic nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie wbijcie sobie do głowy ze ankieta jak i rapSesje są skierowane tylko i wyłącznie aby nasrac do własnego gniazda . A pamiętajcie ze od jakichś 4 lat kierownik ma tyle do gadania co żyd za okupacji a to Ci z biura cisna ich z tpmh wymyślają i wymagają różnych rzeczy. Jak zrobią ankietę co myślę nt biura to ja wyplelnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba która ciągle tu wypytuje O te wszystkie maszyny i ma inne banalne pytania musi byc uposledzona . Nie boj sie, tam takich pełno. Głównie ekipa mc Z takich sie składa :D i jakos menadżerami zostają . Itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super :D dobrze wiedzieć, że mam jakieś szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie osadzaj wszystkich swoją miarą :) . Os widzieliście mcd w wwa rozdał 30szt smartfonów . Niech żyją goście a pracownicy niech się cieszą ze 10go wypłata bo to przywilej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wrażenie, że takie komentarze piszą ciągle osoby, którym nie wypaliła "kariera" w McD, albo wywalono je na zbity pysk, bo nie sprostały "wygórowanym" wymaganiom tej firmy :D. Ewentualnie w d*pe tam dostały, a teraz myślą, że są lepsi przewalając kartony w innych firmach :D. Nie martw się. Często wracacie na kolanach do maczka. Szkoda baranie, że nie jesteś i nigdy nie byłeś na tyle odważny, żeby menadżerowi, a najlepiej kierownikowi czy panu w marynarce powiedzieć, że są debilami. Wtedy to byś dowalił do pieca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiech na sali, faktycznie jest 8 zł brutto. Śmiać się czy płakać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parzych
Ciekawe po co ta globalna ankieta pracownicza? Bo np. u nas kierownik sugeruje jak należy w niej odpowiadać aby był dobry wynik dla restauracji, to ma to w końcu odzwierciedlać odczucia pracownika czy ma być pokazany zafałszowany obraz danej restauracji a tym samym McDonald's Polska bo te wyniki składają się na wynik ogólny polskiego maka, więc mamy jeszcze jak te barany odpowiadać tak jak biuro sobie życzy abyśmy pokazali, że jesteśmy fajni na tle innych krajów? Żenada ..., duża, światowa korporacja a odstawia cyrki jak w przedszkolu, do tego główny sponsor FIFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kiero ściągnął z kuchni i przy nim musiałam robić tę ankietę przy czym on siedział odwrócony tyłem do mnie żeby nie widział moich odpowiedzi. Zaznaczył abym nie zaznaczała środkowych odpowiedzi tylko te skrajne tak i nie bo środkowe odpowiedzi są traktowane jako "nie" czyli w tą negatywną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też próbowali mnie kiedyś wrobić w wypełnianie ankiety na szybko w pracy, ale odmówiłam i powiedziałam, że jak już to w spokoju w domu wypełnię. Niech spadają siłą nie mają prawa nikogo za szmaty zaciągnąć zwłaszcza, że jest to ankieta anonimowa i nie życzę sobie, żeby co chwile ktoś włażący z bułą do crew roomu, albo menadżer włażący po rozmianę i inne d**erele zaglądał mi przez ramię czy w ogóle kierownik miał już pogląd kto wypełniał aniektę. Są tam też otwarte pytania, nad którymi może ktoś chce się zastanowić. Tu też chodzi o to, że często większość budki tej ankiety w domu nie robi, bo ma to gdzieś. A sugerowanie zaznaczania pozytywnych odpowiedzi to norma, "bo inaczej..." No właśnie, będzie źle, wróci siaki owaki, taki będzie chodził ;). Przecież biuro dobrze wie jakie zdanie mają pracownicy i jaki syf się dzieje pod tą ich całą otoczką magicznych sloganów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście kiedyś o czymś takim jak "bottom", kiedy restauracja przekroczy jakąś dopuszczalną ilość niezaliczonych shopperów i potem jest skazana na niezapowiedziane kontrole z góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×