Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci, a ponadto są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym pracować w macu.. Tylko najlepiej na 12 tki. Jak to jest z przerwami w przypadku tylu godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aahz
Jedna przerwa 30-minutowa. Choć chyba powinny być dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz przerwe 30 min za 15 min ci płąca za drugie 15 nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@aahz dziś - niee ;) chyba, że masz grupę inwalidzką. Jeżeli nie ma możliwości udzielenia pełnej przerwy można ją rozbić na dwie 15 minutówki, ale raczej się tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidgaleriakrakowska
Pracuję w macu ponad rok i mogę polecić..Atmosfera bardzo przyjazna ,nikt na Ciebie nie krzyczy,kierownik wyrozumiały zawsze spokojnie wytłumaczy jak czegoś nie wiesz.Zarobki bardzo dobre jak masz dużo godzin w miesiącu to spokojnie opłacisz mieszkanie kupisz jedzenie bilet a i jeszcze zostanie na weekendowe wyjścia na miasto. Są również promocje dla pracowników i można tanio zjeść ,ja n puwielbiam to jedzenie i takie rabaty są super. Warto spróbować pozdrawiam z galerii krakowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tja, a świstak siedzi i zawija sreberka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aahz
i tak mi przez myśl przechodzi dzisiejszy dzień i jak kierownik kur***ał na wszystkich sam stojąc i nic nie robiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
moj kumpel pracuje w mcdonaldsie i chwali sie ze jak ma zly humor to dodaje kozy z nosa do kanapki albo paprochy ;/ obrzydzil mi jedzenie na miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, pies który najwięcej szczeka nie gryzie. Większość tych historii to ściema, ale jestem w stanie uwierzyć, że na kuchniach bez kontroli wkurzony kucharz zrobi coś obleśnego. Bezpieczniejsze jest żarcie w McD moim zdaniem (jako pracownika) niż w podrzędnych budkach z kebabem itd. A niestety, jakby o tym myśleć to człowiek musiałby gotować sobie sam w domu z własnych wyrobów, bo niestety syfiarze znajdą się wszędzie. xxxxx A wszystkim pracownikom McDonald's życzę szczęśliwego nowego i żeby Wasze marzenia w nadchodzącym roku spełniły się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuIka
Witajcie ja zamieniłam pracę w kurczakach na Maca i jestem zadowolona z warunków pracy a także z zarobków.Żałuję straconego czasu w kurczakach.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy dostali podwyżkę 11,05 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi skoczyła z 10,85 na 12,10zł więc jest okej. A ile skoczyła nie instruktorom bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest ktoś z Nowego Dworu Gdańskiego bo chciałam sie zapytać na ile zaliczyliście certyfikacje 4.01.16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy oni sami od siebie dają pracownikom podwyżki ? Wiadomo że minimalna jest jakby odgórnie ustalana i nie mają na to wpływu ale czy sami fatyguja się żeby komuś dac podwyżkę?? Zastanawia mnie to bo pewna mgr coś sugerowała, ale z tego co rozmawiałam z pracownikami najniższego szczebla mamy jednakową stawkę, chyba ze ktoś nie chce powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy też czy korpo czy licencja. Nie martw się, McD nic ci nie da jak nie musi :D. Zdarza się, że "lepszy" pracownik ma wyższą stawkę. Jak tam mystery shopper, uśmiechacie się ładnie do siebie i zagadujecie ludzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile zarabia menadzer jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu
Czy jest kyos kto pracuje obecnie. Potrzebuje w PDF lub Doc. JOC 2015. Obecnie ptacuje w niemczech i pracujemy jeszcze ze strona biała. Czy ma ktos moze standardy z platformy? Pracuje ze mna kilku polakow i po niemiecku troche ciezko bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość wczoraj - stawki są mieszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Gość 3,5 tys na rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pytanie. Jak wygląda wewnętrzny audyt ochrony środowiska? Kierownik wspomniał, że nas czeka taki audyt ale niewiele się na ten temat dowiedzieliśmy na zebraniu. W zasadzie wszystkie dokumenty ogarnia w tym temacie kierownik działu RDM. Ale. No właśnie to całe RDM. Czy w ogóle to jakoś funkcjonuje u Was? W dziale jakości miałam co robić ale w administracji tak jakoś niewiele. A wracając do AKS to nie jest dla każdego. AKS musi być dość błyskotliwą osobą, trzeba na prawdę dużo pracy włożyć żeby być dobrym AKS. Mnie jest bardzo ciężko ale powoli się oswajam, to jest tak, że trzeba być elastycznym jeśli chodzi o podejście gości do tego tematu. Niektórzy patrzą jak na idiotę kiedy zapraszasz do kiosku (odsuwają się od Ciebie jakbyś był co najmniej trędowaty, traktują jak powietrze) a nieliczni są zadowoleni. Z biegiem czasu myślę że pomysł będzie się sprawdzał (teraz w weekendy ułatwia pracę np. table delivery, czy jak wpadnie wycieczka - robimy zamówienie grupowe na kiosku, albo część idzie tam zamówić i tylko płacą przy kasie) ale z naciskiem na weekendy. Na tygodniu raczej taki AKS jest tylko obciążeniem TPMH. No chyba że KS jest przed serwisem, odbiera drive, składa zamówienia, a międzyczasie jeszcze robi coś innego ( taki człowiek orkiestra). W tym roku maja wprowadzić tą całą GOŚCINNOŚĆ. Także AKS będzie już nie tylko z przypadku tylko jako norma. U nas od piątku do niedzieli AKS jest w grafiku jako dodatkowa osoba. Szczerze mówiąc z mojej perspektywy to jest takie głaskanie ludzi żeby zostawili więcej pieniędzy (skoro to jest mgr i taki miły to kupię więcej). Pierdu pierdu jak ktoś chce czisa i małe frytki to może się skusi na keczup darmowy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wydaje ze AKS powina być hostessa, czyli osoba która zawodowo zajmuje sie pracą z ludzmi. Mi osobiście AKS przychodzi z wielkim trudem chociaż ostatnio dajnie jak jest przynajmniej 1 runner :P ale manager jest osobą która bardziej przydaje się na floor niż jako akas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takie sztucznie amerykańskie. Ja jestem tego samego zdania od początku tego pomysłu z aks, że powinna być to hostessa, ładna, zgrabna, mająca fajne podejście do ludzi i dzieci. Ew. chętny pracownik, który dobrze czuje się w tej roli (bo są tacy). Tylko wiesz, od menadżera wymaga się teraz wszystkiego, a taka firma zewnętrzna to koszty, a Franek będzie popylał za 12-14zł brutto jako ronald mcdonald :D... Niestety nie każdy ma odpowiedni charakter do tego typu zadań i nie oznacza to, że nie nadaje się na stanowisko menadżera imo. Niestety, niektórzy mają taki sposób bycia i aparycję, że ludzie patrzą się jak na nieprzekonującego debila. Znacznie lepiej jest bezwarunkowo wykonać jakiś gest w stronę gościa np. donieść do stolika czy otworzyć drzwi niż tworzyć popelinę. A poza tym błagam, z takim podejściem, że im krótszy grafik tym lepszy to o czym my tu mówimy... Pozwalniają się dobrzy pracownicy, bo kropla drąży skałę (ta, a w ankiecie pytanie czy mamy czas na rozwój osobisty). Co ich to jak to problem kierowników i budki, a nie biura. Najlepiej, żeby jeszcze kz3 robił inwenturę, zamykał posa, mył combo i zabawiał gości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
^^ a tak Nie jest ? Ile to razy tak było combo- dostawa-tygodniowka-otwórz serwis i kuchnie plus spakuj depozyt ogarnij kasetki i módl się żeby nie trzeba było dzwonić na trecomu bo np problem z systemem i bądź do 6 :) A pracownicy coraz gorsi-zamuleni do potęgi entej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jest... A "dzieciaki" teraz to masakra... Ciekawi mnie czy w innych firmach jest też taki problem z niesfornymi pracownikami... Piłka w alternatywnych firmach jest raczej krótka, a nie... Menadżer jak z koziej d**y trąbka musi bać się komentarzy w ankiecie pracowniczej czy szantażowania l4 unż :). Przecież to się do niczego nie nadaje często gęsto (chyba tylko do tego, żeby w pusty łeb walić koszykiem najlepiej od pajów) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObeznanyMakowiec
w normalnych firmach stawia się na pracowników którzy przychodzą pracować a nie 20letnie głąby którzy mają problem ze wszystkim a kiedy muszą dodać 2+2 ich mózg o ile to mózg paruje. Tak samo u mnie było kilka miesięcy temu większość odpowiedzi w ankietach jest po złości dla menadżerów lub kierownika ( w końcu gimby mogą być kimś) tylko później na rap sesji siedzą cicho albo mówią jak potłuczeni ( czemu menadżer może zjeść coś a ja nie , ten faworyzuje Jasia a Kasia jest gnębiona , czemu ja nie dostaje podwyżek a tamten dostał , czemu ten ma premie a ja nie głupota goni głupotę ) . Szkoda że przed zatrudnieniem nie można przeprowadzić testu na jakieś prześwity inteligencji np czy potrafisz użytkować pralkę , czy w mroźni można wylać wiadro wody , czy można przelać fryturę plastikowym kubkiem , jak czy bierzesz prysznic minimum 1x dziennie... jak sobie przypomnę tych wszystkich ludzi którzy mieli problem z myśleniem to :) ale takie czasy FB beztroskie życie głaskanie po d***e przez wszystkich potem taki trafia do maka i męcz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wyjechac od razu za granice zamiast pracowac w mc'u, lepiej sie zarobi. moi znajomi wyjezdzaja do holandii przez vpu polska, jeszcze chyba sie nie zdarzylo zeby na nich narzekali, zawsze wracaja zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ObeznanyMakowiec dziś - haha, o ten prysznic to mogli by pytać. I o ty czy mają pralkę w domu... I wodę i kran i szczoteczkę do zębów, bo kurde u nas niektórzy prezentują taki "bukiet zapachów", że można pawia puścić ;). I nie mówię tu o spoceniu się po ciężkiej fizycznej pracy ;). Przecież test wstępny jest. Szkoda, że po podpisaniu umowy. U nas jedna "asiora" podobno 2 godziny robiła ten test z płyty cd. Nie pytaj co odwalała później. Ale to często rodzice krzywdzą swoje "pociechy" przez ciągłe życie pod kloszem. Te 20-letnie patyczaki to nie nadają się ani do myślenia, ani do noszenia, ani do pakowania ciasteczek ;). Ja jak tak słucham opowieści byłych już pracowników (raczej mgr/instr), którzy przenieśli się do innych firm (sklepy, drogerie etc.) to mają tam normalną musztrę. Nie przychodzisz to wypad. Opieprzasz się - wypad. Kradniesz - wypad. Stawiasz się - wypad. @gość dziś - co ty nie powiesz ;) (oczywiście reklama). Może kiedyś, bo zdecydowanie mam już dość tego kraju i tego co się dzieje w pracy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×