Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość awwwwww
Normalna zagrywka :D dosyc czesto zwalnia sie pracownikow do domu. U mnie obecnie nadzszedl okres, kiedy ich sie raczej sciaga, a minal ten, gdzie na kazdej zmianie szlo po kilka osob do domu ( ach, ta nieszczescna zima) ... A co myślicie o supportingach do nowo otwieranych restauracji w innych miastach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. dostalam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna do nowo otwieranego MC. Chcialabym sie dowiedziec czego mam sie spodziewac na takiej rozmowie o co pytaja jak to wyglada?oraz jakie funkcje pelni np menager, instruktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z Mc
O co pytają jestem pewien że znajdziesz przeglądając ten temat. Pracownicy: -czerwoni są dwie kategorie (według mnie): A) mają na wszystko wyjebane- pracują w maku aby dorobić pieniądze, B) osoby podlizujące się, czekające na awans- często aby dostać awans kablują na swoich kolegów/ koleżanki -instruktorzy: robią to samo co czerwoni+ szkolą nowych pracowników, powinni znać standardy maka, czyli ile gramów sałaty idzie do big maka itp -menagerowie: prowadzą zmiany, przydzielają pracownikom stanowiska itp, osoby odpowiedzialne za siano itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbn
I JA MAM PRACE W MC,jestem kierowniczka i znam wszystkie triki.Praca naprawde dla ograniczonych,MC to jak sekta religijna,pranie mozgu to podstawa,ja po 16-u latach pracy stracilam meza -nigdy mnie w domu nie bylo, pracowalam wszystkie soboty niedziele i swieta a maz sie w tym czasie rozpil,nie wytrzymal tej samotnosci.Teraz wiem ze bylam glupia dalam sie tej sekcie omotac,tam sie nic nie liczy tylko dochody,czlowiek jest jak sprzet jak maszyna bez praw.Dzisiaj zaluje tego czasu straconego czasu,zszarpanych nerwow i straconego zycia,moich pracownikow traktuje inaczej,od chwili przyjecia mowie prawde jakie sa warunki pracy,przedewszystkim wytrzymalosc psychiczna jest wymagana.najwiecej boli mnie stawka godzinowa te marne grosze za taka prace,a bossowie tej sekty jezdza BMW7,spekuluja na gieldach ,maja darmowe urlopy i to gdzie!!!!!!!!!!!!! a to wszystko kosztem taniego pracownika taniej sily roboczej,czysty wyzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
Kierowniczka w sensie menager, czy kierowniczka w sensie szef knajpy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca w McDonalds to żaden wstyd. Warunki pracy nie są najgorsze i stawka też przewyższa inne oferty pracy, które można znaleźć na portalach typu gumtree czy w gazetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim_zdaniem58297
lepiej nawet pracowac za jeszcze nizsze stawki niz w McD's, ale przynajmniej byc traktowanym po ludzku. sami zadajcie sobie pytanie - czy praca w mcdonalds warta jest tego zeby tracic tam zdrowie, zrezygnowac z zycia osobistego i wlasnej godnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza łódź
słuchajcie, a mam takie pytanie bo teraz kończę liceum i myślę o podjęciu pracy w Mc jako normalny pracownik (nie praca dla nieletnich) na okres wakacji czerwiec-sierpień a potem kontynuacji na 1/2 etatu od października bo zamierzam podjąć studia dzienne. Co o tym myślicie, ile można zarobić jako początkujący pracownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierzcie mi...
sa gorsze prace niz w mc donalds,pracowalam przy rozkladaniu towaru w pewnym duzym markecie, za 4,75zł za godzinę!!!i to nie pare lat temu tylko pare miesiecy temu, a wiem ze tyle placa nadal, bo moja znajoma tam pracuje, przychodzisz na rano na 6.00, przerwe masz dopiero kolo godziny 13.00 jak cie kierownik pusci, w teorii masz do 14.15, ale to tylko w teorii, bo w praktyce do 16.00-17.00 kazdego dnia, a za nadgodziny nie placa!nie mowiac juz o tym, ze pracujesz na umowe zlecenie, dzwigasz ciezkie skrzynki z alkoholem, z warzywami, miesem, napojami...wozisz te ciezkie palety z produktami, praca pod presja czasu-daja ci okreslony czas na rozlozenie okreslonego towaru i musisz sie wyrobic, bo jak nie to do widzenia, produktow nie mozesz tez rozlozyc byle jak, masz standardy do ktorych musisz sie stosowac, caly czas kierownicy sprawdzaja czy dobrze robisz-bo jak nie to powiedza zaraz dyrektorowi i cie zaraz zwolni, sam dyrektor tez codziennie jest i sprawdza pracownikow-jak cos zle to od razu wylatujesz, nie cackaja sie, caly czas kontrole, straszenie zwolnieniem, presja czasu... normalny mobbing,a to wszystko za takie marne pieniadze, ale ludzie pracuja,bo niekiedy nie maja wyjscia, musza przeciez utrzymac rodziny, a w moim miescie jest strasznie ciezko o jakkakolwiek prace,wiec ludzie haruja za tyle..wytrzymalam tam pol roku, schudlam..nie zdolalam wiecej..takze praca w mcdonalds przy tym to pikus, tam masz chociaz umowe o prace i nie musisz dzwigac az takich ciezkich towarow, kiedys rowniez pracowalam w mcdonalds ale musialam zrezygnowac z powodu przeprowadzki, takze moze nie uwierzycie ale prace przy tym to w macu uwazam za luksus;)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mateusza z Mc
W bardzo nieprzychylny sposób się wypowiedziałeś o "czerwonych" i instruktorach. Ciesze się, że nie jesteś moim przełożonym, bo nie ma nic bardziej patologicznego niż pracować z kimś, kto widzi w tobie kogoś kto "ma na wszystko wyj**ane" albo ewentualnie lizusa. Jeśli jesteś menagerem i na dzień dobry widzisz w pracowniku albo potencjalnego lizusa albo kogoś, kto ma wszystko gdzieś, to się nie dziwię, że szybko Twoi pracownicy właśnie tacy się staną... bo ich sam zniechęcisz!! Pracownicy powinni mieć ochotę z Tobą pracować. Powinni dobrze się czuć w twojej obecności w takim sensie, że nie powinieneś ich zniechęcać ze swojej strony. Jeśli jesteś przesadnie podejrzliwy, to znaczy, że jesteś nieprofesjonalny i nie masz odpowiednich predyspozycji do takiego stanowiska. Zwyczajnie sobie nie radzisz. Nie wiem jak dostałeś pracę nad tym stanowiskiem, ale ono wymaga odpowiednich kompetencji. Swoja drogą, to dość zabawne co napisałeś, bo o ile nie zacząłeś od razu na stanowisku menager, to musiałeś pracować jako zwykły pracownik. I teraz pytanie do Ciebie: jakim byłeś pracownikiem - takim, co jest lizusem czy takim co ma wszystko gdzieś? A może zwykły awans cie nie zmienił szczególnie jako człowieka - może nadal jesteś lizusem? Zamiast mówić, że wszyscy są niedobrzy itd, zastanów się nad swoją postawą i nad tym co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniak23
Witam, Pisze do was w takiej sprawie poniewaz w przyszlym miesiacu trafil mi sie wyjazd na 2 tygodnie a ma maku nie chca mi dac urlopu ani platnego ani bez platneg i jako ze bardzo mi zalezy na tym wyjezdzie to jest mozliwosc zalatwienia sobie zwolnienia L4 ?? cz w MCdonaldzie maja mi prawo domowic zwolnienia L4 wystawionego przez lekarza ?? Prosze o odpowiedz osob ktore sie orientuja w temacie. Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
Odpowiedź do przed ostatniego postu. Słuszna uwaga, zapomniałem o grupie normalnych osób, ale oni to mniejszość. Oczywiście duża grupa osób uważa się za takich, ale przyjdzie co do czego to na rozmowie z kierownikiem powie za dużo, może nawet nie wiedząc o tym. A ktoś za takie coś ma potem gnój. Takie osoby potem awansują bardzo szybko, stają się jakimiś pojebanymi menagerami i podlizują się przed kierownikiem. Nie powiem że ja nie dostałem szybko awansu, ale dostałem go między innymi za dyspozycyjność, może nie tyle że mogłem przyjść do pracy 24h/dobe jak tylko zadzwonią, ale pracuję na nockach, dniówkach, dostawach; dodatkowo mam uprawnienia SEP (elektryka/elektronika)- więc wymiana żarówek, drobne prace naprawy tostera to dla mnie nie problem- dlatego dostałem awans na instruktora, następnie dostałem stawkę menagera, ale nie dostałem koszuli- prowadzę co prawda zmiany nocne i serwisy w dzień, ale nigdy nie miałem zmiany 1 lub 2. A mi to oczywiście na rękę. Przy okazji pozdrawiam osoby które mnie znają ;] @Maniak23- Nie odmówią CI L4, ale jeżeli starałeś się o urlop a nagle dasz L4 to licz się z tym że po powrocie możesz dostać wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniak23
Pytalem sie tylko kiedy jest mozliwosc wziecia urlopu odpowiedz dostalem ze po sezonie czyli pazdziernik najwczesniej. I pytanie czy pismo od lekarza rodzinnego wystarczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnagoora
jakie wypowiedzenie??? a to co nawet jakby sie zapytal i nagle zachorowal to tez dostanie?? teraz jest okres duzej aktywnosci po******** choróbsk a L4 ci nie moga odmowic bo kazdy moze byc chory nawet z katarem wysylaja do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzunio2121
Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy888
Pracowałem w maku pół roku, powiem szczerze, że praca ta nie należy do lekkich. Trzeba przyznac,że to okropny wyzysk za 11 brutto ponieważ zapierd**** jak jakas maszyna. W każdym maku pełno społeczniaków. Jednego postraszyłem, żeby przestał kablować to zaczął grozić sądem. A co do ogólnej pracy to nie ma słynnego opierdalania sie. ZAWSZE musisz coś robić: Nawet jesli na kasie nie ma ruchu to musisz coś przecierać, dokładać i inne pierdoły robić . Jak przyjdzie wiecej gości do restauracji zaczyna sie robic nerwówka, menegerowie każą ciągle przyjmować dalej zamówienia, chociaż masz do wydania 5 poprzednich. Zdarza sie też, że pozwalniają pracowników do domu kiedy nie ma duzego ruchu, choc to bywa zgubne ponieważ za jakąs godzine moze wpaść wycieczka i wtedy stoisz sam na czerwonej stronie i nie wiesz za co sie złapać. Często człowiek poparzy sobie ręce. Moim zdaniem najlepiej w maku pracować na 1/4 etatu ponieważ całkiem sporo sie zarobi. Dajmy na to że przepracuje sie 45 godzin to za stawke 11 brutto dostaniesz równe 450 zł. Jeśli jednak na 3/4 etatu wyrobisz dajmy na to 120 godzin to dostaniesz ledwo ponad 1000 zl bo wieksze sa odprowadzane składki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak23
A czy lekarz rodzinny moze wystawic L4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
L4 wystawia głównie lekarz rodzinny. Ja np byłem chory w jakąś niedzielę (lekarz rodzinny nie przyjmuje w niedzielę) i chciałem dostać L4 to mi powiedzieli że z receptą i druczkiem mojej dolegliwości mam iść do lekarza rodzinnego w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfddddddfdff
Ile mozna zarobic na caly etat w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia.korzuchowska
Pracowałam w mcdonalds kilkanaście miesięcy i niestety nie znalazłam tam tego, czego szukałam - czyli perspektywy rozwoju. Postanowiłam wziąć los we własne ręce i poszukałam najbliżej jak się dało, a więc w sieci! Znalazłam inną niż wszystkie możliwość zarabiania na reklamach. Wciągnęłam w to koleżanki, kolegów, a nawet rodzinkę!:D Początkowo ojciec pukał się w głowę, kiedy oznajmiłam, ze będę tak zarabiała na życie! Tak się składa, że 2 miesiące temu posłałam i jego i mamusie na wspólne wakacje do Turcji - właśnie za zarobione w ten sposób pieniądze! Jak??? Ano właśnie dlatego, ze stworzyłam całą piramidę pracowników", którzy zarabiali na mnie, a na nich ktoś inny zarabiał:P Poniżej przesyłam trochę informacji o jednym z takich miejsc, naprawdę godnym polecenia: Zarabiasz niezłe pieniądze bez konieczności wielogodzinnego klikania w bannery, które zabierają Ci ochotę na tego rodzaju zarobek! Nie tracisz czasu, który mógłbyś/mogłabyś przeznaczyć na zabawę albo pracę! ---------------20$2surf to 2 w 1------------------------------------------ Kliknij w link: http://en.20dollars2surf.com/?ref=315622 i dokonaj rejestracji. UWAGA! NIE MUSISZ podawać żadnych prywatnych informacji, JEDYNIE Twój adres e-mail. PEŁNA ANONIMOWOŚĆ! ZARABIASZ, używając małego i prostego programu, zwanego cashbarem. (Jest to maleńkie okienko, które możesz umieścić w dowolnym miejscu na ekranie Twojego komputera. Jak widzisz, nie przeszkadza to w Twoich codziennych zajęciach w sieci, a pieniądze napływają! Baner jest małym programikiem, całkowicie bezpiecznym! Wystarczy mieć go włączonego! Najlepiej zdobywać punkty (a więc pieniądze!) po przez tworzenie siatki punktujących, czyli przez wciąganie w to znajomych, dzięki czemu zdobywa się ich znacznie więcej! Punkty przeliczane są na pieniądze w pierwszym dniu miesiąca, bez opóźnień. Żeby uzyskać wypłatę wskazuje się konto w paypal (którego załozenie to kwestia kilku minut!). Każdego dnia można zarabiać, próbując swoich sił w kole fortuny i w bigno, mając szanse na różne atrakcyjne nagrody - począwszy od kolejnych losowań, a skończywszy na jackpotach, czyli wygranych często rzędu od 100 do kilku tysięcy dolarów! Jest mnóstwo innych sposobów, na które można zdobyć punkty: klikanie w bannery, czytanie punktowanych maili, czy zdobywanie cashcodów na innych stronach o podobnej tematyce... Wypróbuj już dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze się zastanawiałam ile tam się zarabia ;) dzieki za uświadomienie ;) bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikula6103
Mam pytanie, czy jeśli mam badanie na nosicielstwo zrobione 4 lata temu, to muszę je robić jeszcze raz i wyrabiać nową książeczkę? Pytam, bo słyszałam, że badanie to robi się raz w życiu i potem jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnagoora
to raczej pytanie do lekarza ciezko sie wybrac prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaas
badanie kału robi się raz w życiu natomiast lekarz medycyny pracy bada cie raz w roku niekiedy dają pieczątka na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, tylko raz w życiu. W ogóle bezsensowne badanie. Chyba tylko tyle, żeby zarabiać na nim pieniądze. Nie słyszałam nigdy o osobie, która by miała potwierdzone nosicielstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
I tak nie płacisz za te badania, tylko pracodawca- więc dla Ciebie nie ma to chyba dużego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikula6103
Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) Pozdrowionkadla wszystkich przyszłych i obecnych pracowników MC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenkaZ1
Witam, mam prośbę do wszystkich obecnych i byłych pracowników firm McDonalds. Otóż pisze prace magisterska na temat szkoleń pracowników w powyższej organizacji. Umieszczam link do dwóch ankiet. Pierwsza skierowana jest do nowych pracowników szkolonych przez instruktorów http://www.ankietka.pl/ankieta/54254/ankieta- do-parcy-magisterskiej-wplyw-szkolen-na-rozwoj-kapitalu-ludz kiego-firmy-mcdonalds.html Druga do instruktorów http://www.ankietka.pl/ankieta/54256/ankieta- do-parcy-magisterskiej-wplyw-szkolen-na-rozwoj-kapitalu-ludz kiego-firmy-mcdonalds.html Ankieta zawiera kilka pytań, z góry dziękuje za wypełnienie i pomoc. Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenkaZ1
Witam, mam prośbę do wszystkich obecnych i byłych pracowników firm McDonalds. Otóż pisze prace magisterska na temat szkoleń pracowników w powyższej organizacji. Umieszczam link do dwóch ankiet. Pierwsza skierowana jest do nowych pracowników szkolonych przez instruktorów http://www.ankietka.pl/ankieta/54254/ankieta- do-parcy-magisterskiej-wplyw-szkolen-na-rozwoj-kapitalu-ludz kiego-firmy-mcdonalds.html Druga do instruktorów http://www.ankietka.pl/ankieta/54256/ankieta- do-parcy-magisterskiej-wplyw-szkolen-na-rozwoj-kapitalu-ludz kiego-firmy-mcdonalds.html Ankieta zawiera kilka pytań, z góry dziękuje za wypełnienie i pomoc. Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
CO do szkoleń to kiepski okres wybrałaś, aktualnie jest wdrażany nowy system szkoleń pracowników polegający na tym że pracownik musi ogarnąć jedno stanowisko w 100% żeby zaczął pracować na drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×