Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość jasnagoora
mateusz a idz powiedz ze chcesz ksiazeczke to ci powiedza ze oddaj ciuchy to jest dla nich taki dil zebys ubranie oddal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc Jaworzno
Hejka ja jestem instruktorem i mam 9 zł brutto za godzine zwykly pracownik ma 8zł za godzine. Praca jest ciężka lecz tylko dla wytrwałych, awanse są szybkie. Pracuje już prawie 2 lata i zdążyłam byż już menagerem lecz zrezygnowałam z tej funkcji. Pracuje średnio 168h i biore na ręke ok 1300zł, oczywiście w tej kwocie jest już dodatek za odzież który sie dostaje do wypłaty np. na proszek do ciuchów (ok.60zł). Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm.......
9 zł brutto jako instruktor? Ja mam 8,95 jako zwykły pracownik, a z tego co wiem najniższe instruktorskie zaczynają się od ok 9.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne...
Jako instruktor ale rekreacji ruchowej mam min 50 zł za godzinę...i do tego przyjemność, a nie charówę dla jakiegoś burżuja... w macu to mogą pracować dzieciaki jako nauczka żeby się kształciły i szukały intratnego zajęcia, lub dorobić przez weekend czy wakacje..nie wyobrażam sobie etatowej pracy za takie marne grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to jest z tajemniczym?
Witam, słyszałam ze chodzi tajemniczy klient do Mc donalda ? o co to chodzi co on sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz x MC
Szybkość/jakość obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaKielek
Ahah. I kaźdy manager ma nasrane w gaciach i tylko : to napewno był tajemniczy, napewno nie zaliczyłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaKielek
je*ać tajemniczych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z premią
A co gdy się zaliczy jest premia? czy jak? i co trzeba zrobić zeby zaliczyć takiego tajemniczego co to w ogóle jest bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
Z premią jest różnie.Najczęściej jest jakieś 75 złotych netto. Co musisz zrobić: przyjąć z uśmiechem, dokładnie wydając resztę i paragon. Wydając zamówienie trzeba pamiętać o serwetkach (chyba że zamówienie jest na miejscu, a serwetki znajdują się przed kasami. W restauracji powinno być czysto itp (de facto nie zależy to bezpośrednio od Ciebie.Zamówienie powinno być przyjęte szybko, i również szybko wydane. Trzeba pamiętać o dodatkach czyli: lód do napoi (chyba że proszono bez), pytanie o cukier, ketchup. Warto zaproponować np ciastko na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mateusza z mc
A Ty nie pracujesz czasem w Łodzi?przypominasz mi kolegę też Mateusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mateusza z mc
On też taki dokładny, gaduła i oczywiście wszystko zgodnie ze standardami :) przyznaj się gdzie robisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloss
Tajemniczy gość śmiech na sali jak menager domyśli się że może to jest właśnie on to już ma mokro w majtach może jak kuchnia się popisze to dostanie 100 zł hahahah i tylko szybko szybko świeże frytki albo dawać tego mcchickena to szoferowe to aż mi się śmiać chciało a co dla gości to mogą być stare fryty lub hamburger trzymany nie wiadomo ile ale to już inna historia a ten na kasie do taki miły że by jeszcze zapytał się czy może noska nie wytrzeć jak wszystko wyda to MOŻE dostanie te 70 zł na waciki ale wystarczy że kuchnia da zimne frytki lub np zimnego albo źle zgarnierowanego hamburgera albo coś w tym stylu poprostu jeśli kuchnia zawali to nikt nic nie dostanie i to mnie właśnie wpienia dlaczego tylko menager i kasjer dostaje premie za to dlaczego kuchnia nic nie dostaje a to właśnie dzięki niej jest zaliczenie ale ja na to miałem wyjeban.. czy go zaliczymy czy nie i tak nic z tego nie maiłem wiec mi to zwisało a jeszcze innym dam zarobić on dostanie a ja wała . Ps. zamawiajcie frytki bez soli wtedy wam usmażą i będziecie mieć świeże a nie jakieś zimne i nie dobre i zawsze bierzcie cukier trzcinowy do kawy lub herbatki jest droższy od białego i zawsze proście o keczup jeśli oni wyzyskują pracowników to niech zemsta będzie słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaKielek
Propsy dla pana wyżej! Zgadzam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie jesc w macku
Witam tak własnie czytam sobie pana rady, zastanawiam sie jak zachowują sie ci tajemniczy zeby menager posrał się?:D jak czesto tam jestem moze warto jakos zachoowywać sie tak jak oni to w tedy dostane jakieś lepsze jedzonko, niezły pomysł hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloss
nie wiem niestety jak się zachowywać by menager wzioł cię zas tajemniczego gościa ale na pewno nie krępuj się zwrócić np. hamburgera czy tam frytki cokolwiek jak będzie zimne dlaczego mamy to jeść niech sobie menager to zje niby mają standarty to niech jedzenie będzie ciepłe a nie trzymana i przebijane kilka razy aż kompletnie wystygnie.Po prostu dostajemy zimne jedzenie lub frytki za słone lub zimne prosimy o nowego i to ciepłe i smaczne aha i sok pomarańczowy ten capy ten co leja do kubeczka jest z koncentratu dodają wodę i sok mmm pycha hahaha. Polecam warto sobie przeczytać. http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90439,3567161.html http://prowokacje.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=202&Itemid=27 Nie dajmy się robić w konia bądźmy mądrzejsi od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beattkaa
co do szopera, jest kilka zasad, które pozwalają go rozpoznac. Po pierwsze musi byc sam. Po drugie musi mierzyc czas obsługi, więc jak spogląda na zegarek albo trzyma komórkę w ręku to jest już podejrzany. Najczęściej zamawia średni zestaw (BigMac, WiesMac - kanapki bardziej popularne) lub cheesa, małe frytki, mały napój (choc zdarzył się pikantny zamiast cheesa). Mówią, że ma płacic tak, żeby było łatwo wydac resztę, czyli nie rzuci Ci stówą lub dwusetką. Szoper ma obowiązek sprawdzic czystośc na sali, czyli na bank wejdzie do toalety, sprawdzi kosz. To samo tyczy się drive, wtedy sprawdzi czystośc na zewnątrz. To tak po krótce. Na prawdę, po kilku miesiącach stania na kasie, da się rozpoznac takiego gościa, więc nie ma czego się obawiac. A premie za "zaliczenie w 100 %" zależą od restauracji, u mnie tego nie było, więc większośc i tak miała na to wywalone, tylko menadżerowie srali w gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloss
To ludzie teraz dzięki beattkaa wiemy jak się zachowywać róbmy tak jak radzi a na pewno będziemy obsłużeni jak należy. I to bardziej mnie wpienia że jeszcze się wymaga żeby go zaliczyć a nic nawet się z tego nie ma u nas to chociaż się coś dostawało a jak widzę niektóre knajpy nic nie dają jak nic z tego nie ma to niech spadają po co wo gule zaliczać a niech dostaje zimne żarcie a nie obsługiwany jak bóg wie kto . A niech menadzerowie dalej srają się i niech maja morko jak go zauważą żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiiii
elo mam do was taka pewna sprawe bo w srode ide na rozmowe do mc donaldsa a ja wyjezdzam 17 sierpnia na 8 dni na wakacje i mam jakies szanse zeby mnie przyjeli jak ja juz 17 bede wyjezdzal? bardzo wielkie dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dyskusje na temat
tego tajemniczego:D jak ja jeszcze kiedys pracowalam w macu to tez tylko tajemniczy tajemniczy i bylo u mnie nawet ze jak trafisz na tajemniczego trzy razy i trzy razy go nie zaliczysz to zwalniaja cie z roboty, pamietam jedna dziewczyna raz go nie zaliczyla to taki ochrzan od kierowniczki dostala ze szok no i ja jak jeszcze bylam na miesiacu probnym to okazalo sie ze trafilam na tego tajemniczego i dostalam 100zl premii,zawsze cos, ale czesto mi manager mowil to mogl byc tajemnioczy wiesz?:d dobrze ze ja juz tam nie pracuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaKielek
Hop Hyc, Hop Hyc Jeszcze 4 dni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrpentagramsss
ile wynosi stawka godzinowa w McDonalds? Lepiej iść do KFC czy McDOnalds? W MCD jest posiłek pracowniczy za 1 zł tak jak w KFC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaKielek
Stawka 8.40 w mniejszych miastach, w MC jest zapierdol, w KFC nie wiem, bo nie pracowałem :D W MC dostajesz bonifikartę. Wpisz na Allegro MCDonalds to znajdziesz bonifikarty a tam pisze co ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaKielek
Jeszcze jeden dzień :D Taaak, można na nocki tylko. Nocki to jest sprzątanie, zamiatanie, mycie podłóg, frytowanie olejów, etc. Nocka trwa od 23 do nawet 10:30, ale to już wyjątki. Zazwyczaj uwijasz się w kilka osób ze wszystkim w 3-5h a później siedzisz np. do 7 czy 8, za co oczywiście Ci płacą i wychodzisz do domu. Na nockach jest +20% do stawki, za pracę w godz. nocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloss
Praca w Macdonalds to TRW T-TERROR R-Reżim W-Wyzysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaKielek
Oj już nie pierdol. Nie ma aż takiej tragedii, ludzie pracują parę miesięcy, chociaż dziwie im się :D Ale można przeżyć, owszem jesteś przynieś, wynieś, pozamiataj, ale teraz nie tylko w MC tak jest ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna __26
Witam, tak czytam wasze odpowiedzi, pracuję w MC donaldzie dopiero drugi tydzień, czy u Was tak samo wszyscy napinają się na tego tajemniczego klienta? bo u nas jest szał, przeraża mnie to, nie dość jaki nacisk na standardy to jeszcze uważaj może to on, a może to tamten, nowy miesiąc się zaczął trzeba uważać. Wariactwo czy u was jest tak samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×