Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość jestem na okresie próbnym
pytałam się dziś dlaczego mi nie przedłużają umowy i wiecie co mi powiedzieli???że mają dużo pracowników i tym, którym teraz się kończy umowa nie przedłużają!!!no to po co w ogóle mnie zatrudniali???TRUDNO, chyba teraz będę szukać pracy u konkurencji w kfc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodakloda ...
Moze nie wiesz, ale polewe truskawkową trzyma sie w suchym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
Może nie ogarniałaś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
No fakt truskawka w suchym, no chyba że otwarta jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na okresie próbnym
ale niby co mialam nie ogarniac?stałam tylko na kasie i nie wiem co tam nie mozna ogarnac?kasa jest bardzo latwa w obsludze, juz po pierwszym dniu stania na kasie wiedzialam o co w niej chodzi, tym bardziej jak tam sa obrazki, nie wiem, moze po prostu im sie nie "spodobalam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa to nie tylko ....
stanie przy 'kasie' i umiejetnosc obslugi. Praca na serwisie polega rowniez na tym, aby ogarniac caly ten syf, kiedy zwali sie tlum ludzi, miec dobre podejscie do goscia, szybka obsluga, pomoc innym, dokladanie tych wszystkich dupereli, rowniez wstawianie frytek czy donoszenie salatek, ogarniecie lobby z wlasnej inicjatywy, nalezy do twoich obowiazkow. Jak widza, ze starasz sie i robisz sporo, nie wywalaja ciebie. Malo to bylo osob , ktore staly przy monitorku i cieszyly sie z tego, jak to latwa jest obsluga kasy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na okresie próbnym
no wiem właśnie, że to nie tylko to, przecież jak miałam szkolenie na kasie to mi mówili co należy do moich obowiązków, nie tylko obsługa kasy i gości, ale i inne, jak nie ma gości to zawsze trzeba coś robić-to podokładać kubków, sosy do sałatek, keczupów, wafelków do lodów, polew do lodów czy posypek,serwetek, wstawianie frytek, robienie jogurtów, napojów-np sok cappy...pozamiatać, pójść po tacki, powycierać je, dbanie o ogólny porządek na serwisie, przez dwa tygodnie u mnie w macu był konkurs, który polegał na tym, że po mojej stronie i po stronie gościa jest czasomierz, który odlicza czas-60s-jeżeli w tym czasie się nie wyrobisz z realizacja zamowienia dla goscia to gosc dostaje puszke coli light gratis i konkurs polegal na tym, żeby jak najmniej tych puszek wydac i na wszystkich kasjerow w macu mialam 3miejsce i dostalam 50zł:-) nie wiem jak u Was, ale u mnie jak dwa razy sie trafi na tajemniczego goscia i dwa razy sie go nie zaliczy to wywalaja z roboty, jak na poczatku zaczelam pracowac to jakas dziewczyna go nie zaliczyla no i dostala niezly ochrzan...mam takie wrazenie, ze wczoraj jak pracowalam-byl to moj ostatni dzien, ze trafilam na niego...ale pewnie juz sie nie dowiem czy ja go mialam czy nie, ale osoba ta wyszla zadowolona, choc moze bo musze im jeszcze ubrania oddac..trudno, wraz ze mna w tym samym czasie byly zatrudnione inne osoby i im tez nie przedluzyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
Zapierdol 8 godzin dziennie, minimalna pensja, wymagania w niektórych przypadkach wzięte z kosmosu i wy się przejmujecie tą pracą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge z niektorych
Weźcie się ludzie ogarnijcie. Spojrzćie na siebie z boku - nie przedłużyli wam umów, a wy się zastanawiacie "ojej, może coś nie tak zrobiłam". Przecież to jest kpina. Sam tam pracowałem prawie 2 lata i takie sceny jakie ja tam widziałem to właściwie nie wiem jak skomentować. Tam był dziki zachód, kierownictwo robiło co chciało. W praktyce żaden regulanim nie był stosowany. Jednym przedłużali umowę, innym nie. Bardzo często największe fajtłapy i szuje pnęły się w górę, a sumienni, życzliwi i koleżeńcscy pracownicy bywali obmawiani i niszczono ich. Wy nawet nie wiecie jakie numery potrafi odpie****** kierownik restauracji żeby tylko jego dupa była cała. "Po trupach do celu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos tam opole
Wiecie co? Czytać się tego nie da.Tak na prawdę każdy mierzy swoją miarką i każdy musi coś przeżyć by wiedzieć jak jest naprawdę.Ja pracuję rok w podobnej knajpie do maka.Też mamy hamburgery,sałatki i inne badziewia.Mało sterylnie,kiepska ekipa i wypłata.Umowa na 0,5 etatu i max 150 godzin na miesiąc.Pracownicy potrafią skoczyć z ryjem do kierownika i wyklinać do niego bez żadnych konsekwencji,zakaz palenia,przerwa 30 minut,ale jeżeli po 10 minutach zrobi się kolejka to wołają i więcej przerwy nie dostaniesz.Opieprz na każdym kroku.Taki współczesny,legalny obóz pracy.Szczerze zastanawiam się czy nie przejść do maka,bo gorzej już raczej być nie może.Nie udało mi się zarobić więcej niż 970 zł,a za to raczej nie udało by mi się opłacić wynajmu chaty,szkoły,auta,żarcia nawet najniższym kosztem gdyby zaszła taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorek ss
Ludzie co wy tak debatujecie na temat przedłużania umów i etatów itp. Teraz w mc walczy się o TMPH czyli ilość godzin pracowników jest na to ogromny nacisk tych ped...ów z góry ( czyli aby jeden pracownik robił najlepiej za 3 ) bo w końcu jest koniec roku i walczą aby kwartał jak najlepiej wyszedł bo dla nich to premie w tyś złotych lub nowa bryka służbowa np Passat B6 za 120 000zł . wiec jeżeli masz umowę a chcą z tobą rozwiązać to pilnuj okresu wypowiedzenia itp oraz nie podpisuj niczego za porumienię stron bo to oni z tobą rozwiązują umowę a to jest bardzo ważne np do zasiłku dla bezrobotnych . a jeżeli kończy się tobie umowa to nie muszą z tobą przedłużać i tyle , ale najlepiej dowiedzcie się wcześniej co i jak bo po co tyrać w tym syfie do końca umowy jak można iść na L4 :-)))). Powiem wam Tak kiedyś to i ta firma może była i rzetelna ale teraz to Firma KRZAK nie wiadomo co i kiedy zero jakiej kol wiek stabilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na okresie próbnym
wiecie co ja juz sie nawet ciesze, ze nie pracuje w macu-znalazlam inna prace:-)rowniez w restauracji, ale nie stoje na kasie, wiec nie jestem za to odpowiedzialna-praca o wiele bardziej mi sie tu podoba, bo nie ma tu takiego mobbingu jaki byl w macdonalds,owszem jest robota, ale nie narzekam no i tu mozna jesc co sie chce i ile sie chce:-)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmrówka
A gdzie teraz pracujesz? Ja w maku już jestem od roku i mam dosyć, nie dość ze gówno zarabiam, to jeszcze niszczę sobie psychikę. Też musze odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuth
ile zarabia kierownik a ile zarabia II asysteny dzieki za odpowiedzi praca ciezka ale da rade nie zna zycia kto nie pracowal na serwisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na okresie próbnym
do mcmrowka pracuje teraz w restauracji w ikei-za godzine mam na reke 9,5zl!jak na restauracje ikea bardzo dobrze placa!,a w macu mialam 8zl brutto plus 0,5zl netto, bardzo mnie cieszy to, ze ma sie darmowe jedzenie-obiad zawsze ma sie darmowy, a reszte-czyli wszystko co jest dostepne w restauracji mozesz sobie jesc-czy ciasta czy koktajle czy salatki czy jakies dania niewazne, w kazdej chwili mozesz tez pojsc i zrobic sobie kanapke,tylko do domu nie mozesz brac-no wiadomo, pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorek ss
Odp: Kierownik - zależy od rynku 5-10 tyś złotych. II Asystent - zależy od rynku 3,5 - 5 tyś złotych Swing Menager - zależy od rynku stawka godzinowa od 11,50 do 19 zł za godzinę plus premie za raporty , premia roczna za całokształt raportów , talony na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tru tru
do "kloda" polewe truskawkowa trzyma sie w suchym ;) chyba, że jest otwarta ;) za to syrop do shake truskawkowego trzyma sie w chłodni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
Jak być czytał dokładnie temat to byś widział że już to napisałem. Dokładnie w poście: 23:24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik mąka
Witam, pracuje w macu od miesiąca i znalazłem lepsza prace. Umowę mam na okres próbny na 3 miesiące z okresem wypowiedzenia 2 tyg. Orientujecie się, czy obowiązuje mnie 2-tygodniowy okres wypowiedzenia czy możliwe jest rozwiazanie umowy za porozumieniem stron? Wypowiedzenie mam złożyć w mojej restauracji czy u kierownika persolalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
Według mnie to sprawa wygląda tak, jeżeli chcesz pracować pełne 3 miesiące to po prostu nie podpisuj przedłużenia, i wtedy nie ma wypowiedzenia. Ale w twoim wypadku chcesz po miesiącu się zwolnić, musisz więc dać wypowiedzenie, chociaż pracowałeś tam tylko miesiąc i dużo nie zarobiłeś- więc spokojnie możesz przestać przychodzić do pracy, wywalą cię dyscyplinarką, ale pominiesz to w CV, a świadectwo pracy możesz wywalić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
To z pewnością spam, nie duście na ten link. Zgłosiłem do usunięcia, może usuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacceeeeeek
Jakie są zniżki dla pracownków w mc donalds?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze zniżek -Bonifikarta (Kanapki na kartę ) Zakup produktów w cenie 6 zł: -Big Mac, WieśMac, Zakup produktów w cenie 5 zł: - McChicken, McRoyal, Filet-O-Fish, 6 McNuggets, Kanapka Jajko DeLuxe Zakup produktów w cenie 3 zł: - duży shake, średnie frytki, McMuffin Jajko i Bekon -zabawki po 3 zł ale to zależy od restauracji Czasem na licencjach dają dodatkowe zniżki ale to wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie czy w McD
można pracowac np 5h na dzień? czy trzeba jednak w dniu przynaj mniej 8h odbębnic bo na innej zasadzie nie zatrudniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiopasdf
można, ale nie będziesz miał przerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
Można tyle pracować, ale najczęściej na nockach ;] Ja jakiś czas temu byłem zatrudniony na 1/4 etatu i przychodziłem na 3-6 godzin jak była dostawa do maka (trzeba rozładować itp), tak sobie tylko dorabiałem, teraz pracuję w dzień, ale niedługo się na nocki przerzucam bo w dzień będę miał praktyki, więc przez miesiąc sobie w nocy po pracuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek_gdansk
hehe , ja mam 1/4 etatu, same weekendy. Czasami pracuje sobota i niedziela, czasami jeden dzień. Jezeli chodzi o godziny to roznie: raz 10, raz 8, czasami 6 . Ogolnie to zazwyczaj mam ponad 40 minimalnych godzin, co mi nie przeszkadza, bo nie trzeba koniecznie wykorzystywać dodatkowej 40stki. I o dziwo nie mam żadnych dostaw, żadnych nocek, a pracuje zazwyczaj na serwisie lub drive. Tak, i jestem chlopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie ile wynosi
premia za zaliczenie tajemniczego goscia no i czy w ogole jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co moze byc powodem
Pracowałam w macu troche czasu, ale juz nie pracuje bo mialam dosyc i znalazlam lepsza prace, lecz wczoraj dostalam ostatnia wyplate za listopad i cos mi sie nie zgadza-dostalam 100zl wiecej niz powinnam i sie zastanawiam z jakiego powodu-czy to, ze odeszlam, czy moze mialam tajemniczego goscia i go zaliczylam czy moze sie pomylili?ciekawe dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz z MC
Kierownik dał Ci 100 zł premii za to że odeszłaś bo miał Cię dosyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×