Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość MichalinaKielek
To samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki gruby BiG MAc
Witam, koleżanko u nas jest sranie po gaciach jeśli chodzi o tajemniczego klienta , masakra jakaś wielka. Jak Was menagerowie traktują jak jest niska ocena? opierdziel? czy mówią mogło byc lepiej? bo u mnie cała restauracja lata wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaKielek
Albo jak przyjeżdża konsultant, ahaahahahaha :D Co to w ogóle jest... :) Tajemniczy to przy tym nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajniiik
Hej a ja mam do Was takie pytanie, do której Wy pracujecie? Do zamknięcia McD (nawet jesli jest do 12) czy np do ostatniego busa( pytam w szczegolności tych, ktorzy dojeżdzają autobusami) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaKielek
Hah :D Chyba sobie kpisz, że będziesz mógł pracować do ostatniego busa. Znajoma pracowała razem ze mną w maku, a mieszkała za miastem. Ostatni bus odjeżdżał ok. 22:50 a ona cały tydzień pod rząd pracowała do 1. Nie wiem jak ona się do domu dostawała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaKielek
Swiadectwo pracy przyszło. Nic ciekawego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxt
nie przesadzajcie!! ciężko jest ale czy w jakiejś innej pracy każą wam usiąść i pić kawe?? prawda jest taka ze teraz nigdzie nie ma lekko w każdej sieciówce jest nieciekawie. a moim zdaniem każdy powinien troche popracowac w mc i zobaczyc prawdziwa cieżką prace. pozdrawiam tych ktorzy jednak pomimo trudnosci pracuje w mc i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mysterka
Witam, ja kiedyś przeprowadzałam wizyty testowe właśnie w mc donaldzie , podziwiam Państwa za wasz trud w pracę. mam nadzieję że dzięki tajemniczym klientom macie jakieś bonusy. Ja niestety zrezygnowałam z tej funkcji bo pracuję w konkurencyjnym fast foodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaKielek
Hah :D Bonus to ma menadżerka. Premia ok. 100 zł. Czerwoni i szarzy gówno dostają :) Cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZagadkowaZWrocławia
Witam, mam pytanie do pracowników MC , wy dostajecie od tajemniczego klienta raport i ankietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwwww
Jestem czerwony i mialem 4 razy shoppera i za każdym razem otrzymywałem 100 zł premii. Niejednokrotnie mialem też premie w postaci 50 zł lub 100 zł w sumie za nic, a przynajmniej nie wiem za co. Mam pytanie, czy z czerwonego można zostać menagerem bez bycia instruktorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś
z McD z Krakowa z Floriańskiej? Jopkowa Małgorzata dalej tam pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwwww: aby zostać młynażerem w mcd, musisz jeszcze kogoś pod.pier.dolić do kieronika i generalnie lizać mu rowek na wszelakie sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik maja od roku
Witam Ja pracuje w McDonald's od blisko roku cały czas na nockach na początku było ciężko wyrobić się w 5 osób teraz w dwie ogarnia się sporą restauracje . Po przepracowanym czasie mogę powiedzieć że w tej korporacji kwitnie wyzysk i 0 uczciwości . Zacznę od początku otóż bardzo często są przyjmowani ludzie którzy przychodzą... nie wiem po co bo na pewno nie pracować obijają się są bezczelni mimo tego że każdy na takie osoby narzeka to mój kierownik udaje że tematu nie ma bo to bo tamto . Na początku wszystko pięknie jak ktoś będzie chciał cały etat to go dostanie bez problemu a jak jest?? mam 3/4 etatu mimo że jestem najbardziej ogarnięty z nocki ba wiem i umiem więcej niż nie jeden menadżer całego etatu brak ale rzecz jasna co jakiś czas mnie kierownik mami wizją całego etatu który kączy się tym że przyjmują nowego który nie czai tematu . Po drugie jak ma przyjechać np operacyjny ostre szorowanie jest sprzątanie i więcej osób na nockę a jak szycha z McDonald's ma odwiedzić malują ściany na zapleczu wyrzucają wszystkie stare szczotki obłęd i zawsze jest coś nie tak i trzeba zostać oczywiście na papierach jest fajnie kierownik zmiany ma obowiązek to odnotowana nadgodzin i niby ma być kasa ale w praktyce jest tak że nic się nie dopisuje czasami jak jest normalny kierownik zmiany to za free szame mozna dostać ;| . Nocka robi też zewnętrzne dostawy teoretycznie powinny być 2 osoby na niej 8h na to ma być a jak jest ? dostawę robi 1 osoba i jest 6h na to człowiek nie ma nawet przerwy a robić w mroźni w -19stopni to fajnie nie jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy orientujecie się może jakie są warunki wypowiedzenia tej pierwszej trzymiesięcznej umowy o pracę na okres próbny ? Tzn jakbym ją chciał rozwiązać na własną prośbę. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do : sh
idziesz do kierownika restauracji i mówisz ewentualnie karze napisać jakieś podanie i raczej problemu nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaKielek
Idź do kadrowej, da ci papierek : Wypowiedzenie umowy za tą 2 stronną zgodą, już nie pamiętam jak to leciało. Tam wpisujesz McDonald's Warszawa Swoje dane Dzień w którym chcesz skończyć umowę (zazwyczaj ost. dzień miesiąca), dzień w którym się zaczęła. I wsio! Ah i podpis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca w Macu jest dobra, jeśli musisz na szybko zarobić kasę np. na czesne. Strasznie mi przykro, kiedy widzę, jak ktoś się stara a jakiś burak z kolejki nie potrafi tego uszanować i robi bury :\ To jest ciężka praca, nie rozumiem czemu ludzie nie szanują osób pracujących w Maku, czy na kasach w marketach.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petroniusz
Nie szanuja, bo ci co tam pracuja sa niespelna rozumu, nabijaja kabze obcej firmie i jeszcze nie potrafia sie szanowa. Mopy w gore, czolem grill za 1000 zl na mc a moze i mniej. Swoim czasem tez tam pracowalem, bo myslalem, ze zwojuje swiat za 560 zl na mc ( 2000r.) Wtedy najnizsza wynosila 650 zl a nam po prostu zabierano z pensji ciezko zarobione pieniadze.W koncu zlozylem skarge do PIP, i zrobiono kontrole zaraz pieniadze znalazy sie na koncie. Moja bytnosc w tej firemc skonczyla sie po tym incydencie, bo nie moglem patrzec na geby tych oszustow, ktorzy wietrzyli podstep w kazdym pracowniku, bo moja skarga byla zlozona przez mojego kuzyna, ktory tam nie pracowal ( napisal, ze jest czlonkiem rodziny oszukiwanej osoby:powod-obawy przed szykanami)...niestety o koncowym etapie kontrli nie dowiedzialem sie, poniewaz w pismie kuzynowi napisano, ze nie jest pracownikiem wiec nie bedzie poinformowany itp..ale jedna dobra sprawa sie wydarzyla po tej sprawie- spotkalem na ulicy jednaznajoma z Maca ...tak po 2 mcach ..i powiedziala mi, że kierownik zostal zwolniony za przekrety i ot...moze czasami oplaca sie byc zlosliwym i skladac skargi nawet aninimy nawet przez kogos innego ludzie nie badzice debilami- nie robcie w tym syfie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qllcia
Czesc! Tez chce isc do pracy do McDonalda aby zarobic na studia i stancje. Wie ktos moze czy w Lublinie sa jakies miejsca pracy tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do : Qllcia
Trzeba zajsć i zapytać . Ale ciężko będzie zarobić na studia i stancje w maku można liczyć na góra 3/4 etatu niestety wolą mieć 60 pracowników ( 60% to tacy na 1/2 , 35% to 3/4 etatu a cały etat mają menadzerowie i niektórzy pracownicy którzy liżą dupę dla kierownika ) dla porównania 3/4 etatu na dni to ok 800zł w czerwonej koszulce :) więc cały etat to ok 1000 zł daj Boże . Niestety MC to syf awanse nie dostają ogarnięci ludzie a Ci którzy liżą dupę dla menadzerów , asystentów i kierownika oczywiście jak kierownik rozrywkowy to łażą sobie pić razem a co łatwiejsza panienka to i na pukanko się złapie :) . Paranoja jak jesteś pracowita czy pracowity to szukaj gdzie indziej pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilyann
Mam pytanko. Chciałabym zacząć pracę od tego roku akademickiego i stwierdziłam, że mak będzie dość dobrym miejscem na początek. Wiem, że to nie łatwa praca, a zarobki no...ekhem.... ale są;p Jednak mam pewne obawy jeśli chodzi o grafik. Patrząc przyszłościowo chciałabym tam popracować no co najmniej 3 miesiące i zastanawiam się czy dostanę wolne np na cały tydzień, np na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lilyann
teoretycznie to nie ma problemu ale w praktyce to nierealne oczywście to zależy od ''persnonalnej''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabass33
zawsze mozna isc na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloss
No to długo się nie porobi. A na święta to idą tylko z najdłuższym stażem a nowi hehe będą pracować w święta i to do późna.Jak już chcecie pracować w MC to najlepiej jakiejś galeri lub centrum handlowe tam w święta nie czynne i MC też nie działa to jedyne rozsądne rozwiązanie jeśli chodzi w wolne w różne święta lub dni wolne od pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba18
Witam wszystkich! Mam do Was pare pytań, ponieważ zastanawiam się nad pracą w mcd... Mianowycie, czy jest możliwość pogodzenia pracy, z normalna szkołą? np. Pracuje od 16 do 22? Ile bym zarabiał w Warszawie? No i jak dowiedzieć się wgl czy potrzebują ludzi do pracy, mam podejść do Pani przy kasie i się o to zapytać? PS. mam ukończone 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do : kuba18
To zależy zawsze wpisujesz swoja dyspozycyjność możesz zaznaczyć że np w sob i niedz możesz robić 10-12h i w tyg od 16 do 22 . Oni wolą ludzi z max dyspozycyjnością . Co do zarobków to ja nie pracuje w WWA ale tam mniej niż 10zł h bank nie ma . Wejdź sobie na stronę mcdonald's tam są dwie opcje praca i jakaś tam wejdź w prace i będzie oferty pracy zaznaczasz WWA i wyskoczy Tobie gdzie potrzebują obecnie mozesz tam wysłać CV . Albo opcja druga wejdź w zakładkę restauracje mcdonad's wybierz te z WWA i tam na pewno są nr kom i dzwoń :) jak masz jakieś pytania to pisz odpowiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca, praca. praca
jest jakaś rozmowa kwalifikacyjna w mcd? no i jak mnie przyjmą to jak to wygląda, jestem facetem rozumiem, że ide na kuchnie i robie kanapeczki itp itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do : praca, praca. praca
Ja osobiście byłem na ''castingu'' to pytali a czemu chciałby Pan pracowac w naszej firmie czy chce sie uczyć itp itd . Jak Cie przyjmą to dadzą skierowanie na badania zrobisz zanosisz zwracają kasę za badania podpisujesz umowę na okres próbny 1 dnia to posiedzisz sobie popodpisujesz kilka dokumentów , przeczytasz standardy dostaniesz test... a później albo do domu albo na przyuczenie będziesz musiał zaliczyć sobie wszystko serwis , mcdrive , kuchnia , lobby ( sala ) . Teoretycznie pracownik powinien pracować rotacyjnie w praktyce jest tak ze pracuje tam gdzie czuje sie najlepiej jeśli menadzerowie sa ok bo czasami są mendy i daja ludzi tam gdzie oni najbardziej nie cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggiio
w mc w Niemczech czy Austrii płacą 1000 euro miesięcznie :P i do tego nie trzeba znać języka perfect :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×