Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość torun
proszę niech się odezwie ktoś z torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TROJMIASTO NOCKA
w kazdym maku jest zle to tylko pozory ze jest dobrze i zawsze tak jest na poczatku. nikt nie jest tam swiety kazdy obrabia kazdemu dupe a tymbardziej na dniu. Kazdy patrzy sie tylko na siebie a nie na innych. pierdolic Mc Donald's

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
nigdy do mc,donalds.ja pracowalam w olsztynie kolo dworca koszmar kierownictwo do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
to big gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
pracowalam tam koszmar gnebia czlowieka niech ktos sie tym zajmie.menagerami z olsztyna bo robi co chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
zostac instruktorem to pryszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
szok co ty pierdolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik
mac to chujostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix
Masz coś do managerów z Olsztyna Lamusie??? Jestes ciotą i nie masz sił ani zapału do pracy i wymiekasz hahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
no i jak ktos sie zdecydowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
nie wymiekam bo wytrzymalam tam prawie 4 lata.to bagno/z ktorego mc jestes.ja z lubelskiej.szukaj se konkretnej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
no co nie masz nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McNiewolnik
Faktem jest że McWyzysk to norma w każdej budzie, jak się chce troche więcej zarobić to trzeba nieżle zapier...ać czy to po godzinach czy to nan nockach a i tak cię wydymają na godzinach szczególnie jak sie jest mgr. Zadko sie zdaża żeby kierownik zmiany wychodził do domu zgodnie z grafikiem. Stawki banalnie niskie w tych czasach robotnik fizyczny zarabia wiecej niż manger w McD. Jedynym pozytywem tej pracy są ludzie i spoko atmosfera, ale jak tak dalej będzie to w tej firmie ędą pracować tylko konsultanci, kierownicy no i ewentalnie asystenci,(kierownik na srewisie, asystent na drive i konsulant na kuchni buchaaa :-))))) Ps Mam nadzieje że już niedługo zmienie prace. Pozdr dla wszystkich z McD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
co tam big mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McNiewolnik
Kto wie ile zaraiają konsultanci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
no wlasnie jakie sa stawki w mc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co
dlaczego tam pracujecie, jakie macie wykształcenie, ile lat? piszecie, że wyzysk.....dlaczego tam tkwicie? nie czepiam się, po prostu pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TROJMIASTO NOCKA
mc to wielki syf robie 3 lata na nockach i zamiast sluchac sie menagerow to oni sie nas sluchaja. potwierdze ze menagerowie nic nie robia i szukaja dziury w calym... czepiaja sie i wynosza wszystko co sie da tymabrdziej na nockach bo jest malo pracownikow i nikt tego nie zauwazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarynkaM123d
Hej wam, postanowiłam napisać, ponieważ widzę że wiele osób siedzi w tym temacie;) studiuję w Krakowie i mam troszke wolnego czasu, z racji tego chciałabym iść do pracy. Chciałabym pracować na 1/2 etatu np cały piątek i po 3 albo 4 godzinki w jakieś dni w tygodniu. Wybór padł na Maca, z racji właśnie tych elastycznych godzin, chyba że tak nie jest? Tzn czy jeśli mówię że chciałabym pracować w tym i tym dniu, to tak jest do końca czy ktoś mi to zmienia potem? Druga sprawa, chciałabym się tam zatrudnić na 3 miesiące, czy mogę tak, czy na stałe? WIem też że kokosów się tu nie zarobi, jednak może ktoś wie, ile pieniążków zarabia się w Krakowie? Aha, i dużo tu czytałam, że są jakieś egzaminy, czy cuś, tzn że trzeba wiedzieć ile bułka waży, ile sałata itp, czy ma to ktoś na kompie? Jeśli tak proszę o przesłanie na meila: Katarzyna.m@interia.pl. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi egzaminami to
mnie rozwalilas :D Seryjnie w tym temaciektoś takie glupoty pisal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarynkaM123dd
sorki, nie egzaminy, nie wiem jak to nazwac, ale jakieś podobno rzeczy czy cuś dają i trzeba się tego uczyć, a potem nie wiem jak to jest sprawdzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boka nieboka
masz KOSY a nie egzaminy wszystkie papiery dostaniesz tzn materialy do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guptas
A ja pracuje w macu i nie jest zle, zalezy od ludzi. Kasa tez nie jest az taka zla -z nadgodzinami mozna wyciagnac kolo 2000, na poczatku wiadomo zaczynasz od kuchni a potem przechodzisz wszystkei inne stanowiska no i jest mozliwosc dostania pensji i szybkiego awansu wiem po sobie. a co najwazniejsze grafik masz elastyczny sam sobie go nawet mozesz ulozyc, a prawo pracy jest przestrzegane. Troche ciezko jest ale idzie przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesuafa2000
spr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesuafa2000
ja pracuje od ponad miesiaca w maku. est ciezko. najgorzej jak jest sie z pojebanymi ludzmi na zmianie:( ktorzy za mocn przejmuja sie swoja rola. jak placa to nie wiem. jutro 1 wyplata to sie dowiem czy warto dalej tak sie urabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesuafa2000
co do tego ze niedlugo beda tam pracowac sami managerowie i kierowicy to sie zgadzam. ludzie rezygnuja, niektorzy po pierwszym dniu uciekaja. i stali pracownicy rowniez szukaja lepszego zajecia. ale w sumie od czegos trzzeba zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix
do "były pracownik" Ja z maca na lubelskiej.. dobry jestes 4 lata moze 4 dni cooo???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix
dobre 2000 tys w macu hahahahahahahahaha 2000tys mozesz wyjąć na stanowisku II asystenta a nie jako zwykły cieć..Max 1000zł przy długim miesiącu jako zwykły pracownik Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×