Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość maggot
w Warszawskich McDonalds stawka od 1 września wynosi 10zl brutto za godz + 25gr za obuwie i 25gr za pranie odzieży dodawane do każdej przepracowanej godziny, czyli razem wychodzi 10,50zl brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo2
Zima -> obojetnie jakie aby były czarne i zakrywały stopę i to wszystko nie inwestuj za dużo bo i tak po 2 miesiącach ci się na 100% rozwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima89
Cosmo2---> dziękuję bardzo , tak zrobię ! Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Podobno nie w każdym MC jest taka stawka 10,50 w Warszawie. W tym MC gdzie ja pracowałam w zeszłym roku jest 8,50 brutto. W Wilanowie płacą nawet 11,50 brutto. To podobno zależy od kierownika restauracji. W warszawie teraz podnieśli stawki - w Realu płacą 9 PLN do reki za godzinę. Najlepiej pracować w sklepie obuwniczym pensja + premia co miesiąc od 100 PLN w zwyż. Lekka i fajna praca. Ludzie też spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja się o cos spytam: dostaje się całe ubranie robocze, czy tylko jakieś poszczególne jego części? Co wchodzi w skład tzw wyprawki dla pracownika przyznawanej przy zatrudnieniu? Buty udało mi się dzisiaj kupiś: a w zapasie pożyczyłam już ze trzy pary od rodziny:). I tak, czytam, że skoro na krótko starczają, to chyba pojadę i dokupię kilka par od razu, bo ładne i tanie... Pozdrawiam wesoło wszystkich pracowników Mc Donald\'s !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 g cebuli moczonej
joac dlaczego podpisujesz sie jako jaoc a nie joc albo kos ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 g cebuli moczonej
poprawka ksywki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 5 g cebuli moczonej
eee nie da sie zrobic przecinka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joac - dostajesz spodnie (2 pary), pasek, koszulki (dwie) i czapeczke. Jesli zgubisz albo zepsujesz to nie martw sie, zawsze sie wymeczy u personalnego :P Co do obuwia - faktycznie jest z nim tragedia. Ja kupuje pare za para i konca tego nie widac :/ Bez znaczenia czy dobre markowe czy tandeta za 20zl - 1 lub 2 miesiace i po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo- jesteś dla mnie niezastąpiony. Powiedz mi jeszcze czy: -rajstopy mam kupić sobie sama( i jaki kolor) -co podczas pracy robię z dokumentami i telefonem, portfelem...Przeczytałam już że kradną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopoki nie bedziesz managerka i nie bedziesz zasuwala w spodniczce to nie ma znaczenia jakie rojstopy bedziesz miala :) Generalnie jest zasada, ze maja byc \"w stonowanych kolorach\", ale nikt na to nie zwraca uwagi. Portfel, mp3, klucze itp. mozesz zostawic w swojej szafce w szatni (zamykanej oczywiscie na klodke). Albo mozesz oddac do depozytu w pokoju managerskim (przy czym wszyscy wrzucaja swoje kosztownosci do jednej szafeczki :P ). Mnie nigdy nic nie ukradziono, ale mojej kolezance ktos dziabnal mp4... Rzecza oczywista jest, ze w pracy nie mozesz miec przy sobie telefonu komorkowego ani portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka87
hehe śmieszni jesteście z tymi butami:P ja pracuje w KFC juz od ok pół roku a mam jedne i te same buty;) nie były wcale drogie a jak narazie nic im nie dolega a naprawdę czasem jest tyle biegania w pracy, że szok. kuoywać kilka par na zapas?? phiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
Nie wiem co wy za buty kupujecie , moje starczaja (jedna para ) na ponad pol roku i nei sa to jakies drogie buty ( 60 zł) , nei iwem co wy w tych butach robicie , że aż tak wam się niszczą ;) Łeee od jutra nowe kanapki i sałatki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzeracz
bedzie mozna wyrzerac fete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqaqadqw
Wkrótce ma być u nas kontrola, kilku osobom odjebało włącznie z licencjobiorcą i zachciało im się postępować zgodnie z zasadami jakich to każdy MC powinien przestrzegać i powiem tyle, że są one pojebane, po 1. pogorszyła się jakość produktów, po 2. czas oczekiwania na zamówienie wzrósł kilku krotnie od 4x do nawet 5-6 albo i więcej, naszczęście od września za często tam już nie pochodze. Dzisiaj po pracy, godzina 23, zamówiłem sobie 6 nugetsów dla siostry, czekałem na nie jakieś 10 minut, przy czym nie było żadnej kolejki. Te kosy to też są żałosne, musisz wiedzieć, że w tosterze bułka ulega kompresji, 3mm, albo skąd nazwa 10:1 lub 3:1 mięsa, ile waży rożek z wafelkiem i bez!!, normalnie to to nie jest. w poprz. miesiącu jak zacząłem, to za 23,5 h dostałem dokładnie 147zł na ręke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqaqadqw
co do spodni to u nas dostaje się tylko 1 pare. buty mam za 20zł i cały czas są ok, narazie dopiero 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smack
qqqqaqadqw - idz do piły tak od 2 lat wszystko jest w 100% zgodne ze "standardami" za to nikt tam nie chce pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smack
qqqqaqadqw - idz do piły tak od 2 lat wszystko jest w 100% zgodne ze "standardami" za to nikt tam nie chce pracowac za to niby jestesmy caly czas w 1 - dziesiątce w polsce....i po chój to nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocniki w macu
kurwa spierdalajcie z tego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutka21
czesc czytajac to jestem w pelnym szoku pracuje w mac od roku i nie narzekam moja pensja jest dosc wysoka a i warunki sa ok malo tego za szopera mozna dostac duzo kasy wystarczy tyl;ko dobrze pracowac dodatek do pensji tez o ile rastauracja ma dobra opinie. a co do mopa to chodza tam tylko ci ktorzy nie potrafia sie zorganizowac i powiedziec ze nieprzszli szorowac podlog tylko rozwijac sie i maja checi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowa
Hej Ludzie!!! Pracowalam w Mc-u 3 lata i uwazam to za niezla szkole zycia! to byla moja ulubiona praca mimo ze wczesniej narzekalam, ale patrzcie na plusy na poczatek jesli potrzebujesz kasy tylko dla siebie to jest ok. Masz umowe o prace wszystkie swiadczenia, ubezpiecznia,zdrowotne itd. premie, urlop platny, i licza ci sie lata pracy czego chciec wiecej na poczatek,przy okazji mozliwosc poznania naprawde fajnych ludzi!!! Patrzcie na plusa zadna praca nie hanbi, a lepsza taka niz plaszczenie dupska w domu za przeproszeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowa
Do Nocnikow ww Macu: Jak macie gadac takie bzdury to lepiej nie piszcie wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogóle niewiem gdzie wy pracujecie? gdzie sa tacy managerowie którzy od własnego widzi mi sie uzależniaja wasze wyjście do toalety czy wydzieraja sie bez powodu. moze jest kilka takich okazów ale bez przesady. u nas w maku nie ma tak ze manager za przeproszeniem gnoi bez powodu. owszem ludzie maja rózne charaktery nie kazdy musi sie lubic ale nikt sie nie wyzywa na drugim. wbrew pozorom na głowie managera lezy równiez wizerunek restauracji i mozna po czesci rzec ze i ludzie którzy tam pracuja patrza na to jak sa traktowani wiec w czyim interesie lezy wzajemne niszczenie sie????nie wiem jakie wy brednie wymyslacie naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggot
wprowadziłem troszkę w błąd jeśli chodzi o wynagrodzenia w warszawie, w większości restauracji stawka do końca sierpnia wynosi 8zł brutto i po miesiacu próbnym 8,50, natomiast od 1 września wchodzi podwyżka o 17,65% (zasady zostają takie same czyli 50gr więcej po miesiącu próbnym). Do tego dochodzi 25gr za pranie ubrania i 25gr za buty (do każdej przepracowanej godziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novy
J pracuję w mc donalds w irlandii. PRaca jest tu spoko. na godz mam 8.65 euro. tygodniowo mam 350 euro. ale to dopiero początek. a i nie zaczyna sie od pracy na mopie. ja zaczołem od razu na kuchni. pracowałem czasami z mopem. a teraz mam pracować na kasie. a i pracują tam mili i fajni ludzie. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqix
to wkręc mnie tam do Maca do Irlandii bo tu nie ma sensu harować za tyle cały mesiąc za ile tam można tam zarobić a tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka555
nocniki w macu naoglądały się za dużo "Poranku Kojota", żenujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mick Ra...o
Szczerze, z własnego aż 4 miesiecznego (bo na Mc to i tak dużo) doświadczenia nie polecam pracy w tym pierdolniku.Przeklinam do dziś tych jebanych kapitalistycznych wyzyskiwaczy, mimo, iż od mojej pracy tam minęło już ładne 3 lata... Szukajcie wszedzie, ale nie tam. Lepiej jest już z dwojga złego np. w Sphinxsie, a wymagania też podobne, czyli żadne.Przynajmniej można się czasem poopierdaląc, a jako kelner troche dorobić z napiwków no i coś od czasu do czasu na boku opierdolić, jakąś szormę np.:))) Pozdrawiam Serdecznie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mick Ra...o
Chcę jeszcze dodać obiektywnie, że jednak z tym 500zeta za pełen etat to trochę przesadzacie:)) Ja tam na 3/4 etatu miałem spokojnie koło 700zł, chyba że realia się zmieniły i te kurwy teraz płacą mniej.Za moich czasów było bodaj 5.50 na dzień i 6 na nocki.A może to też zależy od restauracji... Chuj tam z tym zresztą.W każdym razie odradzam kategorycznie.Nie pracujcie dla tych skurwysynów:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mick Ra...o
%.50 - 6 zeta/godz rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×