Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość lalunia 111
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 111
Ja pracuję już kilka lat w maku przez całe studia i jakoś żyję, zgadzam się, że ta praca nie jest na stałe, ale na początek może być. To nie znaczy, że lubię tam chodzić, mimo, że jestem managerem to wcale nie chodzę tylko w niebieskiej koszuli i nic nie robie, ciągle staram się pomagać pracownikom choć nieraz mam dość. Choć przyznam się, że czasem szlak mnie trafia jak widzę tabun nowych osób do szkolenia. Wiecznie to samo gadanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety będzie tak zawsze, ze nowe \"tabuny\" ludzi beda sie prezwijaly przez ta firme. Ludzie przyjda i odejda a zostanie garstka desperatow. Desperaci tez kiedys odejda i tak \"w kolo Macieju\";) Jezeli firma by dbala o pracownikow, placila normalne pensje plus inne premie, nagrody za cięzka prace itp to nie bylo by takiej rotacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slavko
"tabuny" nowych coraz bardziej potrzebne...:) w Mc (krak) gdzie pracuje jako menager wprowadzili podwyżkę: 8.18 brutto 0-3 mies - 6.4netto 8.63 brutto powyżej 3 mies - 6.75netto 9.18 brutto instruktor, asystent finansowy 7.2 netto 11.18 brutto swing menager 8.75netto Do każdej godziny jeszcze 0.5zł na rękę za pranie ciuchów. Poza tym każda nad godzina 100% Propo ludzi to potrzebują ich wiiieleu. Wszyscy się zwalniają - w sumie się nie dziwie. Wakacji się doczekac nie mogą bo Mc zasilą "tabuny" nieletnich pracowników. Pozatym robota beznadziejna , no ale musze bo studiuje i potrzebuje troche $. Zrobie w tym roku stopień inżynierski i spadam stamtąd do jakiejś normalnej firmy. Podsumowując. Polecam na I, II, III rok studiów jak nie masz co robic, potem nie ma co tam siedziec - grozi chorobą psychczną, rozstrojem nerwowym i wogóle....świra dostaniej w najlepszym wypadku....:P Pozdrawiam!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabol
pierdolicie nie jest tam tak najgorzej tylko ludzie ktorzy nie sa nauczeni pracy tak mowia odrazu kokosow nie zarobisz ja tam pracowalem poltora miecha i nie narzekalem na zarobki hehehehe bo w pracy trzeba sie wykazac:P:P:P teraz jebie za granica za wcale nie lepsze pieniadze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje się za PIENIĄDZE a nie za JAŁMUŻNĘ.Ja moge pracować wszedzie, nawet sprzatać za przeproszeniem g*wna, byle tylko dobrze płacili. a tutaj link do ciekawego artykułu: http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/1,51220,3567161.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apacz
jeśli ktoś pracuje w McD długo, nawet jeśli jest tzw. managerem czyli po polsku brygadzistą, to w 100% jest człowiekiem, który boi się zmian. Bo już setki razy rzuciłby tę robotę, ale \\\'\\\'coś go tu ciągnie\\\'\\\'. To coś, to strach przed nieznanym... pozdrawiam wszytskich zachwyconych staniem nad grillem, wdychaniem oparów tłuszczu oraz mopujących podłogi w ósemkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeniusz 50
Mam zamiar podjąć pracę M.D .jestem na rencie . nie mam Wyboru .muszę mieć kasę na studia córki. mam być Konserwatorem. Prosze o pomoc. CO ROBIĆ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowałam tam pół roku .Nie było łatwo.Czesto panowała bardzo nerwowa atmosfera . Co do zarobków to teraz we Wrocławiu 8,50/h brutto na początek +premia , wieksze stawki na WEEKEND okolo 10zl/h , w umowie trzeba dokładnie zapisac swoja dyspozycyjnosc ja wpisalam tylko dni to zazwyczaj pracowalam do 24 powiedzieli ze nie mogę miec na rano ,bo nie mam dziecka ...a inne osoby maja co do nadgodzin w umowie pisze ze 40 godzin ktore przepracujesz dodatkowo beda opłacone normalną stawką ludzie wymagaja tak od pracownikow zeby robili 5 rzeczy jednoczesnie ale sa plusy tej pracy schudłam 7 kg :) jak macie jakies pytania to piszcie na e-maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje 22
pomocy mam stala prace ale poszukuje dodatkowej bo z czegos musze sie utrzymac mam 22 lata i chcialabym sie przyjac do maca co o tym myslicie dostasuja mi grafik do mojej teraznijszej pracy i ile placa dokladnie w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W KRK jest duzo Mc\'s ktore poszukuja ludzi do pracy, m.in. w Kraków PLAZA czy tez w M1. co do stawki to w Krak narazie jest tak -przez pierwsze 3 miechy masz 7zl brutto / h + 0,5 zl netto (pranie i buty) -po trzech miesiacach bedzie juz 7,5 brutto + 0,5zl netto (PiB) ale od marca zmieniaja sie stawki -i tak nowy przez 3 m-ce bedzie mial 8 brutto + 0,5(PiB) -a po 3 m-cach 8,5 brutto + 0,5 (PiB) co do grafiku to mysle ze jesli powiesz ze mash procz tej jeszcze jedna (glowna) prace to beda Tobie dostosowywac graf (przynajmniej ja tak miala, ale na dluzsza mete to jest dosc karkolomny wyczyn, ja wytrzymalam w dwoch pracach - ok 300h/m-ac - tylko rok) chyba tyle PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eugeniusz 50 - absolutnie nie bierz tej pracy bo po pierwsze nie zarobisz dużo a po drugie narobisz sie jak glupi bo tam nie ma stania jak jest juz zrobione - musisz cos robic. A moze córka pójdzie sama zarabiać...?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem dodtac, ze konserwator to ogrodnik, który kosi trawkę oraz zbiera psie kupy z trawnika,a w zimę odsnieża, sprzatacz myjacy podłoge na lobby oraz w wc i wiele innych - nawet mozesz stac na kuchni jak nie bedzie ludzi do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Eugeniusz 50 jak jesteś na rencie, to siedź w domu. Renty za darmo nie dają. Córka niech sama idzie do pracy. Znam bardzo dużo osób, które uczą się i pracują !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia20l
jestem w wawie od 2tyg i nie mogę znaleść sobie pracy. poskładałam cv gdzie tylko sie dało i nic! nikt sie nie odzywa!chyba będe zmuszona pójśc do McD ale czytając wasze opinie boje sie tam iść. jeszcze niedawno pracowałam w pewnej hurtowni spożywczej ale nie w wawie. właśnie tam zobaczyłam co to znaczy wykorzystywanie ludzi. wszystko co było do zrobienia to musiałam ja robić bo kierownik chciał sobie porandkować z moją koleżanką. obiecałam sobie ze nie pójde już nigdy do takiej pracy! wytrzymałam tam pól roku. przyszłam tu w nadzieii znalezienia lepszej roboty. niestety roboty brak a kasa się konczy. czy w mcD naprawde jest tak jak mówicie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka_87
sylwia, lepiej już do kfc niż Mc. Zdrowsze jedzenie (prawdziwe a nie odgrzewane mrożone), mniejsze wykorzystywanie, ekipy zapewne też fajne. Ja pracuje w Olsztynie i nie narzekam (co prawda na pewno dałoby sie lepiej trafić ale studiując dziennie ciężko pracować gdzieś indziej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijkax
Alutka, tak się składa, że niedługo będę poszukiwała pracy w Olsztynie i myślałam właśnie o KFC lub MCD. Powiedz czy są tam wolne miejsca pracy i jakie stawki? godziny pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka_87
ale na pewno w Olsztynie można znaleźć inną, lepszą pracę niż tu.... akurat jak ja szukałam to po pierwsze musiałam dopasować do studiów a po drugie akurat nic nie mogłam znaleźć, taki sezon był (dokładnie rok temu). Powiem tak - ja pracuje w kfc i pizza hut, w centrum Olsztyna. Grafik można dostosować w zależności od potrzeb, praca w zależności od możliwości 3-4 lub 5 dni w tyg.po 7-9 godz. problemem są zmiany zetkowe, czyli do zamknięcia - po 23. nie zawsze sie ma dogodny powrót to domu, ale jak sie chce pracować to nie można patrzeć na takie "drobiazgi". Posiłek pracowniczy 1zł, w tym mała pizza lub zestaw z kurczakiem lub kanapką. Stawka wiadomo nie zachwycająca.. mam 8 zł nie ma rękę, ale do tego dochodzą premie, jakieś dodatki. tragedii nie ma. (choć wg. nie to praca głównie dla dorabiających studentów bo utrzymać się z tego normalnie ciężko). Miejsca oczywiście zawsze są - jedni odchodzą, drudzy przychodzą, duża jest rotacja. Ale odchodzący z niezadowolenia to nikły procent;P) Co do Mc to nie orientuje sie - ale na pewno lepiej iść do kfc. Atmosfera fajna, generalnie z większością sie dobrze pracuje, kierownictwo też ok. Także jak już naprawdę nic innego nie znajdziesz - zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijkax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijkax
alutka_87, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Kilka razy byłam w KFC przebywając w Olsztynie:D i już wiem, która to dziewczyna z obsługi jest taka miła;) Mam jeszcze trochę czasu na poszukanie czegoś lepszego, ale kto wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka_87
tu wszystkie są takie miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvdsgfdsgdsgfdsg
NIE IDZCIE DO MAKA! TO NAJGORSZY POMYSL JAKI MOZE BYC! LEPIEJ JUZ NA SERIO KFC ALBO COS INNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekota
Podniecacie sie niezdrowo 650 zł miesiecznie...Naaawet gdyby to było 1500 zł miesiecznie a nie jest, to popatrzcie ile zarabiają Wasi odpowiednicy w UE?Np w Niemczech albo we Francji?Czym Wasza praca różni się od ich pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka_87
no ja mam 650 pracując ok 3 dni w tygodniu.......generalnie w kfc 800-1000-1200 w zależności od godzin, premii. ale wiadomo, za granicą więcej płacą ale tam są inne podatki, inne koszty, inne obroty, inne ceny.... ciężko porównywać. ale już tesco się zbuntowało przeciw takim różnicom płacy tu i za granicą wiec może kiedyś się te różnice i w innych sieciach zaczną niwelować.... (ale pewnie do tego czasu już zapomnę że w takiej pracowałam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Do : alutka_87 : Czy w KFC jest teraz premia gwarantowana wypłacana co miesiąc czy tak po uważaniu jak rok temu? Ja tam pracowałam 5 miesięcy i ani razu nie dostałam premii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka_87
po uważaniu... plus premie dla 3 kasjerek za największą sprzedaż promocyjnych produktów. ja swoją dostałam po 2 czy 3 miesiącach, bo po pierwszym mało kto ma szanse, choć bywa i tak. I co miesiąc prawie dostaję. I raczej stosunkowo dużo osób dostaje premie. nie jest tak że jak sie nie jest wybitnym super pracownikiem, nie podlizuje się menadżerom itp to sie nie ma szansy dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody16
Witam wszystkich. Czy z osób, które pracują w MC, może ktoś orientuje się czy w przyszłe wakacje również będzie organizowana akcja" Zarób na wakacje" ? I jeszcze jedno pytanko, może ktoś będzie znał na nie odpowiedź. Otóż jednym z wymogów jest ukończenie gimnazjum. Niedawno się dowiedziałem, że osoby które ukończą taka szkole i maja 15 lat również mogą podjąć pracę. Czy to obowiązuje również w MC? Znam osobę która ma urodziny we wrześniu, a też chciała by skorzystać z tej ofert pracy. Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×