Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość pijana_sikawkowa
mlody 16 pracowalam w tam tym roku w Mc w rym programie, musisz miec ukonczone 16 lat i skonczone gimnazjum,nie mozesz miec tylko ukonczonego gimnazjum a masz dopiero 15 lat(bo ur w listopadzie na przyklad).Praca jako mlodociany jest troch dziwna, o wszystko sie musisz prosic bo nawet frytek postawic nie mozesz,i czasami dlugo sie trzeba bylo prosic zeby te fryty ktos wstawil.ale ogolnie nie pylo tak zle;) mam pytanie jakie stawki w MD w Silesi, albo na Stawowoej pracuje tam ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szop
A ja pracuje w Mc Donald's w Amsterdamie i zarabiam 6-7 tyś zł na miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szop
W weekendy tragedia: Czwartek od 19 do 03 Piątek od 20 do 04 Sobota od 20 do 04 Niedziela 12 do 20 Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szopa
ja pracuje w polsce za1200 zl i takiesame godz pracy ja ty a nawet gorsze 16-03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieeee
witam mam pytanie do pracowników w związku z tą kartą którą macie na tańsze kanapki i frytki srednie za 3 zl, czy macie teraz nowe karty?? bo ja jak pracowałam dostałam karte która była ważna do chyab któegoś lutego, i teraz się zastanawiam czy mogę nadal na nią kupować czy już nie? czy jest to sprawdzane czy kupowaniu? jeśli macie nową to napiszcie co macie taniej dzieki niej. doodam że od miesiąca już nie pracuje w mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firebatt
Na starą kartę już nic nie kupisz. Jest nowa, koloru zielonego i zamiast BigMac'a ma McChicken'a ;) Ponadto, nowa karta upoważnia dodatkowo do zakupu McRoyal'a za 4 zł ;) P.S. Pracuje w Mc grubo ponad pół roku i jak czytam niektóre posty to śmiać mi się chce ;) Tak na marginesie - jestem instruktorem, pracuję na 3/4 etatu, średnio 140-160h na miesiąc, moje ostatnie wypłaty: 890zł ; 970zł ; 1350 zł (premia xD ) McDonald's Gdańsk 04 OW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelikano
Nie wiem dlaczego Eugeniuszowi odradzacie stanowsiko konserwatora ... chyba , ze w waszych restauracjach konserwator nei jest konserwatorem hehe :P , a tak to nawet nei jest zla praca ( i to ne izadne sprzatanei kup , czy mopowanie a juz o staniu na kuchni nie wspomne , chyba ze w waszej restauracji tak jest to polecam ) !!! Eugeniusz jak masz mozliwosc to zaczynaj , w kazdej chwili mozesz przeciuez zrezygnowac jakby ci sie nei spodobalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja ... 3/4 etatu, 5 miesięcy pracy za mną, stawka z 7 zł brutto wzrosła do 9,50 zł brutto + 0,5 zł netto za pranie i buty, co miesiąc premia 150 zł, do tego możliwy shopper i jego premia, mam stanowisko instruktora...:) jak dla mnie bajka, przy ok 180 godz miesięcznie wyciągam 1400-1500 miesięcznie netto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
180 godzin to nie jest 3/4 etatu tylko etat i jeszcze troszke.. więc zarabiasz jak zwykły robocop w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia9876
Zamierzam podjąć prace w Mc donalds olsztyn na pl. Roosvelta, czy ktoś by mógł powiedziec jaka jest tam atmosfera, warunki pracy i czy tam jest tak źle jak jest opisane to na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie odradzam pracę w tej firmie- dobrze, ze trafiłas na to forum...przeczytaj je dokładnie jeszcze raz a potem zwróc uwagę na inne oferty pracy oczywiscie oprócz mac Donald\'s- dla desperatów, którzy nie maja pracy a musza ja szybko podjąć nawet lepsza praca jest w markiecie od tej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McD to syf - IRLANDIA
Pracuje w McD w Irlandii, stawka godzinowa wg placy minimalnej i ani grosza wiecej, tj. 8,65 €/h , manager ma 9 €/h, smiech na sali, ludzie zapieprzaja jak glupi, a juz najbardziej polacy, bo sie boja o utrate pracy, Irlandczycy juz sie wycwanili i ostatnio juz tylko polaków przyjmuja bo nikt inny im za takie grosze nie chce tak zapieprzac jak nasi. Smutne ale prawdziwe. Ja pracuje na part-time, 2 dni w tygodniu (w zupelnosci mi to wystarcza, tylko kwestia czasu jest moje pozegnanie z tym obozem pracy), i smiac mi sie chce jak widze tych naszych biednych rodaków, wiecznie narzekajacych i klócacych sie ze soba, podpieprzajacych jeden drugiego, patrzacych sobie na rece, aby tylko utrzymac robote. W szczególnosci kiedy jest busy - wtedy trzeba miec tzw. motor w dupie - nasi i chinole zapieprzaja jak w ukropie, a to wszystko za ok. 1300 €/ m-c, to naprawde niewiele jak na irlandzkie realia; dla porównania irladnczyk-nierób, który sciemnia ze nie moze pracowac, na falszywych zaswiadczeniach lekarskich, dostaje za darmoche 350€/ tydzien, co daje 1400 €/m-c, a on nawet palcem nie kiwnie, tylko sie ludziom smieje w twarz, ze my zapier...my, a jemu z nieba spada. Z tych 1300€ nie ma szans zeby jakies powazne pieniadze odlozyc, mozna tak pare lat zapieprzac, a oszczedzi sie naprawde niewiele, jesli wogóle cokolwiek. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników McD, w Polsce i na swiecie - nie mozna tego inaczej ujac jak tania sila robocza badz biali murzyni - z taka praca nie mozna sobie ani na nic pozwolic, ani planowac przyszlosci. PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH - JESLI CHCESZ SIE POCZUC PONIEWIERANY, NIEDOCENIANY, NIEDOWARTOSCIOWANY I DO TEGO CIAGNAC OD PIERWSZEGO DO PIERWSZEGO STARANNIE ROZLICZAJAC KAZDY GROSZ PRZED JEGO WYDANIEM - TO JEST PRACA DLA CIEBIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze innych o to by pisali jak jest w tej firmie , niezaleznie od tego czy to jest Polsce czy w innym kraju...byc moze odwiedzie to innych młodych ludzi przed podjeciem tam pracy i tym samym zmarnowaniem sobie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana_sikawkowa
Czy wie ktos z was jaka jest placa w Md w Silesi-Katowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mi pomorze w wykonaniu listu motywacyjnego do mcdonalds ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdefefewfe
kurcze gdzie ty mieszkasz ze musisz napisac list motywacyjny?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotecki
pracuje w McD's tylko na zmianie nocnej i widzę to czego inni nie widzą np. wymianę frytury... masakra!! Cały ten Mak to jeden wielki syf! Pracuje tam tylko po to bo potrzebuje zarobić na studiów.. bez pracy mógłbym nie dać rady.. Kto nie mus tam pracować niech omija tę knajpę szerokim łukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja.....
A MOZE FRYTKI DO TEGO??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotecki - napisz jak zmienia sie fryturę;-) moze ludzie rzadziej beda sie delektowac frytkami , mac chikenami, fiszami i ciastkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzinka
Hej :) Pracuje w McDonald's od 6 miesięcy( od stycznia na umowie o pracę) . Trafiłam tam przypadkowo i nie żałuję tego:) Wśród ludzi panuje stereotyp, że praca w Macu jest przeraźliwie ciężka i nic nie wnosi do życia oprócz ciągłego zmęczenia...Fakt, bywają dni, że rzuciłabym tą pracę z miejsca( np gdy są kolejki jak w Prl-u i nie odchodze od kasy przez parę godzin:P ) Ale pomimo mojej złości i tak tego nie robię:)Poznałam tam fantastycznych ludzi, z którymi świetnie się pracuje i tworzymy zgrany zespół:) Nauczyłam się współpracy z innymi i dyscypliny:) W "moim" Macu oprócz pracy jest też kupa śmiechu, żarty, wygłupianie i suuuuuper atmosfera:) A do tempa pracy jaki panuje w mojej restauracji już się przyzwyczaiłam:) wiadomo, czasem jestem zmeczona i marzę tylko o pójściu do domu( ale w której pracy tak nie jest prawda?) ale zazwyczaj mam siłe na to by po pracy jeszcze iść ze znajomymi na piwo, do kina czy gdziekolwiek:)Także chyba nie jest tak źle?:) myśle że to wszystko zależy od atmosfery...od stopnia zgrania... od podejścia ludzi...jeśli każdy na każdego krzywo patrzy i tylko podkłada sobie świnie to wiadomo, że będzie się źle pracowało...u nas, nawet gdy jest ciężko i trzeba zapier...to nie brakuje poczucia humoru...wiem w tym momencie że nie jestem sama i że nie tylko ja zapieprzam....poza tym ta praca nie nadaje sie dla laleczek barbie z długimi pazurami, które tego nie dotkną, tamtego nie ruszą, albo dla panów którzy myślą że od razu po szkole średniej będę chodzić pod krawatem, z teczuszką w ręku( jak to ktoś wcześniej podobnie napisał) Plusem jest też to że praca jest elastyczna, dostosowuje się do mnie, kiedy potrzebuje wolne to je mam:) Wiadomo , każdy by chciał zarabiać kupe forsy , ale ja z moich zarobków opłace sobie szkołe i jeszcze wystarczy na typowo babskie zakupki;) i wcale nie kosztem mega zmęczenia, przepracowania, braku czasu na cokolwiek itepe itede.....to zalezy tez od kierownictwa, bo jeśli jemu zalezy na wykorzystywaniu to potem są takie opinie na forum jakie są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJW5
Hej... a nie wiecie może nic o McD w Jastrzę biu Zdroju (Zarób na ferie)? Proszę o info na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FVFV
Prawda jest taka, że to ludzie tworzą atmosferę i od ludzi tam już pracujących będzie zależało jak Ci się bedzie pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzinka- to nie zaden stereotyp ale takie sa fakty. Mozliwe, ze trafilas na zyczliwych ludzi albo...piszesz tak bo stoisz po drugiej strony barykady i musisz tam pracowac.Robisz dobra mine do zlej gry.Tak jak kiedys tutaj pisalem i sie powtorze- ja mogę nawet i g* sprzatac byle dobrze by placili a jezeli chodzi o Maca to kazdemu odradzam tam prace. Po pierwsze koropracja wykorzystuje jak moze ludzi, zadnych premi , zadnych innych chociazby nagród za ciezka prace a i czasami zdarza się fałszowanie czasu pracy - mnie kiedys okradziono z ok 300 zl pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d o r o t a k r k
MD to najgorsze gówno i trzeba byc prawdziwym desperatą, żeby tam pracować. Trzeba mieć naprawdę mocny charakter (oprczocz dobrego zdrowia). To nie jest miejsce dla wrażliwych panienek z paznokciami do nieba. Tam się z a p i e r d a l a za nied użą kase w porównaniu do wysiłku jaki włożysz w swoją pracę. Jak ktoś jest słabszy (psychicznie i fizycznie) to "ci na górze" i życzliwi koledzy mogą to wykorzystac i wyładowywać swoje frustracje na tkaiej osobie. Pracowałam tam przez jakiś miesiąc w zeszłe wakacje i to straszny syf jest. Naporawdę juz lepiej i więcej płaca w takiej biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakAlfred
Okil fryture wymienia sie tak: - spuszcza sie stary olej , do wiaderka , poźniej przelewa sie to do beczki , następnie czysci sie komore , jak jest wszystko OK uzupelnia sie wszystko nowym olejem... W naszej restauracji fryture wymienai sie co 1-2 tygodnie ... Wedlug mnei nei ma w tym nic nadzwyczajnego , chyba ze o czyms nie wiem , co do samego oleju , to jest on najwyzszej jakosci , szkoda ze takiego nei ma w sklepie , bo chetnei sam bym go kupil ;) i nie piszcie mi tu ze to jakosa tam nei wiem chemia , sklad oleju jak i kazdego produktu McD , jest na pudelku , kto czytac potrafi ten wie jak to wyglada ... Wiadomo , ze zywnosc z McD do jakis nie iwme tam super nei nalezy , ale ludzie bez przesady, na pewno jest to lepsze jedzenie od budek z kebabami i hamburgerami , przynajmniej wiecei co jecie , clay czas od tych samych dostawcow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie cos moze o czasie pracy? Ile godzin składa się na pełen etat i czy mozna wziąć nadgodziny? Teoretycznie jeden pracodawca nie morze zatrudniać pracownika na wiecej niż jeden etat(zgodnie z prawem pracy), jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantastyczna
Niedługo zaczynam w maku. Jestem lekko przerażona bo nie wiem co mnie czeka (niektóre komentarze są przerażające :P) Pewno sama wyrobie sobie zdanie na ten temat kiedy zaczne tam prace. Ale mam takie pytanie ( do osób które uważają prace w maku jako samo dno): Jaka jest najlepsza praca dla osoby studiujacej dziennie?? - gdzie można zarobić pożadną kase pracując ze 3 dni w tyg ?? POZdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitaquo
Nareszcie trafiłem na forum o MD :D Podobno Mc zatrudnia nieletnich(16-18) w okresie ferii zimowych i wakacji. 1.Ktoś skorzystał już z tej oferty? 2.Wie ktoś ile można zarobić? 3.Orientuje sie ktoś jak tam McDonald Opole? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana_sikawkowa
Pitaquo pisałam juz o tym wczesniej czytaj uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitaquo
Aha, no tak :P tw. pozostaje pytanie jak stawki dla nieletnich? I jak tam MD Opole? Sorry jeśli o tym tez była mowa ale wygadaliście już 39 stron :D Tw. pytanko podstawowe: Czy nieletniemu jest łatwiej/trudniej ubiegać sie o te stanowisko? Rozmowa kwalifikacyjna jest trudniejsza/łatwiejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×