Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gilda

Seans dietowy

Polecane posty

Wiesz, ze mną to jest tak: diety nigdy nie utrzymałam do końca. Raz jak brałam Adipex to wagowo nic nie schudłam, ale za to w cm mi poleciało (6cm z bioder w 20 dni). I szczerze mówiąc to mogę ważyć te 75kg, aby tylko wyrzeźbiła mi się sylwetka. Brzuszek mam ładny, moim utrapieniem są uda i pośladki. Postaram wytrwać w tej diecie do końca i będę informowała na bieżąco jak mi idzie, bez względu czy bedziesz nadal tu pisała czy nie, może ktoś będzie to czytał i w końcu się dołączy :) A co planujesz jeść po tej diecie?? Zamierzasz zacząć tą ryżową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....po tej diecie raczej zrobię ten drugi etap i potem 3 dni ryżu i jak zobaczę,że nadal mam trochę nadwagi to zacznę jeszcze jedną kolejkę tej dietki ;) ja też mam problem z udami i brzuszkiem sądze,że po kolejnej dietce mi się troche zmniejszy odwód uda, tak wogóle to ja mam tylko 160 cm więc chciałabym ważyć ok 55kg ale zobaczymy jak to będzie ja też codziennie będę się starała napisać jak mi idzie, super że mogę się z tobą tym podzielić to mnie bardziej dopingujeeeee!! dzięki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 170cm i jeszcze zanim poznałam mojego obecnego męża (a było to 2 lata temu) to ważyłam 62kg, więc 13kg przytyłam od tego czasu. Baaaardzo bym chciała wrócić do swojej dawnej wagi, ale zdaje sobie sprawe, że daleeeeka droga przede mna. Trwam w przekoaniu, że uda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam niedawno temu wruciłam z siłowni i oczywiście się zważyłam :) waga pokazywała 63,5 kg:) ale sądze, że ważę 63kg te pół kilo odejmuję ponieważ ciuchy i woda też coś tam ważą :) jestem verry happy;):):) dzisiaj także byłam na zakupach i kupiłam nawet 4 bluzki a nie tak jak kiedyś ledwie jedą i to w ostatnim sklepie w tedy to zawsze wracałam wkurzona i prawie z płaczem :> Co do dzisiejszego jedzonka to zjadłam rano 2 kromki z pasztetem a na mieście zapiekankę ale sądzę, że ją spaliłam bo troszkę się ochodziłam potem wróciłam do domku zrobiłam 2 tosty z serem i wyleciałam na siłownię tam spędziłam 2,5h więc sądze,że też to spaliłam :) miałam sobie wynagrodzić i zjeść jakiegoś loda ale nie wiem dlaczego nie miałam apetytu ://..............a odchudzać to się jeszcze będę czyli kokolejną dietkę rozpocznę w wtorek !! Anulcia widzę,że mąż cie nieźle rozpieszcza aż zazdroszczę!!no ale teraz to musisz się wźiąść w garść i trzymać się dietki :) jak tam wogóle pierwszy dzień ?????????? pozdrawiam!!!!papa;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viky
Brrrr zachęcił mnie Twój sukces, też spróbuję tej diety, bo ostatnio miałam wilczy apetyt i nieco mi się przytyło. Muszę tylko poczekać kilka dni aż opróżnię lodówkę z tego, co się w niej znajduje (na szczęście wszystko zdrowe i dietetyczne :-) ) mam nadzieję, że też uda mi się troszkę zrzucić, chciałabym 5 kilogramów powodzenia w dalszych zmaganiach z tłuszczykiem, Tobie, Anulci i przede wszystkim sobie ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu porażka... Nie wiem jak przejsć przez te jabłka :( Jestem cholernie głodna po nich!!! Ogranicze po prostu jedzenie i juz :) To mi lepiej wychodzi niz jakies dietky i ich zelazne reguły. Brrr => to ile w końcu schudłaś?? Zastanawiam się nad dietką South Beach, co o niej sądzicie? Nawet kupilam na Allegro ksiazke o niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Viky mam nadzieję, że ci się uda , ja ją zacznę dopiero w wtorek aby pozostawić sobie dzień soku pożeczkowego na weekend!!trzymam kciuki :):):) anulcia .......nie martw się dla mnie pierwszy dzień też był nie do przegryzienia!!!! ja też przerzucę się na SB po drugiej kolejce dietki ale wcelu utrzymywania wagi i zmienienia moich nawyków żywieniowych :) w czasie tej dietki to schudłam 4kg a tak od samego początku to 6kg, jutro to już będę pilnować co zjem! anulcia mam nadzieję,że będziesz jeszcze tu zaglądać mimo,że nie będziesz stosować tej dietki??? ja już idę lulać bo dzisiaj miałam bardzo zabiegany dzień;) DOBREJ NOCY I TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viky
Co u Was słychać? Brrrr, jak dalsze odchudzanko? zaczęłaś, kontynuujesz, planujesz? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA1972
WITAJCIE DZIWCZYNY TAK SIE ZASTANAWIAM NAD TA DIETA PIERWSZY RAZ O NIEJ SLYSZE I CHYBA SIE SKUSZE AKTUALNIE JESTEM JUZ W DRUGIM DNIU DIETY OCZYSZCZAJACEJ TZN. JEM CIEMY RYZ NIELUSKANY- BRĄZOWY BO NAJZDROWSZY I NAJMNIEJ KALORYCZNY POLECAM ORAZ JABLKA ALE ROBIE Z NICH MUS I LACZE Z RYZEM DZIELE NA 7 PORCJI W CIAGU DNIA I FAKTYCZNIE SYTE I ZDROWE.GOTUJE SZKLANKE RYZU 4 JABLKA ROZGOTOWUJE NA PAPKE I TO LACZE PODGRZEWAM W MIKROWELI KIEDY JESTEM GLODNA TO WCINAM.OD UBIEGLEGO ROKU SCHUDLAM 10 KG AKTUALNIE WAZE 60 KG PRZY 168 .PIERWSZA MOJA DIETKA TO KAPUSCIANA KWASNIEWSKIEGO POTEM KOPENHASKA W MIEDZYCZASIE OCZYSZCZAJACE JABLKOWA I RYZOWA ORAZ 1200 KCAL.JUTRO OSTATNI DZIEN RYZOWEJ, WIEC POJUTRZE ZACZYNAM Z WAMI.POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA1972
BARDZO PRZEPRASZAM ZA LITERÓWKE MIALO BYC DZIEWCZYNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viky
Cześć Andzia! Ja też zaczynam tę dietę jutro. Mam nadzieję, że wytrwam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viky
Przepraszam za przekręcenie nicku. miało być: Cześć ANKA!!! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :):):) cieszę się coraz nas więcej:) witaj anka1972 :) skuś się, skuś na tą dietkę, naprawdę polecam ją!!! mmmm.. . jak ten muss jabłkowy smacznie brzmiiii mniam :):) pewnie sobie jutro zrobię ;) ja jestem na etapie trzecim czyli sam ryż ale te jabłuszko pewnie nie zaszkodzi! potem tzn od wtorku od nowa rozpocznę dietkę .......nie mogę się doczekać :/ Efekty mojego odchudzania nie tylko ja zauważyłam, nawet sąsiad który często wpada do mojego taty powiedział \\\"nie mogę wyjść z podziwu, ale schudłaś, niesamowie\\\" ....hehheheh;) ale on to zawsze coś miłego musi powiedzieć ! ale najbardziej to mi poprawiły chumor słowa jego żony, która zawsze jest oszczędna w pochwałach!!!! wychodzę sobie z pieskiem a tu ona mnie spotyka i się zaczyna: \\\"...o jeju coś ty z sobą zrobiłaś, jak ty schudłaś,co się stało z naszą Jadzią??...\\\" to ja na to \\\" uciekam, uciekam bo popadnę jeszcze w samouwielbienie i koniec będzie z moją dietą...\\\" a ona \\\" nie, nie biegnij idźź poooowoliiii!\\\" hehhehheh ;);):) ale się uśmiałam :) teraz zawsze jak będę miała chwile słabości to sobie przypomnę tą sytuację i chumor odrazu wróci :) tak poza tym dzisiaj nie byłam na siłowni :(:( ponieważ siedzę w konspektach i już mam tego dosyć ale cóż ... moje nogi troche nie przyzwyczaiły się do takiego dnia wolnego od wysiłku i podskakują cały czas pod biurkiem przy muzyce ehhhh :) ......pozdrawiam pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej...ja tez sie przyłącze...ale tą dietke co prezentujecie zaczne troszke pozniej za jakis tydzien...dzis nagotowalam sobie zupy z kapusty i narazie musze ja przemeczyc...ale mowie wam jest pyszna:)kolezanka mojej mamy powiedziala ze kiedys tez sobie ja ugotowala to nie mogla jej ujesc...a mi jakos smakuje... interesuje mnie jedna rzecz w tej waszej dietce...drugi etap...dwa dni kompletnego nic nie jedzenia czy jak?? pozdrawiam...i bede wpadac czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej eviaczek!!!:) super,że wpadłaś! ja też zaczynam dopiero we wtorek ponieważ jestem teraz na 3 etapie, a co do 2 etapu to możesz jeść co chcesz tylko w miarę zdrowego rozsądku hehhehe! .......ojjjjjjjj kapuściana zupa sorki ale przypomniało mi się jak ja się nią odchudzałam, wytrzymałam chyba z 2 dni i już pewnie nigdy do niej nie powrócę, mi nie smakowała :p pewnie talentu kulinarnego to ja nie mam hehheheh!!!........dlatego wszystkie osoby, które się nią odchudzają to podziwiam :):):) ciao!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka8888
dzieki brrr za zaproszenie, chetnie sie przyłacze bo ta dietka wyglada naprawde obiecująco, tak samo jak ty mam 160 cm wzrostu i jakies 6 kg do zrzucenia. zaczynam od jutra, zycze wszystkim powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka8888
normalnie nie moge sie juz doczekac az jutro zaczne:P:P mam malutka prośbe, mogłabys brrrr mi napisac ile kilogramów straciłas w poszczegółnych dniach i faxzach?? aha i czy wystapi8ł efekt jo-jo po zakończeniiu dietki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viky
🖐️ wszystkim! o jakich etapach piszecie, nie mogę się zorientować co to jest ten pierwszy, drugi itd... ja też zaczynam jutro, pozbyłam się z lodówki wszystkiego, co mogłoby mnie skusić i zaopatrzyłam we wszystko potrzebne do przeprowadzenia tej diety muszę zrzucić chociaż 2 kg na dobry początek, bo w tej chwili czuję się nieco pulchna :-) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka8888
Na początku masz napisane o tych etapach I etap trwa 5 dni, II- 2 dni przerwy, III- dieta ryzowa, dokładnie to jest rozpisane dlatego na bank bedziesz wiedziała o co chodzi:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część:) sorki, że tak długo się nie odzywałam, ale wczoraj całąąąą noc siedziałam nad konspektami do moich dzisiejszych praktyk a po nich przyszłam zdrzemnełam się na 2h i poleciałam na siłownię! mam nadzieję ze się nie obraziłyście się laseczki :/ ??? jak tam dietka czy któraś z was ją zaczeła??? ja chyba nie będę czekać do wtorku i chyba zacznę jutro! trudno będę miała dzień soku pożeczkowego na tygodniu i fioletowe ząbki heeehhehe!..........acha efektu jojo nie zauważyłam waga mi nie wzrosła:classic_cool:.............TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viky
Brrrr, ale jesteś dzielna :-) ja właściwej dietki jeszcze nie zaczęłam, bo muszę się uczyć i doszłam do wniosku, że lepiej dodatkowo się nie stresować. za to zjadłam dziś niezbyt dużo, na oko jakieś 800 kalorii, więc uzanję, że odchudzanie rozpoczęte. Na początku przyszłego tygodnia już na pewno "nasza" dieta! Do następnego napisania! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ping pong
dziewczynki moje kochane napiszcie mi o skutecznosci tej diety bo cchilabym jakas 5 dniowa od poniedzialku zrobic tylko nie wiem jaką blagam ok pozdrawiam i jescze raz dokladanie jak ona przebiega ! agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllo everbodyyy;) dzisiaj zaczełam dietkę i już wciełam 2 jabłuszka mniammm a i wreszcie się wyspałam, ledwie się zwlokłam z łóżka:P ale dzisiaj u mnie piękna pogoda aż chce się odchudzać!! witaj agatko🖐️ opis diety masz na samym początku na str 1 napewno się połapiesz:) ja schudłam w ciągu 5 dni tej dietki 4kg no ale muszę dodać,że chodzę często na siłownię:classic_cool: podczas tej dietki czułam się świetnie!!! i nawet nie miałam ochoty podjadać, acha jeszcze jedno po tej dietce żołądek mi się skurczył:):) i mniej jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Viky , 800kalorii to akurat w sam raz jak na dietkę a i przygotujesz sobie organizm do dietki pięciodniowej, więc czekam z niecierpliwośią jak się dołączysz, napewno będzie rażniej:classic_cool: !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ping pong
brrr al ja nie lubie kefiru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka8888
witam wszystkich:P a wiec jak narazie jestem mozna powiedziec po drugim dniu, jutro mnie czekają dwie torebeczki ryzu, czuje sie wspaniale ta dieta jest rewelacyjna. Nie powiem w pierwszym dniu było naprawde ciezko, wieczorem na jabłka patrzec nie mogłam tak miałam ich dość:P ale teraz jest super, nawet nie czuje sie głodna, zobaczymy jak bedzie dalej. Pozdrawiam i wielkie dfzieki za polecenie mi tej dietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ping pong
katarynka napisz jutro jak bo ja sie zastaanwaim czy wejsc od poniedzilku na te dietke ok napisz szczegoly czy cos zrzucilas pozdrawaim agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) chyba zaczne ta dietke od wtroku...zupa kapuściana jest naprawde dobra i moglabym ją jesc ale niestety mam po niej jakis cholernie wilczy paetyt...wiec zamiast zrzucic kilogramy pewnie przybralabym kilka a tego nie chce!!!te dwa dni jeszcze przemecze sie jakos a od wtorku zaczne tą waszą...tez chodze na silownie wiec mysle ze znów zaczne schodzic w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🖐️🖐️🖐️🖐️!!!! Ale wczoraj się ofukałłłłłłam , serwer mi przerywał cały czas i praktycznie żadnej wiadomości nie mogłam wysłać!! okropność i to był pierwszy dzień dietki ledwie wytrzymałam :>> agatko ping pong......:) miałam ci napisać wczorajjjj ale ten serwer mnie dobijał .......kefiru ja też nie lubię dlatego zastąpiłam go maślanką, ma nawet mniej kalorii :) możesz też zastąpić kefir jogurtem naturalnym:) katarynka8888 ........:) cieszę się, że ci się dietka spodobała :):):) masz podobnie jak ja pierwszy dzień też był dla mnie ciężki i na dodatek kupiłam sobie kwaśne jabłka :P ale przeżyłam. Na drugi dzień też się czułam świetnie, wogóle głód mi nie dokuczał a w czeci dzień to już masakra, dostałam komplrtnego bzzzzika;) nie mogłam ustać w miejscu , energia mnię rozsadzała :) a jaki humorek hehheheh;););) eviaczek...............:) ja też w czasie dietki kapuścianej miałam apetyt na wszystko więc znam ten ból, koło lodówki to ja prawie z płaczem przechodziłam a po tym wszystkim, po zrzuceniu tych upragnionych kg.........organizm tak się domagał cukru, że aż musiałam zjeść coś słodkiego nawet po północy ehhhhh! dlatego napiszę ci jeszcze raz, że cię podziwiam za to, że wytrzymujesz na tej dietce:):):) dzisiaj jestem cały czas przy kompie więc walcie śmiało ;) jak macie jakieś pytania........POZDRÓWKA❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×