Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gilda

Seans dietowy

Polecane posty

..........boshe jaki byyyk przepraszam miałooooo być trzeci dzień;);)SORKIII!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ping pong
ja przejde na 5 dniową ale na ta gdzie jednego dnia sie je warzywa drugiego owoce 3 kasze i rzy 4 mieso a 5 nabial nie lubie jogurow naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka8888
cześc wszystkim:) a wiec dzisiaj juz wypiłam 1 litr kefiru jak narazie 3 kg mniej:P juupi zobaczymy co bedzie dalej, tak się zastanawiam czy nie ominąć tego dnia z sokiem porzeczkowym i od razy zrobic dwa dni przerwy i przejśc do diety ryzowej, myslicie że to w czymś bedzie przeszkadzało?? pozdrawiam buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! witam ! moje modlitwy zostały wysłuchane i wreszcie się ktoś odezwał :):)🖐️ katarynko8888 twarzyszko dietki;) moim zdaniem sok porzeczkowy jest bezcenny w tej diecie, ponieważ jak sok z aronii posiada bardzo ale to bardzo dużo witaminy C, która podczas tej diety powinna być dostarczona!!! pewnie martwisz się katarynko, że nie wytrzymasz na soku, .....hmmm ja ci powiem, że nie jest tak źle dobrze się czułam podczas tego dnia aaaaaaaaa sok porzeczkowy wsadzony do lodówki pozbywa się swojej kwasowatości i jest pysznyyyy :):):). Jak tam tak wogóle humorek??? dopisuje ci ?masz jakiś dołek? czy bzika jak ja miałam??( ale to pewnie tylko ja jestem taka poszczelona wariatka hehhehe!!) takkkkk teraz powiem wam, że jestem już trzeci dzień na tej dietce i ubyło mi 1,5 kg trochę to wolniej niż w pierwszej serii no ale mój organizm jest cwanny i już przez te 12 lat odchudzania przyzwyczaił się i wie jak się bronić ale się tym nie przejmuję dam mu w kość na siłowni i przypomni sobie kto tu jest panem!!! :>> obecnie ważę 61,5 a jak dojdę do 59,5 to się rozryczę ze szczęścia pewnie będzie musiał mnie ktoś złapać jak zemdleję na tej wadze [ najlepiej by było aby jakiś przystojniak umięśniony, pełno ich w siłowni do której chodzę:P:P:P] tak tak 60 kg nie przekraczałam od wieków :):):O:D Dawajcie znać częściej dziewczynny o swoim istnieniu i werbujmy nowe towarzyszki do tej wspaniałej dietki CIAUUUU 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enough/
dziewczyny, przecież jeśli się traci 5kg w 5 dni, to wiadomo, że to tylko woda. Przyjmijmy, że zaotrzebowanie kaloryczne każdej z nas wynosi 2000kcal na dobę. żeby schudnąć 1 kg, trzeba nie zjeść 7000kcal. 5kg to 35 000 niezjedzonych kalorii. Ale jeśli nasze dzienne zapotrzebowanie wynosi te 2000kcal, to nawet jeśli byśmy nie jadły niczego, straciłybyśmy góra 1kg tłuszczu w ciągu aż 3dni. Przyłaćzyłabym się do Was, ale boję się jojo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kogo ja tu widzęęęę:):)😘 witaj enough/ ja na tej diecie schudłam w sumie5,5kg i to nie tylko widać na wadze, moje rozmiary się zmieniły biust z 102 -->98 talia 79-->70 passss 83-->75 no i bioderka z 99-->94 więc nie sądzę, że to tylko woda no i oczywiście staram się chodzić codziennie na siłownie tam nawet trochę sobie wyrobiłam mięśnie:) a efekt yoyo to zawsze może być po każdej dietce jeśli się nie pilnuje, ja po tej diecie , oczywiście jak schudnę to przejdę na SB dietę plaż południa i będę pilnować indeksu glikemicznego a siłowni czy basenu to ja sobie nigdy nie odmówię:) więc enough jak chcesz to się przyłącz a jeśli nadal się obawiasz to najlepsze wyjście to dieta 1000 kalorii lub SB dieta to sposób odrzywiania na całe życie nie tylko na skrawek :>.......ale wpadaj tutaj i dawaj znać jak ći idzie :)❤️:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........:o i wszyscy poszli lulać hmmmm to ja też w takim razie udeżam w kimono DBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enough/
Hej dziewczyny! przyłaczę się do Was choć moja dietka będzie inna (MŻ+ograniczenie węglowodanów+dieta niełączenia). Na razie świetnie mi idzie. Wmówiłam sobie, że nie chce mi się jeść i tak jest. Wczoraj zjadłam malutka kolację o 17. W nocy obudziłam się z głodu... non stop burczało mi w brzuchu, w dzień też, cho ć zjadłam te 700kcal. zjadłam 3 śliwki i jakoś zanśełam. Brrr: fajniutka jestes, bo wszystkich wspierasz i starasz się pomóc. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enough/
Może wiecie, ile kalorii ma 6 migdałów? nie mogę się nigdzie doszukac i nie mam pojęcia, ile to może ważyć. Myślę, że 100g to będzie ok.650kcal (tak jak inne orzechy).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enough/
Znalazłam: 1 migdał to 10kcal (jesli kogoś by to interesowało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim 🖐️ !!!! Właśnie wróciłam z praktyk ehhhh ! i muszę się wyspowiadać wam :o podjadłam, tak podjadłam a to tylko dlatego, że musiałam z domu wylecieć o 6H aby zdążyć na autobus :( i nic się nie napiłam i poprostu na lekcji fizyki, którą naszczęście tylko hospitowałam strasznie mi burczało w brzuch a i dzieciaki brały akurat o elektryzowaniu i myślały, że to sukno takie odgłosy wydaje podczas tarcia o laskę szklaną ...muwię wam poprostu obbbbciacccch :( 🌻 enough/ ty jesteś kochana, dzięki że wpadasz i widzę, że robisz postępy tak trzymaj, wież oglądałam kiedyś taki program naukowy i był on o grupie ludzi, naukowców którzy zamkneli się w kopule to jakby takie małe osiedle i udowodnili na sobie ,że osoby, które są wciąż głodne, tzn nie dojedzone ale dostarczają organizmowi odpowiednią ilość witamin i minerałów to poprostu dłużej ŻYJĄ i są zdrowsi więc jak czujesz głód to sobie wyobraź, że za to będziesz dłużej żyć ;) Migały i podobne nasiona to świetna rzecz i są taaaak zdrowe, więc nie wachaj się jak będziesz miała na nie ochotęęę tylko słonecznik ma dużo kalorii:)🌻❤️:) >>>>>>reszta dziewczyn gdzie jesteście ????mam nadzieję, że się nie rozchorowałyście po tej dietce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka8888
wtam wszystkich starych odwiedzajacych ten topik oraz Ciebie enough/, miałas racje brrrr ten dzien s sokiem nie był wcale taki najgorszy, dzisiaj mam dzien przerwy,a od pojutrze faza nr 3, zobaczymy ile dni na niej wytrzymam:P jak myslicie czy 5 dni to nie bedzie za mało?? dzieki wszystkim za wsparcie, wiecie co musze przyznac że ta dietka jest extra bo czuje sie rewelacyjnie, nawet nie jestem osłabiona, pozdrawiam i przesyłam buziaCZKI DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!!cześć!! katarynka cieszę się, że wpadłaś i że ta dietka ci pomogła :)możesz się pochwalić ile schudłas???? ja zawsze uwielbiam czytać wyniki innych osób w odchudzaniu :) to mnię motywuje i dopinguje :) ja niestety musiałam przerwać dietkę ponieważ rozchorowałam się i czuję się jak nadmuchany balon :D;):O ENOUGH/ gdzie się podziewasz ?????????????????????????????? wiedz, ze ja tu zawsze jestem i zawsze ci będę sie starała pomóc!!!!!!!🌻❤️🌻 Jeśli mialaś chwilę słabości i boisz się przyznać to nie musisz się przyznawać !!!! wiedz, że zawsze jest nowy dzień i zawsze od nowa można sprubować tylko trzeba się wschłuchać w siebie, w własny rytm i swoje ciało aby osiągnąc sukces :) CZEKAM NA ZNAKI ŻYCIA OD CIEBIE !!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enough
cześć Brrr: Nie martw się. Jestem na innych topikach. Nie należę do typu ludzi, którzy tylko mówią, a nic nie robia. Odchudzam się, idzie mi świetnie i wiem, że dam radę. Dziekuję i buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka8888
A więc jak narazie pozbyłam sie 4 kg, ale wczoraj miałam chwile słabosci i zjadłam ze 6 maslanych ciasteczek wrrrrrrrr... jestem na siebie za to zła bo maja strasznie duzo kcal:( mam nadzieje że przez to moja wskazówka na wadze nie przesuneła sie nawet odrobine w strone, w która bym nie chciała:p wole jak narazie się nie wazyc:P zjadłam dzisiaj dwie torebki ryżu i jest spoko, zobaczymy ile tak wytrzymam:) POzdrawiam 3majcie sie cieplutko i jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja nadal jade na zupie...juz sie przyzwyczailam i w sumie nie ciagnie mnie tak do jedzenia...w przyszlym tygodniu chce zaczac tą waszą dietke...za dwa tygodnie wyjezdzam na spóźnione wakacje wiec zaserwuje sobie troche ostrzejszą dietke...nikt nie bedzie mi truł nad uchem ze mam jesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka8888
witam wszystkich, tak sie zastanawiałam ile moge schudnać jesli na tej diecie ryzowej bede 7 dni zakładajac, ze na sniadanie jem jogurt naturalny i 3 suchary a na obiad 100g brazowego ryzu, bo musze jeszcze schudnac jakieś 5 kg, wtedy byłabym naprawde zadowolona no i mam nadzieje ze nie dopadnie mnie jojo Czekam na odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...wiec od jutra przechodze na Waszą dietke...zobaczymy czy uda mi sie zmobilizowac i przyjmowac danego dnia tylko te okreslone rzeczy...juz kupilam kefir i sok z porzeczek...mam nadzieje ze bedzie dobrze...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LISTA...
🖐️🖐️🖐️cześć dziewczyny!!!:D a już myślałam, że zapomniałyście o tym topiku , super, że piszecie :D katarynka ....hmmm ja na tym ryżu przez te pare dni to praktycznie nie schudłam może niecały kilogramik :> ja też jestem ciekawa ile schudniesz :D?! i trzymam kciuki 🌻 eviaczek.....super, życzę powodzenia z dietką i miłych wrażeń po dietce :):):) możesz napisać ile schudłaś po tej kapuścianej ??? jestem strasznie ciekawska :D;)!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe na kapuscianej...jeju...zupka moze i dobra ale tak po niej ciagnie do wszystkiego, ze gdyby nie zrdrowy rozsądek to zjadlabym wszystko co mam w lodówce...wiec za duzo nie zrzucilam jakies 2 moze 3 kg...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka8888
cześc wszystkim, 4 dni na tej diecie ryzowej a ni grama nie schudłam:(:( chyba musze wymyslic cos innego bo na ten ryz to patrzec juz nie moge, co myslicie o diecie 1000 kcal, a moze macie jakies inne pomysły, bo nadal 5 kg mam do zrzucenia i nie wiem co mam dalej robic Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elusia
czesc dziewczyny ! fajnie ze znalazłam taką strone z tą dietą , zaczynam od jutra tylko mam watpliwosci czy ta dieta mi pomoze bo ja chce zgubic tzw. boczki i zmniejszyc brzych :) mam nadzeje ze sie da ... mam jeszcze do was pytanie jak jak to jest z dniem 4 i 5 tam nic sie nieje? tylko pije? no i wody mozna pic ile sie chce mam nadzeje ... aha jeszcze mam pytanie bo Wy jeszcze chodzicie na siłownie ja niestety niemam czasu i przezto obawiam sie ze mi ta dieta niepomoze ....ok ja juz uciekam pozdrawiam wszystkich ...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim🖐️🖐️🖐️:D Katarynka może zaczniesz jeszcze raz pięciodniówkę???o ile wiem tam nie ma żadnego ograniczenia czasowego w odstępach między seriami! i nie przejmuj się ja też nie schudłam po tych dniach ryżowych:// Elusia witaj :)jeśli wiesz, że jadłas więcej niż w tej pięciodniówce to na pewno schudniesz!!! a i możesz się zapisaćna tą siłownie, muwię ci jest super no itam to ja się większość tych boczków pozbyłam :D:):):)........więc zachęcam i pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka8888
cześć wam, masz racje brrrr nastepny seans 5-diowy bedzie ok zaczynam od jutra:):) POZDRAWIAM I ZYCZE SUKCESÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viky
Dawno mnie nie było, za dużo stresu... zastosowałabym tę dietkę, ale chyba na razie będzie zbyt ciężko.... chyba, że można przy niej pić kawkę? jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariann----
a zbilansowany jest ten seans dietowy? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapatapatoja
jeżeli przez "bilansowanie' rozumiesz dostrczenie odpowiedniej ilość witamin, minerałów i innych skł. pok. to jest to chyba pytanie retoryczne :) 1dn. - 1 kg jabłek - a gdzie białko???? 2dn - 1 kg ziemniaków - a gdzie białko??? tycie murowane bo ziemniaki mają b. wysoki IG 3dn. sam ryż - j.w. itd. itd to jest jakaś tragedia dziewczyny zabijacie się takim jedzeniem ZROZUMCIE TO WRESZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×