Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gilda

Seans dietowy

Polecane posty

Gość Gilda

Etap I : 29.08-2.09 Dieta trwa 5 dni możesz stracić do 5 kg, 1dn.- 1 kg jabłek 2dn.- 1 kg ziemniaków ugotowanych w mundurkach 3dn.- 2-wie torebki ryżu ugotowanego na sypko 4dn.- 1 l. kefiru 5dn.- 1l. soku z czarnych porzeczek LICZĘ NA 2KG ! Etap II : 2 dni przerwy 3.09-4.09 Etap III : 5.09- (?) Dieta ryżowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPPPER
Zycze powodzonka.... a na czym polega ta dieta ryzowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshbfdhndfh
jak wyglada przerwa? jesz normalnie i zyskasz piekne jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilda
DO dshbfdhndfh ... pewnie byś tak chciała ! Ale tak nie bedzie...pewnie myslisz skad wiem..ano wiem,bo juz tak schudlam :) Do SUUUPER- dieta ryzowa to bardziej dieta oczyszczajaca....najlepiej stosowac ja od 3-12 dni ..polega ona na jedzeniu 2 torebek ryzu dziennie i piciu wody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ten sok z czarnych porzeczek to ma być zrobiony samemu czy może być taki z kartonu rozcienczony pól na pół z wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to stosowalam
z kartonu ... ja kiedys tez ta diete stosowalam i schudlam 4 kg !! Polecam ! Ja kupowałam 100% sok....pycha !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilda
No ja tez mysle,ze moze to byc sok w kartonie... juz sobie jabluszka odwazylam...takie małe, zeby bylo ich wiecej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilda
DZIEN PIERWSZY ==>START ! Juz wszamałam 2 jabła ale to z takiej przyczyny ,ze zobaczyłam w lodowce ciasto :(( I wczoraj pewnie gdybym ujrzala taki widok to od razu bym sie na nie rzucila...ale dzisiaj mowie STOP !-masz jabłuszko...no i wszamałam 2 małe jabłuszka :) Zobaczymy jak bedzie pozniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 27
NO I CO? JAKIES EFEKTY CZY TO BYL NIESTETY NIEUDANY SEANS DIETOWY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) jak tam dietka?? przyznam się,że jeszcze takiej dietki nie stosowałam więc się dołanczam do ciebie Gilda jeśli pozwolisz;) już jutro kupuję jabłuszka i zaczynam:) napisałaś Gilda,że wcześniej stosowałas tą dietkę , jakie były efekty??czy chodziłaś w tedy na jakiś aerobik czy siłownię??pytam się bo ja chodzę i myślę,że uda mi się zrzucić troszkę więcej kg,przynajmniej mam taką nadzieję:):) czy tą dietę oczyszczającą można zatąpić np. jedzeniem owoców i warzyw ?? pozdrawiam 🌻 cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!! jak tam Gilda????? mam nadzieję,że się nie załamałaś!!!! ja już wciełam pierwsze jabłko,troche kwaśne ale jakoś sobie poradziłam :p.......mam nadzieję,że nie umrę z głodu przez ten cały dzień;) dobrze,że akurat wtedy kiedy mam napady na coś kalorycznego tzn między 16h a 20 h to jestem na siłowni i zamiast pochłaniać kalorie to je spalam :):):) ........pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę,że sama zostałam na placu boju z tą dietką:(:(:(:(cóż trudno:(sądziłam,że będzie ciężko ale okazało się,że nie jestem wcale głodna i już prawe 3kg mniej:):)......nie wiem czy ktoś to będzie czytał ale pozdrawiam!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:).dodam jeszcze,że się świetnie czuję i nie mam huśtawek nastrojów, moja cera się oczyściła i jskóra jest gładsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr.... ja czytam to i jestem pełna podziwu :) Tez zaczęłam tę dietkę, ale stwierdziłam, że po jabłkach mam wilczy apetyt :( A może bym zastąpiła je marchewką?? A czy ten ryż to jesz sam czy z jakimiś dodatkami? No i nie wiem jak bym wytrwała w dniu z kefirem?? Nie nawidze go! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Anulcia! właśnie wróciłam z siłowni jestem padnięta ale postaram się odpoowiedzieć:);) ja w dniu jabłkowym poprostu pocieszałam się tym, że na następny dzień będą ziemniaczki :)!! i jakoś wytrwałam w tym drugim dniu zato mi się tak dużo ziemniaczków ni e chciało jeść chyba te jabłka mi zwężyły trochę żołądek a dzisiaj tuż przed wyjściem zjadłam ryż, rozpoczełam praktyki wiiięc miałam troche biegania i wracam do domciu patrzę a tu 19 godzina ijeszcze jeden woreczek mi został:):) HAHA ja też nie lubię kefiru i dlatego dzisiaj kupiłam sobie maślankę na jutro :) nawet ma mniej kalorii:).......trzymam kciuki cześc!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........aaaaaaaa ryż jem zdużą ilością ziół i przypraw i dosłownie ćwiartka łyżeczki masła:) .......nie wiem czy można zamienić jabłka na marchewkę ale jeśli nie jesteś głodna po niej to możesz sprubować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam anulcia z dietką?? przyłanczasz się?? ja dzisiaj mam poszczelony chumorrrrr dosłownie cały czas się śmieję i skaczę i nie wiem w co palce wsadzić poprostu za dużo energii mam noi jest sobota [nie chodzę na siłownie w weekendy] i cały dzień mi się dłużyyyyyyyyyy ale chumorek mi dopisujeeee, nie jestem ospała i dzisiaj nawet zaóważyłam efekty dietki : mieszczę się w moje kochane,dawno zapomniane bluzeczki!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku zaczynam dietkę i zapisałam sie na siłownię :) Ale Mandaryna zrobiła z siebie posmiewisko, widziałaś?? Gdyby nie jej chór to by tak fałszowała, że aż szkoda dziewczyny :) Zreszta i tak się popłakała, bo wiedziała, że fatalnie jej poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha.... Szkoda mi tej dziewczyny. Ale jaki trzeba mieć tupet, żeby z prawdziwym beztalenciem pchać się na gwiazdorskie estrady??? Lekka przesada! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!ale ładnie oberwałam za moje ortografy:(:(:( należało mi się:P ale muszę się przyznać, że mam dysortografię i bardziej mnię pociąga fizyka, matma! to już ostatni dzień dietki :):)jestem ciekawa ile schudłam ?! ale dopiro będę mogła się zważyć jutro na siłowni:p jestem troszkę wściekła ponieważ nigdzie nie mogłam znaleźć 100% -towego soku porzeczkowego tylko same nektary :P pewnie więcej tam chemii niż soku no ale nic nie poradzę :(:(:( wypiję pół litra :( mandaryny nie oglądałam ale jak ją teraz usłyszałam to omało co z fotella nie sadłam ....hhehehe.......ale się ośmieszyła, katastrofa!!..........aż mi jej żal!! ale wiedziała w co się pcha!!hehehehehheh!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a przeprowadziłaś tę dietkę solidnie czy czasem odpuszczałaś sobie i coś \"wszamałaś\" innego?? Ciekawe ile schudłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) zaskoczyło mnie to,że naprawdę nic ni podjadałam !!!! serio!! jedynie pierwszy dzień był dla mnie trochę trudny ponieważ za jabłkami nie przepadam ale wytrzymałam:)troswzkę się boję jak dzisiaj mi pujdzie ponieważ ten sok jest strasznie smaczny i już wypiłam 3 szklankę :(.....hehe ja też jestem ciekawa ile schudłam ??!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co?? Ten sok to mogłaś rozrobić pół na pół z wodą - będzie go więcej, bo wyjdą 2 l i będziesz mogła pić więcej, a to chyba nie jest zakazane, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się bardzo,że znalazłam tą dietkę ponieważ odchudząłam się już chyba z tysiąc razy ale zawsze dieta została przerywana to z powodu wielkiego apetytu na słodycze czy złego chumoru :/więc pomyślałam,że zapiszę się na siłownie i tak spadłam z 69 do 66kg ale nagle waga staneła i wiadomo miałam doła,wsunełam wszystko co było w lodówce czy w szawkach i tak do 67kg:(:( na szczęście to trwało tylko trzy dni ponieważ znalazła tą dietkę i jak się ważyłam ostatni to waga wskazywała 64,8 kg:):):) Super anulcia,że zapisałaś się na siłownie :):) i nie martw się jak ja kiedy ci waga stanie to jest naturalne poprostu chodząc na siłownie także budujesz swoje mięśnie ale to jest przejściowe :):) i potem waga znowu spada :):)...........trzymam kciuki , powodzenia z dietką🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na ten sam pomysł wpadła z sokiem tylko trochę za puźno hehe;)dzięki anulcia :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×