Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biokoo

darmowe probki

Polecane posty

Gość erathia
awakim@op.pl ma ktoś meila do nivea i dove bo nigdzie nie mogę znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Ja otrzymałem próbki z firm dax, Miraculum,Prada,Gatineau,Angelika Tiechert,wystarczy poszukać w wyszukiwarce i podać odpowiednią prośbę. Dobrze podać wiek i rodzaj skóry..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dane przesyłać na servis konsumencki, adres trzeba cierpliwie odszukać/dotyczy portali fińskich i japońskich/ P.S. Przez te próbki sam kupuje produkty niektórych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwg
dzis była nowa dostawa linków na www.free.amciu.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka15
siema zanim zamówilam pierwszy raz darmowe próbki balam sie za to zaplace ale moja kolezanka zamówila próbki karmy dla psów http://www2.pgsampling.com/html/eukanuba/eukanuba.php?useLanguage=pl i doszlo do niej nic za to nie zaplaciła ja tez wczoraj zamówiłam. Jak macie jakiesprawdzone adresy formularzy to prosze o przesłanie ich na moją poczte z góry dziękuje =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryda
a'propos darmowych probek to mam lepsza opcje :=) ostatnimi czasy trafilam na strone www.pewnesiebie.pl i przyslali mi caly flakon perfum za free :O jakies artykuly spozywcze, alkohole itp tez dostalam... genialne! po wypelnieniu ankiety zostalam Ambasadorka Marki i takie przesylki bede dosyc czesto miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandraaa202
Witam!!! niech ktos mi powie co mam zrobic zeby mi powysylali co nie co:P kiedys juz pisalam to za kadym razem pisali ze przykro nam....albo inne bzdurki ehhh:/ HELP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paawello
hejkka wam wszsytkim ..co trzeba zrobic zeby dostac jakie kolwiek probki .i na jakich stronach mozna je otzrymac bardzo prosze o odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paawello
prosze wyslijcie mi jakies strony z darmowymi probkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysy192
Przedstawiam poniżej dwie strony z gwarantowanymi prezentami i dodatkowymi nagrodami które można zdobyć minimalnym nakładem pracy: Pierwsza: Wystarczy się zarejestrować i poświecić kilka minut dziennie na sprawdzanie wyników losowania w którym automatycznie bierzemy udział codziennie. Strona sprawdzona. http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=lysy192 Druga: Strona na której po zarejestrowaniu uzyskujemy dostęp do różnych gier wygrywając zbieramy punkty a te zamieniamy na upominki lub większe nagrody. http://en.prizee.com/?refer=Lysy192

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puch
Jeżeli chce ktoś dostać zaproszenie do klubu NORMADERM VICHY(dostaje się punkty i wymienia na pełnowymiarowe kosmetyki Vichy) to prosze poda c adresy e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisqa
hej,powysylalam pare meilow ale etraz sie tak zastanawiam bo w sumie oni moga teraz przekazac moje dane do celow marketingowych..a czy te ktore od dluzszego czasu dostaja probki nie maja jakich kolwiek z tym problemow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puch
ja jak narazie nie mam tylko yves rocher wysłało mi jakas makulature ostatnio z podziekowania za to ze jestem z nimi juz rok.. a nie jestem w ogole jezeli chce ktos zaproszenie do klubu VICHY to prosze podac e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego E-maila macie wyżej P.S. Na wszystkie takie akcje się pisze! kochana puch - ja się na Vichy załapię? nie mogę znaleź cię kochana, ale na to goodbye silulette (cy jakoś tak) też się piszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami, prawda? ^^ Na poczcie to same lenie siedzą. Nie chciało im się dzisiaj do pacy przyjśc, a moje awizo już 2 dni leży i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puch
monisiu zaproszenie wysłane: ) listonosze chyba dzisiaj nie pracują :( przynajmniej u mnie :( a podobno 6 maja maja jeszcze protestowac.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felcia599
hej.mam dla Was propozycje.jesli chcecie dotawac za darmo probki od maybelline i testowac potem kosmetyki to piszcie do mnie na maila felcia599@interia.pl i ja wam wysle zaproszenia.wtedy sie rejestrujecie i gotowe.naprawde warto.i tak samo jesli ktos z was chcialby otrzymywac probki z Vichy to tez piszcie tez wysylam zaproszenia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również moge wysłac zaproszenie z Maybelline ;) mój e- mail patriizia@o2.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoska_11
Mnie zaprosiła koleżanka i moje próbki Maybelline są już w drodze :) Jeśli też macie ochotę to piszcie na mojego maila - wyślę zaproszenie. A za większą aktywność można dostać cały zestaw kosmetyków do makijażu, więc piszcie i przekazujcie dobrą nowinę swoim koleżankom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakrk
hej! kupilam wczoraj szczeniaka boksera chcialabym otrzymac jakies probki dla niego i jakies ksiazki o info na temat zywienia w przyszlosci jesli macie jakies linki bardzo prosze:) z gory serdeczne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×