Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość k26

Sex w rajstopach. Co wy na to ?

Polecane posty

Gość Pantyhosex69
jesteśmy atrakcyjną parą z Warszawy, która uwielbia sex w rajstopach - prawie zawsze oboje mamy je na sobie - chętnie poznamy także atrakcyjne osoby: panie, panów i pary, którzy są amatorami takich zabaw - prosimy o kontakt: pantyhosex69@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosiciel rajstop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosiciel rajstop
Mnie od dziecka podniecał nylon na kobiecych nogach,więc zacząłem od podbierania mamie pończoch i rajstop.Czułem się w nich niesamowicie,orgazmy miałem rewelacyjne.Potem była długa przygoda z koleżanką mamy u której bywałem bardzo czesto.Ona nosiła rajstopy zawsze,miała ich bardzo dużo.W łazience prawie zawsze leżały jej rajstopy z majtkami w środku które zdejmowała z siebie razem.Rajstopy były najczęściej opalone lub cieliste ale i nierzadko czarne,zawsze cienkie,lekko połyskujące,natomiast majtki to prawie zawsze białe figi.Nie mogłem oderwać od nich wzroku,wreszcie się odważyłem i założyłem na siebie.Orgazm był tak potężny jak nigdy dotąd.Od tego czasu przy każdej okazji korzystałem czesto z jej łazienki i leżacej tam bielizny.Onanizując się w jej majtkach i rajstopach wyobrażałem sobie że kocham się z nią.W końcu doszło do tego po kilku latach,gdy jako 18 nastoletni chłopak poznałem z nią smak prawdziwej rozkoszy.Była ode mnie starsza o 21 lat ale to nie miało żadnego znaczenia.Moja sielanka trwała prawie 2 lata,pozostały po niej niezapomniane wspomnienia i niesamowity pociąg do damskiej bielizny.Gdy się ożeniłem zacząłem żona nic nie wiedziała o mojej fascynacji.Powoli ją oswajałem z tym co co lubię i w końcu się udało.Pierwszy raz sama założyła mi swoje rajstopy i pozwoliła mi się w nich kochać.Od tego czasu robimy to prawie zawsze oboje w rajtkach.Jest nam ze sobą świetnie,żona wie noszę rajstopy pod spodniami na codzieńi toleruje to.Mam też sporo damskich majtek które noszę przy każdej okazji,a niekiedy zimą zakładam pod ubranie stanik,wtedy czuję się świetnie.Teraz gdy to piszę mam na sobie dres a pod nim białe figi i beżowe rajstopy15 den.Damska bielizna jest cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosiciel rajstop mmmm super przezycie , tez nieraz jak jestem u ciotki kozystam z łazienki i podbieram jej rajstopki , potem w domu je zakladam i sie masturbuje jest tak jak mowisz czyli super orgazm:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet23
tez bym chcial jakiejs Pani podebrac takie cos ale niestety nie mam komu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskoczony tylko ci pozazdroscic mmm tez bym tak chcial , a probowales kiedys zalozyc takie rajstopki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleee :O Rajstopy są aseksualne :O pończochy u kobiet to jeszcze rozumiem, ale tylko u kobiet do cholery. A seks w bieliźnie? to jakieś nieporozumienie chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham_rajstopy_1994
mnie bardzo podniecaja rajstopy. sam podbieram mamie jak nie ma nikogo w domu. Podniecaja mnie tez lancuszki na nodze i pierscionek na palcu u nog. No i zadbane i pomalowane paznokcie u nog. Do tegobuty najlepiej peeptoe albo balerinki z odkrytym paluszkiem i bokiem. Na sama mysl mi staje. Marze o lasce ktora chodzila by tak ubrana i pozwolila by mi tak sie ubrac do seksu. Wlozylbym jej do cipki kilka par rajstop, zeby draznily ja od srodka. Do tyleczka wlozylbym jej i sobie wibrator z nalozona ponczacha. Nastepnie zalozylbym na swojego penisa cieniutka ponczoszke i wlozyl jej w muszelke dopychajac znajdujace sie w niej rajstopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin99
Seks w rajstopach? Czemu nie To zupełnie niewinny lekki fetyszyzm. Każdy ma coś takiego czy innego w seksie. Ja lubię mieć na sobie obcisłe kalesonki i kochać się z dziewczyną, której zdejmuję majtki, pozostawiając pończochy z podwiązkami. Super! Kalesony są bardzo męskie, a pończochy kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopMeskie2
Przełomowym dla rajstop męskich typu athletic w koszykówce okazał się przede wszystkim rok 2005. Jeden z najsłynniejszych gracz w historii tego sportu Kobe Bryant, założył na jednym z meczów tradycyjne rajstopy męskie. http://obieliznie.pl/rajstopy-meskie-athletic-sport.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantyhose
my z żoną nie wyobrażamy sobie seksu bez rajstop.żona nosi je codziennie ja od czasu do czasu częsciej jesienią i zimą.ale do łużka obowiązkowo.to jest nasz pidżama kochamy to.cudownie jest czuć dotyk delikatnego nylonu pod ręką lub ocierać się nóżkami w rajstopkach o siebie.zainteresowanych zapraszamy na nasz profil na Zbiorniku.pl.nasz nick to-parawrajstopkach.Zapraszamy.niech żyją rajstopki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super macie szkoda ze u mie tak niejest tz . moja kobieta niezabardzo chce ale ja uwielbiam rajstopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resist
a sa takie kobiety co lubia facetow w rajsopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resist
a jest tu jakas kobietka z wroclawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resist
a sa takie kobiety co lubia facetow w rajsopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan rajstop
u nas zawsze są pończochy lub rajstopy.jeśli pończochy to tylko nylonowe zakładamy a rajstopy ze stretchu.odjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ.
Ja też jestem fanem nylonu na kobiecych nóżkach.Wyglądają one bardzo powabnie i podniecająco.To jest atrybut kobiety z którym nie powinna się rozstawać.Szkoda że moja kobieta tego nie docenia,wówczas sex byłby spełnieniem wielu moich fantazji.No ale cóż nie można nalegać może kiedyś zdarzy się cud.Zazdroszczę tym chłopakom którzy mają takie kobiety jak Wy.Jesteście właśnie tym spełnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×