Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość k26

Sex w rajstopach. Co wy na to ?

Polecane posty

Dziewczyny!Sex w rajstopach jest boski!Mój konar rośnie wtedy do niebotycznych rozmiarów...robi się grubości roli od papieru toaletowego!A ile radości sprawia girls....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją też bym chętnie uprawiał sex z kobietą mając na oboje sobie pończochy, ale która kobieta to zaakceptuje? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami300
ja bardzo lubię nawet noszę je na co dzień oczywiście męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzyn 6
co wy na połączenie rajstopy + owłosienie w tych miejscach ? ja osobiscie lubie gdy kobieta ma owłosioną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfh
czesć!!! Kiedyś gdy bawiłem się z kuzynką w przebieranke.Bardzo mi się to podobało ją ja przebierałem w męskie rzeczy a ona w damskie malowała mi usta oczy,paznokcie było super.I kazała mi ubrać się w damskie ubrania musiałem założyc rajstopki buty na opcasie stringi czerwone,stanik i miałem chodzic tak cały czas.Było super.Gdy po kilku latach sobie przypomniałem znów ją poprosiłem o tą zabawe ale jednak nie chciała i teraz przez ta zabawe chodze w rajstopach.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdf
która dziewczyna włożyła by mi pończoszki??? Chętnie bym uprawiał sex w pończochach i w pomalowanych paznokciach na czerwono????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdf
Nie wyobrażam sobie seksu z kochanką w rajstopach i pończoszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo88888
Wolę w kalesonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do momo
W kalesonach takich socjalistycznych jak prawdziwy towarzysz Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej:-D. Do cholery kiedy Panowie pożegnaćie ten relikt komunizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesimen
Ja kocham rajstopy jestem facetem uwielbiam ich material. A sex w rajstopach no pewnie a czy mozna walic konia w rajstopach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielany68
Ja lubię, jak kobieta ma podczas sexu rajstopy 8 lub 15 den w kolorze brąz. Muszą być cienkie, by łatwo było je rozerwać w kroczu, i żeby ciałko było dobrze widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to grzeslaw
Wyjawił że transem jest, bo wiąże swoje pończochy z seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanrajstopek
fajna sprawa lubie to :) a moze jest jakas chetna dziewczyna ktora pogada o tym na gg moje gg 8889765 czesto jestem niewidocznytakze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjtki
Sex w rajstopkach...szkoda ze jestem w pracy bo naszła mnie ochota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantyhoseman
Osobiście bardzo lubię gdy kobieta ma na sobie pończoszki albo jeszcze lepiej rajstopki na sobie podczas seksu, urozmaica to niesamowicie gre wstępną, uwielbiam ten delikatny dotyk na stopach, ach na samą myśl robi mi się gorąco. Sam kilka razy zakładałem rajstopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta@
Witam. Jestem nowy ale podzielę się z wami moimi doznaniami. Dziewczyna wie ze bardzo lubię rajstopy i od kad jej o tym powiedziałem stała się ich fanka. Pewnego razu gdy wróciłem do domu w pokoju paliły się świeczki, a na podłodze, na lampach, na krzesłach oraz stole były porozrzucane rajstopy. Widok był wspaniały oraz podniecenie. Rożnego rodzaju rajstopy i pończochy były do naszej dyspozycji. Ubieralismy je na Siebie ocierając o Siebie w tym aksamitnym materiale. Było ich tak dużo ze nakladalismy je na ręce i poddawalismy się doznania. Efekt niesamowity naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kalesony męskie białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTYTUS MAZYCIEL
nie zwariowalbympodniecaj , prosze- zazdroszcze takim ludziom i jasne. sa normalni normalni ja tego nie mam i nigdy nie b mial. marzenie- dalbym wiele by popatrzec -polazic /na golasa / b po podtekstow itd-takie pierdu !!! takie tam ,dac s wygolic na zero swinstewka itd. fantazje niestety- a rajstopy m boze zwariowalbym gdyby laska mi zalozyla-nie bo cos glupiego napisze/kobice pozwole wszystko/ale nie ma takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTYTUS MAZYCIEL
faceci uwielbiaja-ale nie kobiety -dalbym wiele-nisety one mja to w d***e 111 -nie ma ttakich lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co piszą że zakladam rajstopy to jestem pedałem to majao sobie takie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochote na taki sex wrajstopakch z zonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoim mężem uprawiam sex w rajstopkach z dziurką. Oczywiście bez majtek ;) A jeśli chodzi o pończoszki to często je mam na sobie np. na jakieś imprezie , ostatnio byliśmy na weselu no i miałam na sobie sukienkę długą a pod spodem pończoszki i stringi koronkowe podczas tańca zaprosiłam swojego męża do WC no i się działo, był bardzo zadowolony- dodam , że na naszym weselu zrobiliśmy podobnie, nie czekaliśmy do nocy poślubnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama uprawia z moim tatą sex w rajstopach, zawsze po sobocie widzę w koszu w łazience rajstopy czarne z dziurką, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze zaklada rajstopki nawet jak masturbuje chlopaka to tez w rajtuzkach szybciej dochodzi zwlaszcza cienkie biale wtedy na nie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to lubie jak mnie kobietka masturbuje przez rajstopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten dotyk przez rajropy jest cudowny zakladam n fiutka i masuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×