Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolcia..................

ile chcecie mieć dzieci

Polecane posty

Gość nie dociera
a słyszeliście o niżu demograficznym w roku2030 co 5 polak będzie miał 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa
rozumiem ze mozna nie chciaec miec dziecka. Ale nie z powodu ciazy i porodu?! Ciaza jest najpiekniejszym okresem w zyciu kobiety - oczywiscie jak towarzyszyjej kochana osoba. A porod moze byc przed cesarke - szybko, czysto, bez rozciagnietej pochwy. Mozna tez adoptowac - tyle jest niechcianych dzieci... Jak juz mowicie nie to miejcie chociaz konkretne powody - jak np. brak potrzeby posiadania dziecka. Która jest mozliwa a na szczęscie współczesne kobiety (i faceni) mają prawo do tego sie przeyznawac. Co do aborcji w razie wpadki - nie myslalyscie o sterylizacji skoro jestescie takie pewne? Bo to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretnie
i na temat odpowiedz powyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehheheehehehehehehhehhh
A co powiecie na kobiety które najzwyczajniej w świecie nie lubią dzieci?? nie przeraża ich poród i rozciągnięta pochwa ale właśnie obśliniony, obżygany, załazwiony, zakrwawiony i zamazany dzieciak?? A zdjęć z aborcji poproszę jeszcze kilka zawsze można się pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hehehehehehehehehehhehe
ty jestes bardzo nieszczesliwa/wy chyba... az mi sie smutno zrobilo, ze sa ludzie którzy smieja sie na widok malenstwa rozerwnego na strzepy przez wlasnych rodziców i pseudolekarzy... naprawde wspolczuje i zastanow sie nad swoim zyciem, bo gdyby twoja matka cie usunela keidys, nie moglbys sie smiac nigdy i z niczego... chialam napisac ze marzy mi sie czworka dzieci i pociagnac temat topicu, ale teraz chce mi sie yulko plakac, po przeczytaniu poprzedniej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lolaaa
w pełni cię popieram.ja mam dwie córki jedna ma 4 lata a druga 9 miesięcy.ciąża to najpiękniejszy czas w życiu kobiety.ja gdybym mogła to miałabym mnóstwo dzieci, ale ze względów zdrowotnych -mamy konflikt serologiczny z mężem więcej mieć nie będę.zresztą tak ustalaliśmy z mężem,że dwoje dzieci to jest w sam raz.a poza tym dwa porody miałam poprzez cięcie cesarskie - wskazania zdrowotne i jestem zadowolona. pozdrawiam kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmieszek
do zielone miau...czy zle sie czujesz w ciazy? to byla wpadka? co jest ze kobieta ktora jest tuz przed porodem mowi ze juz wiecej nie chce miec dzieci? dziwi mnie to szczerze mowiac... ja chce miec tyle dzieci ile bedzie..zadnego nie odrzuce, co nie znaczy ze bede kochac sie z mezem bezmyslnie i rozmnazac jak kroliki. a poza tym nie zawsze mozemy miec tyle ile bysmy chcieli...niestety... teraz mam dwie coreczki i nie mialabym nic przeciw kolejnej ciazy, z tym ze poki co nie zachodze.. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmieszek
A ABORCYJNYM ZABOJCZYNIOM MOWIMY NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przynajmniej dwoje
Bardzo chętnie dwoje lub troje Dzieci to największy skarb Rodziców!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolko
madaryna hahhaha schowaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100
zero - ze względu na gehenne ciązy i porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ato maniak....................
o mandaryna co tak ostro taki niewypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ato maniak....................
powstydzić się takiego nicka hahhahhihihhhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Ja zawsze myślałam o dwójce, choć teraz chciałabym nawet trójkę. Też będę się bała porodu itp. ale jestem panikara. Dziecko to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angas
dziewczynki kochane niema czego się bać to chwilowe ból trwa krótko ale ile radośći potem jest dziecko jest darem nie wszyscy mogą mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagdale
3 to normalna rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100
wszyscy którzy nie chcą miec na 100% mogą je miec a ci którzy bardzo chcą to nie moga - jakie to pojebane nie??????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam mieć dwoje
i mam. A teraz załuję...jedno by wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bezmyślność
chciała mieć dwoje a jak masz to żałujesz czasami ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmieszek promienny
do "chcialam miec dwoje" a powiedz mi kurde, z ktorego bys zrezygnowała? ktore sprawia wieksze problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna1
ja też nie chce mieć dzieci - niestety ze względu na ciaże i poród - to dla mnie nie do przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mandaryny
mandaryna spadaj stąd, nie pasuje ci posiadanie dzieci, masz pretensje do moderatorow ze nie usówają topików o dzieciach to czego ty tu szukasz na forum CIĄŻA, MACIERZYŃSTWO I WYCHOWANIE DZIECI?????????????????? kolejny raz powtarzam: aleś ty głupia!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iki
ja bym chciala miec duzo dzieci, narazie mam jedno polroczne i sadze ze jestem stworzona do bycia matka. Nie wyobrazam sobie nie miec wcale, nie wyobrazam sobie aborcji, podobnie nie wyobrazam sobie kariery kosztem braku potomstwa. To jest moje zycie. Ciaza nie jesa taka straszna, porod jest piekny,choc sama mialam trudny. Mam 23 lata i wiem,ze moja kariera w zyciu bedzie maciezynstwo. Jakos godze prace, szkole i nie zaniedbuje dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krytykujcie bo nie każda
kobieta musi mieć dziecko! nie każda musi dzieci lubić i nie każda nadaje się na matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
, że 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estee
no własnie ...trafilas w sedno, nie kazda musi byc mama a te ktore teraz nie chca i uwazaja ze zdjecia z aborcji sa \\\'zabawne\\\' to absolutnie nie powiiny miec dzieci z prostej przyczyny na matki sie nie nadaja....w ogole...nie ma nic orszego niz widzec niechciane, zaniedbane i niekochane dziecko.... Ja i moj Mis planujemy 3, jestem teraz w ciazy z pierwszym... strasznie sie boje....o porodach i pologu w ogole nie chce sluchac...boje sie bolu i to bardzo..ale wiadomosc o ciazy to byla najcudniejsza chwila w moim zyciu...te z Was ktore to przezyly wiedza doskonale co czulam.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała dwójeczkę :):):) ale co będzie czas pokaaże :) jakby nie ten poród i nie miałabym przeszkód finansowych to chciałabym mieć dziesiątkę :):):) pozdrawiam wszystko przeszłe, przyszłe i obecne mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×