Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka29

Samotna kobieta z dzieckiem...

Polecane posty

Gość anka29

Czy samotna kobieta z dzieckiem ma jakieś szanse żeby znaleźć sobie faceta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze masz szanse
dwie moje koleżanki, panny z dzieckiem, wyszły w tym roku za mąż. Nie załamuj sie i nie słuchaj głupich tekstów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestboy2
Pewnie - a co to za problem? Mnie by nie przeszkadzało że kobieta która mnie pociąga ma dziecko. Przecież to nie jest rzecz. Liczy sie jaki masz charakter a nie to czy masz dziecko czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to myśle że masz szanse! Oczywiście nie bedzie to facet funkel nówka...pewnie tez po przejściach, pewnie starszy, bo młodzi i bez zobowiązań nie pakuja sie raczej w cudze dzieci...ale na pewno kogoś znajdziesz, nie zalamuj sie, życze ci szczescia i pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeeS
hugo boss-ale z ciebie dupcyngiel pfu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anki29
uszy do góry:)ja znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka29
Hugo boss, ja pytałam czy kobieta z dzieckiem może znaleźć sobie faceta, takiego całkiem normalnego, a nie maniaka seksualnego, jak Ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona31
Ja też znalazłam i to w tym roku!!!!! Powodzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
i powiem ci ze nie wyobrazam sobie zwiazku z kobieta ktora ma dziecko.Sam chce miec kiedys wlasna rodzine i nie wyobrazam sobie w niej kogos kto czescia jakiegos innego typa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaitek
wiadomo, ze nikt nie marzy o poznaniu kobiety z dzieckiem czy faceta z potomstwem. Ale czasami tak sie w zyciu sklada, ze dopada czlowieka uczucie i nawet to dziecko jest w stanie nim obdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jesteś
facetem tylko dupkiem,a to duża różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"....częścią innego typa..\" a ty to co jesteś cały z mamusi? kobieta samotnie wychowująca dziecko nie szuka tatusia dla swojej pociechy bo każda z nich już go ma.a do kolegi powyżej to w dzisiejszych czasach jest tak że kobiety zupełnie lepiej sobie radzą z utrzymaniem rodziny i to faceci u nich siedzą na garnuszkach...ja jestem samotną matką pięcioletniego mężczyzny i nie szukam mu tatusia.on swojego ma.. każda kobieta ma szansę na wartoścowego faceta nawet dzieciate:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka29
No właśnie. Tabletak ma rację. Nie chodzi o to, żeby znaleźć tatusia dla mojego dziecka, bo juz go ma, a to , że nam się nie ułożyło to zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy facet myśli ze kobieta z dzieckiem to szuka męża, ojca dla swojego potomka i jeszcze fagasa co ją utrzyma...ja jestem samotna ale niezależna.pracuje na siebie i na moje dziecko i niczego nam nie brakuje.mi potrzebny jest facet dla mnie....mój syn faceta nie potrzebuje...bedzie czas to będą kobiety..:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiuniaa
Mój ojciec ożenil sie z moja mama Była wdowa i miała 2 synów Ojciec jest 5 lat mlodszy .Sa ze soba juz 40 lat. Miłosc nieprzelicza nie wybiera jest prosta i otwarta. Oj panowie ,panowie krytykanci życie jest pelne niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna_babka
Znam przypadek, kiedy dziecciak pomogl matce poderwac jej wymarzonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_cham
A co tu ma dziecko do rzeczy ? Faceci ktorzy skreslaja kobiete z takich powodow i tak nie sa warci zachodu :-) Choc ... najbardziej odstraszajaco dziala wizja biologicznego ojca odwiedzajacego dziecko kazdego wieczora ... Bylo nie bylo - trojkacik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde waro żebyście szukały facetów... ale wartościowych... takich który nie bedzie się bał twojego dziecka... a nawet je polubi jakby było jego własne... jeśli facet jest odpowiedzialnym człowiekiem to się nie przestraszy... i bedzie siestarał i dla niego jak najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek_nikt_wiecej
hmmm potwierdzę nie załamuj się i uwierz w siebie kobieta z dzieckiem boże a co to za problem.... raczej żaden, dodatkowe szczęście które moze jeszcze dopełnić Twój przyszły związek... osobiście nie mialbym nic przeciwko dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie
też to niebyłby problem . Czym się przejmujesz dziewczyno . Jeśli ktoś kogoś akcteptuje to z jego wszystkimi zaletami i " wadami ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznie tak
oczywiście, że może ! Moja siostra znalazła, są od 10lat razem, 4lata po ślubie i wychowują jej dziecko, i wszystko jest ok. Zresztą, jest tyje kobiet z dziećmi, które ułożyły sobie życie, że nie masz potrzeby się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica21k
Kochałam ojca swojej córeczki ale niestety bardzo mnie skrzywdził i potem bardzo trudno było mi zaufać komu kolwiek. W tej chwili otrzeźwiałam po dwóch latach rozpadu związku i spotkałam miłość sowjego życia i . . . właśnie ją tracę z własnej winy, bo nie potrafiłam dla niego zrezygnować z pewnych zajęć które jemu strasznie nieodpowiadały. Nie umiałam zrezygnować ze sportów walki które trenowałam przez 5lat, nie umiałam zrezygnować z pracy w ochronie. Bo jego zdaniem takimi rzeczami powinien zajmować się mężczyzna i otaczać swoją kobietę opieką i dawać jej poczucie bezpieczeństwa, nie leczyć jej rany po zawodach, ani nie stresować się że ktoś na imprezie masowej gdzie ja będe ja ochraniać może ktoś zrobić mi krzywdę.Teraz kiedy jestem gotowa na zmiany, siedzimy razem i płaczemy bo to może być już za późno. Dużo przezemnie wycierpiał. I zaznaczam, że facet jest 4 lata młodszy odemnie, nie ma żadnych zobowiązań i poprostu mnie kocha, oczywiście z wzajemnością. On boi się że kiedyś przy jakiejś kłótni rodzinnej wyrzucę mu to że dla niego zrezygnowałam ze swojego hobby. Nie ma nic przeciwko żebym trenowała sztuki obronne, ale nie sporty gdzie będę leczyć kontuzje. Czekam teraz na jego decyzje. Płaczę, bo wiem że takiego drugiego człowieka niespotkam. On kocha dzieci. Miałam dużo adoratorów ale żaden niespełniam moich wymagań. Teraz kiedy spotkałam kogoś bardzo wyjatkowego, tracę go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kobieta nie zmuszałaby mnie do tatusiowania i pozwoliła na swobodne złapanie kontaktu z dzieckiem, to ja nie widze problemu w związaniu się z kobietą z dzieckiem... kobieta jak kazda inna, dziecko to nie przeszkoda, jesli charaktery ludzi do siebie pasują i jest chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcinka1981
pewnie,ze mamy szanse...........:) mam synka...z jego ojcem.... no cóż nie wyszło...chociaż tyle lat trwał nasz zwiazek...mam"nowego"..wspaniałego...kochamy sie i dziecko nie było dla niego przeszkoda:) chociaz z tego co wiem mnóstwo jest takich typów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×