Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysoczka

które podpaski są najlepsze wg was

Polecane posty

Gość ENIA14
mam nadzieję, że pomogłam chociaż troszkę!!! sama właśnie teraz mam okres i mam podpaski always classic normal, always ultra normal plus, matte ultra wings top dry i muszę sobie radzić, szkoda, że nie mam always ulta night, bo one są najlepsze na noc, ale jakoś daje rade always ultra super plus też są bardzo chłonące.... ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM PYTANIE ...
Ja mam bardzo obfity okres i nosze tyko podpaski (nie ma mowy o tamponach) musze je zmieniac ok co 2h. uzywam wtedy podpasek always (czy jak to tam si pisze nie zwracałam uwagi ;P) na noc nie wiem czy dobrze robie moze wy znacie jakiś lepszy sposób ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia **
Moim zdaniem na noc na bardzo obfity okres powinnaś zakładać always ale te przeznaczone na noc (Always Ultra NIGHT) a jeżeli ona w nocy przecieknie (co rzadko się zdarza) powinnaś w połowie nocy gdzieś koło pierwszej wstawać i je wymieniać, mam nadzieję, że to pomoże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie najlepsze są...
...podpaski always. Ze względu na to, że dobrze się trzymają, są chłonne, ta siateczka na nich jest rewelacyjna i uważam, że dzięki niej ryzyko pobrudzenia odzieży jest nikłe. Niestety always mogą podrażnić, dlatego przy końcówce dobrze jest korzystać z always bawełnianych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja luka
ja na początku okresu używam belli (zielone, różowe albo fioletowe) i później zmieniam na naturelle ultra, ostatnio kupiłam always ultra i też niczego sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonka 79
A ja od 10 lat uważam, że tampon to świetna sprawa tylko trzeba się przełamać. Dla pewności podkładam cienką wkładkę Libresse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakkak
Ja używam tamponów, podpasek i wkładek z naturelli=] najlepsze, pachną, podpaski cieniutkie...=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allways classic night
zajebiste sa allways classic night nawet w dzien siedze w niej nigdy nieprzecieka jest wygodna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allways classic night
a wgl wnocy mi nigdy nieprzeciekly i niesa az takie drogie mam okres od 5 lat i zawsze allways uzywalam , naturella i bella ale obecnie mi najlepjej w allways :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiczka_95
Ja mam okres od lat 5, i przetestowałam już chyba wszystkie dostępne w moim mieście podpaski. Czyli Bella, Always, Naturella i Bella for teens. Z wszystkich podpasek najlepsze są Bella Perfecta Ultra Blue i Always Ultra Normal Sensitive. Są z bawełnianą powłoczką. Tamponów jeszcze nie używam, uważam że pozwolę sobie na to po pierwszym stosunku, kiedy nie będę już mieć problemów z włożeniem go na miejsce ;) Jeśli chodzi o test który przeprowadziłam to brałam pod uwagę: -zapach krwi (czy czuć) -długość trzymania (nalałam pełną podpaskę wody) tylko naturella przesiąkła po 12 godzinach -czy bardzo szeleści w gaciach etc. -cena -klej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus         2833
Ja polecam nowe podpaski Always. Nie tylko bardzo skutecznie chronią przed przeciekaniem ale dzięki delikatnej powłoczce zapewniają komfort. Always są bardzo cienkie i delikatnie pachną. Neutralizują także nieprzyjemne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa bawelniane wielokrotnego uzytku, nie odparzaja i nie uczulaja, nie powoduja infekcji bakteryjnych ani grzybiczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dotąd używałam tamponów o.b., a teraz tylko Bella Perfecta Blue lub Green, natomiast na końcówkę okresu podpaski Femina z Biedronki, bo taniej wychodzą od wkładek, które zresztą nie są mi potrzebne poza "tymi dniami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×