Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysoczka

które podpaski są najlepsze wg was

Polecane posty

Gość królowa
...W życiu nie wyrzucałam ani tamponów ani podpasek do wc . Otóz te wiaderka stojace obok muszli są tam w określonym celu ... No wiesz - dużo głupich dziewczyn i bab tak właśnie robi, tamta mówiła chyba własnie o sytuacji gdy czasami kosza nie ma. Ale i wtedy zawsze można coś zrobić, trzeba tylko pomyśleć i "chcieć" a nie chrzanić, można tak pozawijać w papier grubo jak cholera, żeby było suche no i wynieść nawet w kieszeni gdzieś gdzie kosz jest. Wszystko zależy od IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa
właśnie dzis dostałam okres u mnie to trwa około 4 dni wiec prosze się teraz ze mna nie umawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar
kiedys kupiłam jakieś na allegro, po złotówce, senta czy jakoś tak, były niezłe, i miały ważną date ważności , nie był to żaden kant, opłacało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkkuuss
a ja uzywam tak: tampony ob, jak gdzies wychodze albo ide do szkoly:) raczej mini koniecznie z otoczka ktora ulatwia umieszenie tamponika:) w domu czasem chodze w naturelli bo slicznie pachnie i jest delikatna kiedys uzywalam tylko always ultra ze skrzydelkami, ale neistety mam uczulenie na ta siatke ! wiec teraz jak dostane okres na pewno kupie te nowe always, moze okaza sie dobre:) belle tez czasem kupuje niebieska, ale czasem:) i do dziewczyn ktore uwazajaze od tamponow nic sie nie robi:) Wiec moja pani ginekolog powiedziala ze nawet jakbys zmieniala tampon co godzine(co jest niewskazane) to grzybicy mozesz sie nabawic, ja juz raz sie nabawilam wlasnie od tamponikow:) ale jak tu nie uzywac takiego cuda, jestes czysta, sucha nie czujesz ze masz okres:) miodziooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle
tampony wchłąniają naturalną wilgoć tego miejsca, więc ze względów zdrowotnych odpadają jak dla mnie always i bella perfekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always
ultra plus, i na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ob ob ob ob ob ob ob
nie znosze podpasek, nie znosze, no more

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara baba już nie używam
majlepszym sposobem jest nie niszenie majtek podczas okresu i wtedy wszystko wypłynie wiec nie ma możliwości zadnych zakarzen ani grzybic ja miałam okres tylko 3 razy w zyciu a po weselu muj dbał o to abym już go nigdy nie miała teraz juz nie krwawie ale mam jeszcze kochanków mimo 87 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLi21
Moim zdaniem najlepsze sa BELLA rerfecta (jasno niebieskie) 1 cienkie 2 przewiewne 3 ze skrzydelkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze nie moge uzywac naturelli uczula mnie, always mnie podrazniaja- nie znosze tej siateczki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowałam
bardzo wielu, wg mnie: 1. always ulttra plus 2. femina - takie z biedronki -cienkie zielone ze skrzydłami 3. bella zielone 4. donna plus 4. librese 5. naturella 6. subtele tampony tez nosze, ale w yjątkowych sytuacjach: 1. ob 2. donna 3. subtele - chyba miały woreczki na już zużyte 3. tampax - ten aplikator tylko przeskadza 4. bella - sznureczki się urywają - serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tez sie wypowiem
Dziewczyny, ja mam odwrotnie, w nocy krwi leci o wiele więcej niż w dzień. Mam tu na myśli noc z 1/ 2 dzień okresu i z 2/3. Poprostu masakra! Podczas tych nocy prawie wogole nie spie,tylko "czuwam" czy aby nic nie przecieka. Poprostu dwie noce z życia:( Ostatnio załozyłam tampon Normal i do tego podpaskę Always Night i rano kałuża na łóżku. A Super nie moge włozyć,za wąska jestem:( Także pozostaje moja "ukochana" Always night których zakłądam dwie na noc ,jedna mozna powiedziec "z przodu", druga bardziej "z tylu". Ehhhhhh...... dobrze ze jstem 2 dni po okresie,3 tyg.spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dolacze sie do pytania
no wiec znalazlam jednak te ubikacje w szkole:D i musze sie dolaczyc do zdania kobiet ktore uzywaja tylko tamponow ze sa najlepsze:) normalnie jakby sie nie mialo okresu...a do podpasek po wczorajszym przecieknieciu juz nie mam zaufania;) wiec bede wracac do nich tylko w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam powiedziec ze
tamponow nie mozna uzywac 24 h na dobe! kazdy lekarz wam to powie! przede wszystkim spac sie w tamponie nie powinno. nie wierzycie, zapytajcie lekarza! druga sprawa, sama pani ginekolog powiedziala, ze tampony robione sa z najgorszej jakosci wlokna (czy czego tam) i od tego mozna dostac uczulenia, albo Bog wie czego, jesli ma sie wrazliwa skore... a tak poza tym, to uzywam bella niebieskie lub granatowe, alwaysow nie lubie bo od tych kanalikow to mam odparzenia jak dlugie siedze... chyba, ze te nowe sensitive wyprobuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadne
najlepsze sa tampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheła
Z pwenością olwaysy , najlepiej zatrzymj\uja zły zapach i ... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Mam pytanko: jakie są zalety podpasek bez skrzydełek ? Bo mi się wydawało, że mogą chronic gorzej skoro nie mają skrzydełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość które są najcieńsze
które są najcieńsze? pewnie always, a na drugim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to ja
Bez zadnych siateczek chłonnych-ochyda!! Wole miękką powłokę bawełnianą.. Teraz mam Belle Perfecye Blue-znakomite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
A jakie opakowania kupujecie ? Te, w których jest najwięcej sztuk ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_l_g_a
ja uzywam i podpaski i tampony. Podpski always uwazam ze sa najlepsze a tampony to o.b. innych jeszcze nie uzywałam. a co do ilości sztuk to zazwyczaj dwupaki bo dni tak szybko leca ze wole miec zawsze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
No, ja też wolę kupić więcej sztuk i tak się kiedyś przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturella
naturella , ladnie pachna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka19
Ja niestety nie mogę używać tamponów. Nawet najmniejszego rozmiaru nie uda mi się zaaplikować. Raz jeden mi się udało, a potem już nigdy, naprawdę kupiłam najmniejszy rozmiar i wielokrtonie próbowałam się na maksa rozluźnić, a tampon i tak nie wchodzi:( Podczas miesiączki zwłaszcza latem mam silne bóle brzucha, więc kąpiel i opalanie i tak odpoadają, a nosząc podpaski Always, nie ma szansy, żeby coś wystawało! Moje dwie koleżanki miały kiedyś przykre sytuacje, kiedy podczas imprezy nie mogły wygiągnąć tamponu, za mocno pociągnęły za sznureczek i sznurek się zerwał, próbując wyciągnąć tampon wepchnęły go jeszcze bardziej i wtedy zadziałał tylko ginekolog, nie muszę chyba mówić jaki to musiał być ból. Nie zachwalam ani podpasek, ani tamponów. Wadą Always jest niewątpliwie ich wysoka cena, o tamponach wypowiadać się nie mogę, bo nawet włożyć tego nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
tampony ob lub siempre albo podpaski bella zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka z puszki
a ja odkrylam nowe super wkladki discreet new economy sa swietne tak cienkie ze nie odrozniaja sie od bielizny. super sprawa polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja chciałam powiedzieć, odświeżając stary temat, że podpasek i tamponów NIE POWINNO wrzucać się do muszli. Tampony EWENTUALNIE można ale nie należałoby. Zobaczysz co się stanie jak się zakorkują. Moją siostrę odwiedził hydraulik i wyciągnął na specjalnym łańcuchu tampony, zawieszone na nim jak lampki choinkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffffffffffff
a ja uzywam tamponów i podpasek na zmiane. ale staram sie zeby tampony były zadko , zazwyczaj na poczatku okresu i na noc( aplikuje chwilke przed pójsciem spac, i wyrzucam zaraz po przebudzeniu ) natomiast pod koniec juz tylko podpasek. zazwyczaj uzywam bella perfecta zielona lub niebieska ze skrzydełkami, a ostatnio przerzuciłam sie na naturelle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bello maniaczka
ja uzywam belle najlepsza jest bella perfecta i bella nova ze skrzydelkami dobra jest tez bella classic :) najgorsze sa always - mialam wrazenie jakby mi sie plastikowy worek do tylka przylepial :O naturella - malo wchlaniala, po prostu co chwila musialam biegac do lazienki i sprawdzac czy nie zabrudzilam bielizny :O libresse - beznadziejne, niewygodne i tez malokomfortowe :O jak do tej pory tylko bella byla ok, ale jeszcze sprawdze inne firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×