Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysoczka

które podpaski są najlepsze wg was

Polecane posty

Gość prawidłowa postawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchechłana
Ale dla mnie tampony sa za luzne mam wielki otwór i nie uszczelniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siateczka
jest właśnie dobra, inne kiepsko wchłaniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dolacze sie do pytania
co prawda miesiaczkuje juz od kilku lat ale dopiero dzisiaj zdarzyla mi sie taka sytuacja ze podpaska nie dala rady wchlonac wszystkiego:/ i tak sie zastanawiam jakie rozwiazanie byloby dla mnie najlepsze do szkoly(jestem tam zawsze troszke ponad 7 godzin i w sumie najlepiej by bylo aby podpaska czy tampon wytrzymal calyten czas:P) Ktore podpaski najlepiej chlona? albo tampony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podpaski i tampony trzeba często zmieniać. Ja bym nie wytrzyłama cały dzien w jednej podpasce. Poza tym, chyba sa w waszej szkole łazienki? 7 godzin to nie dużo. Ja aktywnie uczestniczyłam w zajeciach poza lekcyjnych (przygotowanie plakatów, wystrojow sali na uroczystości itp.) i nie raz bywałam w szkole 10 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
wiele godzin zalezy, który to dzień, jeśli podpaska za mało, spróbj tampon podpaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dolacze sie do pytania
niby sa ale ja jak na razie znalazlam tylko jedna...chodze do nowej szkoly i w sumie jest ona baaaardzo duza a kibelkow nie widze:D chociaz wiem ze bede musiala znalesc bo w gim nie wytrzymywalam tez 7 godzin;) tylko tak sie zastanawiam ktora by byla najlepsza jak jednak nei znajde tej lazienki;)(ta jedna jest w czesci szkoly w ktorej zadko mam lekcje i na przerwie nie zdazylabym nawet do niej dojsc i wrocic;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwie sie naprawde
jak slysze opowiesci,ze tampon mi nie starcza!mam obfite miesiaczki bla bla bla... tampony sa naprawde w roznych rozmiarach od mini poprzez normal normal plus i jeszcze wiekszych.Wszystko dopasowane do obfitosci.Rozumiem, ze ktoras sprobowala niedokladnie wlozyla czula cos niewygodnego i zdecydowala ,ze sie jej nie podoba.Ja sama mialam rozne etapy z tamponami ale umieszczony prawidlo jest niewyczowalny.wygodny.Nie trzeba martwic sie ze cos przecieknie albo pobrudzi bielizne....no a co jescze pamietam jak poznalam mojego teraz meza i jego modlitwy ,ze ma nadzieje ze nie nosze podpasek hahahah.Nawet mezczyzni ich nie znosza u kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... dziewczyno, jesli zmieniasz podpaski/tampony co 7 godzin, to ja Ci nie zazdroszcze... tampony powinno zmieniac sie co 4 godziny, chociazby ze wzgledow higienicznych. nie wyobrazam sobie dluzszego trzymania w pochwie nasiaknietego krwia kawalka waty :o to samo tyczy sie podpasek! nie wazne ile jeszcze moze wchlonac. wazne ile juz jest zalozona... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no a co jescze pamietam jak poznalam mojego teraz meza i jego modlitwy ,ze ma nadzieje ze nie nosze podpasek hahahah.Nawet mezczyzni ich nie znosza u kobiet!\" bardzo dojrzala postawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majlina
ja nosze o.b., ale na noc podpaski, always nocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już
podpaski to belle zielone, albo alwaysy ale wogóle wole tampony 1. sa mniejsze, łatwo je schować, nosić w torebce, można łatwo przemknąć się nawet z tamponem w ręce gdzieś do klopa 2. są wygodne, w pewnych sytuacjach niezastąpione, na plaże, na basen 3. nie robia się odpazenia, zero stresu 4. jak ktoś zauważył, dziewczyn z podpaskami faceci czasami nie trawią, i czasami mają racje 5. tampony nie cuchną tak jak podpaski, przeciez to sie rozkłada, makabra 6. nie ma dylematu co zrobić ze zużytym tamponem gdy w łazience nie ma kosza, poprostu spuszcza się w kiblu, a z podpaskami jest czasami kłopot bo nie w każdym kiblu chcą spłynąć, a i zapchać chyba można 7. nie spotkałam podpasek do stringów, podobno są, z tamponami nie ma tego problemu, nosze co che jedynym minusem tamponów to ze powinno się często wymieniać i są droższe ale bez dylematów, wole o.b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeśli juz
To wyobraz sobie jak zamiast na podpasce, krew gnije ci w srodku :P A faceci, ktorzy nie znosza podpasek u kobiet to drobne szczyle, ktore nie sa warte zainteresowania. Niech sie ciesza, ze sami tego nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhee a ile ja już widziałam sytuacji jak dziewczynom na plazy i na basenie wystawały sznureczki od tamponów. Chłopy sie oglądali - mieli niesamowitą polewke. by the way, w czasie miesiączki trzeba raczej unikac basenu - tak chlorowana woda to duże zagrożenie. Co wiecej, sama aplikacja tamponu juz moze być niehigieniczna - wkładanie tam palca (bo tamp. są czesto bez aplkatora) nawet umytego jest okropne. Nie mowiąc juz o sytuacjach kiedy kobita ma długie paznokcie :o A teraz zwolenniczki tamponów... pomyślcie co było zanim je wynaleziono. :) I nikt wtedy nie narzekał. Wracając do opini mezczyzn na temat podpaska-tampon to ich to g***** powinno obchodzić. A chłop ktory \"modli sie zeby kobieta nosila tampony\" to tak naprawde dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tampony-masz dyskrecje i komfort przez caly czas trwania miesiaczki,musisz tylko pamietac bny systematycznie je wymieniac a na noc mozesz zaserwowac sobie podpaske.Tampon wladasz i nie czujesz ze masz okres,mozesz sie nawet do stroju rozebrac i paradowac po plazy a z podpaska to ja bym z domu nie wylazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... Nadal pojawiaja sie osobniki, ktore nie potrafia czytac. Przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja***
Od 8 lat uzywam podpasek i zawsze sa to Always ultra plus.Zawsze kupuje je na "zapas",bo nie znoszę innych!!!! Czasem sie skusze na jaka s nowosc, np. naturella,ale zawsze jestem rozczarowana!!! Zawsze tez chcialam przynajmniej sprobowac uzywac tamponow,niestety chyba nie bardzo wiedzialam jak je prawidlowo zakladac i przy ostatnim okresie sie jakos "nauczylam",po prostu nagle mnie olsnilo co nalezy robic! Ja tez zawsze balam sie tamponow,ze to niezdrowe,niehigieniczne,no dziwne i w ogole... Dziwily mnie zawsze oipinie dziewczyn,ktore je zachwalalay! Az to teraz! Podczas ostatniego okresu jak napisalam wreszcie pojelam w czym rzecz i wiecie co?? Chetnie pogratulowalabym osobie ktora wymyslila ten cudowny srodek opatrunkowy dla kobiet!!!W ogole sie nie czulam jakbym miala okres!!Czulam sie czysto,pewnie,wygodnie,rewelacja!! Te dziewczyny,ktore atakuja tampony po prostu albo ich nie nosily!Albo nie umieja zalozyc i im przez to niewygodnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomodorowka
bella bo dobrze przylegają do pizdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ok, najpierw na temat, nie mam \'ulubionych\' podpasek, uzywam roznych, najbardziej jednak pasuja mi z siateczka, duzymi skrzydlami, aby sie od majtek nie odklejaly ;) W domu czasamu nosze grube, szczegolnie w pierwszych dniach - mam dosyc silne krwawienia, a pozniej to juz tylko cienkie. Na noc zawsze podpaski dlugie. Tamponow nie lubie, uzywam, gdy juz musze. A tak w ogole, to powalaja mnie teksty dziewczyn o tym, co sadza faceci o dziewczynach, ktore nosza podpaski (o, bo wszyscy faceci, bo jeden taki glupi sie znalazl, to od razu kazdy lol :P) - hahaha - a co ich obchodzi to, co ja nosze w gaciach gdy mam okres, zagladaja mi? Przeciez to jest chore i na maksa niedojrzale, gdyby moj chlopak byl taki to chyba bym umarla z \'WRAZENIA\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
Ciekawa jestem,czy to normalne,ze u mnie w nocy krew "nie leci" ? Ma tez ktoras tak? Pierwszego dnia tylko! Ale juz w nastepnych to mam krwawienie tylko w dzien,natomiast w nocy to tylko kilka kropelek! Zakladam wtedy tylko wkladke higieniczna... Czy powinnam sie tym martwic? Odpowiedzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używam podpasek
i jest mi z tym dobrze - jesli ktoś używa tamponów, jego sprawa. oczywiście jesli podpaski to always - cienkie, wygodne i na pewno nie mam po nich żadnych odparzeń! noszenie podpaski nie przeszkadza mi w tym aby ubrać obcisłe spodnie czy spódniczkę - mam obfite miesiączki ale nigdy nie zdarzyło mi sie by cos przeciekło itp podpaska w żaden sposób nie wspływa negatywnie na moje samopoczucie czy wygodę! jesli mam okres to żaden problem przez te kilka dni powstrzymać sie od basenu czy zamiast na plaże isć na spacer! jesli odpowiednio często zmienia sie podpaski i dba o higiene to na pewno nie czuć przykrego zapachu, a jesli ktos odczuwał go u siebie nosząc podpaski to widocznie nie wie co to higiena i świadczy to tylko o nim!nie krytykuje tamponów, wszystko ma swoje wady i zalety - prawda jest taka, że ja po prostu nienawidzę "wkładać" sobie coś do pochwy (z jednym wyjątkiem :P), żle mi z tym i wtedy czuje okropny dyskomfort (wiem co mówie bo próbowałam tamponów). po prostu są kobiety, które zle sie czują z tamponem i już! a co do mojego faceta to jesli by stwarzał takie problemy jak noszenie przeze mnie podpaski a nie tamponów to odrazu kopnęłabym go w dupe! na szczęscie mój facet jest dojrzały i "modli" się o ważniejsze rzeczy! nie wiem w jaki sposób podpaska miałaby przeszkadzać facetom! to idiotyzm! co do noszenia stringów czy zwykłych majtek jak ktoś tu poruszył ten temat - ludzie przecież przez te kilka dni podczas okresu korona nikomu z głowy nie spadnie jeśli nie ubierze stringów a np figi! zresztą nawet jak nie mam okresu to nie nosze non stop tylko stringów, więc to akurat żaden problem! wniosek z tego, że wszystkie te wasze "wady"jakie przypisujecie podpaskom są głęboko przesadzone i z każdą mozna sobie bez problemu poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używam podpasek
odpowiedz - jest mało krwi bo leżysz, nie ruszasz sie praktycznie, więc i krew wolniej płynie i nie tak intensywnie jak np podczas chodenia czy biegania. mam tak samo, w nocy prawie wogóle nie ma krwi, a jak wstanie i przybiorę pozycję stojącą to wiadomo, że wszystko wtedy "wypływa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
Ale jak ja sie umzje i pryebiore w piyamke i usyzkuje krotko mowiac do snu to cyasami jest np. 21 i yanim pojde spac jest 24 lub poyniej i wtedz nie leye ,tzlko chodye po domu!Wiec to dla mnie jest doprawdz dyiwne!!! Ps. pryeprasyam ya chochlika w literkach! Cos sie popryestawialo u mnie w klawiaturye,mam nadyieje ye sie odcyztacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturella i bella zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazz jaaa
No nie moge :D Ale sie usmiałam :D Jest mi wszystko jedno czego która uzywa, sama uzywam albo tamponów albo podpasek - pytanie było które najlepsze ,więc wg. mnie bella niebieskie. Wypowiedź "jesli już" naprawdę rozbawiła mnie zdrowo :D To maja byc punkty świadczące o wyzszości tamponów ?? Dziewczyno zastanów się . "1. sa mniejsze, łatwo je schować, nosić w torebce, można łatwo przemknąć się nawet z tamponem w ręce gdzieś do klopa" Ty miałaś na mysli podpaski , czy pieluchy ? "2. są wygodne, w pewnych sytuacjach niezastąpione, na plaże, na basen" Owszem - jesli nie mam wyjścia i wypada mi termin basenu w trakcie okresu tylko tampon . "3. nie robia się odpazenia, zero stresu" Nigdy od podpaski nie zrobiły mi sie odparzenia ! Wiesz , wystarczy w miarę czesto je zmieniać ;) , to samo odnosnie stresu - wynaleźli juz nawet takie mniejsze od podkładów :D "4. jak ktoś zauważył, dziewczyn z podpaskami faceci czasami nie trawią, i czasami mają racje" HEHEHE - faceci??? Chyba chłopczyki :D "5. tampony nie cuchną tak jak podpaski, przeciez to sie rozkłada, makabra" Noooo to już majstersztyk - a ten gnijacy , rozkładający sie tampon w środku ? Otóż wszystko się rozłoży i podpaska i tampon , a co bardziej ten drugi jest na to bardziej narazony bo w wyższej temp. przebywa . Jedna odpowiedź - HIGIENA "6. nie ma dylematu co zrobić ze zużytym tamponem gdy w łazience nie ma kosza, poprostu spuszcza się w kiblu, a z podpaskami jest czasami kłopot bo nie w każdym kiblu chcą spłynąć, a i zapchać chyba można" W życiu nie wyrzucałam ani tamponów ani podpasek do wc . Otóz te wiaderka stojace obok muszli są tam w określonym celu . "7. nie spotkałam podpasek do stringów, podobno są, z tamponami nie ma tego problemu, nosze co che" Ja tez nosze co chce , a czego nie chce to nie nosze. Strach pomysleć co Ty miałas na mysli układając te punkty - ale jesli takie cuda przyszły Ci do głowy , to bardziej higieniczny tryb zycia polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam pytanie
na prawde nie masz sie czym przejmowac, krew nie wypływa ciągle z tą samą intensywnością - raz wypłynie jej więcej , raz mniej - jak biegasz ruszasz się itp szczególnie w pierwszych dniach jest jej duzo więcej, a kiedy idziesz spac i zakładasz swieżą podpaskę, to normlane jest ze przez te 2 czy 3 godziny zanim pójdziesz spac dużo krewki nie wypłynie, przeciez przed pójsciem spac nie chodzisz non stop po mieszkaniu, tylko przeważnie siedzisz, a to tez wpływa na to, że płynie mniej krwi. ja mam tak samo - zawsze wieczorkiem i w nocy wypływa mało krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
dziekuje za odpowiedz troche mi lepiej wiedzac ze nie jestem sama ktora taka ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxx
używam tamponów ob 12 lat i poprostu rewelka i nikogo nie będę namawiac do nich bo to bez sensu ....higiena i jeszcze raz higiena.......nieważne co używasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywam tamponow i podpasek
na zmiane, polecam belle perfecte niebieska mimo ze uzywam tamponow to nie mowie z esa najlepsze bo tak nie jest, wiadomo sa o wiele wygodniejsze, nie czuc ze cieknie z Ciebie no ale neistety tampon oprocz krwi wchlania tez naturalna wydzieline a to zdrowe raczej nie jest nie wyobrazam sobie nosic caly czas tampony, w nocy no ale niektore dziecwzyny tak moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×